Heart Tonic Latvijā kāda ir, cena, pirkt: normalizējies asinsspiediens no pirmās lietošanas reizes

By | September 19, 2019

Kāda ir Heart Tonic hipertensijas ārstēšana, ieguvumi, ka lietot

Uzbrūk slimības cēlonim, samazinot insulta un infarkta risku līdz nullei!

 • Normalizē asinsspiedienu pirmajās 6 stundās pateicoties bioflavonoīdiem
 • Atjauno sirdsritmu un asinsvadus jau pēc 1 kursa veikšanas
 • Drošs lietošanai jebkurā vecumā. Efektīvs 1, 2, 3 hipertensijas stadijā

Pārbaudiet sevi! Vai jūs ciešat vismaz no viena no šiem simptomiem?

 • Galvassāpes
 • Paātrināta sirdsdarbība
 • Melni plankumi acu priekšā (neskaidra redze)
 • Hronisks nogurums
 • Apātija, nemiers, miegainība
 • Piepampusi seja
 • Neskaidra redze
 • Nejūtīgums un auksti pirksti
 • Hiperhidroze
 • Paaugstināts asinsspiediens

Tā ir hipertensija!

Svarīgi! 67% hipertensijas slimniekiem Latvijā nav ne jausmas, ka viņi ir slimi.

Kas padara hipertensiju bīstamu?

Augsta asinsspiediena sekas ir daudz bīstamākas nekā onkoloģiskas slimības un tuberkoloze kopā. 89% hipertensijas gadījumi beidzas ar infarktiem. Tromboze attīstās asinsvados. Cerebrālās asiņošanas un insultu attīstības risks ir augsts.

Smēķēšana, alkohola dzeršana, nepilnvērtīgs uzturs, sēdošs dzīvesveids, uztraukumi un augsts holesterīna līmenis padara sekas īpaši bīstamas. Cilvēki ar lieko svaru cieš no hipertensijas 3-4 reizes biežāk nekā citi cilvēki.

Svarīgi!

Hipertensija attīstās strauji, viens no pieciem pacientiem saskaras ar risku zaudēt dzīvību. Uzsāciet ārstēšanos jau tagad un kļūstiet pilnībā vesels.

Zinātnieku laikmetīgais sasniegums

Zinātniekiem no Nacionālā Fleboloģijas Centra aizritēja 8 gadi, lai radīto šo profilaktiski terapeitisko līdzekli.

Gada atklājums tika nominēts Gārdnera Fonda Starptautiskajai Balvai.

Daudzpakāpju pārbaudes apliecināja līdzekļa efektivitāti, kas akadēmiķiem nodrošināja visas nepieciešamās licences, kvalitātes sertifikātus.

Heart Tonic atbrīvo no 5 galvenajiem hipertensijas cēloņiem

Nervu sistēmas pārslodze (stress, bezmiegs, u.c.)

Heart Tonic mazina trauksmi, jo satur baldriāna sakni un sirds māteri.

Toksīni asinsvados

Heart Tonic uzlabo sirdsdarbību un attīra asinsvadus no vielmaiņas atkritumiem, tas notiek pateicoties bioflavonoīdiem, kas iegūti no zaļās kafijas un vilkābeles.

Varikozitāte un tromboze

Heart Tonic uzlabo venozo cirkulāciju, izšķīdina asins sabiezējumus un stiprina asinsvadu sieniņas, jo satur koncentrētas ziedu daļiņas no augiem, kas pazīstami kā apiņi (Humulus lupulus).

Paaugstināts cukura līmenis asinīs

Heart Tonic samazina paaugstinātu cukura līmeni asinīs, pasargājot no diabēta, pateicoties oregano un kosas ekstraktiem.

Liekais svars

Heart Tonic veicina tievēšanu, uzlabo vielmaiņu un aknu funkcionēšanu, pateicoties melisas ekstraktam.

Eksperta viedoklis

kur var nopirkt heart tonic

Es apstiprinu!

Galvenais līdzeklis cīņā ar hipertensiju ir bioflavonoīdi. Tos var iegūt tikai no zaļās tējas un vilkābelēm. Tos satur gandrīz visi hipertensijas ārstniecības līdzekļi. Bet! To koncentrācija vairumā produktu ir nepietiekama!

