Pain Relief Latvijā cena, ieguvumi, forums: ķīnas gudrība, modernās tehnoloģijas

By | May 13, 2019

Kāda ir Pain Relief pret locītavu sāpēm – lietošana, ieguvumi

 • Gadsimtiem labākās receptes
 • Mikrocirkulācijas aktivizēšana ādā
 • Aktualizēta lokālā ārstēšana
 • Nav nepieciešama regulāra nomaiņa
 • Ātra atbrīvošana no sāpēm
 • 100% efektivitāte un drošība

Ir zināms, ka 80% cilvēku piedzīvo muguras sāpes noteiktā dzīves posmā!

pain relief aptiekās

Pārkāpumi veselības sistēmā. Muskuļu un skeleta sistēma ir galvenais jautājums vecāka gadagājuma cilvēkiem, jo šīs sistēmas ietekmē dzīves kvalitāti un ilgmūžību.

Bet katru gadu mugurkaula un locītavu slimības ietekmē arvien vairāk jauniešu, atņemot vai kavējot viņu spēju strādāt!

Lielākais apdraudējums vidējā gadagājuma cilvēkiem, no 25 līdz 49 gadiem, ir tāda dzīve, kas saistīta ar maksimālu slodzi, ja daudz laika tiek pavadīts braucot automašīnā, nodarbojoties ar smagu fizisku darbu vai profesionālo sportu.

Bet lielākā riska grupa ir cilvēki, kas saskaras ar mazkustīgu dzīvesveidu un kam ir liekais svars.

Esiet uzmanīgi, ja jums atbilst kāds no šiem simptomiem!

 • Pampums rokās, nejutīgums, sāpes kaklā
 • Apgrūtināta elpošana, diskomforts starp lāpstiņām, sāpes krūšu rajonā
 • Galvassāpes, reibonis
 • Smagums mugurā, nejutīgums kājās, periodiskas vēnu problēmas

“Ja atbildējāt JĀ uz 1 vai vairākiem jautājumiem – muguras slimību risks un tā briesmīgās sekas ir ļoti augstas!”

Augu izcelsmes sāpes anestezējoši plāksteri “Pain Relief’

kur var nopirkt pain relief

Anestezējošie augu izcelsmes plāksteri “Pain Relie”

Jau pirmie daoisti apgalvoja, ka mugurkauls kā galvenais ķermeņa enerģijas kanāls, nodrošina organisma darbību kā vienotu sistēmu.

Jebkuri tā funkciju traucējumi neizbēgami ietekmē konkrētas ķermeņa daļas veselību, izraisot slimības, kas nav saistītas ar mugurkaulu: impotence, mastopātija, hipertensija, galvassāpes, hronisks nogurums un daudzas citas.

Saskaņā ar tao mūku un tradicionālās medicīnas idejām Ķīnā, negatīvā enerģija, kas izplatās caur ķermeni, locītavās var apstāties un apturēt tās kustību gar mugurkaulu. Tas notiek gadījumā, kad locītavas un mugurkauls ir neaktīvi, deformēti, bojāti.

„Vesels mugurkauls – vesels gars”

Saule Shu-Min

Plākstera terapeitiskās iedarbības pamatā ir šādi efekti:

 • Mikrocirkulācijas aktivizēšana ādā un zemādas audos.
 • Mūsdienīgas tehnoloģijas zāļu iedarbības lokalizēšanai iekaisuma vietā.
 • Sāpju mazināšana.
 • Muskuļu funkcionālās aktivitātes atjaunošana.
 • Asinsvadu funkciju normalizācija.
 • Reflekss uz iekšējiem orgāniem.

Sāpes anestezējošo augu izcelsmes plāksteru “Pain Relief” sastāvs

Plākstera recepte ietver vairāk nekā 9 ārstniecības augus un tā radīta gadsimtu seno tradicionālo dziednieku pētījumu rezultātā.

Anestēzijas plāksteri tiek ražoti, izmantojot modernas tehnoloģijas un atbilst visstingrākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem. PAIN RELIEF plāksteri nesatur ķīmiskus piemaisījumus, tie nav toksiski, tie ir droši un nekaitē kuņģa-zarnu traktam un aknām.

pain relief lietošana

“Pain Relief” palīdzēs izārstēt tādas slimības kā:

Sāpju galvenos cēloņus

 • artrītu
 • artrozi
 • sāpes ar meteoroloģisko ietekmi
 • sāpes muguras lejasdaļā un kājās
 • muskuļu sāpes, muskuļu krampjus
 • plecu zonas sāpes un ulnāras periartrītu
 • papēžu sāpes
 • radikulītu un osteohondrozi
 • reimatismu
 • išiasu

Ko par sāpes anestezējošiem augu izcelsmes plāksteriem “Pain Relief” saka ārsti?

pain relief atsauksmes lv

Visu slimību ārstēšanas procesā vissvarīgākais ir apturēt sāpes un novērst iekaisuma procesu. Iepriekš vienīgais risinājums bija vairāku medikamentu lietošana: atsevišķi sāpju mazināšanai un atsevišķi slimību ārstēšanai, kas izraisīja neatgriezenisku kaitējumu kuņģa-zarnu traktam un aknām. Tagad ir zudusi nepieciešamība lietot tabletes.

