Motion Mat Česká republika, návod, diskuze, cena – akupunkturní pomůcka

By | March 11, 2022

Nejlepší řešení pro zdravý životní styl

Akupunktura: metoda, která skutečně funguje

Léčitelé ve staré Číně učinili v roce 1600 př. n. l. zásadní objev. Na lidském těle se nachází body, které mají při stimulaci vliv na různé orgány a systémy těla. Tak byla objevena akupunktura. Tato technika se dodnes v Číně používá pro léčbu JAKÝCHKOLI onemocnění.

Při akupunktuře se do kůže vpichují malé jehličky, pomocí kterých léčitel dosahuje terapeutického účinku. Tato procedura vyžaduje koordinaci a schopnosti. I ta nejmenší chyba by mohla ohrozit pacientovo zdraví. Proto mnoho lidí využívá bezpečnou metodu pro domácí použití – akupunkturní podložku.

Mnoho malých jehliček působí přímo na pokožku, ale nepoškozuje ji. Díky této pomůcce není procedura bolestivá, nezpůsobuje napětí a snižuje stres. Dochází k celkovému zotavení těla – a navíc nemá žádné vedlejší účinky.

 • Nejlepší řešení pro zdravý životní styl
 • Akupunkturní masážní podložka s jehličkami
 • 100% přírodní a bezpečný produkt
 • Lze používat kdykoli a kdekoli
 • Snadno a pohodlně se používá

Motion Mat dávkování – nejlepší tradice staré orientální medicíny v moderním podání

Stimulací akupunkturních bodů dosáhnete následujících účinků:

 • Harmonizace energie. Uvolnění celého těla, úleva od stresu a harmonie s tělem i ostatními.
 • Stimulace těla. Aktivace orgánů: orgány fungují lépe a rychleji a dochází k urychlení léčby.
 • Kompletní relaxace. Stimulace antagonistů: uvolnění orgánů a systémů, celková relaxace a regenerace těla.

Motion Mat je akupunkturní masážní pomůcka, která je bezpečná a vyrobená z ekologických materiálů. Působení jehliček ve tvaru květů má přímý efekt na bioaktivní body. Uvolňuje ucpané energetické kanály, normalizuje krevní oběh, odstraňuje ucpání tkání a orgánů a zlepšuje celkovou pohodu.

Domácí alternativa akupunktury

Díky velkému množství jehliček na povrchu podložky a speciálnímu tvaru tyto jehličky působí na spoustu bioaktivních bodů najednou a tím pomáhají dosáhnout vynikajících výsledků. Mikroskopické vpichy aktivují působení nervových zakončení a podporují krevní a lymfatický oběh, zmírňují bolest a posilují regeneraci poškozených tkání.

Podložka Motion Mat je vhodná zejména pro poruchy svalů a kostí. Po této proceduře se obnovuje chrupavková tkáň, zlepšuje se krevní oběh, dochází k úlevě od svalové bolesti a zrychlení hojení zranění. Tato léčba je vhodná pro vyhřezlé ploténky, sciatiku, osteochondrózu, omezenou mobilitu kloubů, chronické bolesti hlavy, nespavost, obezitu, sexuální poruchy a některé poruchy dýchacích a trávicích orgánů. Kromě toho Motion Mat zlepšuje celkový zdravotní stav těla, zklidňuje, uvolňuje a kompletně odstraňuje stres.

Vychutnejte si účinky prastaré metody v pohodlí domova!

