Get Real Eesti – treeni oma seksuaalsust, avasta uued naudingud

By | April 24, 2019

Sisemine struktuur imiteerib täielikult naise keha. Patenteeritud uusim materjal tugevdab tunnetust.

Suuline masturbatsioon

Hüperrealistlik oraalseks. Masturbaator venib tihedalt peenise ümber. Liikuv keel tekitab ekstra stimulatsiooni. Regulaarne kasutamine tugevdab peenise lihaseid, tagades seega pikema erektsiooni

Laius:  11 cm

Pikkus:  19 cm

Kaal:  1.05 kg

Veekindel:  100% veekindel

Materjal: 

  • Ultra Realistic Cyber skin UR3 ™
  • Kehale ohutu meditsiiniline silikoon TPR

Anaal & vaginaal masturbatsioon

Ainulaadne vidin koos kahe anatoomilise avaga. Pehme tupe ava iga peenise osa, kaasa arvatud selle otsa, kergeks stimuleerimiseks. Kitsas anaalavaus sisemise reljeefse tunneliga, mis on spetsiaalselt ette nähtud teie vastupidavuse treenimiseks. Kui sa suudad seda masturbaatorit välja kannatada 10 minutilise seksmaratoni jooksul, siis kestad voodis kuni pool tundi!

Laius:  28 x 28 cm

Pikkus:  14.5 cm

Kaal:  7.3 kg

Veekindel:  100% veekindel

Materjal: 

  • Ultra Realistic Cyber skin UR3 ™
  • Kehale ohutu meditsiiniline silikoon TPR

Uusim elastne materjal

  • Pikendab erektsiooni
  • Tugevdab orgasmi
  • Tugevdab peenise lihaseid
  • Tõstab tundlikkust

Sisemiselt reljeefse Maxerection ™ masturbaatori patenteeritud kuju töötab õrnalt peenise kõikide lihastega. Regulaarne praktika aitab tugevdada lihaseid, suurendada erektsiooni ja suurendada peenise suurust 1-2 cm võrra.

Innovatiivne Ultra Realistic Cyber Skin UR3 ™ materjal pakub seksikoolituse ajal kõige meeldivamat tunnet. Enne kasutamist soojendage masturbaatori varrukat sooja veega, et seda realistlikumaks muuta.

Ultra Realistic Cyber Skin UR3™

Ultra Realistic (UR3 ™) imiteerib inimese nahka ja sarnaneb sellega. Masturbaator on valmistatud termoplastilisest elastomeerist. Ftalaadid asendatakse teiste plastifikaatoritega, mis on tervisele täiesti kahjutud.

UR3 ™ materjali on kavas kasutada kunstlikes jäsemetes ja proteesides 2022. aastal.

Me garanteerime 100% privaatsuse

Tagame teie tellimuse 100% turvalisuse kogu tarneaja jooksul.

Kommentaarid

Taavi, 34

Ma ei tea, miks, aga mul läks kiiresti lahti: kümme minutit ja seal see oligi. Ma ei taha ravimitega sahmida, seega ma hakkasin seda meetodit kasutama. Masturbaatoritega harjutamine andis mulle parema teadmise oma kehast ja õpetas mind juhtima oma erutust. Nüüd olen mina, kes otsustab, millal tulla, mitte minu aju ja keha. Ma saan seda lihtsalt poolteist tundi teha!

Aleks, 28

Ma leidsin ühel päeval oma sõbranna ennast rahuldamas. Ja ta ütles, et ta vajab veel 20 minutit seksi, et tulla! Ma olin natuke šokeeritud, kuigi ka mina ise tahaks seda pisut kauem teha. Ma sain teada, et oma vastupidavust on võimalik treenida pideva praktika ja masturbaatori abil. Kaks nädalat hiljem seadsime rekordi – tund ja pool seksimist ja mitmeid orgasme üksteise järel. Kuid kõige ootamatum tulemus oli see, et minu peenis muutus peaaegu 2 cm pikemaks! Nagu seda oleks kuidagi pumbatud:-)

Robert, 41

Kui mu abikaasa oli rase, soovitas arst meil kolmanda trimestri ajal vahekorrast hoiduda. Sa mõistad, mis tunne on mehel – jäädes mitmeks kuuks ilma naiseta. Mu naine ise soovitas mul masturbaatorit osta. See ehmatas mind, kui realistlik tundus selle toote tupe sissepääs. See oli valmistatud kübernahast. Ma olin eriti rahul materjal endaga. Seksiakt tundus uskumatult täielik.

138 €

69 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 1 =