Tādēļ efektu var nākties gaidīt vairākus gadus. Es skaidri zinu, ka vienīgais līdzeklis, kas satur lielu daudzumu bioflavonoīdus ir Heart Tonic. Esmu redzējis tā formulu un secinājumus, ko izdarījuši neatkarīgi eksperti un cienījami cilvēki. Es iesaku šo līdzekli pacientiem un iesaku viņiem atmest pašārstēšanos un lietot kaut ko, ko “ieteica draugs”, vai to, par ko ir lasījuši internetā, “dzirdējuši TV”.

Tas ir nepareizi! Jums pret hipertensiju būtu jācīnās tikai ar drošām metodēm! Tās, kurām uzticas ārsti, liks jūsu slimībai pazust uz visiem laikiem.

Gatis Āboliņš

Augu speciālists

Heart Tonic © efektivitāte tikusi pierādīta klīniskajos pētījumos

Klīniskais pētījums tika veikts slimnīcā 2011. gadā. Brīvprātīgie divās grupās piedalījās klīniskā pētījumā, kas ilga 25 dienas.

1. grupa – vīrieši un sievietes vecumā no 28-80 gadiem, kas slimo ar hipertensiju, lietoja Heart Tonic, bet 2. grupa – vīrieši un sievietes ar līdzīgām sūdzībām, pamatojās uz placebo efektu.

Pētījuma rezultāti

heart tonic lietošana

Atsauksmes no cilvēkiem, kas ir novērtējuši efektu, ko sniedz Heart Tonic © – atsauksmes lv, forums, sudzibas

heart tonic atsauksmes lv

Es sapratu, ka samazināts AP izraisa išēmisku insultu – smadzeņu infarktu -, redzēju, kā tas notiek ar manu vecāko māsu. Ārsti izglāba viņas dzīvību, bet viņa pilnībā neatveseļojās. Kad es pirmo reizi saskāros ar šo slimību, es jau zināju dažus trikus, un es zināju, ka man jāmeklē veģetatīvi, augus saturoši aizsardzības līdzekļi. Mana ārste, ļoti gudra sieviete, izrakstīja Heart Tonic. Es viņai esmu ļoti pateicīga. Ir pagājuši 4 gadi, un es vairs neslimoju ar hipertensiju. Es esmu pilnīgi vesels cilvēks, kurš nebaidās no infarkta un insulta. Rūpējieties par savu veselību!

Lauma Putniņa, 61, Madona

Pirms dažiem gadiem es ārstējos Ķemeru sanatorijā. Tur notika pētījums par jaunu hipertensijas ārstēšanas līdzekli. Protams, man bija bail. Bet ko vēl es varēju darīt? Neviens cits ārstniecības līdzeklis man nepalīdzēja, tāpēc es nolēmu izmēģināt. Par laimi, es biju to grupā, kas lietoja Heart Tonic, nevis izmēģināja placebo efektu. Divas stundas vēlāk mans spiediens bija normalizējies. Pamazām sāku justies daudz labāk! Es esmu ļoti priecīga, ka es tajā laikā piedalījos šī ārstnieciskā līdzekļa testā. Ar manu AP tagad vienmēr ir labi.

Zinta Kalniņa, 47, Rucava

heart tonic lietošanas instrukcija

Man ir 51. Pirms 3 gadiem man klīnikā tika diagnosticēta hipertensija. Sirds pārsitieni un tā tālāk. Es cietu, bet neko nedarīju. Pirms 6 mēnešiem, spriežot pēc visām pazīmēm, man bija mikroinfarkts. Tad, protams, man iestājās panika, bet es atteicos lietot tabletes, kas man bija izrakstītas. Ķimikālijas ir kaitīgas, tas ir vispārzināms fakts. Bet man nebija ne jausmas, ko darīt. Par laimi, es satiku kādu senu paziņu, kurš mani iepazīstināja ar Heart Tonic. Tagad, kā jau jūs saprotat, mani NEKAS neuztrauc. Mans spiediens ir normāls, es esmu vesels kā zirgs!

