CytoForte Eesti mis on, hind, müük: laastav toime põiepõletikule ja selle sümptomitele

By | August 20, 2019

Mis on CytoForte tsüstiidi ravi, kuidas see toimib, tulemused, kõrvaltoimed

Põiepõletik on päevakohane ja väga levinud probleem naiste hulgas. Eestis on tuhandeid selliseid juhtumeid aastas. Naistel esineb põiepõletikku 30 korda sagedamini kui meestel, mis tuleneb nende anatoomiast (lühikese ja avari kusiti tõttu esineb rohkem baktereid). Statistika kohaselt on ühel neljast naisest see haigus vähemalt 6 korda elu jooksul ning 32% naistest kannatavad kroonilise põiepõletiku käes.

Peamised ägeda põiepõletiku sümptomid

 • korduv vajadus urineerida
 • lõputu põie mittetäielik tühjendamine
 • põletav tunne urineerimisel
 • väikestes kogustes urineerimine
 • valus urineerimine
 • hägune uriin, teist värvi uriin

Põiepõletik on põletikuline protsess põie limaskestal. Põiepõletikku põhjustab kõige sagedamini bakteriaalne infektsioon. Põiepõletiku peamine põhjus (kuni 80% juhtudest) on Escherichia coli bakterid – E.coli.

Patogeensed bakterid sisenevad põide kusejuha kaudu tulles alumisest infektsioonimahutist – tupest (erineva etioloogiaga vulviit ja vaginiit) ja soolestiku kanalist (ebahügieenilise isikliku käitumise tagajärjel – ebaõige intiimpesu). Naiste urogenitaalsüsteemi anatoomia aitab kaasa sagedasele põiepõletiku levimisele.

Naiste kusejuha on lühem ja laiem ning sellepärast on bakteritel kergem seda läbida. Naiste põiepõletiku kliinilised sümptomid ja tunnused on ägeda haiguse korral hästi märgatavad. Kroonilise põiepõletiku sümptomid on tavaliselt ebamäärased: need pole nii intensiivsed, need võivad ilmneda ja aeg-ajalt ära kaduda.

Cytofortes ei ole lisaaineid. Ei mingeid antibiootikume. Ei mingeid sünteetilisi aineid

CytoForte eesti

Jõhvika essents: sellel on siidine toime, hävitab E.coli bakteri kestad

Kummeli essents: aitab lõdvestada nefrogonodukti lihaseid, leevendades valu kiiresti

Tsink: taastab limaskesta ja nakkuse poolt kahjustatud raku

E-vitamiin: hoiab ära põletiku ja taastab urogenitaalsüsteemi.

B grupi vitamiinid: toodavad ennetavaid aineid, mis pärsivad patogeenseid mikroobe

Cyto Forte valitud koostisainete tasakaalustatud kombinatsioon

CytoForte foorum

Koostisosad mõjutavad ja kõrvaldavad peamise urinaal infektsioonide põhjuse, sümptomite kiire leevendus ning edaspidise haigustekke ärahoidmine

CytoForte bioaktiivne valem ravib põiepõletikku 8 etapiga

 • aitab ära hoida bakterite kinnitamist uroteriaalsetele rakkudele 1
 • deformeerib bakterite rakke 1
 • kahjustab baktereid ja blokeerib nende sünteesi 1
 • hoiab ära bakteriaalse biofilmi tekke 2
 • aitab bakteritel kusejuhast väljuda 1
 • mõjutab uriini happe taset
 • normaalne happesuse tase: ph=7
 • aitab alla suruda infektsiooni kusejuhas
 • muudab keha infektsioonide vastu tolerantsemaks
kus osta CytoForte

Oliver Bauer

Urinoloog, doktorant meditsiini vallas

Minu soovitused patsientidele, kes põevad põiepõletiku all: Hoiduge kitsatest sünteetilistest aluspükstest, mis on teie kehale ebamugavad. Teiseks, püsige voodis kui võimalik. Kolmandaks ja ehk kõige tähtsam punkt: kasutage toidulisandit – CytoForte.

Praegu on see ainus kiiretoimeline ravim, millel ei ole kõrvaltoimeid. Pärast CytoForte manustamist võtab see kõigest 17 minutit enne toime algust. CytoForte kõrge efektiivsuse tagavad komplekssed toimeained mille bakterid – tsüstiiti põhjustavad mikroobid – ei arenda immuunsust. See vahend hävitab tõhusalt urogenitaalsüsteemi patogeensed organismid ja aitab vabaneda haiguse vastikutest sümptomitest. Kõrvaldades E.Coli bakteri 98% juhtumitest ning hoides ära tulevaste haiguste tekke.

