Pain Relief Eesti hind, müük, tagasiside: hiina tarkus, kaasaegne tehnoloogia

By | May 13, 2019

Mis on Pain Relief valu leevendav plaaster – kuidas see toimib, kasutamine, tulemused, kõrvaltoimed

 • Traditsionaalne koostis
 • Aktiveerib mikrovaskulaarse perfusiooni
 • Otsene toime
 • Pole vajadust iga päev vahetada
 • Kiire leevenudus valule
 • 100% efektiivsus ja ohutus

On tõsiasi, et 80% inimestest kannab mingil hetkel seljavalu käes.

pain relief tagasiside

Luu- ja lihaskonna of häired on eakamate inimeste peamine probleem, sest see mõjutab märkimisväärselt elu kvaliteeti.

Kuid iga aastaga hakkavad üha nooremad inimesed selgrooga probleemide üle kurtma, mis võtab neilt võime füüsilist tööd teha.

Selgroo probleemid ohustavad inimesi vanuses 25 kuni 49, kes teevad rasket tööd, sõidavad pikalt autoga, teevad käsitööd või tippsporti.

Kuid kõige suurem riskigrupp on inimesed, kellel on istuv eluviis ja ülekaal.

Pange tähele, kui teil on mõni neist sümptomitest

 • Tuimus, kaelavalu
 • Hingamishäire, ebamugavustunne abaluude piirkonnas, valu rinnus
 • Peavalud, pearinglus
 • Raskustunne alaseljas, jalgade tuimus, lihaskrambid

“Kui teil on vähemalt üks või mitu neist sümptomitest, on suur oht, et selgroo probleemid ja tagajärjed võivad ilmneda!”

Kasutage “Pain Relief” plaastrit

pain relief müük

“Pain Relief” anesteetiline taimne plaaster

Esimesed taoistid väitsid, et selgroog, kui peamine energiakanal kehas, panem keha ühtse süsteemine tööle.

Selle funktsiooni kahjustamine mõjutab konkreetse kehaosa seisundit, põhjustades haigusi, mis ei ole otseselt seotud selgrooga: seksuaalne puue, mastopaatia, hüpertensioon, peavalud, krooniline väsimus ja paljud teised.

Taoistlike munkade ja traditsioonilise hiina meditsiini järgi võib kehas leviv negatiivne energia jõuda liigesteni ja peatada energia liikumise seljaaju suunas. See juhtub siis, kui liigesed ja selg on inaktiivsed, deformeerunud ja kahjustatud.

“Terve selgroog tagab hea meele”

Sun Xu Ming

Plaastri ravitoime on järgmine:

 • Mikrovaskulaarse perfusiooni aktiveerimine nahas ja nahaaluskoes
 • Kaasaegsed ravimeetodid põletikualale.
 • Valu sündroomi vähenemine.
 • Lihaste aktiveerimine.
 • Liigeste funktsiooni taastamine.
 • Peegeldav mõju siseorganitele.

“Pain Relief” koostis:

Plaaster sisaldab üle 9 ravimtaime ja see toimib tänu traditsiooniliste praktikute aastatepikkuse uuringu tulemustele.

Anesteetiline plaaster on tehtud kaasaegset tehnoloogiat arvestades ja kvaliteedistandarditele vastavalt. “PAIN RELIEF” ei sisalda keemilisi lisandeid, on mürkainete vaba, ohutu ja ei kahjusta seedetrakti ega maksa.

pain relief tellimine

“Pain relief” aitab võidelda järgnevaga:

Piirkondliku valuga

 • artriidiga
 • srtroosiga
 • ilmatundlikkuse valuga
 • alaselja ja jalgade valuga
 • lihaskrampide ja rebenditega
 • scapulohumeral ja ulnaris periartriidiga
 • luumoodustistega
 • radikuliidi ja degeneratiivse lülisamba haigusega
 • reumatoloogiliste haigustega
 • ishiasega

Vaadake, mida professionaalsed arstid “Pain Relief” anesteetilise taimse plaastri kohta ütlevad – kommentaare, arvamused

pain relief kasutusjuhend

Ravi peamine osa on valu peatamine ja põletiku kõrvaldamine. Arstid kasutasid samaaegselt mitmeid ravimeid, üks valu eemaldamiseks ja teine haiguse ravimiseks. Ja see kahjustas tõsiselt patsientide seedetrakti ja maksa. Tänapäeval on ravimite kasutamine sageli tarbetu.

PAIN RELIEF plaaster võib kergesti valu leevendada ja ravida, kuna looduslikud komponendid toimivad naha sügavamates kihtides, kapillaartorudes ja kahjustatud kudedes. Seega saavad professionaalsed sportlased seda plaastrit kasutada ohutu anesteetilise ravimina.

Pärast seda, kui hakkasin seda plaastrit oma patsientidele soovitama, pöördub minu juurde tagasi üha vähem ja vähem inimesi, kellel haigus või hooajalised hälbed ägenevad. Plaastrite kasutatavus ja kõrge efektiivsus teevad selle selgroo ja liigeste haiguste puhul parimaks ravimiks!

Steven Taaniel

Ortopeed

Pain Relief foorum: meie klientide tagasiside

Marin, 51

pain relief eestis

Tere! Mu ema on 79 aastat vana, tal oli kohutav seljavalu ja degeneratiivne lülisamba haigus. Ma otsustasin osta 6 taimset plaastrit ja need töötasid! Plaastrit on lihtne kasutada, peate selle lihtsalt valualale asetama. Taimsed plaastrid mitte ainult ei vabasta valu, vaid ka ravivad. Ma tellisin veebilehelt plaastreid veel juurde. Täname teid selle suurepärase toote eest!

August, 53

Ma tahan märkida selle plaastri laialdast kasutamist ja selle head hinda. Mul on emakakaela degeneratiivne lülisamba haigus ja kui see sügisel ja kevadel halveneb, kannatan ma palju. Pärast erinevate linimentide proovimist sain lõpuks teada PAIN RELIEFist. Ma otsustasin seda kasutada, kuna see sisaldab ainult looduslikke maitsetaimi. Ma nägin tulemust pärast esimest ravitsüklit. Ma olen lõpuks valus, isegi sügisel ja kevadel! Nüüd hoian seda plaastrit alati oma meditsiinikomplektis.

Juulia, 32

Valuvaba elu, see ongi see, mida ma nüüd pärast seda plaastrit kogen. Ma vigastasin oma selgroogu treeningu ajal ja kuna ma kasutasin pidevalt erinevaid aneteetilisi tablette, põhjustasid need mao probleeme. Valu oli suur osa minu elust, kuid ma ei saanud enam tablette tarvitada. Õnneks leidsin ma selle plaastri. Olles proovinud palju tablette ja salve, mõistsin, et see plaaster on parim ravim selgroo valu jaoks. Nüüd ma elan ilma valu ja tablettideta!

Kuidas “Pain Relief” plaastreid kasutada – kasutusjuhend

pain relief kasutamine

Pain Relief Eestis – müük, hind, tellimine, apteegis. Kus osta Pain Relief

48 €

Hind 24 €

Mis selgitab hiina taimsete PAIN RELIEF plaastrite suurt efektiivsust osteokondroosi, artriidi, radikuliidi, reuma, artroosi ja teiste selgroo ja liigeste haiguste ravis? Arsti arvamus

Hiljuti on meie ajakirja toimetus saanud palju kirju ja e-kirju, milles küsitakse Hiina taimsete plaastrite kohta, mida nimetatakse “PAIN RELIEF”. Meie lugejad väidavad, et neid plaastreid kasutades vabanesid nad erinevatest selja-, kaela-, selgroo- ja liigeste haigustest. Valuvaigistavaid plaastreid kasutatakse paljude haigusseisundite raviks, alates kanna tursest kuni artriidini ja ishiaseni. Paljud inimesed tahaksid nende kohta rohkem teada saada ja küsida, kas plaastrid on tervisele ohutud. Mis teeb need nii tõhusaks? Kui tihti neid kasutada? Nendele ja muudele küsimustele Hiina taimsete valu leevendavate plaastrite kohta vastamiseks kutsusime ortopeedi ja neuroloogi dr. Philip Dukesi.