PAIN RELIEF plāksteri lieliski veic ne tikai anestēzijas, bet arī ārstēšanas funkcijas, jo dabiskās sastāvdaļas ietekmē ādas dziļos slāņus, kapilārus un slimos audus. Šī iemesla dēļ to var izmantot arī sportisti, kuriem nepieciešama droša veida sāpju zāles.

Pēc tam, kad es sāku ieteikt šos plāksterus pacientiem, recidīvu un sezonālu paasinājumu ārstēšanas gadījumu skaits ievērojami samazinājās. Lietošanas ērtums un plāksteru efektivitāte padara tos par 1. līdzekli mugurkaula un locītavu slimību ārstēšanā!

Pēteris Sirmais

Ortopēds

Pain Relief forums: atsauksmes LV no mūsu klientiem

Guntra, 51 gads

Labdien! Mana māte ir 79 gadus veca, mokās ar smagām muguras sāpēm, osteohondrozi. Es nopirku 6 iepakojumus augu plāksterus, tagad sāpes ir daudz mazākas, mana māte ir tik laimīga. Vienkārši pielīmējiet vietā, kur ir sāpes, un pagaidiet, līdz sāpes rimstas. Vissvarīgākais ir tas, ka plāksteris ne tikai anestezē, bet arī izārstē. Es devos uz mājaslapu, lai pasūtītu vairāk arī nākotnei. Paldies, ka esat atbrīvojuši cilvēku no sāpēm!

pain relief lietosana

Antons, 53 gadi

No plākstera priekšrocībām es vēlos uzsvērt plašo iedarbību klāstu un zemas izmaksas. Man ir kakla osteohondroze, kas laiku pa laikam kļūst akūta, īpaši rudenī un pavasarī, neļauj man dzīvot mierā. Pēc dažādu krēmu lietošanas atradu plāksterus PAIN RELIEF. Pēc instrukciju izlasīšanas es pārliecinājos, ka plāksteri ir izgatavoti no dabīgiem augiem, kam nevajadzētu radīt nekādas problēmas. Pēc pirmā kursa es jutu lielu atvieglojumu un uzreiz jutu rezultātu. Sāpes ne tikai pārgāja, bet arī vairs neatgriezās! Tagad šis plāksteris pastāvīgi tiek glabāts manā pirmās palīdzības komplektā.

Viktorija, 32 gadi

Dzīve bez sāpēm ir tieši tas, ko es saucu par šī brīnišķīgā plākstera sasniegumu. Mugurkaula traumas ārstēšanā biju spiesta izmantot nepārtrauktu pretsāpju līdzekļu lietošanu, kas radīja vēdera kaites. Sāpes kļuva par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, bet es vairs nespēju dzert pretsāpju līdzekļus. Tad es atklāju šo plāksteri. Izmēģinājusi daudzas ziedes, novārījumus un tabletes, es sapratu, ka nav labāka līdzekļa pret hroniskām sāpēm mugurkaulā. Tagad es zinu, ka tiešām var dzīvot bez sāpēm, nelietojot tabletes!

Kā pareizi lietot plāksteri “Pain Relief” – lietošanas instrukcija

kāda ir pain relief

Kur var nopirkt Pain Relief, cena, aptiekās, kā pasūtīt Pain Relief

48 €

Cena 24 €

Kas izskaidro ķīniešu PAIN RELIEF augu izcelsmes anestēzijas plāksteru augsto efektivitāti osteohondrozes, artrīta, išiasa, reimatisma, artrozes un citu muguras un locītavu slimību ārstēšanā? Ārsta viedoklis

Pēdējā laikā mūsu žurnāla redakcijā tiek saņemti arvien vairāk lūgumi ar jautājumiem par ķīniešu augu izcelsmes sāpju mazināšanas plāksteriem PAIN RELIEF. Lasītāji raksta, ka tie palīdz viņiem atbrīvoties no dažādām muguras, kakla, mugurkaula un locītavu slimībām. No papēžu sāpēm līdz artrītam un išiasam. Daudzi cilvēki domā – vai šie plāksteri ir bīstami? Kas padara tos tik efektīvus? Cik bieži tos var izmantot, nekaitējot savai veselībai? Mēs lūdzām ortopēdu, neirologu un asistētā ārsta Mihaila Levčenko kungu atbildēt uz šiem un citiem jautājumiem, kas saistīti ar ķīniešu augu izcelsmes anestezējošajiem plāksteriem.

