Upsize Kosovë, çmimi, përdorimi, opinionet – krem për forcimin dhe zgjerimin e gjoksit

By | April 29, 2021

Upsize komentet, blej, opinionet, përdorimi

Upsize çmimi, komentet, përbërja, Kosovë

Upsize blihet, përbërja, çmimi, Kosovë

Upsize blej, blihet, opinionet, përdorimi

Ndjekja e përsosmërisë në gjithçka është e natyrshme për çdo grua. Të jesh më simpatik dhe tërheqës, të gatuaj më i shijshëm se shefi i kuzhinës së restorantit më të ftohtë, të jesh nëna dhe gruaja më e mirë – këtu është programi “minimumi”. Bërja pronar i bustit më të bukur do të ndihmojë Upsize. Pa injeksione dhe bisturi të një kirurgu plastik, pa mbathje korrigjuese dhe procedura të shtrenjta, kjo krem ​​do të transformojë gjinjtë dhe zonën tuaj të dekoltesë, duke rivendosur elasticitetin dhe elasticitetin e lëkurës dhe duke goditur forma të rrumbullakëta emocionuese.

Në këtë artikull do të jeni në gjendje të mësoni se çfarë është Upsize, si ta përdorni Upsize, si funksionon produkti dhe cilat janë avantazhet e tij ndaj analogëve, ku të blej Upsize me një çmimi të ulët në Kosovë. Mund të lexoni gjithashtu opinionet dhe komentet rreth Upsize.

Si të përdorim Upsize?

Përbërja Upsize shumë e lehtë për t’u përdorur, nuk kërkon shumë përpjekje. Menjëherë pasi të bëni dush, vendosni kremin në lëkurë të thatë me avull, me lëvizje të lehta masazhuese. Fërkojeni produktin në mënyrë alternative në secilin gji për të paktën 5-10 minuta derisa të thithet plotësisht. Në fund, masazhoni shtesë të dy gjinjtë në një rreth, duke filluar dhe duke përfunduar në pjesën e poshtme. Masazh i tillë do të promovojë përmirësimin e qarkullimit limfatik dhe qarkullimin e gjakut, është parandalimi i mastitit, formimi i tumoreve të gjëndrave të qumështit.

Udhëzime për përdorimi:

 • Përdorni pasi të keni larë ose dush. Vendoseni vetëm në lëkurë të pastër
 • Vendosni kremin Upsize të paktën 2 herë në ditë – në mëngjes dhe në mbrëmje
 • Vendoseni atë në një zonë të gjoksit me lëvizje të lehta, masazhuese
 • Prisni derisa të thithet
 • Pas kësaj, bëni një masazh të vogël në gji
 • Bëni të njëjtën gjë me gjoksin e dytë
 • Në fund, rekomandohet të bëni një masazh të lehtë të të dy gjinjve me lëvizje të lehta të shuplakave

Ku të blihet krem ​​Upsize?

Sistemi unik i shtimit të gjirit nuk shitet në barnatore. Ju mund ta blini kremin Upsize për disa minuta duke bërë sa më poshtë:

 • Plotësoni me kujdes të gjitha fushat e aplikacionit (vendi, emri i plotë, telefoni)
 • Përgjigjuni pyetjeve të një përfaqësuesi të kompanisë i cili do t’ju telefonojë përsëri për të konfirmuar porosinë dhe specifikuar se si t’i dorëzoni mallrat tek ju
 • Pas 3-10 ditësh ju do të jeni në gjendje të merrni porosinë tuaj në zyrën postare
 • Dorëzimi me korrier bëhet brenda 1-5 ditësh
 • Paguajeni për parcelën pas marrjes

Lexoni me kujdes udhëzimet para se të vendosni kremin.

45EUR

90EUR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − four =