Get Real Lietuva – treniruokite savo seksualumą, atraskite unikalius malonumus

By | April 24, 2019

Vidinė struktūra visiškai imituoja moterišką kūną. Moderniausia patentuota medžiaga pagerina pojūčius.

Oralinis masturbatorius

Hyper realistinis oralinis seksas. Masturbatorius išsitempia, kad apgaubtų varpą. Judamasis liežuvis sukuria papildomą stimuliavimą. Reguliari praktika stiprina varpos raumenis ir taip užtikrina ilgalaikę erekciją

Plotis:  11 cm

Ilgis:  19 cm

Svoris:  1.05 kg

Atsparus vandeniui:  100% atsparus vandeniui

Medžiaga: 

  • Ultra Realistic Cyber Skin UR3™
  • Kūnui nekenkiantis medicinis silikonas TPR

Analinis ir vaginalins masturbatorius

Unikalus įtaisas su dviem anatominėmis angomis. Minkštas makšties atidarymas švelniai stimuliuoja kiekvieną varpos dalį, įskaitant galvutę. Siauras angos atidarymas su vidiniu reljefo tuneliu, specialiai sukurtas jūsų ištvermės lavinimui. Jei galite ištverti 10 min. lytinį maratoną su šiuo masturbatoriumi, galėsite mylėtis iki pusės valandos!

Plotis:  28 x 28 cm

Ilgis:  14.5 cm

Svoris:  7.3 kg

Atsparumas: 100% atsparus vandeniui

Medžiaga: 

  • Ultra Realistic Cyber Skin UR3™
  • Kūnui nekenkiantis medicinis silikonas TPR

Naujausia elastinė medžiaga

  • Prailgina erekciją
  • Sustiprina orgazmą
  • Stiprina penio raumenis
  • Pagerina jautrumą

Patentuota vidinės reljefo Maxerection ™“ masturbatoriaus forma puikiai veikia visus varpos raumenis. Reguliarus naudojimas padeda stiprinti raumenis, sustiprinti erekciją ir padidinti varpos dydį 1 2 cm.

Novatoriška Ultra Realistic Cyber Skin UR3 ™ medžiaga suteiks malonų jausmą sekso treniruočių metu. Prieš naudojimą šilumnešį sušildykite šiltu vandeniu, kad jis būtų realesnis.

Ultra Realistic Cyber Skin UR3™

Ultra Realistic (UR3™) imituoja žmogaus odą ir prilygsta jai. Masturbatorius pagamintas iš termoplastinio elastomero. Ftalatai pakeičiami kitais plastifikatoriais, kurie yra visiškai nekenksmingi sveikatai.

UR3 ™ medžiagą planuojama naudoti dirbtinių galūnių ir protezų gamybai 2022 m.

Mes garantuojame 100% privatumą

Mes garantuojame 100% jūsų užsakymo saugumą per visą pristatymo laiką.

Komentarai

Donatas, 34

Aš nežinau kodėl, bet pradėjau greitai nuleidinėti: dešimt minučių ir viskas. Aš nenoriu gerti tablečių, todėl pradėjau naudoti šį metodą. Masturbatoriai suteikė man daugiau žinių apie mano kūną ir išmokė mane valdyti savo susijaudinimą. Dabar nuo manęs priklauso, kada baigiu, o ne mano smegenys ir kūnas. Aš galiu tai daryti pusantros valandos!

Augustinas, 28

Užtikau savo merginą besimasturbuojant vieną dieną. Ir ji man pasakė, kad jai reikia 20 minučių sekso, kad galėtų baigti! Buvau šiek tiek šokiruotas, nors aš ir pats norėčiau tai daryti šiek tiek ilgiau. Sužinojau, kad galima treniruoti savo ištvermę nuolatine praktika ir masturbatoriaus pagalba. Po dviejų savaičių mes pasiekėme rekordą – valanda su puse sekso ir orgazmai vienas po kito. Tačiau labiausiai netikėtas rezultatas buvo tas, kad mano penis tapo beveik 2 cm ilgesnis! Lyg būtų pumpuojamas kažkaip:)

Regimantas, 41

Kai mano žmona buvo nėščia, gydytojas rekomendavo mums susilaikyti nuo sekso trečiojo trimestro metu. Jūs suprantate, kaip vyrui sunku be moters keletą mėnesių. Mano žmona pasiūlė man pirkti masturbatorių. Nustebau, kaip realistiškai jis atrodė, kokia realistiškai atrodanti makštis. Jis buvo pagamintas iš kibernetinės odos. Tačiau buvau ypač patenkintas pačia medžiaga. Lytinis aktas buvo išbaigtas.

138 €

69 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =