Opticor Polska, opinie, jak stosować, cena skupu – nowoczesny środek na zawsze uwolni Cię od nadciśnienia

By | January 27, 2023

Tabl of Content

Podczas kręcenia jednego znanego programu telewizyjnego rozwinęła się skomplikowana sytuacja, nawet doświadczeni lekarze nie mogli sprzeciwić się temu stwierdzeniu. Jeden z zaproszonych ekspertów nagle zaczął mówić poza ekranem. Swoim oświadczeniem oszołomił publiczność w studiu. Ale wypowiedź eksperta szczególnie wstrząsnęła pracowników medycznych.

Kardiochirurg otwarcie stwierdził: „Swobodnie publikujecie informacje o wirusach, ale zamykacie oczy na problem, na który co roku w Polsce umiera 1,5 miliona ludzi! Dlaczego nikt nie mówi o chorobach układu krążenia? Dlaczego wszyscy milczycie, że od dawna istnieje produkt, który całkowicie łagodzi nadciśnienie?”

Nadciśnienie jest głównym zabójcą człowieka. Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Ale wszyscy nie zwracacie uwagi na nowoczesne środki, które raz na zawsze rozwiązują ten problem.

Choroba sercowo-naczyniowa zajmuje pierwsze miejsce wśród głównych przyczyn przedwczesnej śmierci na świecie. 94% zawałów serca i udarów mózgu jest spowodowanych nadciśnieniem. W 89% przypadków nadciśnienie, zawał mięśnia sercowego i udar mózgu są śmiertelne. W szczególności wysokie ciśnienie krwi jest odpowiedzialne za około 77-78% „naturalnych” zgonów. Tylko w ubiegłym roku zmarło około 1,5 miliona osób, a w tej chwili zmagacie się z mniej groźnymi chorobami.

„Ludzie umierają z powodu problemów z sercem i zużytych naczyń krwionośnych! Zapamiętajcie to raz na zawsze!„ – powiedział dr Piotr Witkowski, jeden z zaproszonych ekspertów, ale reszta uczestników dosłownie rzuciła się na niego, nie pozwalając mu mówić dalej.

Statystyki są szokujące! Każdego roku choroby wirusowe i zakaźne pochłaniają 25 tysięcy ofiar, a prawie 200 tysięcy Polaków umiera z powodu problemów z naczyniami krwionośnymi i sercem w tym samym czasie.

A co najciekawsze i zarazem smutne, 99,87% ciężkich przypadków to osoby z chorobami naczyniowymi! Z nadciśnieniem. Z wadą serca. Gdyby nie mieli tych chorób, znosiliby wszystko bezobjawowo. Ale poza tym jest to główna grupa ryzyka. I znowu nikt o tym nie mówi, bo od razu pojawia się pytanie, co robią szpitale, aby leczyć naczynia krwionośne i serca ludzi?

W studiu zaczęło się zamieszanie. Eksperci – przedstawiciele Ośrodka Badawczego i lekarze klinik polskich zaczęli się kłócić, przerywając sobie nawzajem. Nagranie programu zostało szybko wyłączone i natychmiast uruchomiono reklamę. A pan Piotr Witkowski został wyrzucony ze studia.

Ten program nie został opublikowany, ale publiczność w studiu zapamiętała ten incydent na długo.

Postanowiliśmy przeprowadzić własne śledztwo i znaleźliśmy tego eksperta.

Profesor Piotr Witkowski – główny specjalista centrum chorób serca i chirurgii naczyniowej, doktor nauk medycznych, kardiochirurg praktyczny. Wykonał ponad 19 200 operacji. Najmłodszy pacjent miał zaledwie 2 dni.

– Panie Piotrze, wygląda na to, że wszyscy pana koledzy wiedzą o skandalu telewizyjnym. Dlaczego Pan się tego nie boi?”

„Rozumiałem całe ryzyko, ale nie mogłem milczeć”. Nie mogłem milczeć i udawać, że nie znam lekarstwa, które może leczyć chorych. Jestem lekarzem, złożyłem przysięgę i szanuję ją. Cieszę się, że skontaktowaliście się ze mną, ponieważ mogę powtórzyć moje słowa czytelnikom.

Na pewno powstaną leki na wiele chorób, nawet na najpoważniejsze. Ale wirus chciwości i korupcji zostanie z nami i obawiam się, że zostanie na zawsze. Szczepionki przeciwko temu wirusowi nie zostały jeszcze wynalezione.

– O czym Pan mówi?

– Mówię o tym, że są choroby, które przez bardzo długi czas leczą się naszą medycyną. Zajmuję się chorobami układu krążenia, zajmuję się rehabilitacją osób po zawale i udarach. I w mojej dziedzinie oszustwo jest bardzo powszechne.

Jestem pewien, że to samo dzieje się w leczeniu narządu ruchu, przewodu pokarmowego i w ogóle wszędzie… każdą chorobę można złagodzić (zwalczyć objawy), ale nie leczyć samej choroby. I to jest wina koncernów farmaceutycznych i przedstawicieli medycznych, którzy przekupują lekarzy.

Lekarze nie leczą naszych naczyń krwionośnych i nadciśnienia, tylko przepisują pacjentom leki, aby złagodzić objawy

– Pan ma na myśli to, że wszystkie nowoczesne leki na nadciśnienie nie są skuteczne?

Oficjalnie przepisywane leki na nadciśnienie pełnią ważną funkcję, pomagając pompować pieniądze z kieszeni pacjentów do kieszeni oligarchów medycznych.

To są legalne narkotyki. Pacjent przyjmuje tabletki, poprawia się jego stan. Działanie leku ustaje, ciśnienie krwi ponownie wzrasta, a stan zdrowia ponownie się pogarsza.

Tak działają wszystkie leki. Aby czuć się dobrze, musisz przyjąć nową „dawkę”. Najważniejsze jest zrozumienie tego, że takie „leki” należy przyjmować tylko w nagłych przypadkach.

Mogą ratować życie, gdy pilnie potrzebujesz pomocy. Na przykład podczas I wojny światowej heroina była używana na polu bitwy, aby ranni nie umierali z bólu.

– Ale ludzie od lat żyją „narkotykami” przepisanymi przez lekarzy

„A narkomani mogą żyć długo”. Ale jakie to życie?

Kiedy bolą stawy. Kiedy młodzi ludzie, nieco powyżej 50 roku życia, zaczynają chorować na zapalenie gruczołu krokowego i tracą potencję. Kiedy wasze nerki przestają działać, a ciało zaczyna puchnąć. Na początku puchną nogi na tyle, że nie można będzie chodzić. Następnie organy wewnętrzne. Oznaką spuchniętych narządów jest ogromny, beczkowaty brzuch.

Niektóre leki przepisywane w szpitalach mają zwykle właściwości onkogenne. Spójrzcie na statystyki raka, to prawdziwa epidemia.

Nie mówię już nawet o takich drobiazgach jak problemy ze snem, szum w uszach, utrata wzroku i słuchu. Wszystko to można długo wyliczać. A przyczyną są zużyte skażone naczynia, których nikt nie leczy. Chociaż produkt do czyszczenia naczyń już istnieje i wykazuje doskonałe wyniki.

Opticor co to jest, efekty – środek na nadciśnienie, który nigdy nie będzie sprzedawany w aptekach

– Na wywiadzie Pan próbował opowiedzieć o innowacyjnym produkcie do walki z nadciśnieniem i odbudowującym naczynia krwionośne, ale został Pan dosłownie wyrzucony ze studia. Co to za produkt? Dlaczego przedstawiciele aptek reagują na jego nazwę jak wampiry na słońce?

– Zacząłem mówić o produkcie Opticor. Jest to w 100% naturalny środek na bazie unikalnych ekstraktów roślinnych – ekstraktów z głogu, serdecznika, chmielu, skrzypu polnego, dziurawca i kwiatów lipy itp.

Opticor jest produktem Szwajcarskiego centrum biologii molekularnej. Składniki produktu Opticor oczyszczają i „naprawiają” naczynia krwionośne. Zmniejszają opory na przepływ krwi, powodując zwiększone ukrwienie serca w wyniku rozszerzenia naczyń krwionośnych, poprawiają stan naczyń krwionośnych, działają przeciwzakrzepowo.