“Vienīgais risinājums, ko es varu ieteikt visiem”

Pirms diviem gadiem neviens pat nezināja par šiem plāksteriem. Protams, bija arī citi, bet parasti tie palīdzēja vāji, tāpēc cilvēki par tiem nebija īpaši ieinteresēti un tas vairāk bija tautas līdzeklis. “PAIN RELIEF” – pirmie augu izcelsmes anestezējošie plāksteri kuros ir ieinteresēti ne tikai pacienti, bet arī ārsti. Kā liecina daudzi šo plāksteru pētījumi, kā arī diezgan liela pieredze to izmantošanā, to efektivitāte mugurkaula un locītavu slimību ārstēšanā ir neticami augsta. Dažos gadījumos tie palīdz labāk nekā antibiotikas, ziedes un tabletes! Un jāņem vērā tas, ka atšķirībā no zālēm, tās nekaitē ķermenim un ir pat labvēlīgas tam. Sakarā ar to jautājam, kā tiek panākta plākstera augstā efektivitāte?

Inovatīva tehnoloģija

“PAIN RELIEF” ražošanā tiek izmantota jauna tehnoloģija, kas nav tikusi izmantota iepriekš. Proti, nanodaļiņu tehnoloģija, kas nozīmē tādu zāļu lietošanu, kurām ir ļoti mazas daļiņas. Precīzāk, to “saspiešana” mazos izmēros. Tā rezultātā ārstnieciskās vielas var gandrīz netraucēti iekļūt ādas dziļākajos slāņos tieši skartajās zonās, nodrošinot efektīvu ārstēšanu.

Ja salīdzina parastos plāksterus un plāksterus “PAIN RELIEF”, attiecībā uz to spēju iekļūt dziļi ķermenī, tad parasto plāksteru gadījumā tas notiek aptuveni 10% apmērā (lielākā daļa vielu paliek ādas augšējos slāņos), tad otri plāksteri to spēj par 100%. Tā rezultātā palielinās ārstēšanas efektivitāte, kuras labākais pierādījums ir pašas atveseļošanās dinamika.

Pēc tam, kad es sāku ieteikt PAIN RELIEF augu izcelsmes anestezējošos plāksterus, pacientiem ir daudz vieglāk cīnīties ar slimībām. Sāpes, kas ir smeldzošas un akūtas, izzūd dažu stundu laikā pēc plākstera uzlikšanas, slimības to sākotnējā stadijā tiek ārstētas 1-2 kursos, progress vērojams arī citu slimību ārstēšanā. Dažos gadījumos PAIN RELIEF anestezējošie augu izcelsmes plāksteri ir vienīgais līdzeklis, kas palīdz. Pacientiem gandrīz nekavējoties uzlabojas veselības stāvoklis.

No kā sastāv ķīniešu augu izcelsmes sāpju mazināšanas plāksteri?

Plākstera medicīniskajā sastāvā ir 9 rūpīgi atlasīti ārstniecības augi, kas paši ir noderīgi mugurkaulam, kauliem un locītavām. Kopā tie darbojas vēl spēcīgāk. Kompozīcijā ietilpst: noslēpumainais homolemēns, nočdigijas sakne, ežas zāle, krāsainā saflora, milettijas aczāle, sibolda, kistančijas sāls, žeņšeņa sakne, kliņģeres sakne.

Ir zināms, ka līdzīgus plāksterus ar šādiem augiem izmantoja Tibetas mūki jau pagājušajā gadsimtā. Sendienās tie bija plaši pazīstami visā Ķīnā, kā arī tālu aiz tās robežām. Tibetas plāksteri tika uzskatīti par gandrīz vai dabas brīnumiem. Un tas nebija tālu no patiesības. Šodien PAIN RELIEF, ķīniešu augu izcelsmes anestezējošie plāksteri ir kļuvuši vēl efektīvāki un pieejamāki ikvienam.

Kā tos pareizi lietot? Vai plāksteriem ir kontrindikācijas?

