Atdzīvini Realitāti Latvija – trenē savu seksualitāti, atklāj unikālas baudas

By | April 24, 2019

Tabl of Content

Iekšēja struktūra pilnībā atdarina sievietes ķermeni. Patentētais mākslinieciskā rīka materiāls palielina jutekliskumu.

Orālais masturbators

Hiperreāls orālais sekss. Masturbators izstiepjas, lai cieši apņemtu dzimumlocekli. Kustināmā mēle rada papildus stimulāciju. Regulāri treniņi spēcina dzimumlocekļa muskuļus, tādējādi nodrošinot ilgāku erekciju

Platums:  11 cm

Garums:  19 cm

Svars:  1.05 kg

Ūdensdrošs:  100% ūdensdrošs

Materiāls: 

  • Ultra Reālistiska Mākslīgā Āda UR3™
  • Organismam Drošs Medicīniskais Silikons TPR

Anālais & vaginālais masturbators

Unikāls sīkrīks ar divām anatomiskām atverēm. Maiga vaginālā atvere liegai stimulācijiai, kas skar katru jūsu dzimumlocekļa zonu, iekļaujot galviņu. Šaura anālā atvere ar iekšējo izliekto tuneli, dizainēta īpaši jūsu izturības trenēšanai. Ja izmantojot šo masturbatoru veiksiet seksa maratonu 10 minūtes, gultā spēsiet izturēt līdz pat pusstundai.

Platums:  28 x 28 cm

Garums:  14.5 cm

Svars:  7.3 kg

Ūdensdrošs:  100% ūdensdrošs

Materiāls: 

  • Ultra Reālistiska Mākslīgā Āda UR3™
  • Organismam Drošs Medicīniskais Silikons TPR

Jaunākais elastīgais materiāls

  • Paildzina erekciju
  • Uzlabo orgasmu
  • Spēcina dzimumlocekļa muskuļus
  • Palielina jutīgumu

Patentētā Maxerection™ iekšējā izliekuma forma delikāti iedarbojas uz visiem dzimumlocekļa muskuļiem. Regulāra trenēšanās palīdz spēcināt muskuļus, uzlabo erekciju un palielina dzimumlocekļa izmēru par 1-2 cm.

Inovatīvais Ultra Reālistiskās Mākslīgās Ādas UR3™ materiāls sniegs daudz patīkamākas sajūtas seksa laikā. Pirms lietošanas uzsildiet masturbatoru, iemērcot to siltā ūdenī, tas sniegs reālākas sajūtas.

Ultra Reālistiska Mākslīgā Āda UR3™

Ultra Realistiskā (UR3™) imitē cilvēka ādu gan pēc izskata, gan sajūtām pieskaroties. Maturbators ir izgatavots no termoplastiska elastomēra. Ftalāti ir aizstāti ar citiem plastifikatoriem, kas ir pilnīgi nekaitīgi veselībai.

UR3 ™ materiālu 2022. gadā paredzēts izmantot mākslīgo ekstremitāšu un protēžu ražošanā.

Mēs garantējam 100% privātumu

Mēs garantējam 100% jūsu pasūtījuma drošību visā tā piegādes laikā.

Komentāri

Dāvids, 34

Es nezinu kāpēc, bet pēkšņi sāku ātri beigt: desmit minūtes un viss. Es nevēlos noņemties ar tabletēm, tāpēc sāku izmantot šo metodi. Praktizēšana ar masturbatoriem man sniedza labāku sava ķermeņa izpratni un iemācīja man kontrolēt savu uzbudinājumu. Tagad es izlemju kad beigt, nevis manas smadzenes vai ķermenis. Es viegli varu to darīt pusstundu!

Aleksis, 28

Vienu dienu es pieķēru savu meiteni masturbējot. Un viņa man teica, ka, lai viņa beigtu, ir nepieciešams par 20 minūtēm ilgāks sekss! Es biju mazliet satriekts, lai gan es neiebilstu, ja mēs to darītu nedaudz ilgāk. Es uzzināju, ka ir iespējams trenēt savu izturību ar pastāvīgu praksi un ar masturbatora palīdzību. Divas nedēļas vēlāk mēs uzstādījām rekordu – pusotru stundu ilgs sekss un orgasms pēc orgasma. Bet negaidītākais rezultāts bija tas, ka mana dzimumlocekļa garums bija gandrīz 2 cm garāks! It kā tas būtu kaut kādā veidā uzpumpēts :-)

Roberts, 41

Kad mana sieva bija stāvoklī, ārsts ieteica mums atturēties no seksa trešajā trimestrī. Jūs saprotat, ko tas nozīmē vīrietim – palikt bez sievietes vairākus mēnešus. Mana sieva man piedāvāja iegādāties masturbatoru. Tas mani pārsteidza, kā reāli izskatījās šī produkta vaginālā ieeja. Tā bija izgatavota no mākslīgās ādas. Bet es biju īpaši apmierināts arī ar pašu materiālu. Sekss šķiet neticami pilnvērtīgs.

138 €

69 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × five =