Opticor oczyszcza naczynia krwionośne i stabilizuje ciśnienie krwi na długie lata. Środek nie musi być stale brany. W ciągu zaledwie 4 tygodni odbuduje sieć naczyniową, a w ciągu najbliższych kilku lat ciśnienie krwi będzie 120\80.

Za rozwój Opticor szwajcarskie centrum otrzymało Międzynarodową nagrodę biologii terapeutycznej. Za innowacyjne odkrycie w leczeniu nadciśnienia i patologii naczyniowych.

Wydawałoby się, że po takim uznaniu apteki powinny stanąć w kolejce po prawo do sprzedaży Opticor. Każde państwo musi podjąć się dystrybucji tego produktu. Niestety nie we wszystkich krajach tak się stało. Szczególnie nie chcą rozmawiać o tym innowacyjnym środku w Polsce.

A pracownicy medyczni naprawdę nienawidzą tego produktu. Przecież oni mają zatwierdzoną listę leków, które muszą „sprzedać” choremu i otrzymać procent od tej sprzedaży. Pracownicy muszą realizować plan sprzedaży. A dzięki Opticor tych planów nie da się zrealizować. Przecież chorzy po 4 tygodniach przyjmowania Opticor zapominają o drodze do apteki, bo nie potrzebują już innych leków.

To jest powód nienawiści do Opticor. Ten środek po prostu przynosi straty sieciom aptek. Opticor to międzynarodowe uznanie, certyfikaty, artykuły naukowe, tysiące zadowolonych i zdrowych pacjentów. Dlatego Polska wybrała strategię bojkotu – udawać, że Opticor nie istnieje. A kiedy zacząłem mówić na antenie o środku, pojawiła się wobec mnie otwarta agresja.

Rozpoczynamy regenerację organizmu

– W czym pomaga Opticor?

Głównym celem Opticor jest obniżenie ciśnienia krwi. To podstawa, na którą opiera się nasze zdrowie.

Opticor obniża ciśnienie krwi w 3 krokach:

 • Niszczy blaszki cholesterolowe;
 • „Naprawa” uszkodzonych ścian naczyń;
 • Poprawia przepuszczalność impulsów nerwowych z mózgu.

Opticor przywraca przepływ krwi i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, wywołując reakcję łańcuchową regeneracji organizmu. Ujawniają się utajone siły odpornościowe, a organizm zaczyna się regenerować.

Ten proces w ludzkim ciele nazywa się samoleczeniem. Mechanizmy te tkwią w nas z natury, a Opticor jest katalizatorem, kluczem do samoleczenia.

Pozbądź się 7 chorób w 4 tygodnie

– Co dostaniesz po kuracji Opticor?

1. Dobra presja

Przede wszystkim to normalizacja wysokiego ciśnienia krwi. Po 4 tygodniach regularnego stosowania Opticor naczynia zostają całkowicie odnowione. Naczynia stają się elastyczne i wytrzymałe. Innymi słowy, naczynia ożywają i bez problemu „wyłączają” wahania ciśnienia krwi. Oznacza to, że nawet przy stresie lub dużym wysiłku fizycznym Twoje ciśnienie będzie wynosić 120\80.

2. Poprawa aktywności mózgu

Po kuracji Opticor krążenie mózgowe poprawia się o 73%.

Pacjenci z radością zauważają:

 • Poprawa pamięci;
 • Normalizacja snu, zanik osłabienia;
 • Zniknięcie szumu w uszach;
 • Zniknięcie bólów głowy.

3. Zwiększa ostrość wzroku, przywraca siatkówkę

Opticor czyści nie tylko duże naczynia i tętnice, ale także najmniejsze naczynia włosowate. Prowadzi to do odnowy komórek siatkówki i poprawy napięcia mięśniowego oczu.

 • Zwiększa ostrość wzroku o 0,5 – 2,1 jednostki;
 • Normalizuje ciśnienie w oku;
 • Zmniejsza objawy zaćmy.

4. Obrzęk znika

Opticor przywraca prawidłową pracę nerek i wymianę płynów. Nerki nie zatrzymują już wody i nie trzeba już brać leków moczopędnych.

 • Nigdy więcej obrzęków i bólu nóg;
 • Brzuch zmniejsza swoją objętość wraz ze zmniejszaniem się obrzęku narządów;
 • Płyn opuszcza płuca, oddychanie staje się łatwiejsze.

5. Objawy hemoroidów i zapalenia gruczołu krokowego zostały wyleczone

Słabe i uszkodzone naczynia krwionośne są główną przyczyną powszechnych chorób, takich jak:

 • Żylaki
 • Hemoroidy;
 • Zapalenie gruczołu krokowego;
 • Impotencja.

Kuracja Opticor odbudowuje naczynia krwionośne każdego narządu. Kiedy przyczyna znika, nieprzyjemne objawy chorób zmniejszają się, a w 73% przypadków znikają całkowicie.

Mężczyźni są szczególnie pod wrażeniem przywrócenia potencji. Nawet w wieku ponad 70 lat ze zdziwieniem zauważają, że powróciła ich męska siła.

6. Regeneruje serce

Oczyszczanie aorty korzystnie wpływa na napięcie mięśnia sercowego. W 93% przypadków częstoskurcz znika, w 99% dochodzi do wyleczenia niedokrwienia.

 • Tętno i puls wracają do normy;
 • Bóle serca ustępują;
 • Ryzyko zawału serca zmniejsza się 17 razy.

7. Odporność zaczyna działać

Opticor poprawia przepływ krwi do szpiku kostnego, który bierze udział w produkcji komórek odpornościowych. Prowadzi to do zwiększenia obrony organizmu.

Odporność to nie tylko obrońca przed wirusami. Główną funkcją silnej odporności jest ochrona przed komórkami nowotworowymi. Silna odporność z czasem rozpoznaje i niszczy komórki rakowe. Zapobiega pojawieniu się guza.

Odporność, działająca w co najmniej 50%, jest już przeszkodą nie do pokonania dla wirusów. A to jest dzisiaj bardzo ważne.

Oto co powiedział prezes Związku sieci aptek, gdy usłyszał o Opticor – przeciwwskazania

Maciej Wysocki, prezes Związku sieci farmaceutycznych Polski.

Skontaktowaliśmy się z głównym farmaceutą w kraju i chcieliśmy dowiedzieć się, dlaczego Opticor nie jest sprzedawany w aptekach.

– Witam, panie Macieju. Proszę mi powiedzieć, dlaczego polskie apteki ignorują produkt Opticor? Czy słyszał Pan o nim?

– Po raz pierwszy słyszę o takim produkcie! Na takie pytania nie będę odpowiadać!!! To nie jest wasza sprawa!

Jak dostać Opticor – gdzie kupić

– Po takiej rozmowie z głównym farmaceutą w kraju okazało się, że Opticor nie ma i nie będzie w aptekach. Ale nadal można go dostać, prawda?

– Tak, wszyscy obywatele Polski mogą zamówić Opticor online bezpośrednio od producenta. Zadbamy o to, aby ta okazja nie została wykorzystana przez spekulantów w aptekach.

– Czy były precedensy?

Niestety tak. Mądrzy przedsiębiorcy wymyślili sprytny plan. Zamawiali Opticor w ramach naszej promocji jak dla seniorów. A potem po prostu sprzedawali produkt po wyższych cenach.

Dlatego musimy być czujni. Aby ludzie zamawiali dla siebie i nie przepłacali pośrednikom ogromnych kwot.

– Dlaczego możemy zamówić Opticor tylko przez Internet?

Dzieje się tak z trzech powodów:

 • Gwarancja jakości. Opticor jest dostarczany do kupującego bezpośrednio od producenta;
 • Ochrona przed pośrednikami. Aby nikt nie odsprzedawał produktu po wyższych cenach;
 • Szybka dostawa pod wskazany adres.