“Ainus toode, mida ma kõigile soovitan!

2 aastat tagasi ei teadnud keegi neist plaastritest. Loomulikult on muid sarnaseid tooteid, kuid reeglina ei pakkunud need vaevusele leevendust, seega ei tekitanud need huvi nagu ka teised rahvameditsiinis kasutatavad ravimid. PAIN RELIEF on esimene taimne valu leevendav plaaster, mis käivitas nii patsientide kui arstide huvi. Nagu näitavad arvukad uuringud ja klientide arvustused, on nende plaastrite tõhusus selgroo ja liigeste haiguste ravis väga suur. Mõnel juhul töötavad need isegi paremini kui antibiootikumid, salvid ja tabletid! Kuid erinevalt keemilistest ravimitest ei kahjusta plaastrid teie tervist ja on tegelikult selle jaoks isegi head. Mis teeb need plaastrid nii tõhusaks?

Innovatiivne tehnoloogia

PAIN RELIEF’ plaastrite tootmisel kasutatakse täiesti uut tehnoloogiat. See hõlmab nanotehnoloogiat, kus kasutatakse väga väikeseid raviainete osakesi. Neil väikestel osakestel on uskumatud omadused. Nad võivad kergesti tungida kõige sügavamatesse nahakihtidesse, otse kahjustatud piirkonda, pakkudes tõhusat ravi.

Peaaegu 100% meditsiinilistest ainetest, mis sisalduvad PAIN RELIEF plaastrites, suudavad tungida sügavale kehasse. Seevastu, kui kasutate tavalisi valu leevendavaid plaastreid, jäävad enamik toimeainetest naha ülemistesse kihtidesse ja ainult 10% tungib sügavamale. Selle tulemusena on PAIN RELIEF plaastrite efektiivsus palju suurem, mille parimaks tõendiks on minu patsientide taastumise kiirus.

Alates sellest, kui ma hakkasin soovitama taimseid PAIN RELIEF plaastreid oma patsientidele, on olukorraga võitlemine palju lihtsamaks muutunud. Mõlemad, nii valu kui ka äge valu kaovad paari tunni jooksul pärast plaastri paigaldamist. Varajases staadiumis seisund on likvideeritud 1-2 ravikuuriga, arenenud haigusilmingud paranevad oluliselt alates esimesest päevast. Paljudel juhtudel on PAIN RELIEF taimsed plaastrid ainus ravi, mis tõesti aitab. Märkimisväärset tervise paranemist täheldatakse peaaegu kohe.

Mida Hiina taimsed valuvaigistid sisaldavad?

Plaastrite terapeutiline koostis sisaldab 9 hoolikalt valitud ravimtaime. Igaüks neist on kasulik teie selgroo, luude ja liigeste tervisele. Üheskoos on neil veelgi tugevam toime. Koostis sisaldab: Homalomena occulta, Notopterygium incisum, lehma pastinaak, saialill, Millettia reticulata, harilik kopsurphi, Cistanche salsa, Panax notoginseng, tihasheina juur.

On teada, et tiibeti mungad kasutasid viimastel sajanditel nende maitsetaimedega plaastreid. Neil päevil olid need laialt tuntud kogu Hiinas ja mujal. Arvatakse, et tiibeti plaastritel on imelised omadused. Ja see ei olnud tõest kaugel. Tänapäeval on hiina taimsed PAIN RELIEF plaastrid muutunud veelgi tõhusamaks ja kõigile kättesaadavaks.

Kuidas plaastreid õigesti kasutada? Kas on vastunäidustusi?

Taimsed valu leevendavad plaastrid asetatakse kahjustatud kehaosale. Keha soojendamisel hakkab raviv aine sulama ja tungib kehasse. Üks plaaster töötab 8-12 tundi. Kasutage plaastreid 1-2 korda päevas. Terve ravikuur on 5 plaastrit.

