Heart Tonic Eesti hind, müük, foorum: normaalne vererõhk esimesest kasutamisest

By | September 19, 2019

Heart Tonic hüpertensiooni korral – kuidas see toimib, kõrvaltoimed, kasutamine

Toimib haiguse põhjustaja tasemel, vähendades insuldi ja infarkti riski nullini!

 • Normaliseerib vererõhu esimese 6 tunni jooksul bioflavonoidide tõttu
 • Taastab veresoonte tooni ja elastsuse ühe ravirežiimi jooksul
 • Ohutu igas vanuses Efektiivne hüpertensiooni 1, 2 ja 3 etapi ajal

Kontrollige ennast! Kas teil on vähemalt üks järgmistest sümptomitest?

Heart Tonic hüpertensiooni korral
 • Peavalu
 • Suurenenud südame löögisagedus
 • Mustad täpid silmade ees (silma ujukid)
 • Krooniline väsimus
 • Apaatia, ärritus, uimasus
 • Näo turse
 • Udune nägemine
 • Tuimad ja külmad sõrmed
 • Hüperhüdroos
 • Vererõhu tõus

See on hüpertensioon!

Tähtis! 67% -l hüpertensiivsetest patsientidest Eestis pole absoluutselt aimugi, et nad on haiged.

Mis teeb hüpertensiooni ohtlikuks?

Kõrge vererõhu tagajärjed on ohtlikumad kui ololoogilised haigused ja tuberkuloos kokku. 89% hüpertensiooni juhtudest lõpevad infarktiga. Tromboos tekib veresoontes. Aju hemorraagia ja insultide tekkimise oht on suur.

Suitsetamine, alkoholi joomine, alatoitumus, istuv eluviis, stress ja kõrge kolesteroolitase muudavad tagajärjed eriti ohtlikuks. Ülekaalulised inimesed kannatavad hüpertensiooni all 3-4 korda sagedamini kui tavalised inimesed.

Tähtis! Hüpertensioon areneb kiiresti, ühte patsienti viiest ohustab risk surmava tagajärjega. Alustage ravi nüüd ja muutuge täiesti terveks.

Teadlaste epohhiline läbimurre

Teadlastel riiklikust fleboloogia keskusest läks 8 aastat aega profülaktilise-terapeutilise lisandi väljatöötamiseks. Aasta avastus oli rahvusvahelise Gairdneri fondi nominent. Mitmeastmeline testimine tõestas lisandi tõhusust, mis annab teadlastele kõik vajalikud litsentsid, kvaliteedisertifikaadid.

Heart Tonic eemaldab 5 peamist hüpertensiooni põhjust

Ülekoormatud närvisüsteem (stress, unetus jne)

Heart Tonic leevendab ärevust, mis on tingitud hariliku palderjani juure ja veiste-südamerohu sisaldusest

Mürkained veresoontes

Heart Tonic parandab südame funktsiooni, puhastab veresooni jääkainetest, tänu rohelisest teest ja viirpuust saadud bioflavanoididele

Veenilaiendid ja tromboos

Heart Tonic parandab venoosset vereringet ja lagundab tekkinud trombid ning tugevdab veresoonte seinu, sest see sisaldab kontsentreeritud lillekoonuseid, mida nimetatakse humalaks (Humulus lupulus).

Suurenenud veresuhkru tase

Heart Tonic vähendab suhkru sisaldust veres, ennetades diabeeti tänu pune ja põldosi ekstraktile.

Ülekaal

Heart Tonic soodustab salenemist, kiirendab ainevahetust ja neerude tööd, tänu melissi ekstraktile.

Ekspertarvamus

Heart Tonic tagasiside

Ma kinnitan!

Peamine hüpertensiooni vastu võitleja on bioflavonoidid. Neid võib saada ainult rohelisest teest ja viirpuust. Nad esinevad peaaegu kõigis hüpertensiooni ravimeetodites. Aga! Toodete kontsentratsioon enamus toodetes on olematu!

Seega peate te tulemusi aastaid ootama. Ma tean, et ainuke piisavalt bioflavanoide sisaldam ravim on Heart Tonic. Ma olen näinud selle koostist ja sõltumatute ekspertide ja austatud inimeste järeldusi. Ma soovitan seda ravimit patsientidele ja tutvustan seda neile enne, kui nad hakkavad ennast ise ravima ja tarvitama midagi, mida “sõber soovitas”, “lugesid internetist”, “kuulsid telekast”

See on vale! Te peate võitlema hüpertensiooniga ainult ohutute meetoditega! Need, mida arstid usaldavad ja mis ravivad teie haiguse igaveseks.