Zniżki dla emerytów

Program funduszu pomocy społecznej jest obecnie aktywny w całej Polsce. Dzięki temu programowi możesz zamówić Opticor z 50% rabatem. Odbywa się to w ramach programu zapobiegania chorobom.

Początkowo zniżka oferowana była tylko emerytom. Skala problemu spowodowała jednak konieczność ponownego przemyślenia warunków programu preferencyjnego. Ponieważ choroby układu krążenia są powszechne wśród osób w każdym wieku, promocja na zakup produktu jest teraz ważna dla wszystkich mieszkańców Polski.

Promocja nie potrwa długo, bo ilość opakowań z 50% rabatem jest ograniczona i szybko się kończy. Skorzystaj z oferty specjalnej i kup Opticor już teraz, drugiej szansy nie będzie.

Dostań Opticor już teraz!

Aby zamówić Opticor w ramach programu pomocy społecznej, potrzebujesz tylko telefonu.

Wpisz swój numer i nazwisko w oficjalnym formularzu zamówienia poniżej i kliknij „ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE”.

Zgłoszenia są przyjmowane i rozpatrywane non-stop. Ale ze względu na zwiększony popyt, być może będziesz musiał trochę poczekać.

-50%

Opticor forum, komentarze

Liliana Jasińska

Okropnie! Ciągle nas okłamują, tylko po to, aby uzyskać od nas pieniądze!! Podziwiam odwagę tego człowieka, ale wydaje mi się, że będą próbować go uciszyć…

Ryszard Walczak

On jest odważnym człowiekiem! Nie boi się rozmawiać o tym, co pomaga, myślę, że na ten produkt jest już ogromna kolejka! Posłucham i zamówię Opticor.

Wanda Zalewska

Przez wiele lat cierpiałam na nadciśnienie, traciłam przytomność, nawet w pracy przyzwyczaili się do tego. Lekka zmiana pogody – ciśnienie skacze, głowa boli i nie ma siły. W nocy cały czas miałam częstoskurcz. Lekarze przestraszyli mnie możliwością udaru, ponieważ naczynia nie wytrzymywały takich wahań. Bałam się, bo mój mąż zmarł na udar. O Opticor dowiedziałam się przypadkiem, natknęłam się na wzmiankę w jednym z artykułów medycznych i postanowiłam spróbować. W wyniku na kilka miesięcy zapomniałam o ucisku i bólach głowy. Czuję się zdrowa i pełna energii, jak w młodości. Polecam wszystkim!

Gabriela Filipiak

Wando, proszę powiedzieć jak pani się to udało? Gdzie pani zamawiała środek?

Wanda Zalewska

Gabrielo, nie ma tu tajemnicy! Zamawiałam przez tę stronę. Prawda bez rabatu. Ale nie żałuję, że przepłaciłam. Teraz kupię jeszcze opakowanie dla mojej siostry.

Rafał Milewski

Proszę powiedzieć nam bardziej szczegółowo, czy miała pani jakieś alergie? Mam nietolerancję na prawie wszystkie leki, ale z powodu długotrwałych problemów z ciśnieniem krwi muszę coś zamówić.

Wanda Zalewska

Rafale, produkt jest całkowicie naturalny, zawiera głównie wyłącznie ekstrakty. Jeśli dobrze tolerujesz naturalne środki roślinne, to jest to świetna opcja!

Emilia Pawłowska

Jestem lekarzem i mogę powiedzieć, że nadciśnienie może w krótkim czasie doprowadzić do inwalidztwa. Dlatego lepiej zadbać o normalizację ciśnienia w czasie. Opticor to nie tylko produkt, który pomaga normalizować ciśnienie krwi, ale także doskonały środek w profilaktyce nadciśnienia. Niestety, obecne statystyki są takie, że zawały serca i udary mózgu odpowiadają za ponad 70% zgonów w wieku poniżej 60 lat. Oznacza to, że ludzie po prostu nie dożywają wieku emerytalnego! Zachęcam wszystkich, aby dbali o swoje zdrowie i nie czekali, aż będzie za późno, proszę zacząć leczenie już teraz! Opticor to dość tani i skuteczny produkt, który powinna mieć każda apteczka!

Krystyna Chmiel

Emilio, pani ma rację! Udar nagle dopadł mojego tatę, zmarł w pracy. Dla wszystkich był to szok. Teraz zawsze mamy w domu ciśnieniomierz i zmuszam męża i mamę do regularnego mierzenia ciśnienia. Złożyłam zamówienie na Opticor, wypijemy profilaktycznie!

Krzysztof Urbaniak

Również w ramach promocji zamówiłem kurację Opticor z 50% rabatem, jutro kurier przywiezie mi przesyłkę. Emilio, jako lekarz, proszę nam powiedzieć, dlaczego ten środek jest lepszy niż inne środki na nadciśnienie, które lekarze przepisują nam w szpitalu?

Emilia Pawłowska

Ten środek jest lepszy od innych, ponieważ składa się z naturalnych składników, które nie uszkadzają wątroby i przełyku, środek skutecznie wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i stymuluje zasoby własne organizmu, „przeprogramowując” go na samoleczenie. To innowacyjne podejście, którego nie opanowały jeszcze wszystkie firmy farmaceutyczne, jest to droga technologia. Opticor udało się zastosować tę idealną formułę i, co najważniejsze, producenci nie zrobili cenę wysoką.

Marjanna1989

Hurra! Promocja nadal obowiązuje! Możesz zamówić produkt z 50% rabatem!

Łucja Marek

Wielkie dzięki za ten artykuł! Wszystko jest napisane jasno i łatwo. Nienawidzę lekarzy i szpitali, lekarze przepisują zwykle leki drogie lub „nieopłacalne” (pamiętam, że nie mogłam znaleźć kropli do oczu, które według lekarzy były sprzedawane w każdej aptece). Lekarze nie zawsze „widzą” wewnętrzne problemy naszego organizmu. Od ponad roku od czasu do czasu rano odczuwam drętwienie rąk. Dzięki Waszym opiniom postanowiłam wypróbować ten Opticor. Chociaż nie wiem, dlaczego drętwieją mi ręce, na wszelki wypadek bardzo chętnie bym wyczyściła naczynia! Ponadto produkt jest naturalny.

Halina Skowrońska

Jaki jest skład?

Łucja Marek

Ekstrakt z głogu, serdecznika, chmielu, skrzypu polnego, dziurawca, kwiatów lipy itp. Jednym słowem niektóre składniki wzmacniają naczynia krwionośne, inne zmniejszają ilość skrzepów i blaszek cholesterolowych, a jeszcze inne pobudzają odporność organizmu.

Adrian Wawrzyniak

Naprawdę skład jest dobry! Dziękuję!

Halina Skowrońska

Dziękuję! Znalazłam opis na stronie, są to naprawdę bardzo przydatne komponenty

Lidia Szewczyk

Naturalne środki są zawsze najlepsze! Tabletkami spaliłam cały przełyk. Jedne leczą, inne szkodzą. Dobrze, że teraz oficjalna medycyna przechodzi na zioła.

Joanna Chmielewska

Czy ktoś może opowiedzieć o swoich wrażeniach? Często mam zawroty głowy i nie mam czasu iść do lekarza.

Kokosove221

Biorę Opticor codziennie! Odkryłam to miesiąc temu. Rzeczywiście, czuję się znacznie lepiej. Miałam też zawroty głowy i nie raz traciłam przytomność w transporcie… koszmar. Ale po zakończeniu leczenia poprawiło się! Środek mi pomógł. Więc mogę doradzić.

Paulina Laskowska

Wczoraj kurier dostarczył moje zamówienie Opticor. Wieczorem wzięłam i zrobiło się lepiej, dzwonienie w uszach ustąpiło. Nadal biorę.

redheadmayyo

Już po raz drugi zamawiam Opticor dla siebie i moich rodziców. Bardzo dobry produkt! Wcześniej dręczyły mnie migreny i często miałam sytuacje, kiedy nagle robiło mi się przed oczami ciemno i myślałam, że teraz stracę przytomność. Z Opticor wszystko poszło dobrze, polecam!

