Tibettea Active Joint Česká republika, zkušenosti, návod, cena – tajemství dobrého zdraví tibetských mnichů bylo odhaleno!

By | March 18, 2022

Příběh o záchraně života horolezce v Tibetu v roce 2009 měl nečekaný vývoj. Ukázalo se, že vážné zranění nohy bylo vyléčeno pomocí běžného odvaru připraveného místními mnichy! Vědci strávili několik let tím, že se snažili odhalit tajemství léčivého nápoje. Dnes je konečně k dispozici všem!

Objev tibetského odvaru se stal skutečnou senzací. Specialisté provedli desítky laboratorních testů a dokázali, že odvar skutečně pomáhá zbavit se mnoha onemocnění kostí a kloubů. Čaj nazvaný Tibettea Active Joint byl vyroben podle receptury tibetských mnichů!

Tibettea Active Joint co je, dávkování – přípravek, díky které je operace zbytečná

Statisticky přibližně 65% lidí na celém světě trpí onemocněními kloubů. Nemoci mohou být způsobeny genetickými zvláštnostmi, zaměstnáním a věkem.

Většina lidí “řeší” tyto problémy pomocí přípravků proti bolesti. Tato metoda poskytuje dočasnou úlevu, ale ve skutečnosti onemocnění zhoršuje. Po čase diagnostikují odborníci ve zdravotnictví vážné poškození kloubů. Vyléčení bez nákladné a bolestivé operace je nemožné. Doba rehabilitace po této léčbě trvá od šesti měsíců do jednoho roku… A ne vždy to vede k úplnému zotavení!

Čaj Tibettea Active Joint – prodej, kde koupit

pomáhá zbavit se problémů s klouby bez operace. Tento bylinný odvar:

  • Snižuje zánět;
  • Snižuje nadměrnou koncentraci soli, chloru a sodíku;
  • Poskytněte úlevu od bolesti;
  • Zlepšuje krevní a lymfatický oběh (pomáhá omezit otoky);
  • Obnovuje mobilitu kloubů a omlazuje je.

Pouze 1,5-2 měsíců používání Tibettea Active Joint stačí, abyste se zbavili hlavních příznaků problémů. Příjemný čajový nápoj je zdraví podporující procedura. Výsledkem je, že se vám bude snáze chodit a znovu můžete žít aktivní život.

Tajemství Tibettea Active Joint

Složení tohoto bylinného čaje je poměrně nenáročné: zelený čaj, oman, kořen lopuchu, lékořice, řepík, tymián, bříza, kopřiva a šanta.

Vývoj složení čaje trval nějakou dobu. Bylo nezbytné, aby specialisté mnohokrát cestovali do Tibetu a konzultovali vše s místními odborníky na byliny.

Zjistili jsme, že tajemství tibetského čaje spočívá ve zvláštní technice sběru a zpracování bylin. Mniši vědí, jak a kdy sbírat léčivé přísady a vědí, jak je správně sušit. Využili tato starověká tajemství při vytváření čaje Tibettea Active Joint

M. Pokorný, Zaměstnanec laboratoře

Jak připravit Tibettea Active Joint

1 čajovou lžičku bylin přidejte do 1 hrnku vody (zahřáté na 85°-90° C) a vařte po dobu 3-5 minut. Čaj pijte vlažný v době mezi pravidelnými jídly (dvakrát denně).

Je potřeba pít čaj po dobu 1,5-2 měsíců, pokud doktor neurčí jinak.

K. Mařák (vedoucí centra Nová generace)

Proč mají Tibettea Active Joint rádi specialisté?

Doporučuji Tibettea Active Joint a pozoruji ohromující výsledky. Čaj je stejně účinný při řešení jak počátečních příznaků problémů, tak závažných poruch. Po 3-4 týdnech používání Tibettea Active Joint se každý zbaví otoku a bolesti. Složení čaje usnadňuje mikrocirkulaci krve a snižuje otoky. Ale to není všechno! Tibettea Active Joint může být použit jako prevence. To znamená, že může zabránit akutnímu stavu a / nebo progresi onemocnění kloubů tím, že je udržuje mladé.”

