Men’s Defence Česká republika co je, cena, prodej: profesionální lék na prostatitidu

By | July 4, 2019

Tabl of Content

Co je Men’s Defence na prostatitidu – jak pouzivat, ingredience, vedlejší účinky

přírodní preventivní přípravek pro zbavení se adenomu, chronické a akutní prostatitidy

Men's Defence na prostatitidu
 • zmírňuje zánět a bolest
 • normalizuje močení a erekci
 • zajišťuje dlouhotrvající výsledek bezpečně
 • v každém věku a v jakékoli fázi

Prostatitida je onemocnění, se kterým muži žijí roky a neví, že se rozvíjí, ničí člověka zevnitř a ohrožuje jeho zdraví, sílu a dokonce i život.

Podle oficiálních statistik WHO každý druhý muž po třicítce trpí chronickou prostatitidou.

Skutečné údaje podle odborníků: 85% mužů po 20 letech trpí chronickým onemocněním prostatitidy.

Pozor! Chronická prostatitida se často vyskytuje v latentní formě, bez výrazných symptomů.

Hlavním znakem prostatitidy je porucha močení,

 • pálení a řezání během močení
 • pocit neúplnosti vyprazdňování
 • bolestivé nutkání na močení
 • noční výlety na záchod více než 1 krát za noc
 • vylučování kapek moči i po dokončení močení

Jiné příznaky zánětu prostaty:

 • bolesti v močové trubici a podbřišku
 • nedostatek sexuální touhy
 • slabá erekce
 • bolestivý sexuální kontakt
 • předčasná ejakulace
 • horečka až 39-40 ℃.

Men`s Defence: vítězství nad prostatitidou ve třech krocích!

Men's Defence recenze

Zmírňuje otok a bolest

Při požití účinné látky začnou jednat prakticky okamžitě a odstraní bolest a zánět na buněčné úrovni, odstraní svalové křeče, odstraňuje krevní sraženiny a hojí sliznice.

Zlepšuje močení

Aktivní složení obnovuje zúžení močové trubice. Normalizované a úplné vyprazdňování močového měchýře bez nočního chození na záchod bez bolesti a nepohodlí.

Vítězí nad prostatitidou

Postižené buňky a orgány močového traktu obnovují své přirozené funkce. Obnovuje se přirozená cirkulace krve v pánvi. Sexuální život se vrací do normálu. Výsledek je dlouhodobě fixován.

Proč odborníci doporučují Men`s Defence jako lék číslo 1 na prostatitidu?

 • Zmírňuje zánět a bolest
 • Snižuje na minimum otok prostaty
 • Ničí patogenní bakteriální flóru
 • Zlepšuje krevní oběh eliminuje stagnaci v pánvi
 • Rychle obnoví stěny cév
 • Čistí a obnovuje žíly v pánvi
 • Odstraňuje krevní sraženiny, ředí krev
 • Uzdravuje sliznici močového systému
 • Obnovuje libido, erekci a “mužskou” sílu
 • Posiluje imunitu a zlepšuje odpor těla vůči stresu

Jako Men`s Defence bojuje s prostatitidou?

Adam Pustevník zdravotník vedoucí sítě urologických klinik

Díky vyvážené kombinaci léčivých rostlin Men`s Defence účinně eliminuje jak základní příčiny prostaty, tak i jednotlivé navázané nemoci.

Men's Defence prodej

Antibakteriální a antiseptický účinek Men`s Defence přispívá ke zničení patogenních bakterií a mikroorganismů, které jsou patogeny nemoci, to znamená, že Men`s Defence ovlivňuje základní příčinu prostaty.

Silný protizánětlivý, antioxidační a cévy posilující účinek Men`s Defence přispívá k obnově mikrocirkulace ve tkáních prostaty, což vede k obnově normální výživy těla a jeho fungování.

Díky diuretickému účinku Men`s Defence Poruchy močení mizí: frekvence močení se snižuje, zejména v noci, zvyšuje se průtok moči, mizí nepříjemné pocity, pocit pálení, neúplného vyprázdnění močového měchýře a obecně je usnadněn proces močení.

Obnova funkce prostaty a eliminaci komprese močové trubice způsobené zánětem a otokem přispívá k obnovení normálního sexuálního života a možnosti mít potomky .

Užívání Men`s Defence staršími muži, kteří mají močové poruchy spojené s chronickou prostatitidou nebo adenomem prostaty, pozorované po dlouhou dobu významně zlepšuje jejich kvalitu života .

Užívání Men`s Defence v případech chronické prostatitidy komplikované sexuální dysfunkcí je velmi úspěšné. Celá kúra pomocí Men`s Defence vám umožní vyhnout se zostření zánětu prostatitidy a souvisejících sexuálních poruch.

Men`s Defence je účinný díky 100% organické složení

Extrakt indické opuncie

Zabraňuje slabosti močového měchýře, snižuje velikost prostaty, má protizánětlivý a antiseptický účinek.

Extrakt z chřestového stonku

Posiluje libido, zvyšuje libido a sexuální vytrvalost, posiluje stěny kapilár močového systému.

Extrakt kořene zázvoru

Rychle a účinně zmírňuje zánět prostaty, snižuje bolest, normalizuje vyprazdňování močového měchýře, dezinfikuje prostatu, odstraňuje z ní patogenní mikroorganismy a jejich metabolické produkty.

Citrát zinečnatý

Zlepšuje krevní oběh, zabraňuje rozvoji aterosklerózy. S chronickou prostatitidou – prodlužuje remisi a snižuje pravděpodobnost vrácení onemocnění.

Extrakt z listů aloe vera

Ředí krev, obnovuje elasticitu jejích buněk – červených krvinek, obnovuje vaskulární permeabilitu.