Małgorzata Maciejewska

Opticor doskonale normalizuje ciśnienie krwi i poprawia ogólne samopoczucie. Ten środek jest w mojej apteczce!

Dominika Szydłowska

Dużo czytałam o Opticor, on ma wiele dobrych recenzji. Mówią, że jest niezbędny do wyzdrowienia po udarze i zawale serca. Zamówiłam dla rodziców, niech biorą jako profilaktykę!

winda_do_zdrowia

Gdzie zamówić, aby był to dokładnie oryginalny produkt?

Jolanta Sokołowska

Na tej stronie wypełnij formularz zamówienia i czekaj! Produkt w 100% dobry!

Zofia Mucha

Dzięki za informację! Chcę wypróbować ten produkt, nadciśnienie nie pozwala mi żyć w spokoju…

baambina10

Miałam nadciśnienie, ale ten środek pomógł. Od pół roku mam stabilne ciśnienie krwi.

pacek_vs_placek

Mam nadzieję, że Opticor mi pomoże! Ciśnienie jest bardzo duże i czuję się okropnie, nie mogę chodzić do pracy.

agusiaaa9

Opticor to najlepszy środek. Jeszcze wcześniej, zanim dowiedziałam się o tym produkcie, brałam leki, gdy moje ciśnienie rosło lub serce biło gwałtownie. Ale nie czułam żadnego efektu. Poszłam więc do lekarza, który przepisał mi nowy nutraceutyk Opticor. Pomógł mi zaraz po pierwszej dawce: ciśnienie natychmiast spadło. Jednak kontynuowałam przyjmowanie go zgodnie z zaleceniami mojego lekarza. Po 3 tygodniach zapomniałam, co to jest nadciśnienie. Żylaki, które dręczyły mnie od 10 lat, ZNIKNIĘŁY! Nie ma też śladu po problemach ginekologicznych, które miałam. Znowu czuję się świetnie, młodo i zdrowo!

truskawkowa_fiesta

Zabawny lekarz. Należy zapamiętać nazwę produktu, latem wezmę na wieś, starzy ludzie zawsze mają problemy

Ewa Witek

Przeczytałam opis Opticor. Produkt zawiera wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne. Jako farmaceuta mogę powiedzieć: tak, w takim połączeniu naprawdę istnieje aktywna stymulacja układu odpornościowego. Zamówiłam kurację, będę się leczyć.

pawelz44

Biorę Opticor zamiast witamin. Od niego poprawia się stan zdrowia i ogólnie głowa działa jakoś lepiej.

Teresa Stefańska

Czy zniżka jest nadal ważna?

sekrety_terapii

Tak! Właśnie zamówiłam opakowanie ze zniżką! Ale myślę, że i tak warto się pospieszyć.

Krystian Rosiński

Zamówiłem to dla mamy. Dwa lata temu w wyniku udaru straciłem ojca, nie chcę też stracić matki. Problemy naczyniowe zbyt szybko zabijają ludzi…

ab_oli

Moja mama poczuła mrowienie w palcach i pojechałyśmy do szpitala, lekarz poradził jej oczyścić naczynia krwionośne. Przepisał jej kilka niebezpiecznych pigułek z efektem ubocznym na prawie całe ciało! Na pewno nasi lekarze leczą jedno, a drugie kaleczą! Dobrze, że o Opticor dowiedziałam się na czas. Na wynik nie trzeba było długo czekać, po kilku dniach poprawił się nie tylko ogólny stan zdrowia, ale także skóra twarzy, włosy, paznokcie, w drugim tygodniu mama nie czuła już mrowienia w palcach. Po 1,5 miesiąca drętwienie całkowicie zniknęło + ciśnienie wróciło do normy. Stan ogólny naprawdę się poprawił, mama stała się bardziej energiczna, poprawiła się pamięć, bóle stawów nie wracały nawet przy zmianie pogody. Krótko mówiąc produkt wyjątkowy, polecam każdemu!

Jarosław Gajewski

Życzę wszystkim zdrowia!

Nadciśnienie, brudne naczynia i chore serce są przyczyną przedwczesnej śmierci: jak tego uniknąć?

Wszyscy wiedzą, że ciśnienie, udar i zawał serca to konsekwencje “anieczyszczenia” naczyń krwionośnych cholesterolem. niewiele osób sobie jednak zdaje sprawę, że to zaledwie czubek góry lodowej. ‘brudne’ naczynia są winowajcą w 9 na 10 chorób przewlekłych, które są rzekomo nieuleczalne.

Nadciśnienie to choroba, na którą w polsce choruje aż co trzeci dorosłych polaków, z czego duża część tej kilku milionowej populacji nie zdaje sobie sprawy z istnienia problemu a więc nie stosuje się żadnego leczenia. wśród osób które wiedzą o swojej chorobie, większość otrzymuje nieodpowiednie leczenie: przyjmują leki nieregularnie lub w zbyt niskich dawkach itp. niestety wieloletnia zła kontrola wartości ciśnienia tętniczego ma zgubny wpływ na funkcjonowanie układu krążenia i nerek, wywołując liczne, groźne dla zdrowia i życia powikłania.

 • Co powinna wiedzieć osoba która, choruje na nadcisnienie tętnicze?
 • Dlaczego naczynia krwionośne odpowiadają za 85% Twojego zdrowia?
 • Czym jeszcze naczynia krwionośne są zatrute poza cholesterolem?
 • 4 jawne oznaki i 7 kolejnych ukrytych oznak złego stanu naczyń krwionośnych
 • Jak bezpiecznie oczyścić naczynia krwionośne w domu?

Na pytania te odpowiedział kierownik Kliniki Krążenia Płucnego, Chorób Zakrzepowo-Zatorowych i Kardiologii CMKP w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. W latach 2004–2007 był prezesem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Powoływany m.in. na wiceprezesa European Society of Cardiology, prof. Adam Torbicki.

Marcin Szczurek: Panie Adamie Torbicki, czy zawsze Pan powtarza, że naczynia krwionośne odpowiadają za 85% zdrowia organizmu? Dlaczego tak jest?

Jaki jest największy organ w ludzkim ciele? Niewiele osób wie. Nawet studenci medycyny często się mylą. Najczęściej mówią, że mózg i wątroba. Bardziej wykształceni powiedzą skóra. Tak naprawdę jednak największym organem jest nasz układ krwionośny. Naczynia to nie tylko rurki, którymi przepływa krew. To złożony, pojedynczy organ, którego niewydolność od razu kończy się cierpieniem.

 • Chore naczynia nóg – żylaki, ciągłe obrzęki i wieczna ociężałość nóg, uczucie zimna czy też z kolei nieznośnego pieczenia w stopach. Spękane pięty. Słabe krążenie krwi – brak ochrony przed bakteriami, a więc i grzybami. Paznokcie robią się grube i długie.
 • Zapchane naczynia odżywiające wątrobę – zapalenie wątroby. Gorzkość w ustach. Po spożyciu tłuszczów – gorzkie odbijanie się.
 • Osłabione i zanieczyszczone naczynia w stawach – wyschnięta chrząstka. Stawy zgrzytają i bolą, osteochondroza przytłacza, pojawiają się przepukliny.
 • Naczynia odbytu słabną – hemoroidy wykwitają purpurowymi stożkami.
 • Naczynia krwionośne oczu – widzenie się pogarsza, fale w oczach, „ muszki latają”. Rozwija się katarakta. Zaczerwienienie oczu, które często zwalamy na zmęczenie, to tak naprawdę mikro-krwotok – pęknięcie najdrobniejszych naczyń włosowatych oka. I rzecz jasna królowa chorób naczyń, Jej Wysokość Nadciśnienie. A nadciśnienie jest matką udaru oraz siostrą zawału serca.

“Bez zdrowia nie ma szczęścia’ tak mówiąć — a zdrowia nie ma bez czystych naczyń”

“Zapchane” naczynia – głód dla wszystkich organów

Nadwaga, przykładowo, jest blisko powiązana z naczyniami. Naczynia zapchane cholesterolem zmuszają organy do głodowania, naczynia krwionośne nie mogą im dostarczyć odpowiedniej ilości składników odżywczych. W związku z tym mózg wysyła sygnały – musisz jeść. I człowiek je. A organom wciąż brakuje pokarmu z powodu nieczystych naczyń. Mózg znów wydaje sygnał – trzeba jeść. I tak w kółko.

