Pain Relief Lietuva kaina, pirkti, forumas: kinijos išmintis, moderni technologija

By | May 13, 2019

Kas yra Pain Relief prieš sąnarių skausmą – kaip vartoti, salutinis poveikis, kaip naudoti

 • Šimtmečių receptas
 • Mikro cirkuliacijos aktyvinimas odoje
 • Nukreiptas vietinis poveikis
 • Nereikia keisti mitybos
 • Greitas skausmo malšinimas
 • 100% efektyvumas ir saugumas

Yra žinoma, kad 80% žmonių patiria nugaros skausmą tam tikru jų gyvenimo etapu!

pain relief lietuviškai

raumenų ir kaulų sistemos skausmai yra didelė problema vyresnio amžiaus žmonėms, nes turi įtakos gyvenimo kokybei ir ilgaamžiškumui.

Bet kiekvienais metais stuburo ir sąnarių ligos paliečia vis daugiau ir daugiau jaunų žmonių, atimdamos gyvenimo džiaugsmą ir trukdydamos jiems dirbti!

Daugeliu atveju tai suaugę žmonės nuo 25 iki 49 metų, kuriems gyvenime tenka didelis krūvis arba daug laiko praleidžia už automobilio vairo, užsiima sunkiu fiziniu darbu ar profesionaliu sportu.

Tačiau didžiausia rizikos grupė yra žmonės kuriems būdingas sėdimas gyvenimo būdas ir turintys antsvorio.

Būkite atsargūs, jei patiriate šiuos simptomus:

 • Rankų šiurpas, nutirpimas, kaklo skausmas
 • Sunkus kvėpavimas, diskomfortas tarp pečių, skausmas krūtinės srityje
 • Galvos skausmas, galvos svaigimas
 • Nugaros sunkumas, kojų sustingimas, periodiškai skauda blauzdas

„Jei atsakėte TAIP į vieną ar daugiau klausimų, stuburo ligų pasireiškimo rizika ir jos baisios pasekmės yra labai didelės!“

Pleistro pain relief naudojimo paskirtis

kiek kainuoja pain relief

Anestetinių pleistrų pain relief apsauga

Pirmieji taoistai teigė, kad stuburas kaip pagrindinis energijos kanalas , veikia kaip viena organizmuo sistema.

Bet kokie jo funkcijų pažeidimai neišvengiamai paveikia tam tikros kūno dalies sveikatą, sukelia ligas, nesusijusias su stuburu: impotencija, mastopatija, hipertenzija, galvos skausmas, lėtinis nuovargis ir daugelis kitų.

Pagal tao vienuolių ir tradicinės medicinos Kinijoje idėjas neigiama energija plinta per kūną ir gali stagnuotis sąnariuose bei sustabdyti judėjimą palei stuburą. Taip atsitinka, kai sąnariai ir stuburas yra neaktyvūs, deformuoti, sugadinti.

“Sveikas stuburas sveikas protas”

Sun Šu-Min

Terapinio pleistro poveikio pagrindas:

 • Mikrocirkuliacijos aktyvinimas odoje ir poodiniuose audiniuose.
 • Šiuolaikinė vaistų tiekimo į uždegimo vietą technologija.
 • Skausmo mažinimas.
 • Raumenų funkcinės veiklos atkūrimas.
 • Bendrųjų funkcijų normalizavimas.
 • Refleksinis poveikis vidaus organams.

Anestetinių pleistrų Pain Relief sudėtis:

Į pleistro receptą įeina daugiau kaip 9 vaistažolės ir jis buvo sukurtas per šimtmečius senų tradicinių gydytojų tyrimų.

Anestezinis pleistras gaminamas naudojant modernias technologijas ir atitinka griežčiausius tarptautinius kokybės standartus. PAIN RELIEF pleistro sudėtyje nėra cheminių priemaišų, netoksiškas, saugus, nekenkia virškinimo traktui ir kepenims.

pain relief vaistinese

Pain Relief padės gydyti tokias ligas kaip:

Pagrindinių skausmo židinių schema

 • artritas
 • artrozė
 • skausmas pagal oro kaitą
 • skausmas apatinėje nugaros dalyje ir kojose
 • raumenų spaudimas, raumenų spazmai
 • pečių juostos ir alkūnės periartritas
 • kulno skausmai
 • radikulitas ir osteochondrozė
 • reumatizmas
 • išialgija

Ką apie anestetinius pleistrus Pain Relief kalba gydytojai?

kur galima isigyti pain relief

Svarbiausia gydant bet kokią ligą yra sustabdyti skausmą ir pašalinti uždegiminį procesą. Anksčiau vienintelis sprendimas buvo paskirti keletą vaistų: atskirai skausmo malšinimui ir atskirai ligų gydymui, kurie sukelia nepataisomą žalą virškinimo trakte ir kepenyse. Dabar nebėra poreikio naudoti tabletes.