Plaastritel on kohalik toime, mistõttu ei ole nende kasutamisel mingeid negatiivseid tagajärgi, mis on tavaliselt seotud suukaudsete ravimitega. Eelkõige ei kahjusta plaastrid teie kõhtu, maksa ega neerusid. Neid võivad tarvitada peaaegu kõik, välja arvatud lapsed ja rasedad. Ainus negatiivne reaktsioon, mis on võimalik, on allergiline reaktsioon toimeainete suhtes. Kuid nagu näitab praktika, esineb see väga harva. Kõigist minu patsientidest tekkis ainult ühel punetus kohale, kuhu oli plaaster asetatud (2 aasta jooksul!).

PAIN RELIEF taimsed plaastrid on kõikidest olemasolevatest meetoditest kõige tõhusamad ja ohutumad. See on tõesti tõsi. Siiski peaksite meeles pidama, et ainult õiged PAIN RELIEF plaastrid on nii head ja tõhusad. Hiljuti on avastatud palju järele tehtud ja võltsitud tooteid.

Kõik need võltsingud, nagu ka mitmesugused sarnased tooted, ei ole valmistatud nanotehnoloogiaga ja nende tegelik koostis erineb pakendil märgitust. Sellised plaastrid ei ole mitte ainult kasutud, vaid ka kahjulikud teie tervisele. Veendumaks, et ostate originaalset toodet, soovitan oma patsientidel kasutada Hiina taimsete PAIN RELIEF plaastrite ostmiseks turustaja ametlikku veebisaiti. Ametlik veebisait pakub originaalseid plaastreid taskukohase hinnaga.

pain relief eesti

‘Tänapäeval on see kõige tõhusam viis liigeste ja selgroo probleemide taastamiseks. Analooge ei leidu! ‘

pain relief tulemused

Pildil: Professor Puk võitis Nobel preemia avastusele, mis viis luu- ja lihaskonna süsteemi ravi läbimurdeni.

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Kuidas teil läheb, professor? Meil on rõõm teiega kohtuda! Öelge, kas see vastab tõele, et Hiinas leidub eriline saladus liigesehaiguste raviks?

Professor Puk: Tervitused! Eestis on liigese probleem väga aktuaalne: iga neljas kodanik kannatab selja-, põlve-, küünarnuki-, hernia- või artriidi valu all. Mul on kahju, sest ma tean, et liigesehaigused on kohutavad ja võivad lõppeda väga halvasti. Hiinas oleme selle probleemi edukalt lahendanud, nii et saan rõõmuga jagada meie riigi kogemusi.

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Mis on Hiina tervise ja pikaea saladus? Toitumine?

Professor Puk: See on müüt, mitte kõik ei saa endale lubada mereande, seega on meie toitumise põhiroog ikkagi tavaline riis. Meie saladus on aga esivanemate pärand, kuulus Hiina meditsiin. Inimkeha on väga peen tööriist, te ei suuda isegi ette kujutada, kui hästi te saate seda häälestada!

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Mitmes riigis usutakse, et valulikud liigesed on vananemise märk?

Professor Puk: Hiinas oleme me tõestanud, et liigesed võivad täielikult taastuda, TE SAATE JA TE PEAKSITE NEID TAASTAMA. Peamine probleem on tervise halvenemine. Liigesed on pidevalt suure surve all, mistõttu kõhrkude kaotab elastsuse, muutub õhemaks ja kulub. Sellest tulenevad ka liigeste pragunemine, valud, kasvajad (hernatsioon) ja luu deformatsioon (artroos). 60-aastaselt kulub paljudel inimestel kõhrkude 45–50%. Kuidas taastada midagi, mida enam ei eksisteeri? Kas te saate sõna otseses mõttes liigeseid “kasvatada”? Jah, saab küll!

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Kuidas seda teha?

Professor Puk: Meie kehal on ainulaadne võime taastuda. Lihtsalt vaadake, kui kiiresti haav nahal paraneb, nii saab taastada ka kõiki muid keha sees olevaid kudesid. Küsimus on selles, kui kiiresti ja aktiivselt protsess aega võtab: üks organ saab taastada kõik iseenesest, mõned teised aga vajavad abi. Kasutage oma kehas olevaid varjatud ressursse ja te tunnete end tervemana kui kunagi varem!