Sāpes mazinošie augu plāksteri tiek pielīmēti uz sāpju skartās ķermeņa daļas. Sildot ķermeni, plākstera ārstnieciskā viela sāk remdēt sāpes un iekļūt organismā. Viens plāksteris ir derīgs 8-12 stundas. Nepieciešams 1-2 reizes dienā piestiprināt jaunu plāksteri. Pilns ārstēšanas kurss ir 5 plāksteri.

Sakarā ar to, ka plāksteriem ir lokāls efekts, tiem nav negatīvu efektu, kas raksturo tabletes. Jo īpaši tie nekaitē kuņģim, aknām, nierēm. Tos var lietot gandrīz visi, izņemot bērnus un grūtnieces. Vienīgais, kas var būt, ir alerģija pret aktīvajām sastāvdaļām. Bet, kā rāda pētījumi, tas notiek ļoti reti, no visiem pacientiem, kas lietoja plāksterus, alerģisks apsārtums plākstera līmēšanas vietā radās tikai vienreiz (2 gados!).

PAIN RELIEF sāpes mazinošos augu izcelsmes plāksterus var dēvēt ne tikai par visefektīvākajiem, bet arī par drošāko metodi no visām esošajām. Un tā ir taisnība. Tomēr jāpatur prātā, ka tikai oriģinālie “PAIN RELIEF” plāksteri ir derīgi un efektīvi, nevis to viltojumi, kas nesen lielā skaitā parādījās tirgū.

Viltojumi, kā arī visu veidu analogi netiek ražoti ar nanotehnoloģijām, tiem ir pilnīgi atšķirīgs sastāvs, kas norādīts uz iepakojuma. Šādi plāksteri ne tikai nesniegs labumu, bet arī var kaitēt jūsu veselībai. Lai nerastos kaitējums, es ieteiktu saviem pacientiem iegādāties ķīniešu augu izcelsmes sāpes mazinošos plāksterus tikai sadarbības partnera oficiālajā mājaslapā. Tajā pārdod tikai oriģinālus plāksterus par pieņemamu cenu.

pain relief lietošanas instrukcija

“Mūsdienās tas ir visefektīvākais veids, kā ārstēt locītavas un muguras problēmas. Nav analogu!”

ka lietot pain relief

Fotogrāfijā: profesors Paks saņem Nobela prēmiju par savu atklājumu, kas ļāva panākt lielu sasniegumu muskuļu un skeleta sistēmas ārstēšanā.

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Sveiki, profesor! Mēs esam priecīgi jūs redzēt! Sakiet, vai Ķīnā patiešām ir atklāts noslēpums locītavu slimību novēršanai?

Profesors Paks: Labdien! Latvijā ar locītavām saistītas problēmas ir ļoti aktuālas: katram 4. iedzīvotājam ir sāpes mugurā, elkoņos, ceļos, trūces vai artrīts vienā vai citā ķermeņa daļā. Es jūtu visiem līdz, jo es zinu, cik briesmīgas ir locītavu slimības un kā tās var kaitēt cilvēkiem. Ķīnā mēs jau sen esam izpētījuši šo slimību, tāpēc es priecājos dalīties ar mūsu valsts pieredzi.

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Kur slēpjas Ķīnas veselības un ilgmūžības no

Profesors Paks: Tas ir mīts, jūras veltes nav pieejamas ikvienam, tāpēc galvenais ēdiens mūsu diētā ir rīsi. Mūsu noslēpums ir senču, slavenās ķīniešu medicīnas mantojums. Cilvēka ķermenis ir delikāts instruments, un jūs pat nevarat iedomāties, cik labi to var noregulēt!

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Daudzās valstīs tiek uzskatīts, ka sāpes locītavās ir dabiska vecuma pazīme?

Profesors Paks: Mēs, Ķīnā, esam pierādījuši, ka locītavas spēj pilnībā atgūties, tas ir iespējams un TĀS NEPIECIEŠAMS ATJAUNOT Galvenā slimības problēma ir locītavu nodilums. Savienojumi pastāvīgi atrodas lielā slodzē, tāpēc skrimšļa audi zaudē elastību, kļūst plānāki un lūst. Rodas krakšķi, sāpes, audzēji (trūce) un kaulu deformācija (artroze). Līdz 60 gadu vecumam daudzi cilvēki saskaras ar šīm problēmām, aptuveni 45-50%. Kā atjaunot to, kas vairs nav? Vai ir iespējams burtiski “atjaunot” locītavas? Jūs varat!

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Un kā to paveikt?

Profesors Paks: Mūsu ķermenim ir unikāla spēja atjaunoties. Uzziniet, cik ātri saskaroties ar ādas problēmām, jūs varat atjaunot arī ķermeņa audus. Jautājums ir par procesa ātrumu un darbību: viens orgāns tiek atjaunots pats par sevi, bet otram ir vajadzīga palīdzība. Iesaistiet savus ķermeņa slēptos resursus un jūs jutīsieties veselāki kā nekad agrāk!