Stąd ciągła potrzeba podjadania, smak na słodycze i tłuszcze – organizm potrzebuje kalorii.

Gdy koledzy po fachu mówią pacjentom: “Masz nadciśnienie z powodu nadwagi”. Myli im się przyczyna ze skutkiem. Nie nadciśnienie jest spowodowane nadwagą. Nadwaga jest spowodowana nadciśnieniem.

Dlatego nigdy nie przestanę powtarzać: jeśli chcesz żyć pełnym życiem – oczyść i odbuduj naczynia. Czyste naczynia to klucz do pozbycia się 90% przewlekłych chorób, z których niektóre uznawane są za “nieuleczalne”.

“Jeśli normalny przekrój naczynia jest grubości palca, wówczas 5 kg blaszek cholesterolu redukuje przekrój do rozmiaru 4 zapałek”

Marcin Szczurek: Panie Profesorze, wszyscy wiedzą, że cholesterol jest zły. To on właśnie zapycha nasze naczynia krwionośne, zwęża przepływ i zakłóca krążenie krwi. Ale winowcą nie jest on sam?

Tak, dokładnie. Blaszki cholesterolu, znane również jako “blaszki miażdżycowe”, odpowiedzialne są za około 60-70% zanieczyszczeń naczyń.

W wieku 50 lat, do 5 kg blaszek cholesterolu gromadzi się w ludzkich naczyniach. Pokłady cholesterolu zwężają przepływ naczyniach w 4-5 razy.

5 kg całkowita masa zanieczyszczeń nagromadzonych w naczyniach w wieku 50 lat

Cholesterol

Blaszki cholesterolu nie zagrażają życiu. Jakość życia spada, ciśnienie krwi, bóle głowy i bóle stawów, osłabienie i apatia się nasilają. Masa zakrzepu, która również gromadzi się w naszych naczyniach, jest dużo bardziej niebezpieczna.

Blokująca masa

Skrzepy krwi gromadzą się znacznie mniej, niż “tylko” jakieś 800 gramów – 1 000g. Ich zagrożenie polega jednak na ich niestabilności. W dowolnej chwili skrzep krwi (zakrzep) może odpaść i wyruszyć w drogę naczyniami w poszukiwaniu ofiary.

Jeśli zakrzep jest dość duży, ciasno “zatyka” naczynie ofiary. Dochodzi do niedokrwienia – kompletnego odcięcia dopływu krwi do organu żywionego przez te naczynie.

Udar niedokrwienny – zatkanie naczyń mózgowych. Zawał serca – zatkanie arterii sercowej. Niedokrwienie wątroby, odma opłucnowa, niewydolność nerek. Hemoroidy to tak naprawdę niedokrwienie naczyń odbytu. Zator nawet najmniejszych naczyń na nogach z czasem wiedzie do nekrozy – gangreny.

Zwapnienie

Zwapnienie naczyń powodują pozostałości leków chemicznych oraz dodatków do żywności. Nagromadzają się w wieku 50 lat w ilości 300 – 400 gramów. Większość zwapnienia odbywa się w naczyniach mózgowych.

Zwapnienie niebezpieczne jest ze względu na swoją ostrą, krystaliczną strukturę. Przy znacznym zwężeniu – spazm naczynia wywołany stresem lub wysiłkiem fizycznym bądź pogodą prowadzi do tego, że ostry kryształ zwapnienia może przebić naczynie i spowodować pęknięcie. A pęknięte naczynia mózgowe skutkują udarem krwotocznym.

4 jasne i 7 kolejnych ukrytych oznak słabych naczyń krwionośnych

Jeśli masz ponad 45 lat i nigdy nie przyjmowałeś nutraceutyków na oczyszczanie naczyń, gwarantuję, że masz problemy z naczyniami.

Naczynia zapchane cholesterolem, skrzepy krwi, zwapnienie to praktycznie naturalne procesy starzenia. Rzecz jasna dzisiejsze jedzenie, leki, palenie i alkohol przyspieszają proces “zaśmiecania” w 5-8 razy. Ale wszyscy jesteśmy ludźmi i nie ma co kryć, w takim świecie żyjemy.

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie Nadciśnienie – nie można go ignorować.. Nadciśnienie to królowa chorych naczyń krwionośnych.

Cierpisz na skoki ciśnienia? Czy jest ciągle podwyższone i musisz brać leki? A więc w naczyniach, Boże chroń, pozostało 30% przepływu. Reszta jest gęsto pokryta blaszkami cholesterolu, skrzepami krwi – zakrzepami i pokryta zwapnieniem.

Dlatego też najmniejszy stres, zmiana pogody, burze magnetyczne od razu wpływają na stan zdrowia. Wzrasta ciśnienie, głowa zaczyna walić młotem, stawy strzykają.

4 choroby powodowane przez chore naczynia:

 1. “Nadciśnienie”. Brzydkie, nabrzmiałe żyły na nogach, ociężałość i ból, opuchlizna. Zanieczyszczenie cholesterolem i skrzepy krwi “zapychają” żyły. Stopniowo pojawiają się naczyniowe “gwiazdki”, które następnie przekształcają się w naczyniową “sieć”. A siatka już się rozwija w pełne żylaki.
 2. “Żylaki”. Brzydkie, nabrzmiałe żyły na nogach, ociężałość i ból, opuchlizna. Zanieczyszczenie cholesterolem i skrzepy krwi “zapychają” żyły. Stopniowo pojawiają się naczyniowe “gwiazdki”, które następnie przekształcają się w naczyniową “sieć”. A siatka już się rozwija w pełne żylaki.
 3. “Hemoroidy”. Gdy naczynia odbytu odprowadzające krew się zapchają, węzły hemoroidalne puchną. Jeśli naczynia dostarczające krew zapchają się, dochodzi do szczelin odbytu.
 4. “Osteochondroza”. Jest to brak krążenia w chrząstce. Chrząstka twardnieje i zaczyna się zużywać, nie mając czasu na odbudowę. Nie odnawia się i wysycha. Traci zdolność podporową. Sole się nie wypłukują i zaczynają narastać w niekontrolowany sposób, tworząc “Wdowi” garb.

7 objawów ostrzegawczych:

 1. “Obrzęk”. Zanieczyszczone naczynia nie mają czasu odprowadzać płynów. Zakłócają metabolizm wodno-solny. Wieczorami nogi puchną aż skarpety wżynają się w kostki, pozostawiając ślady. Spuchnięta twarz i worki pod oczami. Z palców nie można zdjąć pierścionka. Spuchnięty brzuch sygnalizuje opuchliznę organów wewnętrznych
 2. “Szum w uszach”. Od ledwo słyszalnego pisku po głośne wycie i dzwonienie niepozwalające się skoncentrować. Takie są konsekwencje zwiększonego ciśnienia naczyń mózgowych, które napierają na błonę bębenkową
 3. “Zawroty głowy”. Uczucie “podpitej” głowy, ostre i nagłe napady zawrotów głowy wskazują, że aparat naczyniowy “głoduje”. Często cierpi na tym również słuch
 4. “Bezsenność”. Czujesz się sennie i letargiczne, a kładąc się po północy nie możesz zasnąć? Przyczyną jest brak dopływu krwi do przysadki mózgowej. Przestaje produkować melatoninę – hormon snu
 5. “Zmęczenie”. W ogóle brakuje sił. Nic mi się nie chce. Chcę tylko leżeć i jeść. To uczucie bierze się z tego, że organizm przechodzi w tryb oszczędzania energii. Organy nie otrzymują odpowiedniego pokarmu przez zanieczyszczone naczynia i aby nie umrzeć, Twój organizm stara się obniżyć poziom aktywności
 6. “Problemy ze wzrokiem”. ‘Muszki’ przed oczami, fale, niejasność i mgła w oczach. Są to objawy niewydolności naczyniowej oczu
 7. “Ból stawów”. Ze względu na pogodę – bóle i strzykanie stawów. Budząc się rano nie czujesz się przebudzony i wypoczęty, ale jak odrętwiały, na wpół sparaliżowany kaleka. Potrzeba trochę czasu, by rozruszać i rozkręcić stawy sztywne od snu. Maź stawowa traci swoje właściwości, skleja ze sobą stawy.