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Sooviksime sellest rohkem teada saada.

Professor Puk: Tiibeti liigesetaastamise retsept on tuntud juba üle 2000 aasta. See on looduslike komponentide segu, mis aktiveerib kõhre rakkude jagunemist ja nende kasvu. Kõigepealt leotasime sideme ravimis ja paigutasime seejärel probleemsesse kohta. Kuid siis parandasime me ravimeetodit ja hakkasime seda plaastrina kasutama – see on sel moel mugavam, sest plaastrit saab kergelt valulisse punkti kinnitada. Siinkohal soovin öelda, et tänu meie teaduslikele saavutustele on tänaseks saanud see Tiibeti retsept kogu maailmas kättesaadavaks. Olen selle arengus kaasa löönud, nii et ma olen selle koostisest ja mõjust väga teadlik.

pain relief hind

Põhimõte on lihtne: plaastrite meditsiinilised komponendid sisenevad otseselt ja peaaegu koheselt kõhrkoesse. Kuigi seda tuleb kanda 8-12 tundi, kaob valu peaaegu korraga, samas võtab täielik taastamine aega ühe terve ravikuuri. Mõelge selle peale – liigeste täielik taastamine! Operatsiooni vältimise võimalus on täiesti reaalne!

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Kuidas taastamise protsess välja näeb?

Professor Puk: On tõestatud, et kõhrkoe tervise ja kasvu eest vastutavad rakud paiknevad koes endas. Plaastrites sisalduvad komponendid ei eemalda ainult turset, valu ja põletikku, vaid toimivad ka otse nende rakkude suhtes ja aktiveerivad nende jaotumist. Teisisõnu, see ravimeetod käivitab seisva mehhanismi, mis teeb kogu raviprotsessi kiiremaks. Plaastrid suurendavad vereringet ümbritsevates kudedes, mille tulemusena tekib liigesekapslis vedelik. See suurendab liigese liikuvust ja võimaldab kõhrkoel kiiremini kasvada. Mis puudutab luu- ja lihaskonna süsteemi herniaid ja healoomulisi kasvajaid, siis neid leevendatakse ravimi mõju all järk-järgult ja eemaldatakse kehast esmalt vere kaudu ning siis loomulikul viisil, soolestikus ära leotades.

pain relief apteegis

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Millised on näidustused kasutamiseks?

Professor Puk: Toode on ette nähtud selliste haiguste raviks nagu artriit, artroos, osteokondroos, ishias, intervertebraalne hernia, intervertebraalse ketta ümberpaiknemine. Lisaks kasutatakse seda valu, jäsemete, lihaskrampide ja tüvede, turse, verevalumite ning vigastuste raviks. Siin Hiinas kasutame seda ravimit peamiselt ennetamiseks, seega me ei ole haiged. Meie jaoks on see nagu küüslauk või sibul teile või tee koos vaarika moosiga. Paljud teevad seda toodet endiselt vanaaegselt, kodus, kuid alati ei ole võimalik valida õigeid koostisaineid või arvutada nende annust. Loomulikult ei teki selliseid probleeme valmisravimiga.

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Kuskohast on võimalik neid plaastreid soetada?

Professor Puk: Kahjuks ei suutnud me Eesti farmaatsiaturule ennast tuua. Meid lihtsalt ei lubatud, seega plaastreid apteekides ja netipoodides ei müüda, neid saab tellida ainult ametlikult kodulehelt 50%-lise soodustusega. Te esitate tellimuse, teile saadetakse pakk teie lähimasse postkontorisse, te kontrollite seda ja maksate selle eest sularahas, kättetoimetamisel. Üheski teises riigis sellised probleeme ei olnud, Hiinas müüakse neid plaastreid igas apteegis. Ma saan sellest aru. Kui inimesed oleksid terved, kuidas siis selle pealt raha teenida?

Ortopeedia ja Traumatoloogia Uurimisinstituut: Täname professorit niisuguse huvitava intervjuu eest ning avaldame paljude vaatajate soovil ametliku veebilehe aadressi allpool.

mis on pain relief

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + two =