Goji Cream Polska, komentarze, jak stosować, cena skupu – ekspozycja na słońce nie odbierze znowu mojej młodości

By | May 26, 2022

Tabl of Content

Cześć wszystkim! Dziś w moim dzienniku opowiem wam jak dbam o skórę.

Jak już mówiłam, urodziłem się i mieszkałam w Gdańsku. Każdy, kto tam mieszka, wie, że latem słońce tam jest bardzo ostre, a pogoda trudna dla skóry cały rok.

Pracuję na rynku, a moje stoisko jest wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Aby nie przeszkadzać klientom, nie wolno było instalować żadnych parasoli w celu zablokowania światła słonecznego.

Ponieważ na przestrzeni lat skóra jest często narażona na działanie promieni słonecznych, staję się bardzo ostrożny w ochronie i utrzymaniu skóry. Dbam o skórę, aby zachować jej młodość i piękno tak długo, jak to możliwe. Uwielbiam staranną troskę, dlatego oprócz narzędzi kosmetycznych używam również tradycyjnych metod.

Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą zadbać o młodość i piękno skóry: Goji Cream co to jest, efekty

Niezastąpionym asystentem w pielęgnacji twarzy jest woda. Woda może oczyścić nasze pory z brudu, nawilżać i wygładzić skórę. Umyć, wziąć kąpiel i pić tylko letnią wodę. To bardzo orzeźwiające i zdrowe.

Jednym z kluczowych czynników jest środek nawilżający. Użycie oleju kokosowego na twarz i ciało będzie bardzo korzystne.

Raz lub dwa razy w tygodniu stosuj scruby, aby złagodzić i usuwać martwe komórki skóry na twarzy. Można również przygotować je samemu w domu. Dodaj kawę, którą otrzymasz po wypiciu kawy z 1 łyżką jogurtu. Wyniki mieszanki można nakładać na twarz podczas wykonywania lekkiego masażu przez 1-2 minuty. Następnie spłucz wodą.

Kolejnym korzystnym produktem jest – ogórek. Możesz zamrozić esencję ogórka i przetrzeć ją na twarz. Może to pomóc w przezwyciężeniu ciemnych okręgów pod oczami. W wodzie można dodać różne rośliny lecznicze i zamrozić. Na przykład w przypadku suchej skóry można umyć twarz mieszanką liści mięty i liści szerokolistnych. Jeśli chodzi o normalną skórę, bardziej nadaje się do stosowania wody z kwiatami rumianku.

Zastosuj lekki japoński masaż twarzy na twarz przez 10-15 minut, aby zachować młodość i piękno skóry.

Jako dodatkowe narzędzie do leczenia skóry twarzy możesz również użyć Goji Cream.

Krem Goji jest opatentowany specjalnie dla firmy Hendel, wykonany z naturalnych składników. Goji Cream jest bogaty w witaminy i minerały. Jego inowacyjna formuła wzbogacona o niacynę i beta-karoten, które są świetne do zwalczania starzenia się oznak skóry. Ten krem nie powoduje żółtych karotenów, skóra otrzymuje wszelkie niezbędne niezbędne odżywki, dzięki czemu utrzyma się naturalny kolor skóry.

Goji Cream jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu: m opinie, forum

  • Oczyszczanie
  • Zanim zastosujesz
  • Goji Cream, najpierw oczyść twarz
  • kremem lub płynem do mycia twarzy.

Aplikacja:

Nałóż krem na twarz równomiernie, omijając okolice oczu

Krem ten może nawilżać i odżywia skórę twarzy, eliminuje zmarszczki i zmniejsza szkodliwe skutki promieniowania słonecznego.

Codzienne stosowanie Goji Cream: przeciwwskazania

  • Sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna
  • Przebarwienia lub wygładzenia zmarszczek i podnieś kształt twarzy
  • Chroni skórę przed fotostarzeniem lub uszkodzeniami skóry wskutek promieni słonecznych i czynników środowiskowych

Goji Cream gdzie kupić