Jan Pavelka, odborník na orientální medicínu, 18 let zkušeností

Motion Mat ingredience, vedlejší účinky – starodávná metoda pro posílení fyzického zdraví a duševní stability

Akupunkturní podložka Motion Mat je vyrobená z přírodních materiálů s použitím moderních výrobních technologií:

 • Ekologická výplň – kokosové vlákno. Hypoalergenní, ekologická, odolná
 • Neodymiové magnety. Magnetické pole pro léčbu kostí a kloubů
 • Jehličky – recyklovatelný lékařský plast. Ekologická a bezpečná pro lidi
 • Odnímatelný obal – 100% organický len. Odolná, nepromokavá, snadno se čistí

Celostní přístup k regeneraci těla

 • Krk. Úleva od bolestí hlavy, stabilizace emocionálního stavu, odstranění stresu, normalizace spánku, zlepšení nálady.
 • Záda. Stabilizace dýchacího a oběhového systému, úleva od napětí svalů, zlepšení mobility a flexibility kloubů.
 • Nohy. Zlepšení kardiovaskulárního systému, posílení svalů a kostí, podpora reprodukčního systému.
 • Paže. Úleva od bolesti, zlepšení mobility střev, stimulace trávení, odstranění křečí, zlepšení funkce nervového a oběhového systému.
 • Boky. Stimulace krevního oběhu, aktivace lipolýzy, podpora hubnutí, úleva od otoků, zlepšení stavu pleti.
 • Hýždě. Zlepšení urogenitálního systému, normalizace trávení, odstranění napětí v zádech, zlepšení krevního oběhu, zmírnění celulitidy.

Motion Mat lze používat několika způsoby – vyberte si ten, který vyřeší vaše zdravotní problémy.

Tito lidé již zkusili Motion Mat a ujistili se, že funguje

Zde jsou recenze od zákazníků, kteří si Motion Mat koupili

Když jsem byl mladý, tvrdě jsem pracoval a to se odrazilo na mém zdraví – poškodil jsem si záda. I ta nejmenší námaha nebo nachlazeni znamenana ischias, nemohl jsem stát rovně, několik dní jsem vždy musel ležet v silných bolestech. Šel jsem k chiropraktikovali, pomohl mi pouze dočasně, vše se opět vrátilo, když jsem k němu přestal chodit. Potom mi můj syn dal Motion Mat. Nejprve jsem byl skeptický – myslel jsem si, že to je nesmysl. Po několika použitích jsem ale zaznamenal výrazné zlepšení svého zdraví. Používám teď Motion Mat každý den. Netrpím žádnou bolestí, mám skvělou náladu, jsem plný energie. Dokonce se mi i lépe spí. Teď pomáhám svému synovi s rekonstrukcí domu a už se nebojím zvedat těžké věci.

Pavel Janeček, 57 let

Před 5 lety mi diagnostikovali osteochondrózu krční páteře. Mám sedavou práci a když se chvíli nehýbu, krk mi ztuhne a začnou mě bolet celá záda. Masáže mi nepomáhaly, tak jsem změnila lékaře. Ten mi řekl o Motion Mat a pomohl mi ji objednat. Vůbec toho nelituji! Osteochondróza je pryč, nikdy jsem se necítila tak dobře a aktivně. Můj specialista mi vysvětlil, že je to díky působení na aktivní body, uvolnění energetických kanálků a zprůchodnění energie správným směrem. Dala jsem podložku svojí matce, která trpí bolestmi kloubů. V podložce jsou také magnety, které podporují léčbu a regeneraci kostí a kloubů. Podle mě Motion Mat musí být v každé domácnosti!

Hana Horáková, 34 let

Po porodu jsem měla skřípnutý nerv – celé tělo se mi u pasu a u ramenou zkroutilo. Lékař mi doporučil akupunkturu, ale už od malička se bojím jehel. Jako alternativu jsem si objednala Motion Mat, která má stejný účinek, ale nepropichuje kůži. Myslela jsem si, že mě bude bolet na této podložce ležet, ale ne. Ze začátku to bylo trochu zvláčtní, ale brzy přišlo uvolnění a veškeré napětí zmizelo. Dokonce jsem na podložce několikrát usnula. Po použití se cítím plná života a síly. Po 3 týdnech používání Motion Mat každý den všechny moje problémy zmizely. Používám ji ale i nadále – jsem nyní mnohem vyrovnanější, zapomněla jsem na nedostatek spánku a bolesti hlavy. Je to opravdu skvělé!