Najczęściej ludzie mają kilka objawów jednocześnie w różnych kombinacjach. Występuje chociażby jedna oznaka? Naczynia rozpaczliwie biją w dzwon, potrzebując oczyszczenia i odpowiednich składników odżywczych.

Nieszczęśnicy próbują leczyć każdą z chorób indywidualnie. Tabletki na ciśnienie, maści na żylaki, czopki na hemoroidy, żele na osteochondrozę. I jasna rzecz, środki przeciwbólowe, środki przeciwbólowe, środki przeciwbólowe.

Po prostu wrzucają pęki pieniędzy do aptecznego ogniska. Ponieważ przyczyna wszystkich chorób jest taka sama – zaburzenia krążenia. A konieczne trzeba zaczynać od ogólnego przeczyszczenia naczyń.

“Większość preparatów farmaceutycznych nie pomaga i nie leczy, a osłabia i szkodzi”

Marcin Szczurek: Panie Adamie Torbicki, jaki jest najbardziej skuteczny sposób na oczyszczenie naczyń krwionośnych z cholesterolu, skrzepów i zwapnień?

Dla bezpiecznego oczyszczania naczyń krwionośnych mogę wspomnieć tylko jeden środek o nieskazitelnej reputacji – Opticor. Przedłuża życie o 12-17 lat, dodaje energii i witalności.

Bezpieczny jak herbatka ziołowa. A w kwestii skuteczności jest on na drugim miejscu po chirurgicznych oczyszczaniu naczyń krwionośnych – stentem. W przeciwieństwie jednak do operacji nie ma on powikłań ani efektów ubocznych. Kuracja oczyszcza wszystkie naczynia w organizmie. Od dużych, grubych arterij do najmniejszych, delikatnych naczyń włosowatych.

Opticor to w 100% naturalny produkt przygotowany z ekstraktów roślinnych, który po kontakcie z wodą budzą żywe cząsteczki. Te małe środki czyszczące usuwają śluz cholesterolu z naczyń krwionośnych, zakrzepów, które przylegają do ścian – zakrzepów, zwapnień – resztek narkotyków. Wszystko, co przeszkadza w swobodnym przepływie krwi.Nagromadzone przez lata zanieczyszczenia, zatruwają i życie, wypłukiwane są z Opticor poprzez 1,5-2 miesiące regularnego przyjmowania.

Bóle głowy rozpuszczają się razem z nimi, szum w uszach znika. Mózg, odpowiednio żywiony przez czyste naczynia, działa z prędkością superkomputera. Myśli są jasne i precyzyjne.

 • Czucie się nasila, słyszysz przyjemne dźwięki, na które poprzednio nie zwracałeś uwagi. Słuch się poprawia, możesz nawet zrozumieć cichą konwersację w drugim pokoju.
 • Zapachy grają z nowymi kolorami. Zapchany nos, przewlekle cieknący nos i alergie znikają. Oskrzela zdrowieją. Oddech jest swobodny i miarowy. Świeże powietrze wypełnia płuca, rozchodzi się po organizmie przyjemnymi falami, wywołując uczucie lekkiej euforii.
 • Smaki stają się jasne i nasycone. Zwykłe jedzenie daje niezwykłą przyjemność. Jesz mniej i jesz więcej. Ciągłe łaknienie słodyczy i tłuszczów znika.
 • Stawy śpiewają razem ‘dziękuję’, nie bolą już. Strzykanie kompletnie znika, w jego miejsce pojawiają się gładkie ruchy, dzięki odnowionemu nawilżeniu stawów. To tak, jakby w silniku wymieniono olej, zastępując czarny, brudny płyn z opiłkami metalu na świeży, czysty olej, zapewniając idealne tarcie.

Marcin Szczurek: Imponujące. Prawdę mówiąc, po raz pierwszy słyszę o Opticor. Choć ogólnie słyszałem o nutraceutykach. W Japonii i Izraelu, prawnie ustanowiono u nich status nutraceutyków jako preferowanej metody leczenia. A w Polsce tym funduszom wciąż się nie ufa. Dlaczego?

Pozwólcie, że opowiem jedną pouczającą historię o braku zaufania. W roku 1928 wynaleziono pierwszy antybiotyk, penicylinę. Z łatwością leczył dyzenterię i tyfus, na który wówczas ludzie nieuniknienie umierali.

Większość ludzi jednak nie wierzyła, że to może pomóc, ponieważ już 100 razy się rozczarowali próbując się wyleczyć. Ci, którzy się rozczarowali 100 razy i nie bali się 101-ej próby wyzdrowieli. A ci którzy się poddali, machnęli ręką mówiąc “Kolejny cudowny lek który nie pomoże” przepadli, choć ocalenie mieli tuż pod nosem.

Tak jak jednego razu penicylina pokonała panujące wówczas choroby: dyzenterię, tyfus i dżumę płucną. Tak też z czasem Opticor wyeliminuje chorobę naczyniową. Pierwsze kroki już podjęto – Japonia, Kanada, Korea, Szwajcaria i Izrael – legislacyjnie postawiły na oczyszczanie naczyń nutraceutykami zamiast terapii lekowej.

“Nasze wątpliwości to zdrajcy, przez nie tracimy sporo z tego, co moglibyśmy osiągnąć, z lęku przed wypróbowaniem.”

W Polsce Opticor oficjalnie przepisywany jest tylko w jednym miejscu – w szpitalu w Warszawie. Dokładnie w tym, w którym leczy się nasza “elitę” – ministrów, posłów, celebrytów. Leczą ich zgodnie z protokołami izraelskimi, a instrukcje naszego Ministra Zdrowia nie wydają im dekretu. Dlatego też pacjenci mają rezultaty, a nie tylko niekończący się proces.

Ministerstwo Zdrowia oferuje reszcie naszych obywateli leczenie chemią, którą produkują fabryki należące do tej samej elity.

2 miesiące przyjmowania Opticor są jak ponowne narodziny

Marcin Szczurek: Uważam również, iż wątpliwości są naszym najgorszym wrogiem, nie boję się więcej próbować nowych rzeczy. Wyobraźmy sobie, zdobyłem Opticor, otwieram opakowanie. Co się dzieje potem? Jak działa ten środek?

Gdy się nasycą wilgocią i tlenem, lecznicze ekstrakty uzyskują efekt nadtlenku wodoru – natlenianie.

Molekuły Opticor to małe bomby tlenowe. Wysadzają tamy cholesterolowe w Twoich naczyniach i pozwalają na swobodny przepływ krwi.

Na zachodzie Opticor okrzyknięto “Czyścicielem Naczyń”. To bardzo dokładnie odzwierciedla jego esencję.

Dlatego też Opticor jest tak skuteczny – pijesz żywe ekstrakty, które pracują aktywnie. Tymczasem leki dają Ci tylko pasywne, sterylizowane szkielety molekularne.

Skład krople zapewnia natychmiastowe wchłanianie żywych cząsteczek. Ekstrakty wzbogacone w tlen łatwo wchłaniają się w ściankach przełyku. Dlatego Opticor nie powoduje zgagi, goryczy w jamie ustnej, odbijania, nie podrażnia jelit i chroni żołądek. Nawet wrzody odważnie piją Opticor.

“Opticor jest to skarbnica rzadkich ekstraktów leczniczych, które działają w harmonii dla czystości i siły naczyń krwionośnych”

Oczyszcza “przewody”

Ekstrakt z owoców głogu oczyszcza zatory cholesterolu. Molekuły substancji jak dłuto skuwają cząsteczki cholesterolu przylegające do ścian naczyń krwionośnych. Umożliwiony jest wolny przepływ krwi. Władza w końcu zaczyna “pić.” Chrząstka wraca do życia, nasycona wilgocią i tlenem, aktywując mechanizm samoleczenia. Przywracana jest elastyczność. Zgrzytanie i chrupanie znika z szyi, pleców i stawów. Kolana i palce już nie łamią od pogody.