Aleksandrs Freibergs, 51, Krimulda

Heart Tonic priekšrocības ©

Ātra iedarbība.

Jau pirmajās 6 stundās pēc lietošanas, jūsu asinsspiediens būs normalizējies!

Neizraisa pēkšņus pārsitienus vai spiedienu.

Regulē akurātu sirdsdarbību.

Uzlabo vispārējo veselības stāvokli.

Novērš stenokardiju, aritmiju, neirozi, veicina atmiņas uzlabošanos, runas un kustību atgūšana pēc insultu.

Efektīvs rezultāts bez blakusefektiem.

Dzīvās augu šūnās pilnībā atbilst cilvēka ķermeņa šūnām

Lietošanas metode:

Samaisiet 25 pilienus Heart Tonic ar tējkaroti medus un izšķīdiniet glāzē ūdens. Lietojiet 4 reizes dienā, 30 minūtes pēc maltītes. Lielākam efektam šo produktu ieteicams lietot 3 mēnešus. Iepakojumā iekļauta detalizēta informācija.

Kur var nopirkt Heart Tonic, cena, pirkt, aptiekās var nopirkt, kā pasūtīt Heart Tonic

48 € 24 €

Vecums dzīvē vēl nav tas būtiskākais! 109. g.v. kardiologs dalījās ar savu ilgdzīvošanas un izcilās veselības noslēpumu. Heart Tonic Latvijā lietošanas instrukcija, sastāvs

Slavenais latviešu kardiologs Pēteris Bērziņš pensionējās 70 gadu vecumā, lai gan sirdī un ķermenī viņš palika jauns. Viņš ir pensionēts jau 39 gadus, un Sociālās drošības iestādes viņu ienīst! Pašlaik akadēmiķis ir 109 g.v., bet viņš joprojām jūtas kā 60.

Dr. Bērziņš saka, ka ilgdzīvošanas noslēpums slēpjas asinsvados. Ja tie ir tīri un veseli, tu vari nodzīvot līdz pat 120 gadiem un pat ilgāk, un justies pilnībā vesels. Kardiologs pilnībā apstiprināja šo domu.

Mūsu reportierim izdevās sarunāt interviju ar dr. Bērziņu, kas izskaidroja savu mūža paildzināšanas metodi, kas pamatojas uz asinsvadu tīrīšanu.

heart tonic sastāvs
109. g.v. dr. Bērziņu sveica prezidente. Lūk foto no dr. Bērziņa darbavietas.

– Mr. Bērziņ, jūs bieži sakāt, ka tīri asinsvadi ir veselības pamats. Kāpēc?

– Tas ir vienkārši. Orgānu un sistēmu darbība organismā ir atkarīga no asinsrites kvalitātes. Asins cirkulācija nozīmē skābekļa un barības vielu nonākšanu iekšējos orgānos, kā arī oglekļa dioksīda un vielmaiņas produktu savākšanu. Bērnībā, pusaudža gados, jaunībā, mēs vairāk kustamies, asinsvadi ir jauni, elastīgi, tīri – orgāni saņem maksimālo uzturvielu daudzumu. Sākot novecot mēs pārvietojamies mazāk un mūsu asinsvadi sāk kļūt netīri. Tas ir tāpēc, ka ir daudzi faktori, kas nodara kaitējumu (piemēram, smēķēšana, neveselīga ēšana, slikta vide, mazkustīgs dzīvesveids), to skaitā arī dabiski faktori (lipīdu nogulsnēšanās, kas ir process, kas notiek visos organismos).

Ko nozīmē “netīri” asinsvadi? Iedomājieties kādu cauruli pilnu ar rūsu. Kas notiek? Palielinās ūdens spiediens un ūdens garšo slikti. Tas pats notiek arī ar asinsvadiem. Kad tajos uzkrājas holesterīns vai citas vielas, palielinās spiediens ( netīri asinsvadi ir galvenais hipertensijas cēlonis!), asinīs ir piemaisījumi, asinsrite ir apgrūtināta. Tā rezultātā notiek izmaiņas visos ķermeņa orgānos un sistēmās. Pat āda ir sistēma.