Üks pakk Cytofortet sisaldab 20 kapslit

CytoForte eestis

Seda lisandit võib võtta pikaajaliselt (kuni 1 kuu) ning vajaduse korral korrata ravikuuri aasta jooksul. Taimepõhised koostisosad CytoFortes hoiavad ära vastunäidised ning ei muuda teid vastupidavaks bakterite suhtes.

Kuidas CytoFortet manustada: kasutamine

 • 2 kapslid/pave mitte vähem kui kuu jooksul peale KI* ravi antibiootikumidega
 • 2 kapslid/pave mitte vähem kui kuu jooksul KI* sagedasel kordumisel (>3 korduvat juhtumit aastas)
 • 1 kapslid/päev mitte vähem kui kuu jooksul kui on kõrge risk KI* arenemine

Ravimite koostisained aitavad tugevdada antimikroobset kaitset ja takistada KI* edasist teket

*KI- Kuseteede Infektsioon

CytoForte kasutamine on võimalik pärast järgnevaid olukordi: pärast KI antimikroobset perioodi, KI nakkuste kordumist ja KI nakkuse kõrgema riski korral, mida mõjutavad ebasoodsad tegurid (hooajalised erinevused, kuum kliima, hüpotermia, stress, reisimine, ebasoodsad hügieenilised tingimused).

Kus osta CytoForte, müük

CytoForte kasutamine

Vana hind: 48 €

Uus hind: 24 €

Kuidas vabaneda põiepõletikust nädala jooksul ilma antibiootikumideta. CytoForte foorum eestis

Veebruar 2019: WHO eksperdid leidsid, et põiepõletik on endiselt kõige sagedasem uroloogiline haigus.

Naiste keha iseärasuste tõttu (lühike ja lai kusejuha, mis muudab keha mikroobidele vastuvõtlikuks) haigestuvad naised 30 korda sagedamini kui mehed. Statistiliselt on seda haigust põdenud vähemalt üks kord oma elus umbes 20-25% naistest, s.o iga neljas, ja 15% kannatab selle kroonilise vormi all.

E-coli või teaduslikult öeldes Escherichia Coli on põie limaskesta põletiku põhjustajaks 80–90% juhtudest. Muudel juhtudel põhjustab tsüstiiti stafülokokk, streptokokk, sugulisel teel levivad seened ja hüpotermia.

Kui ohtlik on tavaline tsüstiit

On äärmiselt oluline alustada ravi kohe, kuna põiepõletik võib põhjustada väga tõsiseid tüsistusi: nakkus võib ulatuda ülespoole neerudeni. Ravimata jätmise korral võib nakkus põhjustada püelonefriidi arengut – neerukudede põletikku, põhjustades selliseid sümptomeid nagu kõrge palavik ja seljavalu.

Kui te ei võta kasutusele kiireloomulisi abinõusid, areneb haigus krooniliseks vormiks, näiteks nagu tsüstalgia (püsiv terav valu urineerimise ajal). Järgmine etapp on kahanenud põis, mis viib invaliidsuseni.

Kuidas vabaneda põiepõletikust: eksperdi arvamus

CytoForte tulemused

Viktor Alask Uroloog, Maakonna haigla

Põiepõletikust põhjustatud teravat valu ja ebameeldivaid aistinguid ravitakse mõnikord soojakottidega. See on äärmiselt ohtlik – haigus kandub tõenäoliselt kroonilisse staadiumisse, kus võib tekkida nakkavaid tüsistusi. Antibiootikumid on sel juhul vältimatud, kõrvaltoimed kaasa arvatud.