Obrzęk znika. Nawet po spędzeniu całego dnia na nogach – nie puchną. Przywrócony zostanie dopływ krwi do skóry – gwiazdy i sieć naczyniowa znikają. Żylaki stopniowo się zmniejszają, węzły hemoroidalne wysychają.

Przekształca w energię

Istotną rolę odgrywają również ekstrakty z oliwek i fortunelli. Wyłapują “odłamane” cząsteczki cholesterolu i, łącząc się z nimi, zamieniają się w wysokiej gęstości pożyteczne lipoproteiny, które biorą udział w rozkładaniu tłuszczy.

Opticor piecze dwie pieczenie na jednym ogniu – usuwa cholesterol zanieczyszczający naczynia i stymuluje prawidłowe spalanie tłuszczu. Dzięki temu czujesz potężny napływ siły, chce Ci się ruszać, oczy Ci się ożywiają, masz uczucie i chęć “przenoszenia gór”.

Redukuje skurcze

Ekstrakt z serdecznika uśmierza skurcze naczyniowe. To taki “walerian” na naczynia krwionośne. Koi i odpręża naczynia krwionośne ściśnięte przez brak przepływu krwi. Ciśnienie gładko i bezpiecznie wraca do normy. Bóle głowy zanikają, szumy w uszach cichną, płuca i oskrzela działają gładko i z łatwością. Koniec uczucia bezdechu.

Odciąża serce

Ekstrakt z owoców chmielu równocześnie przeczesuje naczynia w poszukiwaniu skrzepów krwi i zakrzepów. Modrzew rozcieńcza krew, czyniąc ją lekką i płynną. Rozpuszcza skrzepy krwi, zakrzepy a nawet drobne tętniaki. Wypłukuje pokłady wapnia w naczyniach pozostawione przez leki chemiczne.

Jakby z serca usunięty został worek cementu, oddycha ono z ulgą. Rytm serca staje się powolny i miarowy. Arytmia i częstoskurcz już nie są problemem. Ostre kłucie w klatce piersiowej spowodowane zatorem w sercu nie powtarzą się i zostają zapomniane na zawsze. Ryzyko zawału serca spada do zera.

Efekt motyla

Opticor jest jak (niczym innym jak) trzepot skrzydeł motyla powodujący reakcję łańcuchową zapierających dech w piersiach zmian. Zaczynając od oczyszczenia nieczystości nagromadzonych przez dekady w naczyniach, krok po kroku, Opticor uruchamia reakcję łańcuchową oczyszczającą organizm.

Łatwe przebudzenie

Budzisz się rano i z łatwością wstajesz z łóżka – nie musisz zmuszać się do wstania, przeciągając i pocierając swe sztywne nogi, chrzęszczące plecami i szyją

Rankiem ciało pełne jest energii i siły, ponieważ naczynia są całkowicie oczyszczone i nocą wszystkie organy odpowiednio się odżywiały i wypoczęły. Żadna część ciała nie była pozbawiona dopływu krwi, nabierając mocy na nowy dzień.

Pyszne śniadanie

Na śniadanie jesz kanapkę z grubą warstwą masła i czerwonymi, chrupiącymi skwarkami – a wątroba i żołądek sobie z nimi radzą. Koniec gorzkiego odbijania się, przeszywającego bólu brzucha. Opticor oczyścił naczynia odżywiające żołądek, teraz strawi nawet gwóźdź.

Pełno mocy

Gdy opuszczasz dom, już nie musisz się martwić nogami – chodzenie nie jest obciążeniem, możesz chodzić nawet cały dzień, a Twoje nogi nie męczą się i nie puchną. Sandały, buty, skarpety nie wrzynają się w spuchnięte nogi, jak sznurek w kiełbasę.

Absolutny spokój

Jesteś absolutnie spokojny i odprężony. Już nie ma ciągłego bólu pożerającego Twoją świadomość, nie pozwalającego się skupić na niczym innym. Gdy nic nie boli, znajome rzeczy, dźwięki i zapachy grają z nowymi, dawno zapomnianymi kolorami.

Wyraźna wydajność

Nawet po ciężkim dniu w pracy wracasz do domu z czystym, lekkim umysłem. Mózg pracuje jak szwajcarski zegarek, wcale nie czujesz się zmęczony.

Dobry sen

A teraz, leżąc w łóżku, szybko i przyjemnie zapadasz w sen. Minęły już dni, kiedy wierciłeś się w łóżku o północy, czasem odwracając poduszkę, a sen nie przychodził. Teraz wszystko jest proste – Ty decydujesz, kiedy usnąć, a organizm posłusznie wykonuje Twe polecenie.

“To niesamowity i naturalny sposób leczenia różnych schorzeń i poprawy codziennego funkcjonowania osoby. I powinieneś znaleźć najlepszy sposób, aby dodać go do swojego życia”.

Gdy opuszczasz dom, już nie musisz się martwić nogami – chodzenie nie jest obciążeniem, możesz chodzić nawet cały dzień, a Twoje nogi nie męczą się i nie puchną. Sandały, buty, skarpety nie wrzynają się w spuchnięte nogi, jak sznurek w kiełbasę.

Deficyt i program preferencyjny

Marcin Szczurek: Opticor, o ile wiemy, zniknął z większości aptek? Dlaczego?

Niestety, tak. Od początku tego roku Opticor już nie jest dostępny w aptekach.

Przyczyną konfliktu była chciwość sieci aptek, które żądały od producenta Opticor 480 złotych za każdą sprzedaną sztukę! Napędzając i tak dużą marżę na cenę producenta (koszt Opticor w niektórych aptekach w Warszawie osiągnął tysiąc złotych), aptekarze chcieli nałożyć dodatkową opłatę producenta.

Przedstawiciele aptek usprawiedliwiają – twierdzą, że taka dodatkowa opłata pozwala im przetrwać. Ostatecznie Opticor jest lekiem kupowanym co 7 – 10 lat. A poza tym po wyczyszczeniu naczyń tym proszkiem osoba nie potrzebuje już leków, które stale zużywała! Ludzie przestają obniżać ciśnienie krwi i nie kupują leków przeciwbólowych. Znacząco zmniejszają przyjmowanie leków na astmę i cukrzycę. A to prowadzi do strat dla aptek. Dlatego Opticor wymaga najwyższej ceny.

W rezultacie producent Opticor zerwał kontakty ze wszystkimi aptekami i przeszedł na dystrybucję wyłącznie przez Internet. Zasadniczo tak jest prawidłowo. Oceńcie sami: nie trzeba płacić czynszu za wynajem punktu handlowego, łapówki dla aptek nie są konieczne by się tam dostać. Dlatego też Opticor jest teraz dostępny w ofercie specjalnej.

Nasz instytut, wraz z Narodowym Ośrodkiem Badań Medycznych Chirurgii Sercowo-naczyniowej, Pocztą Polską i producentem Opticor, uruchomił program preferencyjny w ramach projektu telemedycyny (medycyny internetowej).

Każdy, kto chce, może subskrybować uprzywilejowany Opticor.

Marcin Szczurek: Co trzeba zrobić, by dostać się do programu?

Aby zdobyć Opticor, musisz spełnić warunki:

Zasady i warunki Opticor

 • Tylko Do Użytku Osobistego: Ma To Na Celu Zwalczanie Spekulantów Próbujących Masowo Kupować Opticor I Odsprzedawać Go Po Swojej Marży. Separacja
 • Aplikuj przez oficjalny formularz programu: Oficjalny formularz aplikacyjny stanowi gwarancję jakości i ochronę przed spekulantami.

A to wszystko pomimo braku reklam w radiu i telewizji. Ludzie przekazują sobie informacje, polecają rodzinie i znajomym. Nawet dla nas niespodzianką było, że informacje na temat środka zaczęły tak szybko się rozchodzić.

Dlatego też radzimy poprosić o Opticor jak najszybciej. Wielokrotnie dystrybuowane krople w tym roku nie będą akuratne.