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Mēs vēlamies par to uzzināt vairāk.

Profesors Paks: Tibetā rastā locītavu atjaunošanas recepte ir pazīstama jau 2000 gadus. Tas ir dabisku sastāvdaļu maisījums, kas aktivizē skrimšļa šūnu dalīšanos un augšanu. Sākumā tie tika piesūcināti ar atjaunojošām vielām un tika remdētas sāpes. Bet tad mēs pilnveidojām šo ārstēšanas metodi un sākām pielietot plāksteri – tas ir ērtāk, jo plāksteris pret sāpēm palīdz labāk. Es vēlos teikt, ka, pateicoties mūsu zinātniskajiem sasniegumiem, šodien Tibetas recepte ir pieejama visā pasaulē. Es piedalījos tās izstrādē, tāpēc es zinu visu par tās sastāvu un iedarbību.

pain relief sastāvs

Šis princips ir vienkāršs: plāksteru dziedinošais sastāvs gandrīz uzreiz uzsūcas skrimšļa audos. Lai gan tas ir jālieto 8-12 stundas, sāpes gandrīz nekavējoties izzūd, un locītava ir pilnībā atjaunota pēc 1 lietošanas reizes. Iedomājieties – pilnīga locītavas atjaunošana. Izvairīšanās no operācijas ir absolūti reāla!

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Kā notiek ārstēšanās process?

Profesors Paks: Pierādīts, ka šūnas, kas atbild par veselību un skrimšļu veselību, atrodas tieši locītavās. Plākstera sastāvdaļas ne tikai mazina pietūkumu, sāpes un iekaisumu, bet tiešā veidā ietekmē šīs šūnas un aktivizē to sadalīšanos. Citiem vārdiem sakot, šis līdzeklis sāk atveseļošanas mehānismu un padara to ātrāku. Sastāvdaļas uzlabo asinsriti blakus esošajos audos, kas izraisa šķidruma vairošanos locītavu audos. Tas palielina locītavas kustību un ļauj skrimšļa audiem augt ātrāk. Kas attiecas uz trūcēm un labdabīgiem muskuļu un skeleta sistēmas audzējiem, to iedarbības ietekmē pakāpeniski mīkstinās audi un no ķermeņa pazūd labie asins ķermenīši un pēc tam šīs vielas dabiski ieplūst zarnās.

pain relief atsauksmes

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Kāda ir līdzekļa lietošanas instrukcija?

Profesors Paks: Šis līdzeklis ir indicēts tādām slimībām kā artrīts, artroze, osteohondroze, išiass, starpskriemeļu trūce, mugurkaula diska pārvietošanās. Turklāt paredzēts arī sāpēm, ekstremitāšu nejutīgumam, muskuļu sāpēm un tūskām, pietūkumam, zilumiem, traumām. Mēs, Ķīnā, šo līdzekli izmantojam galvenokārt profilaksei, tāpēc mēs neslimojam. Mums tas ir līdzvērtīgs līdzeklis kā jums, piemēram, ķiploki, sīpoli vai tēja ar aveņu ievārījumu. Daudzi joprojām ārstējas vecmodīgā veidā, mājās, bet ne vienmēr ir iespējams izvēlēties pareizās sastāvdaļas vai aprēķināt to devu, un sagatavot ārstēšanās līdzekli. Ja to mākam, protams, problēmu nav.

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Kur var iegādāties šos plāksterus?

Profesors Paks: Diemžēl Latvijā mēs nevarējām ielauzties farmācijas tirgū. Mums tas vienkārši nebija atļauts, tāpēc plāksteri netiek pārdoti aptiekās un tiešsaistes veikalos, tos var pasūtīt tikai oficiālajā mājaslapā ar 50% atlaidi. Pasūtot pasūtījumu, saņemiet paku tuvākajā pasta nodaļā, pārbaudiet to un tikai tad samaksājiet, maksājot skaidrā naudā. Nevienā citā pasaules valstī mums līdz šim nav bijis problēmu, un Ķīnā šie plāksteri atrodas jebkurā aptiekā. Es saprotu, ja cilvēki būs veseli, kā tad varēs nopelnīt?

Ortopēdijas un traumatoloģijas pētniecības institūts: Mēs pateicamies profesoram par šo interesanto interviju, un saskaņā ar daudziem skatītāju pieprasījumiem mēs publicējam oficiālās vietnes adresi.

м

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + nine =