Petra Tkadlečková, 25 let

Moje sestra si koupila Motion Mat první. Já osobně nevěřím v takové zázračné pomůcky, kterých je plný trh. Sestra mě ale přesvědčila, abych si na podložku lehl. V první minutě jsem měl pocit, že mě propichuje tisíce jehel. Brzy jsem si na to ale zvykl a na půl hodiny jsem usnul. Moje špatná nervózní nálada a emocionální rozpoložení okamžitě zmizely. Měl jsem pocit, jako kdybych se znovu narodil. Můžete na této podložce ležet až tři hodiny denně, samozřejmě s přestávkami. Malé jehličky mají pozitivní vliv na krevní oběh a podložka je opravdovým zázrakem pro lidi s osteochondrózou. Závěrem chci říct, že se moje tělo po ležení na této podložce cítí skvěle. Jsem spokojeným majitelem Motion Mat už více než měsíc a budu ji používat i dál!

Roman Metelka, 43 let

Jak objednat Motion Mat

 • Vyplňte formulář na naší webové stránce a napište nám svoje kontaktní údaje.
 • Počkejte, až se vám ozve náš operátor a potvrdí s vámi detaily objednávky.
 • Objednávku odešleme způsobem, který vám bude vyhovovat.
 • Používejte Motion Mat a buďte zdraví!

Žijte naplno s Motion Mat

Akupunkturní masážní podložka s jehličkami

 • 100% ekologická
 • Odolná a praktická
 • Pohodlná a kompaktní

2600 Kč

1300 Kč

Motion Mat co je – vychutnejte si každou chvíli

Už vás nebaví neustálá bolest?

Máte migrény, na které nezabírají žádné léky?

Křeče cév, bolesti hlavy a migrény způsobuje špatný krevní oběh.

Trápí vás časté bolesti kloubů, svalů, zad, beder a krku?

Svalové napětí způsobuje neustálé pocity vyčerpání, které vedou k únavě, bolestem a neschopnosti uvolnit se.

Motion Mat pro aktivní životní styl

Lidské tělo má spoustu bodů, na které můžete působit a výrazně tím zlepšit svůj zdravotní stav, podpořit funkce vnitřních orgánů a tělesných systémů.

Motion Mat je akupunkturní podložka s jemnými výstupky, které působí na nervová zakončení a aktivují je. Motion Mat kombinuje nejen principy čínské medicíny a akupuntktury, ale také moderní technologie, které podporují účinky těchto metod.

Neodymiové magnety uvnitř podložky vytvářejí magnetické pole, které zvyšuje účinnost léčby kloubů.

Motion Mat snadno a zdravě

Výstupky jsou vyrobené z recyklovaného plastu HIPS, který lze opět recyklovat.

Patentované výstupky ve tvaru lotusových květů jsou umístěny tak, aby vytvářely rovnoměrný tlak.

Každá masážní podložka je vyrobená z vysoce kvalitních, hypoalergenních a ekologických materiálů.

Díky lnu je tento produkt prodyšný a nezpůsobuje alergické reakce. Kokosová vlákna mu dodávají požadovaný tvar pro lepší masážní účinek. Dva neodymiové magnety uvnitř podložky vytvářejí magnetické pole. Toto pole zrychluje proudění kalciových iontů, které posilují kosti a klouby. Magnety podporují krevní oběh a rychle ulevují od bolesti a svalových křečí.

Teré potíže můžete řešit s pomocí Motion Mat?

 • Úleva od napětí svalů v krku, ramenou, bedrech, hýždích a chodidlech.
 • Zlepšení krevního oběhu a úleva od křečí.
 • Odstranění pocitu ztuhlosti, necitlivosti a otoků.
 • Uvolnění, obnova energie a úleva od stresu.
 • Léčba nespavosti a bolestí hlavy.
 • Zlepšení držení těla a mobility kloubů.