Dyskusja i pytania:

Oliwia

W zeszłym miesiącu zamówiłem ten produkt dla siebie. Ciśnienie krwi było czasami dość wysokie, a częstość akcji serca od czasu do czasu również nieco nierówna. Po zażyciu tego leku przez 3-4 tygodnie ciśnienie krwi wróciło do normy. Teraz czuję się znacznie lepiej. Dziękuję!

Franek Polka

Kupiłem 3-miesięczną kurację za prawiev 2400 złotych. W zeszłym roku, kiedy “Opticor” był w aptekach. I powiem że nie żałuję! Choć okazał się zbyt drogi, już zdążyłem zaoszczędzić prawie tyle na innych lekach tylko za ostatni rok. A i życie stało się dużo łatwiejsze, tego nie można przeliczyć na pieniądze! W wieku 51 czułem się jak słaby dziadek. Starałem się nie oddalać za bardzo od tonometru i pigułek na ciśnienie, nawet nie marzyłem o dożyciu do emerytury, łeb mi pękał cały czas, nawet mnie często nachodziła myśl – wolałbym być wyczerpany… O ciśnieniu zapomniałem w 2 miesiące, czuję się jak zdrowy młody mężczyzna (jeśli wiecie co mam na myśli)! Więc nawet jeśli Twój region nie ma programu preferencyjnego, to zamów bez bonusów, za każde pieniądze – nie pożałujesz! Coś czuję, że “Cannabis Oil” wkrótce zostanie zakazany w Polsce, bo tylu firmom zatruwa życie i zabiera zyski.

Dżesika.

Opticor – najlepszy środek ze wszystkich. Najpierw brałam Adelphan, potem Erinit. Wiem że to przestarzałe środki. Ale nie lubię chodzić do lekarzy, i nie przeszkadzało mi to zbytnio. Brałam okazjonalnie gdy ciśnienie wzrastało lub serce broiło. Ale nagle przestały działać. Wtedy poszłam do doktora i polecił mi wypróbować nowy środek Opticor (młody doktor pewnie wciąż wierzył, że leki powinny być dla ludzi, a nie do dojenia kasy!). Opticor pomógł mi od pierwszej dawki – ciśnienie natychmiastowo spadło, ale zacząłem przyjmować kurację, jak mi lekarz zalecił. Po 3 tygodniach zapomniałam, czym jest nadciśnienie. Żylaki które męczyły mnie od 10 lat zniknęły! Miałam też problem kobiecy i po nim również nie ma śladu. Czuję się cudownie, jak za młodu!

Halina Morawa.

Dziękuję! Sama zdążyłam zamówić sobie opakowanie. Zaraz wypróbuję.

Leon Graczyk.

A w Gdańsku też to mają, czy ktoś wie?

Henryk Andrzejewski Redaktor

Nie, w regionie gdańskim program preferencyjny jest planowany później, jeśli nic się nie zmieni, 16800 opakowań Opticor zostaną wysłane do miast i regionów różnych krajów.

Hortensja Dąbek.

Co to jest 16,800 opakowań na region? To jak kropla w oceanie…

Hanna

Podziwiam darmozjadów!!! Każdy jest Wam winien na wieki! Gdy ja sobie uświadomiłam, że potrzebuję Opticor nie czekałam na darmochę! Pożyczyłam i kupiłam! Oni czekają na darmochę! Wstydźcie się! Mnie by było wstyd pisać coś takiego!

Alicja

Nie sądź, abyś nie była sądzona! Nie wiesz, jaką ktoś ma sytuację! Może jest niepełnosprawny, to skąd ma wziąć pieniądze?

Daria Sporek

Otrzymałam Opticor tak jak napisano! Ciśnienie, bóle głowy niemal codziennie wieczorem, nawet po ścianach chodziłam, nawet środki przeciwbólowe nie pomagały. Dopiero później się dowiedziałam, że głowa mnie bolała od ciśnienia. Ale nie o to chodzi. Koleżanka poleciła mi Opticor, udało mi się zamówić zgodnie z programem preferencyjnym, byłam bardzo zadowolona. W 2 miesiące stałam się inną osobą! Uświadomiłam sobie, że przed oczyszczeniem naczyń tak naprawdę nie żyłam! Głowa już mnie nie męczy, żylaki zniknęły i co najważniejsze – schudłam 24kg! Z 101kg na 77! Tak działa normalizacja krążenia krwi! Zdecydowanie polecam Opticor każdemu nawet zapobiegawczo!

Pola Walon

Dziękuję za ten komentarz! Jestem niezwykłym miłośnikiem wycieczek do polikliniki, zwłaszcza że lekarze zwykle przepisują albo drogie leki albo “skandaliczne” (pamiętam że nie mogłam znaleźć “nietypowych” kropli do oczu na receptę w żadnej aptece w naszym mieście Szok). A uzdrowiciele nie zawsze “widzą” od środka problemów z naszym ciałem. Moje dłonie okresowo drętwiały rano od jakiegoś roku. Dzięki tym reakcjom spróbuję tego samego Opticor. Nawet jeśli nie od tego te drętwienie, nigdy nie zaszkodzi oczyścić naczynia! Tak jak przyjmując naturalny produkt. Dzięki!!

Arleta Hubka

Dziękuję za artykuł! Bardzo na czas mi się pokazał. Ostatnio podniósł mi się cholesterol i lekarz przepisał mi kurację statynami. Kiedy wezmę sobie wolne na statynach, spróbuję lepszego Opticor, naturalny skład daje mi więcej pewności.

Monika

Słyszałam o tej metodzie oczyszczania naczyń krwionośnych, ale jeszcze nie próbowałam. Chyba teraz pora spróbować :-)

Matylda Alba

Zaryzykowałam i nadal nie żałuję. Jeśli pojawią się problemy z naczyniami, polecam. Nie było efektów ubocznych, byłam zadowolona z wyników

Iwona

Mam wysoki cholesterol, przepisano mi pitavastatin (livazo). Przez tydzień nie mogłam nawet pić, wszystkie węzły chłonne były spuchnięte, zwłaszcza na szyi, nie mogłam obrócić głową. Do tego wzrok zawodził. Dosłownie po 4 dniach przyjmowania miałam jakąś “mgiełkę” przed oczami. Lekarz mówił, że tak to bywa po statynach, taki jest efekt uboczny. Wypisałam zamiennik – CRESTOR (ROZUVASTATIN), ale bałam się czegoś czego nie piłam. Teraz myślę o wypróbowaniu Opticor, naturalny skład nie powinien powodować efektów ubocznych? I może wciąż mam czas??

Sebastian Kolin

Opticor to pierwszy lek na cholesterol! Nie było po nim efektów ubocznych, tak naprawdę nie ma po czym być efektów ubocznych – wszystko jest naturalne. Jeśli jest alergia to rzadko.

Mirosław

Najlepsze lekarstwo na cholesterol to dieta!!!

Sandra

Dieta pomoże zapobiegać tworzeniu się nowych pokładów, ale nie ma wpływu na te stare. Uwierz mi, przechodziłam tą historię z dietami już nie raz.

Grażyna Fiszek

Łączny cholesterol wynosił 6,8, co dla mnie jest bardzo wysoko. Ciągłe zawroty głowy, skoki ciśnienia i kiepski stan zdrowia. A po 2 miesiącach wynik był 3,4. Co jednak najważniejsze, moje samopoczucie! Teraz można nie chodzić na badania. Zrozumiałam różnicę, czym jest krew bez “tłuszczu” gdy głowa zaczęła jasno pracować)) Ludzie mnie spotykają i mówią, że nawet wymowa mi się poprawiła! Wszystko się zmieniło.

Szarlota Mazur

Dzięki za info! Chcę spróbować, ciśnienie nie daje mi żyć…

Klara Jenot

Podpisuję się pod każdym słowem – Opticor jest cudowny, jeden z najbardziej ekonomicznych i skutecznych leków! Jeśli porównać z krzyżem, jest 10 razy tańszy, a rezultaty trwają 10 razy dłużej i nie ma efektów ubocznych.