PAIN RELIEF pleistras puikiai tinka ne tik anestezijos, bet ir gydymo funkcijoms dėl vietinių natūralių komponentų poveikio giliems odos sluoksniams, kapiliarams ir skausmo kamuojamoms vietoms. Dėl šios priežasties jį gali naudoti net sportininkai, kuriems reikalinga apsauga.

Kai pradėjau rekomenduoti šiuos pleistrus pacientams, sumažėjo pacientų su pasikartojančiais skausmais ir sezoninių paūmėjimų skaičius. Juos lengva naudoti ir didelis pleistrų efektyvumas daro juos pirma priemone gydant stuburo ir sąnarių ligas!

Gediminas Deliškonis

Ortopedas

Pain Relief forumas: atsiliepimai iš mūsų klientų, skundai, komentarai Lietuviškai

Gitana, 51 metai

Sveiki. Mano mamai yra 79 metai, ją vargina stiprus nugaros skausmas, osteochondrozė. Aš nusipirkau iš jūsų 6 vnt. žolelių pleistrų, skausmai labai sumažėjo, mano mama labai laiminga. Tiesiog uždėkite ant vietos, kur jaučiasi skausmas, ir palaukite, kol skausmas praeis. Svarbiausias dalykas yra tai, kad pleistras ne tik anestezuoja, bet ir išgydo. Nuėjau į svetainę, kad galėčiau užsisakyti daugiau. Ačiū, kad padėjote išvengti agonijos!

pain relief pirkti

Audrius, 53 metai

Iš visų privalumų noriu pabrėžti gerą poveikį ir mažą kainą. Aš kenčiu nuo osteochondrozės, kuri kartais tampa vis ūmesnė, ypač rudenį ir pavasarį, neleidžia man ramiai gyventi. Ieškant įvairių tepalų radau pleistrą PAIN RELIEF. Perskaičius instrukcijas sužinojau, kad pleistrai pagaminti iš natūralių žolelių, o tai neturėjo sukelti jokių problemų. Po pirmojo kurso pajutau didelį pagerėjimą ir tuoj pat pajutau rezultatą. Skausmas ne tik praėjo, bet ir nesijaučia sezono metu! Dabar šis pleistras visam laikui yra mano pirmosios pagalbos rinkinyje.

Vaida, 32 metai

Gyvenimas be skausmo – būtent taip galiu pavadinti šį laikotarpį kai naudoju šį pleistrą. Po stuburo traumos, kurią apturėjau po vienos treniruotės, negaliu gyventi be skausmą malšinančių vaistų, dėl kurių prasidėjo skrandžio ligos. Skausmas tapo neatskiriama mano gyvenimo dalimi. Bet tada atradau šiuos pleistrus. Bandžiau daug tepalų, nuovirų ir tablečių, bet supratau, kad tai geriausias būdas su lėtiniu skausmu stuburo. Dabar aš žinau, kad jūs tikrai galite gyventi be skausmo ir be tablečių!

Kaip naudoti pleistrą Pain Relief – instrukcija, vartojimas

pain relief kaina

Kiek kainuoja Pain Relief, kur nusipirkti Lietuvoje, kaina, uzsisakyti, vaistinese, kur galima isigyti Pain Relief

48 €

Kaina 24 €

Kaip paaiškinti didelį Kinijos žolelių anestetikų pleistrų «PAIN RELIEF» efektyvumą osteochondrozės, artrito, išialgijos, reumatizmo, artros ir kitų nugaros ir sąnarių ligų gydymui? Gydytojo nuomonė

Neseniai į mūsų žurnalo redakciją pradėjo plūsti vis daugiau laiškų, kuriuose pateikiami klausimai apie kinų žolelių skausmo malšinimo pleistrus PAIN RELIEF. Skaitytojai rašo, kad jie padeda jiems atsikratyti įvairių nugaros, kaklo, stuburo ir sąnarių ligų. Nuo kulno įtempimų iki artrito ir išialgijos. Daugelis žmonių stebisi – ar šie pleistrai nėra pavojingi? Kas daro juos tokiais veiksmingais? Kaip dažnai jie gali būti naudojami nepažeidžiant sveikatos? Mes paprašėme ortopedo, neurologo ir aukščiausios kategorijos gydytojo Gedimino Dovinsavičiaus atsakyti į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su kinų žolelių skausmo malšinimo priemone.