“Tibettea Active Joint je nejlepší bylinný prostředek pro péči o muskuloskeletární systém. Každý den vidím příklady úspěšné léčby artritidy a degenerativního onemocnění kloubů. Lidé si zvykli na chemické léky a odmítají jakékoli jiné metody. Nejsem proti lékům, ale mnoho z nich má závažné vedlejší účinky. Proč trávit tělo, když existuje dokonalá alternativa ke komplexní léčbě? Čaj Tibettea Active Joint může být použit jako účinná náhrada.”

S. Mišík (starší pečovatel rehabilitačního cestra “Svěží krok”)

100% přírodní obsah Tibettea Active Joint – ingredience, vedlejší účinky

může být ideální pomocí při problémech s klouby a kostmi! Nevyvolává žádné vedlejší účinky, Tibettea Active Joint je užíván až do úplné eliminace bolesti a dalších příznaků onemocnění! Obvykle to vyžaduje pouze 1-2 procedury (45-90 dní)!

Tibettea Active Joint komentáře, recenze, diskuze

Alex Badinka

Pil jsem tento čaj. Můj trenér mi to poradil po vážném poranění nohou. Všiml jsem si účinku po 3 týdnech používání. Opravdu!

Valérie Simandlová

Pila jsem Tibettea Active Joint, jen abych si “odškrtla kolonku”. Musím říct, že tablety mi moc nepomohly! Moje klouby mě začaly zlobit, když mi bylo asi 50 let. Neuvěříte, kolik krémů jsem použila! Na rozdíl od nich je pití čaje příjemnější zážitek a navíc velmi účinný!

Jana Pařízková

Můj táta pije Tibettea Active Joint! Říká, že již necítí bolest v nohách. Předtím nebyl schopen se sehnout ani narovnat kolena.

Tereza Horáková

Ano! Moje kolena taky bolela tak, že jsem viděla hvězdičky. Pila jsem tento čaj asi 3 měsíce a zapomněla jsem, že mě nohy vůbec kdy bolely. Začala jsem jednoduše chodit, víc si nepamatuju

Helena Novotná

Nevařila jsem ten čaj podle knihy… Kamarádka mě naučila dělat to jinak, poslechla jsem ji, protože se zdálo, že je zkušenější. Znamená to, že ten účinek mohl být jiný?!

Lukáš Panáček

Vy si snad nečtete instrukce před tím, než začnete brát nějaký lék??? To taky neděláte? Musíte přesně dodržovat pokyny!

Marie Kadeřábková

Přesně! Tibetské byliny jsou speciální, jsou spirituální, dokážou vás vyléčit.

Alena Janečková

Viděla jsem ten příběh o horolezcích v televizi! Říkali něco o zázračném zachránění.

Radka Petrů

Tento čaj mám moc ráda! Mockrát děkuji vědcům, že ho vynalezli!

David Buček

To složení je velmi jednoduché… V jednoduchosti je krása. Nevěřil jsem tomu, dokud jsem to nezkusil sám!

Sára Gardnerová

Je těžké tomu uvěřit, dokud to sami nezkusíte. Nejprve si to otestujte a potom něco říkejte. Pila jsem Tibettea Active Joint a opravdu mi pomohl. Nyní ho už nepiji, ale účinky pořád přetrvávají už déle než 6 měsíců.

Daniel Mareček

Je tady někdo, kdo pije tento čaj a zároveň bere léky? Může se to kombinovat? Ráda bych to věděl…

Patricie Jonášová

Když budete dodržovat rozestup, vše bude v pohodě. Jednoduše nezapíjejte tablety přímo tímto čajem a vyhnete se vedlejším účinkům.

Linda Eliášová

Chci to koupit pro svého nuže, ale má strach, že mu ty byliny nějak ovlivní krevní tlak

Petr Rokycan

Někdo už to tady říkal – pokud máte obavy, jděte k lékaři. A neberte různé léky zároveň, potom budete v pořádku.

Anna Klimentová

Tento čaj je skvělý!! Už jsem bez léků více než dva měsíce!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 8 =