Robert Jakobson

Ravimtaimedega ravija

Heart Tonic © efektiivsust on tõestanud kliinilised uuringud

Kliiniline heakskiit viidi läbi haiglas 2011. aastal. Kliinilises uuringus, mis kestis 25 päeva, osales kaks vabatahtlike rühma. Esimene grupp – 28–80-aastased mehed ja naised, kellel esines hüpertensiivsed häired ja kellele manustati Heart Tonic’ut – Teine grupp sarnaste haigustega mehed ja naised, kes said platseebot.

Uuringu tulemused

Heart Tonic müük

Tagasiside inimestelt, kes on hinnanud Heart Tonic © toimet – Heart Tonic kommentaare, arvamused, foorum eestis

Heart Tonic tellimine

Ma mõistsin, et vähendatud AP põhjustab isheemilist insulti – aju infarkti – nähes, et see juhtus mu vanema õega. Arstid päästsid tema elu, kuid ta ei taastunud täielikult. Kui ma esimest korda selle haigusega silmitsi seisin, olin juba mõningaid nippe tundma õppinud ja ma teadsin, et pean otsima taimseid abinõusid. Minu arst, väga tark naine, määras mulle Heart Tonicu. Ma olen talle väga tänulik. Möödunud on 4 aastat ja ma ei ole enam hüpertensiivne. Ma olen täiesti terve inimene, kes ei karda infarkti ega insulti. Hoolitse oma tervise eest!

Terje Mägi, 61, Tallinn

Heart Tonic kasutamine

Paar aastat tagasiraviti mind sanatooriumis. Seal uuriti uut hüpertensioonivastast vahendit. Loomulikult ma kartsin. Aga mida ma teha saaksin? Mitte ükski teine abivahend ei aidanud mind, seega otsustasin proovida. Õnneks olin grupis, kes võttis Heart Tonicut, mitte platseebot. Kaks tundi hiljem normaliseerus mu rõhk. Järk-järgult hakkasin tundma end palju paremini! Mul on väga hea meel, et osalesin selles protsessis. Minu AP on nüüd alati normis.

Linda Sutt, 47, Tartu

Heart Tonic eesti

Ma olen 51. 3 aastat tagasi diagnoositi mul meie kliinikus hüpertensioon. Südamemurd ja nii edasi. Ma kannatasin, kuid ei võtnud midagi ette. 6 kuud tagasi, hinnates kõiki märke, oli mul mikroinsult. Siis loomulikult sattusin paanikasse, aga ma keeldusin tarvitamast ravimeid, mida mulle kirjutati. Kemikaalid on kahjulikud, see on üldteada. Aga mul polnud aimugi, mida teha. Õnneks kohtusin oma vana sõbraga, kes tutvustas mulle Heart Tonicut. Nüüd, nagu te võite juba arvata, MITTEMISKI ei vaeva mind. Minu vererõhk on normaalne, ma olen terve kui hobune!

Anti Lihakas, 51, Narva

Heart Tonic eelised ©

Kiire abi.

Juba esimese 6 tunni jooksul normaliseerub teie vererõhk!

Ei põhjusta järske vererõhu tõuse ega langusi.

Reguleerib südame täpset toimimist.

Terviklik paranemine.

Stenokardia, arütmia, neuroosi eemaldamine, mälu paranemine, kõne taastumine ja liikumise taastumine pärast insulti.

Tõhus tulemus ilma kõrvaltoimeteta.

Taimede elusrakud vastavad täielikult inimkeha rakkudele

Kasutamise meetod. Heart Tonic kasutusjuhend

Segage pool teelusikat Heart Tonicut teelusikatäie meega ja lahustage see klaasi veega. Võtke 4 korda päevas, 30 minutit pärast sööki.

Maksimaalse mõju saavutamiseks on soovitatav seda toodet kasutada 3 kuud.

Üksikasjalikud juhised on pakendis.

Kus osta Heart Tonic, müük, hind, tellimine, apteegis

Heart Tonic foorum

48 €

24

Vanus ei ole sinu elus tõkkeks! 109-aastane kardioloog jagas oma pikaealisuse ja hea tervise saladust. Heart Tonic tagasiside, tulemused

Tuntud kardioloog Mihkel Tooming läks pensionile 70-aastaselt, kuigi südames ja kehas tundis ta end veel noorelt. Nüüdseks on ta pensionil olnud 39 aastat ning riiklikule sotsiaalkindlustusele ei meeldi see karvavõrdki! Hetkel on see akadeemik 109-aastane, kuid tunneb end 60-selt.

Dr. Tooming ütleb, et pikaealisuse saladus peitub veresoontes. Kui need on terved ja puhtad võib inimene elada kuni 120-aastaseks kui mitte rohkem ning tunda end täiseti tervena. Kardioloog on ise ehtne näide sellest.