CytoForte apteegis

Irina Ampelman Urogenitaalhaiguste spetsialist, tervisekeskus “Terve naine”

Üsna sageli sunnib haiguse ägenemine inimesi pöörduma homöopaatia poole. Kuid selline ravi on arstide seas endiselt vaieldav selle madala efektiivsuse tõttu. Statistika kohaselt on see meetod efektiivne ainult 17% juhtudest.

mis on CytoForte

Mihkel Murakas. Uroloog, PhD

Minu soovitused põiepõletikuga patsientidele – ärge kandke kitsast sünteetilist aluspesu, mis tekitab teile ebamugavust. Teiseks, võimaldage endale voodipuhkust. Viimane, kuid mitte vähem tähtis – tarvitage CytoForte toidulisandit. Tänase seisuga on see ravim ainus kiiretoimeline toode, millel pole absoluutselt kõrvaltoimeid. Pärast CytoForte kasutamist kulub vaid 17 minutit, et vabaneda ebameeldivatest sümptomitest. Kuu pikkune kuur hoiab ära haiguse kordumise.

Cytoforte kõrge efektiivsus tuleneb suurest aktiivsete looduslike ainete kompleksist – nendest, millele põiepõletikku põhjustavad bakterid ei suuda resistentsust arendada. Nimelt:

 • Jõhvikaekstrakt: omab bakteritsiidseid omadusi, leevendab põletikku
 • Tsink: taas toodab nakatunud limaskesta uusi rakke ja kudesid
 • E-vitamiin: takistab kehas põletikulised protsessid ja taastab kuseteede toimimise.
 • B6-vitamiin: toodab antikehi, mis tapavad kehas pesitsevaid patogeenseid mikroorganisme

Soovitatav annus: 1 kapsel hommikul ja õhtul sõltumata söögiajast. Pikaajalise tulemuse saamiseks võib kuuri korrata 5-10 päeva pärast.

CytoForte kõrvaltoimed

CytoForte tellimine, hind, apteegis

Head uudised: saate osta Cytoforte kodust lahkumata.

On hästi mõistetav, et kerge tulu eesmärgil müüvad ravimiettevõtted tooteid vähemalt 200-protsendilise juurdehindlusega. Seetõttu müüb tootja toodet ainult ametlikul leheküljel. Olge tähelepanelik ja ärge ostke ravimit tundmatute lehekülgede kaudu.

Vabanege põiepõletikust igaveseks

Esimene toode, mis ravib kõiki kroonilise põiepõletiku vorme

Tsüstiit ei ole külmetus!

Üks Eesti naine neljast põeb kroonilist põiepõletikku. See on kõige laialdasemalt levinud kuseteede haigus. Ebamugavustunne ja põletustunne urineerimise ajal, tugev kõhuvalu, sagedane urineerimine, halvad lõhnad – paljud naised on nende sümptomitega harjunud ja ravivad end ainult valuvaigistite abil. “Lihtsalt külmetasin”, ei midagi erilist …

Kuid kroonilisel põiepõletikul pole külmetusega midagi pistmist. See on ohtlikum, kui tundub. Püelonefriit, uretriit, neerukivid – need on kõige tavalisemad komplikatsioonid. Ravimata põiepõletiku tagajärjeks on kusepõie sepsis.

Varem raviti põiepõletikku antibiootikumidega. Kuid nad ei suuda soolebakteritega võidelda – haiguse peamine põhjus. Mikroorganismid jõuavad pärast töötlemist uuesti perinaalpiirkonna nahapinnale, seejärel kusitisse ja kusepõide, põhjustades taas põletikku.

Ilma kemikaalideta ainult taimsed tooted

Aktiivsed koostisosad – jõhvikaekstrakt

 • orgaanilised happed hävitavad soolestikus, neerudes, kusepõies ja kuseteedes baktereid.
 • triterpenoidid leevendavad põletikku
 • flavonoidid vähendavad veresoonte läbilaskvust
 • pektiinid aitavad organismi detoksiseerida
 • bensoehappel on põletikuvastane ja antibakteriaalne toime
CytoForte kommentaare

Selle koostise leiutas ja patenteeris parimate USA ja Euroopa ravimite meeskond, kes on spetsialiseerunud uroloogiale, fütoteraapiale ja antibiootikumidele alternatiivsete ravimite loomisele.

Välja töötatud 18-50-aastastele naistele, arvestades nende anatoomilisi ja füsioloogilisi eripärasid.

Komponentide annus vastab GMP3 standardile . See on rahvusvaheline juhtdokument, mis sätestab meditsiinitoodete tootmise ja kvaliteedikontrolli reeglid. Cyto Forte tootmise toorainet kontrollitakse Poola, Bulgaaria ja Hispaania tehastes topelt.