„Vienintelė priemonė, kurią galiu rekomenduoti visiems“

Prieš 2 metus niekas net nežinojo apie šiuos pleistrus. Žinoma, buvo ir kitų priemonių, tačiau, kaip taisyklė, jie padėdavo labai nežymiai, nes tai nebuvo labiau liaudies gynimo priemonės. PAIN RELIEF – pirmieji augalinės kilmės anestetiniai pleistrai, kuriais domisi ne tik pacientai, bet ir gydytojai. Kaip matyti iš daugelio šių pleistrų tyrimų ir taip pat jau gana ilgą jų naudojimo patirtį, jų veiksmingumas stuburo ir sąnarių ligų gydymui yra neįtikėtinai didelis. Kai kuriais atvejais jie padeda geriau nei antibiotikai, tepalai ir tabletės! Skirtingai nei kiti vaistai, jie nekenkia organizmui ir yra net naudingi.Kodėl šie pleistrai tokie efektyvūs?

Inovatyvi technologija

Gaminant PAIN RELIEF buvo naudojama nauja technologija, kuri anksčiau nebuvo niekur taikyta. Būtent nanodalelių technologija reiškia, kad naudojami labai mažų dalelių vaistai. Tiksliau, jų „smulkinimas“ iki mažų dydžių. Dėl to vaistinės medžiagos gali beveik netrukdomai įsiskverbti į giliausius odos sluoksnius tiesiai į paveiktą vietą, užtikrindamos veiksmingą jų gydymą.

Jei lyginate paprastus pleistrus ir PAIN RELIEF pleistrus ir kalbame apie cheminių medžiagų sugebėjimą įsiskverbti giliai į kūną, pirmieji tai gali 10% (dauguma medžiagų lieka viršutiniuose odos sluoksniuose), o antrieji 100%. Dėl to padidėja gydymo veiksmingumas, o geriausias įrodymas yra pačios regeneracijos dinamika.

Pradėjus rekomenduoti PAIN RELIEF žolelių anestetikus pacientams tapo daug lengviau kovoti su ligomis. Skausmai, skausmingi ir ūmūs, išnyksta per kelias valandas po pleistro naudojimo, ligos pradiniame etape yra išgydomos per 2 kursus, padaryta pažanga gydant apleistas ligas. Dažnai pleistrai PAIN RELIEF yra vienintelė priemonė, kuri tikrai padeda. Pacientai jaučia pastebimą pagerėjimą – beveik iš karto.

Kas yra kinų žolelių skausmo malšinimo pleistrai?

Pleistrų medicininėje sudėtyje yra 9 kruopščiai atrinktos vaistažolės, kurios yra naudingos stuburui, kaulams ir sąnariams. Kartu jos veikia dar stipriau. Sudėtyje yra: gomlomena, Notopterygium incisum, barštis, dažinis dygminas, soros tinklelis, laukinis imbieras, cistanche fiziologinis tirpalas, netikras ženšenis, kalpokės šaknis.

Yra žinoma, kad panašūs pleistrai su tokias žoles naudojo Tibeto vienuoliai praėjusiame amžiuje. Tada jos buvo plačiai žinomos visoje Kinijoje, taip pat toli už jos ribų. Tibeto pleistrai buvo laikomi beveik stebuklais. Ir tai nebuvo toli nuo tiesos. Šiandien PAIN RELIEF, Kinijos žolinių anestetikų pleistrai tapo dar veiksmingesni ir prieinami visiems.

Kaip juos naudoti teisingai? Ar pleistrai turi kontraindikacijų?