Cilvēka ķermenis kļūst vecāks. Ja esat uzmanīgs un tīriet asinsvadus, jums ir iespēja dzīvot vismaz 20 gadus bez sāpēm orgānos vai locītavās un organisms strādās lieliski. Citiem vārdiem sakot, asinsvadu attīrīšana var pagarināt jūsu dzīvi un uzlabot veselību. Un tā nav tikai teorija. Es iesaku šo metodi saviem pacientiem un es to personīgi praktizēju. Visi, kas ir paklausījuši manam padomam, ir pārdzīvojuši savus vienaudžus.

heart tonic atsauksmes
Tādā veidā asinsvados pamazām nokļūst netīrumi. Ja jūs nekad neesat iztīrījis asinsvadus un esat vecāks par 40 gadiem, tie satur daudz piemaisījumu. Tas var ietekmēt jūsu veselību, varbūt pasliktināšanās process jau ir sācies.

– Kāda veida patoloģijas var izraisīt “netīri” asinsvadi?

– Kā jau es minēju, cieš viss organisms. Bet vispirms orgāni un sistēmas, kas ir ciešā saskarē ar asinsriti un tiek ietekmēti – tā ir kardiovaskulārā sistēma.

Kaitīgās vielas asinsvados var izraisīt šādu slimību rašanos:

 • Ateroskleroze. Asinsvadi pārtrauc darboties: mazākie asinsvadi ir pilnīgi aizsērējuši, bet galvenie asinsvadi satur lielu holesterīna daudzumu.
 • Išēmiskā sirds slimība. To izraisa regulārs asins trūkums koronārajos asinsvados, ko izraisa kaitīgās vielas asinsvados.
 • Insults. Asins apgādes traucējumi smadzeņu audos izraisa nervu galu nāvi, kas izraisa noteiktu funkciju zudumu.
 • Hipertensija. Asinsvadu piemaisījumi izraisa lūmena sašaurināšanos un asinsspiediena palielināšanos.
 • Varikozas vēnas. Tās parādās ķermeņa iekšpusē, ne tikai uz kājām (kas satrauc sievietes). Hemoroīdi ir venozās dilatācijas sekas.
 • Venozā un arteriālā tromboze. Piemaisījumu nogulsnes no asinsvadiem veido trombus un izraisa asinsvadu nāvi, kas var izraisīt organisma šūnu grupas nāvi. Ja trombs atbrīvojas un nonāk asinsritē, var notikt sirds asinsvadu bloķēšana un sirds apstāšanās, kam 70% gadījumu seko pacienta nāve.

Šī situācija izplatās. Sirds un asinsvadu slimības izraisa 4 reizes vairāk nāves gadījumu nekā citi cēloņi. Ārsti to apzinās, viņi zina, ka asinsvadu tīrīšana ir nepieciešama, bet dažu iemeslu dēļ Latvijas medicīnas speciālisti šo aspektu ignorē. Lielākā daļa ārstu izraksta līdzekļus, lai hipertensijas gadījumā samazinātu asinsspiedienu. Tomēr tie nav paredzēti ārstēšanai, tiem ir pagaidu iedarbība. Ir nepieciešams tīrīt asinsvadus. Starp citu, šī metode ir praktizēta Igaunijā un Eiropā visiem cilvēkiem, kas vecāki par 35-40 gadiem jau vairāk nekā pusgadsimtu. Visi pacienti zina par asinsvadu tīrīšanas nepieciešamību. Es visu laiku jautāju sev, kāpēc tas nenotiek arī mūsu valstī.

– Vai ir kādi simptomi, kas liek mums saprast, ka asinsvados ir nogulsnes?

– Protams, ka ir. Galvenie simptomi ir:

 • Migrēna
 • Atmiņas traucējumi
 • Hronisks nogurums
 • Bezmiegs
 • Intīmās problēmas
 • Redzes un dzirdes traucējumi
 • Augsts asinsspiediens
 • Elpošanas traucējumi un stenokardija
 • Bāla kāju ādas krāsa
 • Muskuļu un locītavu sāpes

Neatkarīgi no tā, vai Jums ir kāds no šiem simptomiem vai ne, pēc 30 gadu vecuma asinsvadus nepieciešams tīrīt vismaz reizi 5 gados. Tad jums būs spēcīga veselība.