Meie reporteril õnnestus dr. Toomingut intervjueerida, kes jagas meiega enda pikaealisuse meetodit tänu veresoonte puhastamisele.

kus osta Heart Tonic
109-aastaselt õnnitles dr. Toomingut president. Pilt tema töökohast.

– Härra Tooming, olete tihti öelnud, et puhtad veresooned on hea tervise alus. Miks?

– See on lihtne. Keha elundite ja süsteemide toimimine sõltub vereringe kvaliteedist. Vereringe tähendab hapniku ja toitainete kohaletoimetamist siseorganitele ning süsinikdioksiidi ja metaboolsete toodete kogumist. Lapsepõlves, noorukieas ja nooruses liigume rohkem, veresooned on uued, elastsed, puhtad – elundite saavad toitaineid maksimaalselt. Vanusega liigume vähem ja meie veresooned hakkavad ummistuma ja muutuvad määrdunuks. Selle põhjuseks on paljud erinevad tegurid, mitte kõik kahjulikud (näiteks suitsetamine, ebatervislik toitumine, halb keskkond, istuv eluviis), vaid ka loomulikud (lipiidide ladestamine, protsess, mis toimub kõikides organismides).

Mida tähendavad „määrdunud” veresooned? Kujutage ette torusid, mis on täis roostet. Mis siis toimub? Vee rõhk suureneb ja vee maitse on halb. Sama asi juhtub veresoontega. Kui neile ladestatakse kolesterooli või muid aineid, suureneb rõhk (määrdunud veresooned on hüpertensiooni peamine põhjus!), veres on lisandeid, vereringe on vähenenud. Selle tulemusena toimuvad muutused kõigis keha organites ja süsteemides. Isegi nahk on süsteem.

Inimkeha vananeb. Kui olete ettevaatlik ja te puhastate oma veresooni, on teil võimalus elada vähemalt 20 aastat ilma valuta organites ja liigesevalu puudumiseta ning ka keha töötab suurepäraselt. Teisisõnu, veresoonte puhastamine võib pikendada teie elu ja tervist. Ja see ei ole ainult teooria. Soovitasin seda meetodit oma patsientidele ja ma teen seda isiklikult. Kõik, kes on kuulanud minu nõu, on tervise headusega ületanud oma vanuseid.

Nii toimub veresoonte järkjärguline määrdumine. Kui te pole kunagi oma veresooni puhastanud ja olete üle 40-aastane, sisaldavad need palju mustust. See võib mõjutada teie tervist või ehk on see protsess on juba alanud.

– Milliseid patoloogiad võivad „määrdunud” veresooned põhjustada?

– Nagu ma juba mainisin, siis kannatab selle käes kogu keha. Kuid kõigepealt on mõjutatud organid ja süsteemid, mis on otseselt seotud vereringlusega- südame-veresoonkonna süsteem.

Mustus veresoontes võib põhjustada järgmiste haiguste ilmnemist:

 • Ateroskleroos. Veresoonte töö hakkab halvenema: väikesed veresooned on täielikult ummistunud ja peamised on kõrge kolesteroolisisaldusega.
 • Isheemiline südamehaigus. Selle põhjuseks on koronaarsete veresoonte regulaarne verepuudus, mis omakorda areneb määrdunud veresoonte tõttu.
 • Insult. Verevarustuse kahjustused ajukoes põhjustavad närvipiirkondade surma, mis viib teatud funktsioonide kadumiseni.
 • Hüpertensioon. Mustus veresoontes põhjustab luumenit ja vererõhu tõusu.
 • Veenilaiendid. Need ilmuvad ka keha sees, mitte ainult jalgades (mis on naistele murettekitav). Hemorroidid on venoosse dilatatsiooni tagajärg.
 • Venoosne ja arteriaalne tromboos. Veresoontest tulenevate mustuslisandite ladestused moodustavad trombi ja tekitavad veresoonte surma, mis võib viia organismi rühma rakkude surmamiseni. Kui tromb lõhkeb ja satub vereringesse, võib kaasneda südame veresoonte blokeerimine või südame seiskumine, mis 70% juhtudest järgneb patsiendi surmaga.

See olukord levib. Südame-veresoonkonna haigused põhjustavad 4 korda rohkem surma kui teised põhjused. Arstid on sellest teadlikud, nad teavad veresoonte puhastamise vajalikkusest, kuid mõnel põhjusel jätab Eesti meditsiin selle aspekti tähelepanuta. Enamik arste määrab hüpertensiooni korral vererõhu vähendamiseks tablette. Kuid need ei ole raviks mõeldud, neil on vaid ajutine toime. Veresooni tuleb puhastada. Muide, seda meetodit on USAs ja Euroopas praktiseerinud üle 35-40 a. inimesed üle poole sajandi. Kõik patsiendid teavad veresoonte puhastamise vajalikkusest. Ma küsin endalt alati, miks see meie riigis ei juhtu.