Iga Cyto Forte tablett:

 • takistab bakterite kogunemist uroteelirakkudele;
 • deformeerib patogeensete mikroorganismide rakke;
 • kahjustab bakterite rakumembraane ja blokeerib nende sünteesi;
 • hoiab ära bakteriaalsete biokilede tekkimise;
 • aitab baktereid looduslikult väljutada – uriiniga.
CytoForte tellimine

Pikaaegse kasutamsie korral (tavaliselt rohkem kui 2-3 nädalat):

 • mõjutab uriini happesust; standard on рН = 7;
 • takistab kuseteede uuesti nakatumist;
 • muudab keha kuseteede infektsioonide suhtes vastupidavamaks.

Kuidas Cyto Forte tablette võtta

 • Ravikuur: 1 tablett 2 korda päevas         
 • Koos antibiootikumidega: 1,5 tabletti 2 korda päevas   
 • Ägedas staadiumis: 2 tabletti 2 korda päevas   
 • Ennetav teraapia: 1 tabletti 1 korda päevas

Parimate uroloogide poolt soovitatud        

Liis Taavet, uroloog, 18-aastane kogemus

Kunagi olin uute toidulisandite suhtes ravimiturul ettevaatlik, kuid Cyto Forte võtmise kohta Euroopas tehtud statistika üllatas mind. Lõpuks on meil toode, mis mitte ainult ei neutraliseeri põiepõletiku kordumist, vaid ravib ka ravimatuks peetavat haigust.

 Saara Pant, urogünekoloog, M.D. juhatuse poolt sertifitseeritud, 12-aastane kogemus:

Cyto Forte vähendab valulikku seisundit ja urineerimise sagedust interstitsiaalse ja radiotsüstiidi korral. Selle toime osas kroonilise bakteriaalse korduva põiepõletiku korral võite oodata ägenemiste sageduse vähenemist või nende kadumist. Cyto Forte eeliseks traditsioonilise tsüstiidiravi ees on võimalus seda kasutada ennetamise eesmärgil. Pärast 1-2 ennetava ravikuuri läbimist on põiepõletiku risk uuesti tekkimiseks või esimaseks ilmnemiseks 78%.

Patsientide arvamused. CytoForte arvamused, tagasiside,

Maria Paat, 44 a.

CytoForte tsüstiidi ravi

ujusin aasta tagasi külmas jões ja sain põiepõletiku. See tegi kohutavalt haiget, ma ei saanud urineerida, oli probleeme maksaga. Sellepärast määras arst mulle ikka ja jälle valuvaigisteid. Nad leevendasid valu, kuid ei ravinud mind terveks. Tellisin internetist Cyto Forte, läbisin ravikuuri ja põiepõletik kadus. See on sõna otseses mõttes see, mida arst kirjutas minu patsiendi ajaloos: täiesti terve.

Aurora Mägi 19 a.

CytoForte tagasiside

Mul on põiepõletik olnud teismelisest saadik. Kui ma veetsin tavalisest rohkem aega vannitoas või panin külma ilmaga välja minnes õhukesed riided, tekkisid valu, krambid ja muud probleemid. Mu emal oli minuga raske! Ausalt öeldes viitab see ka arstidele. Õnneks sattusin kokku asjatundliku arstiga, kes ütles, et seda haigust on ikka veel vanade meetoditega ravitud ja komplikatsioone ma õnneks ei tekkinud. Ta määras mulle Cyto Forte – jõhvikaekstraktiga taimepõhised tabletid. Juba 4 kuud pole haigus tagasi tekkinud!

Laura Põld, 36 a.  

CytoForte müük

Enne Cyto fortet proovisin põiepõletikku ravida omatehtud abinõude abil: kasutasin loorberilehte, vaginaalset doosi ja nii edasi. Iga ägenemisega läks olukord aina hullemaks. Selle tagajärjel rikkusin oma kõhu. Mu sõber, kellel oli sarnane probleem, rääkis mulle Cyto Forte kohta. Tema sõnul ei sisalda see kemikaale ja haigus peaks koos valuga kaduma. Mulle avaldas see muljet ja tellisin ravimi Internetist. Kaks kuud hiljem unustasin põiepõletiku täielikult. See on mu mälestustest juba aasta aega kadunud!

Kuidas tellida Cyto Forte

 • Täitke tellimisleht Teie isikuandmeid kaitstakse tõhusalt
 • Vastake meie kõnele ning kinnitage oma tellimus
 • Saage pakk kätte lühikese aja jooksul

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 20 =