Asinsvadi spēj uzkrāt piemaisījumus, jo īpaši gados vecākiem cilvēkiem. Šim nolūkam nav nepieciešams ēst burgerus vai frī kartupeļus visu dienu. Zināms daudzums holesterīna asins šūnās tiks nogulsnēts pat pēc desiņas un ceptas olas apēšanas, un laika gaitā tas palielināsies.

– Lūdzu izstāstiet mums par savu asinsvadu tīrīšanas metodi.

– Vēl nesen asins šūnu attīrīšanas process man aizņēma dažus mēnešus. Es savācu ārstniecības augus, ko sameklēju tirgū vai pasūtīju internetā, un pagatavoju no tiem uzlējumu. Tagad man tas vairs nav jādara, jo mani kolēģi no Sirds un Asinsvadu Slimību Institūta ir radījuši labu un lētu līdzekli asinsvadu attīrīšanai – “HeartTonic”. Faktiski, šis produkts regulē asinsspiedienu un ārstē hipertensiju, pateicoties asinsvadu attīrīšanai. Tāpēc tas ir lieliski piemērots šim mērķim.

heart tonic latvijā
Regulāri lietojot, “HeartTonic” tikai 1-2 nedēļu laikā attīra pat visvairāk aizsērējušākos asinsvadus.

Es minēju, ka šis līdzeklis nesatur ķimikālijas, tikai koncentrētus ārstniecības augu ekstraktus, kam piemīt asins šūnu tīrīšanas īpašības. Tāpēc tas ir tik labvēlīgs organismam.

Lielākā daļa pacientu turpina lūgt man padomus par asinsvadu attīrīšanu. Pēdējā laikā es iesaku viņiem tikai šo produktu. Tas ir ļoti efektīvs.

Sirds un Asinsvadu Slimību Institūta mājaslapas vietnē ir sniegta klīnisko pētījumu oficiālā statistika. Tajos piedalījās aptuveni 2 tūkstoši pacientu, un tie visi ārstējās ar “Heart Tonic”.

Pētījumu rezultāti:

 • Arteriālā asinsspiediena normalizēšanās 1-2 dienas pēc zāļu lietošanas – 99% gadījumu
 • Sirds ritma normalizēšanās pēc ārstēšanās pabeigšanas – 97% gadījumu
 • Pilnīga asinsvadu attīrīšanās no holesterīna pēc ārstēšanās – 99% pacientu
 • Hronisku slimību ārstēšanas efektivitātes paaugstināšana – 99% pacientu
 • Vispārējā veselības stāvokļa uzlabošana – 100% pacientu
 • Ārstēšanās laikā netika novērotas nekādas blakusparādības – 100% pacientu

– Cik maksā “HeartTonicHeartTonic” un kur to var iegādāties?

– Jūs zināt, ka pensionāri nevar iegādāties dārgas zāles. Es nevaru ieteikt dārgas zāles. “Heart Tonic” nav dārgs, un tieši tagad ir piedāvājums – LĪDZ 19.09.2019

Tas ir kompānijas ražotais labākais medicīniskais līdzeklis arteriālās hipertensijas ārstēšanai. Rezultātā ikviens var iegādāties “HeartTonic” ar 50% atlaidi.

Sīkāka informācija par to, kā iegūt “HeartTonic” ar piegādi visā valstī

Lai iegādātos “Heart Tonic”, jums:

 • Jāaizpilda veidlapa oficiālajā mājaslapā.
 • Menedžeris ar jums sazināsies, lai apstiprinātu piegādes adresi
 • 4-7 dienu laikā (piegādes termiņš), jūs saņemsiet “HeartTonic” savā pasta nodaļā.

Lai saglabātu asinsvadu tīrību, es ieteiktu atkārtot ārstēšanos ik pēc 1-2 gadiem. Īpaši vecākiem cilvēkiem. Tas palīdzēs jums nostiprināt savu veselību un atlikt novecošanās pazīmju rašanos. Tīri asinsvadi ir veselības garantija.

– Mr. Bērziņ, paldies, ka sniedzāt interviju un atklājāt šīs būtiskās detaļas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − four =