Názor odborníka

Bolesti a křeče lze řešit i bez léků. Ve starověké Číně léčitelé léčili všechny problémy pomocí akupunktury. Pomůže vám zbavit tělo bolesti a zlepší váš celkový zdravotní stav.

Tato metoda má ale mnoho nevýhod, včetně rizika infekcí a různých dalších komplikací. Díky technologickému pokroku lze nyní tuto metodu vylepšit a podpořit její účinnost pomocí speciálních magnetů.

Akupunkturní masážní podložka Motion Mat je šetrná k pokožce. Tento produkt je určený pro domácí použití a dokáže nahradit profesionální masážní terapii.

K jeho používání nepotřebujete žádné speciální dovednosti. Stačí podložku používat 5-20 minut denně a dosáhnete zlepšení krevního oběhu, bolesti a křečí.

Viktor Janeček, akupunkturista a maser

Tipy pro zdraví 5 minut denně

 • Hluboká relaxave všech svalových skupin zad
 • Odstranění punktur, zlepšení krevního oběhu, léčba nespavosti
 • Úleva od stresu a únavy, aktivace krevního oběhu
 • Úleva od napětí, uvolnění endorfinů

Motion Mat recenze, zkušenosti, komentáře

Nikola, 44 let

Dlouho jsem trpěla bolestmi hlavy. Podle lékaře to bylo chronické a měla jsem se s tím naučit žít. Šla jsem na masážní terapii a masér mi pomohl zlepšit krevní oběh. Trochu to pomohlo, ale bylo to velmi drahé. Dočetla jsem se, že si musím krevní oběh hlídat. Akupunkturní podložka s tím dokáže pomoci.

Vybrala jsem si Motion Mat, protože je cenově dostupná, má speciální polstrování a jehličky, které nepoškozují pokožku. Jakmile jsem ji začala používat, bolesti jsem se zbavila. Nyní se mi konečně spí dobře.

Anna, 38 let

Mám problémy s ploténkami a hodně mě bolí záda. Dělám speciální cvičení a chodím na masáže. Když ale jeden den vynechám, hned mě to bolí. Masti a léky proti bolesti mi nezabíraly. Na radu akupunkturisty jsem se rozhodla koupit si masážní podložku.

Od prvního použití mi bylo mnohem lépe. Opravdu uvolňuje svaly, mám pocit, že podporuje krevní oběh. Nyní na ní ležím každý den a bolest už mě netrápí.

Antonín, 53 let

Koupil jsem si Motion Mat na uvolnění, abych se mohl zrelaxovat po těžkém pracovním dni. Už po prvním použití jsem zaznamenal zlepšení. Míval jsem problémy s bedry, ale už je nemám. Ráno podložku používám 2 minuty, abych se probudil a hned mám lepší náladu. Večer na ní ležím a po minutě jsem tak uvolněný, že se mi snadno usíná. Dříve jsem měl s usínáním potíže a několik hodin jsem se převaloval.

Podložka má ideální velikost a jehličky jsou akorát tak ostré. Míval jsem podobnou podložku, ale po několika minutách jsem na ní nevydržel ležet. Motion Mat překonala všechna moje očekávání.

Motion Mat prodej, kde koupit – jak objednat?

 • Vyplňte objednávkový formulář
 • Počkejte, až vám zavolá náš operátor
 • Zaplatíte až na dobírku

Se postará o to nejdůležitější, co máte

 • Bezpečená. Vyrobená z ekologických materiálů
 • Pohodlná velikost a tvar. Lze používat doma, v kanceláři i na cestách
 • Efektivní. Zlepšuje krevní oběh, ulevuje od bolesti a stresu, léčí tělo

2600 Kč

1300 Kč

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 10 =