– Kas on mingeid sümptomeid, mis panevad meid mõistma, et veresoontes on takistusi?

– Muidugi on. Põhisümptomid on:

 • Migreenid
 • Mälukahjustused
 • Krooniline väsimus
 • Unetus
 • Intiimsed probleemid
 • Nägemis- ja kuulmishäired
 • Kõrge vererõhk
 • Hingamisraskused ja stenokardia
 • Jalanaha hele värvus
 • Muskli- ja liigesevalu

Sõltumata sellest, kas teil on üks nendest sümptomitest või mitte, on pärast 30-aastaseks saamist vaja veresooni vähemalt kord viie aasta jooksul puhastada. Nii tagate enda tugeva tervise.

Veresooned suudavad koguda ladestumist, eriti eakatel inimestel. Selleks ei ole vaja terve päev süüa burgereid või friikartuleid. Isegi pärast vorsti või praetud muna söömist ladestub veres olevatesse rakkudesse teatud kogus kolesterooli, mis aja jooksul suureneb.

– Palun rääkige meile teie veresoonte puhastamise saladusest.

– Hiljuti võttis vererakkude puhastamise protsess aega oma paar kuud. Ma kogusin maitsetaimi, ostsin neid turult või tellisin neid internetist ja valmistasin neist lahusti. Nüüd ei pea ma seda enam tegema, sest mu kolleegid Südame-Veresoonkonna Haiguste Instituudist on loonud hea ja odava vahendi veresoonte puhastamiseks – “HeartTonic“. Tegelikult reguleerib see toode vererõhku ja ravib hüpertensiooni puhastades veresooni. Seetõttu on see meie jaoks suurepärane.

Heart Tonic eestis

Regulaarselt manustatav “HeartTonic” puhastab isegi kõige rohkem ummistunud veresooni vaid 1-2 nädala jooksul.

Ma mainin, et see vahend ei sisalda kemikaale, vaid kontsentreeritud ravimtaimede ekstraktid, mille omadused puhastavad vererakke. Seetõttu on see organismile väga kasulik.

Enamik patsiente palub endiselt nõu veresoonte puhastamise osas. Viimasel ajal soovitan neile ainult seda toodet. See on väga tõhus.

Südame-Veresoonkonna Haiguste Instituudi veebilehel on esitatud kliiniliste uuringute ametlik statistika. Neis osales ligikaudu 2 tuhat patsienti ja nad kõik järgisid ravi “HeartTonic” -uga.

Uuringu tulemused:

 • Arteriaalse vererõhu normaliseerimine 1-2 päeva jooksul pärast ravimi manustamist – 99% juhtudest
 • Südamerütmi normaliseerumine pärast ravi lõpetamist – 97% juhtudest
 • Veresoonte täielik puhastamine kolesteroolist pärast ravi – 99% patsientidest
 • Krooniliste haiguste ravi efektiivsuse suurenemine – 99% patsientidest
 • Üldise terviseseisundi paranemine – 100% patsientidest
 • Kõrvaltoimete puudumine ravi ajal – 100% patsientidest

– Kui palju maksab “HeartTonic” ja kust seda osta saab?

– Te teate, et pension ei võimalda teil osta kalleid ravimeid. Ma ei oleks saanud sellist lahendust soovitada. “HeartTonic” ei ole kallis ja praegu on olemas pakkumine – KUNIKS 19.09.2019

See on ettevõtte peamine ravim arteriaalse hüpertensiooniga tegelemiseks. Selle tulemusena saab igaüks osta “HeartTonic” toote 50%-lise soodustusega.

Rohkem infot, kuidas tellida “HeartTonic” kohaletoimetamisega terves riigis

Et tellida “HeartTonic”, pead:

 • Täitma ankeedi ametlikul kodulehel.
 • Administraator võtab teiega ühendust saadetise aadressi kinnitamiseks
 • 4-7 päeva jooksul (tarne pikkus) saabub teie lähimasse postkontorisse “HeartTonic”.

Veresoonte puhtuse säilitamiseks soovitan ravi korrata iga 1-2 aasta tagant. Eriti vanematele inimestele. See aitab teil tugevdada oma tervist ja lükata vananemise märkide ilmumist edasi. Puhtad veresooned on tervise tagatis.

– Härra Tooming, tänan teid, et jagasite neid tähtsaid detaile meie intervjuus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − eight =