Skausmą malšinantys žolelių pleistrai priklijuojami prie pažeistos kūno dalies. Šildant iš kūno, pleistro vaistinė medžiaga pradeda šilti ir įsiskverbia į kūną. Vienas pleistras veikia nuo 8 iki 12 valandų. Būtina klijuoti 1-2 kartus per dieną. Visas gydymo kursas yra 5 pleistrai.

Dėl to, kad pleistrai turi vietinį poveikį, jie neturi neigiamo poveikio, kuris būna vartojant tabletes. Visų pirma jie nekenkia skrandžiui, kepenims, inkstams. Juos gali naudoti beveik visi, išskyrus vaikus ir nėščias moteris. Vienintelis dalykas, kuris gali būti neleisti naudoti tai yra alergija aktyviems ingredientams. Tačiau tai būna labai retai, iš visų pacientų, alerginis paraudimas pleistro vietoje buvo užfiksuotas tik vieną kartą (per 2 metus!).

Skausmą malšinantys žolelių pleistrai PAIN RELIEF gali būti vadinamas ne tik efektyviausiu, bet ir saugiausiu iš visų esamų gydymo metodu. Ir tai tiesa. Tačiau reikia nepamiršti, kad tik originalūs PAIN RELIEF pleistrai yra naudingi ir veiksmingi, o ne jų klastotės, kurios neseniai išplito.

Padirbti pleistrai ir visi analogai nėra gaminami nanotechnologijomis, jie turi visiškai skirtingą sudėtį, nurodytą ant pakuotės. Tokie pleistrai ne tik neatneš naudos, bet ir gali pakenkti jūsų sveikatai. Kad nesuklystumėte, aš rekomenduoju savo pacientams pirkti kinų žolelių skausmo malšinimo pleistrus tik oficialioje platintojo partnerių svetainėje. Joje parduodami tik originalūs pleistrai už prieinamą kainą.

pain relief uzsisakyti

„Šiandien tai yra pats veiksmingiausias būdas atkurti sąnarius ir nugaros problemas. Jam analogų nėra!”

atsiliepimai apie pain relief

Nuotraukoje: profesorius Pakas gauna Nobelio premiją už savo atradimą, kuris leido pasiekti proveržį gydant kaulų ir raumenų sistemą.

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Sveiki, profesoriau! Džiaugiamės jus matydami! Atskleiskite ar Kinijoje tikrai įminta sąnarių ligų gydymo paslaptis?

Profesorius Pakas: Sveiki! Lietuvoje sąnarių problema yra labai ūmi: kas 4 gyventojas patiria vienos ar kitos stadijos nugaros, alkūnių, kelio, išvaržos ar artrito skausmą. Aš užjaučiu jus, nes žinau, kokios baisios sąnarių ligos ir kokias pasekmes jos gali turėti žmogui. Kinijoje jau seniai susitvarkėme su šia liga, todėl džiaugiuosi galėdamas pasidalinti mūsų patirtimi.

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Kokia yra Kinijos sveikatos ir ilgaamžiškumo paslaptis? Maistas?

Profesorius Pakas: Tai mitas, ne kiekvienas gali sau leisti jūros gėrybių, pagrindinis mūsų patiekalas yra paprastas ryžiai. Paslaptis yra senovės, garsaus kinų medicinos paveldas. Žmogaus kūnas yra subtilus instrumentas, ir jūs net negalite įsivaizduoti, kaip gerai jį galima kontroliuoti!

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Daugelyje šalių manoma, kad sąnarių ligos yra natūralus senatvės ženklas?

Profesorius Pakas: Mes, Kinijoje, įrodėme, kad sąnariai sugeba visiškai išgydyti, tai įmanoma, JUOS GALIMA IR BŪTINA IŠGYDYTI. Pagrindinė ligos problema yra nusidėvėjimas. Sąnariai nuolat patiria didelę įtampą, todėl kremzlės audiniai praranda savo elastingumą, tampa plonesni ir nusitrynę. Taigi atsiranda nuspaudimai, skausmas, navikai (išvarža) ir kaulų deformacija (artrozė). Iki 60 metų daugeliui žmonių kremzlės nusidėvi 45–50%. Kaip atkurti? Ar galima „atauginti“ sąnarį? Galima!

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Ir kaip tai padaryti?

