Calminax Polska, opinie, jak stosować, cena skupu – słyszysz to w nocy: możesz mieć poważne problemy ze zdrowiem

By | April 21, 2022

Tabl of Content

Depresja, nerwica, migreny, bezsenność, problemy z pamięcią i koncentracją, zaburzenia wzroku – to najczęstsze skutki bagatelizowania zaburzenia dźwiękowego, jakim są szumy uszne. Dotyka ono najczęściej osoby starsze, jednak coraz częściej pojawia się również wśród młodych. Szumy uszne słyszy wyłącznie osoba zmagająca się z nimi, dlatego nasila to uczucia niepokoju i stresu wynikające z obawy, że może być to objaw choroby psychicznej.

Od niedawna z szumami usznymi można skutecznie walczyć w sposób naturalny, bezoperacyjny. Metoda opracowana przez szwajcarskich audiologów z sukcesem sprawdziła się na zachodzie Europy, teraz czas na Polskę.

„Można zwariować”

To najczęstsze określenie padające z ust osób, które doświadczyły szumów usznych. Przejawiają się one w różnorakich dźwiękach, które – wydaje nam się – słyszymy non stop nie tylko w uszach, ale też w głowie. Przypominają one:

 • Szum
 • Dzwonienie
 • Dudnienie
 • Gwizd
 • Pisk
 • Brzęczenie
 • Szelest

„Ten niezwykle dokuczliwy i uporczywy dźwięk pojawia się również w nocy, uniemożliwiając zdrowy, spokojny sen. To dlatego wiele osób nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia i realizować codziennych obowiązków. Z czasem nieleczone szumy przybierają na sile, zwiększając również obniżenie nastroju, wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Dotychczas trudno było wskazać bezinwazyjną metodę, która kompleksowo poradziłaby sobie z tą przypadłością. Teraz to się zmieniło i mamy Calminax – preparat do zwalczania szumów usznych nowej generacji. To wszystko bez skomplikowanych badań i zabiegów laryngologicznych.”

Klaus Meier, Swiss Audiology Institute

Na czym polega rewolucyjne działanie preparatu Calminax – co to jest, efekty

Stosując tę metodę, można odczuć ulgę zarówno, jeśli chodzi o delikatny szelest, jak i uporczywy, głośny dźwięk, który pojawia się praktycznie bez przerwy. Jest to możliwe, gdyż zwformuła ta zwalcza przeczulicę dźwiękową praktycznie na każdym etapie jej oddziaływania. Calminax nie tylko wycisza męczące dźwięki, ale również poprawia jakość słuchu, ochrania przed nadmiernym hałasem dochodzącym z otoczenia, a także umożliwia spokojny sen.

Badania przeprowadzone przez szwajcarskich specjalistów dowiodły, że wysoko stężona odmiana miłorzębu japońskiego pozyskana do formuły Calminax, 3-krotnie zwiększa wydzielanie tlenku azotu – związku, który pobudza krążenie krwi w mózgu i przywraca właściwe ukrwienie naczyń krwionośnych w obrębie układu słuchowego. Składnik ten izoluje, a następnie neutralizuje dźwięki słyszane przez osobę zmagającą się z szumami usznymi.

Miesiące testów nad nową formułą zakończyły się badaniem z udziałem 500-osobowej grupy, wśród której wszystkie mierzyły się z problemem, jakim są szumy uszne*. Zostały one poddane 30-dniowej kuracji Calminaxem. Wyniki zaskoczyły nawet samych twórców:

 • U 89% badanych szumy uszne uległy wyciszeniu w mniej, niż 4 tygodnie
 • U 80% badanych stwierdzono poprawę w odbieraniu dźwięków z otoczenia
 • 98% badanych zaczęło spokojnie przesypiać noce już w 1 tygodniu kuracji
 • U 82% badanych całkowicie zniknęło uczucie niepokoju i stresu

Aż 95% badanych było zdania, że kuracja Calminaxem pozwoliła im w pełni normalnie funkcjonować – przeciwwskazania

Pani Małgorzata była jedną z pierwszych osób w Polsce, które wypróbowały kurację Calminaxem:

„Jeśli chodzi o mnie, najgorsze były noce. Wtedy szumy były najgłośniejsze, a ja myślałam, że tracę zmysły. Nie dało się zasnąć, niby jak? Rano wstawałam i wyglądałam jak zombie. Strasznie się martwiłam, że wpadłam w jakąś paranoję, a te dźwięki to moje wymysły. Na szczęście Calminax pomógł mi odzyskać spokój ducha. Te męczące szumy udało się uciszyć już w drugim tygodniu kuracji. Wreszcie zasypiam bez problemów i budzę się wypoczęta!”

Calminax gdzie kupić – specjaliści są zgodni

Calminax to przełom w nieinwazyjnym podejściu do szumów usznych. Po wielu miesiącach szczegółowych badań i wytężonej pracy zespołu wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny audiologii, udało się stworzyć unikalną recepturę przywracającą sprawność uszkodzonym komórkom słuchowym. Osoby po kuracji Calminaxem mogą wreszcie spokojnie zasnąć, zrelaksować się, wykonywać codzienne obowiązki, odłożyć środki uspokajające. Nie nawiedzają ich żadne niechciane dźwięki.

Obecnie Calminax można zamówić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Dla Państwa wygody zamieszczamy link, pod którym można znaleźć więcej informacji o produkcie.

Calminax forum, komentarze

gość

Czy ktoś z państwa to stosował? Zastanawiam się nad zakupem

gość

Tak, ja stosuję od 3 tygodni i szumów już prawie nie odczuwam, polecam wszystkim

gość

Ja najpierw korzystałam z generatorów szumu ale po 3 miesiącach nie było większych efektów i przerzuciłam się na Calminax. Żałuję że wcześniej tego nie zrobiłam, bo tutaj pod razu zadziałało i na ten moment nie słysze już tego okropnego szeleszczenia

gość

Ja byłem u dwóch laryngologów ale rozkładali ręce w końcu trafiłem na Calminax i wreszcie przeszło

Izabella Dąbek

Również mi doskwierają szumy spróbuję w takim razie ten Calminax

gość

Mnie te szumy doprowadzały do ostateczności nie szło normalnie pracować, nic robić. Jeśli chodzi o sposoby radzenia sobie z tym to Calminax zdecydowanie

Maria Wolskia

A z czego te szumy się biorą? Czasami mi coś dzwoni w uszach, ale nie wiem, czy to już oznaka do zmartwienia

Agnieszka Kraś

Miałam ten problem i próbowałam np. treningu dźwiękiem w klinice, ale bez skutku. Z Calminaxem zajęło mi miesiąc, ale wreszcie się tego pozbyłam-

gość

Ja to miałem po antybiotykach i Calminax był drugim wyborem. I ostatnim bo się okazało, że sobie poradził z szumami całkowicie

Monika Frycz

efekty widać bardzo szybko to wg mnie najlepsza naturalna metoda

gość

gdzie to można zamówić?

gość

czytajcie ze zrozumieniem! przecież pod artykułem masz linka to strony

gość

biorę 3 tydzień i jestem w szoku. słyszę jak nigdy!

gość

cena tego cuda?

gość

polecam