Profesorius Pakas: Mūsų kūnas turi unikalų sugebėjimą atsikurti. Pažiūrėkite, kaip greitai užgyja įpjauta oda, taip pat gali atsikurti bet koks audinys viduje. Klausimas yra proceso greitis ir aktyvumas: vienas organas atsikuria pats, o kitas reikalauja pagalbos. Atgaivinkite paslėptus savo kūno išteklius ir jausitės taip sveikai, kaip niekada anksčiau!

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Apie tai mes norime išsamiau išgirsti.

Profesorius Pakas: Tibeto sąnarių atkūrimo receptas buvo žinomas 2000 metų. Tai natūralių ingredientų mišinys, kuris aktyvina kremzlių ląstelių pasiskirstymą ir augimą. Iš pradžių būdavo jame išmirkoma drobė uždedama ant skausmingų vietų. Bet paskui mes tobulinome šią priemonę ir pradėjome jį patogiai pritaikyti pleistrų pavidalu, nes pleistras gerai prisitvirtina prie vietos. Noriu pasakyti, kad mūsų mokslinių pasiekimų dėka šiandien Tibeto receptas yra prieinamas visame pasaulyje. Dalyvavau jo kūrime, todėl žinau viską apie jo sudėtį ir veiksmus.

kur pirkti pain relief

Principas yra paprastas: gydomoji pleistrų sudėtis tiesiogiai absorbuojama į kremzlių audinį. Nors jį reikia dėvėti 8-12 valandų, skausmas išnyksta beveik iš karto, o sąnarys visiškai atstatomas po 1 naudojimo. Pagalvokite apie tai – visiškai atkuriamas sąnarys. Galimybė išvengti operacijos yra visiškai reali!

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Kaip atrodo atkūrimo procesas?

Profesorius Pakas: Įrodyta, kad jame yra ląstelių, atsakingų už kremzlių audinio sveikatą ir augimą. Pleistrų sudedamosios dalys ne tik mažina patinimą, skausmą ir uždegimą, bet ir tiesiogiai veikia šias ląsteles ir aktyvuoja jų dalijimąsi. Kitaip tariant, ši priemonė leidžia veikti mechanizmams ir leidžia jiems veikti greičiau. Jis pagerina kraujotaką audiniuose, o tai sukelia skysčio dauginimąsi sąnarių maišeliuose. Tai padidina sąnario judrumą ir leidžia kremzlės audiniams augti greičiau. Kalbant apie išvaržų ir gerybinius raumenų ir kaulų sistemos navikus, priemonė palaipsniui juos sušvelnina ir pašalina iš organizmo pirmiausia per kraują, o po to natūraliai nuteka į žarnas.

pain relief kur pirkti lietuvoje

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Kam yra naudojam ši priemonė?

Profesorius Pakas: Priemonė skirta tokioms ligoms, kaip artritas, artrozė, osteochondrozė, išialgija, išialgija, tarpslankstelinė išvarža, slankstelių diskų poslinkis. Taip pat naudojama esant skausmui, galūnių tirpimui, raumenų spazmams, patinimams, mėlynėms, sužalojimams. Mes Kinijoje šią priemonę naudojame daugiausia profilaktikai, todėl retai sergame. Mums tai yra kaip česnakai, svogūnai ar arbata su aviečių uogiene. Daugelis vis dar tai daro senoviškai, namuose, bet ne visada galima pasirinkti tinkamas medžiagas ar apskaičiuoti jų dozę, todėl vartojant problemų nėra

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Kur galima įsigyti šią priemonę?

Profesorius Pakas: Deja, Lietuvoje nepavyko įveikti farmacijos rinkos. Mūsų paprasčiausiai neįsileido, todėl pleistrai nėra parduodami vaistinėse ir internetinėse parduotuvėse, todėl juos galima užsisakyti tik oficialioje svetainėje su 50% nuolaida. Pateikite užsakymą, gausite siuntinį artimiausiame pašto skyriuje, patikrinkite jį ir mokate tik tada grynaisiais pinigais. Jokioje kitoje pasaulio šalyje mes neturėjome tokių problemų, o Kinijoje ši priemonė yra parduodama bet kurioje vaistinėje. Aš suprantu, jeigu visi žmonės bus sveiki, iš ko užsidirbti?

Ortopedijos ir traumatologijos tyrimų institutas: Dėkojame profesoriui už tokį įdomų pokalbį, o daugybės žiūrovų prašymu mes skelbiame oficialios svetainės adresą.

pain relief vartojimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + 11 =