Men`s Defence získal důvěru

3 státní ocenění

Men`s Defence získal ocenění Klinické a farmakologické vysoké školy v letech 2016 a 2017 v kategorii „Urologická inovace roku“ a „Terapie chronické prostatitidy“, v roce 2017 vývojáři přípravku získali státní cenu v oblasti medicíny.

95 % pozitivní hodnocení

Podle výsledků sociologického průzkumu 16 547 pacientů provedených Mezinárodním urologickým vyšetřením ve kterých pacienti hodnotili účinnost a bezpečnost používaných léčiv na chronickou a akutní prostatitidu.

Vysoká účinnost prokázaná klinickými testy!

Výsledky klinických studií Men`s Defence

údaje z dvojitého průzkumu s přípravkem a placebo skupina 2 678 mužů od 18 do 80 let:

Men's Defence diskuze

Jak užívat Men`s Defence

 • 2x denně s jídlem
 • doporučená doba trvání kúry je 30 dní
 • po 2-3 měsících, v případě potřeby opakovat

Náš konzultant vybere optimální délku kúry individuálně pro Vás, s ohledem na váš věk, stadium nemoci, celkového zdraví a dalších faktorů. Konzultace je zcela zdarma.

Objednat Men`s Defence je velmi snadné

 • Vyplňte jednoduchý formulář, uveďte své jméno a telefonní číslo
 • Náš specialista vám zavolá zpět a dohodne se na všech podrobnostech
 • Balíček zaplatíte při přijetí

Prostatitida není onemocnění, které se dá odkládat.

Zanedbaná prostatitida vede k nevratné impotenci, invaliditě a smrti. Zatímco to čtete, v České republice v důsledku následků neléčené prostatitidy trpí neplodností

Men's Defence zkušenosti

Proč riskujete své zdraví, štěstí a pohodu vaší rodiny?

Kde koupit Men’s Defence – cena, prodej, objednat

2600 Kč

1300 Kč

David Korec: život začíná v 50- jak jsem získal zpět svůj exuální život a zdraví! Men’s Defence Česká republika – recenze, zkušenosti

Men's Defence koupit

Chci se s vámi podělit o svůj životní příběh – možná vás bude varovat před takovými chybami a donutí vás věnovat pozornost opravdu důležitým problémům. Mohu jen říci, že teď se cítím na 100% – necítil jsem takovou sílu a energii ani v mládí! Ale vše po pořádku.

Trochu o mně

Je mi 53 let. Vystudoval jsem žurnalistiku na Karlově univerzitě. Pracoval jsem v několika novinách, než jsem byl poslán jako válečný dopisovatel do Afghánistánu. Moje žena zemřela v roce 2010 při dopravní nehodě. Když mi bylo 50 let, šel jsem do důchodu a přestěhoval se do Prostějova.

Moje žena a já jsme neměli žádné děti, takže jsem zůstal sám. Pouze můj koníček mě zachránil před úplnou samotou – fotografování. Bavilo mě to, už když jsem pracoval jako válečný dopisovatel. Nyní se koníček stal pro mě docela slušným dodatečným příjmem – nabízel jsem profesionální focení a fotil svatby, firemní večírky a jiné akce.

Ve věku 53 let jsem se cítil skvěle a když jsem se necítil zrovna nejlépe, sváděl jsem to na kdeco – na počasí, špatnou náladu a další věci. To je důvod, proč jsem vynechal velmi důležitý bod: chození na záchod na malou se změnilo v hrozná muka. Ale já jsem přece chlap, vydržím to – rozhodl jsem se a znovu jsem to svedl na rybaření na mokré a studené půdě. V průběhu času bolest ustupovala, ale vznikl problém s erekcí – ráno mi přestal vstávat, a při pohledu na krásné ženy jsem na sex ani nepomyslel! „Co se dá dělat, věk!“ – pomyslel jsem si a smířil se s myšlenkou, že každý další den mého života bude jako ten předchozí. Jen jsem sledoval, jak si ostatní lidé užívají života, a byl jsem připraven žít život starého muže.

Ale můj život se obrátil vzhůru nohama, když jsem to nejméně očekával! Potkal jsem… dívku. Byla tak krásná, že touha ji mít doslova zastínila můj mozek.

A teď to nejzajímavější!

Poprvé jsem ji viděl na párty, kde jsem pracoval jako fotograf. K mému úžasu se Alena o mě také zajímala. Za pouhé 2 týdny jsme spolu začali chodit. I přes významný věkový rozdíl – až 28 let, jsem se vedle ní cítil opravdu mladý.

Ale jedna věc všechno zničila …

Když jsme se poprvé dostali do postele, všechno bylo prostě hrozné. Jednoduše řečeno, byl jsem v rozpacích – jen 2 minuty a náš sex skončil. Současně to bylo tak bolestivé, že jsem skončil tak, že jsem téměř vykřikl bolestí. Alena byla naštvaná z toho, co se děje. Její další kroky byly docela předvídatelné – rozešla se mnou a řekla, že nechce být se starým mužem, který ji nedokáže uspokojit. Byla to rána pod pás. Ukazuje se, že mi celou dobu lhala, když mluvila o naší společné budoucnosti. Byl jsem z toho tak špatný, že se mi večer udělalo zle od srdce.

V té chvíli jsem se rozhodl změnit svůj život. Objednal jsem se k lékaři a dokonce jsem absolvoval nezbytné testy. Diagnóza mě ohromila – byla mi diagnostikována prostatitida. Proto jsem měl všechny ty příznaky – časté nutkání na močení, nepřítomnost erekce a velmi katastrofální sex s bolestivým koncem. Lékař mi nabídl dvě možnosti léčby – jedna z nich znamenala užívání antibiotik v koňských dávkách, druhá byla naprosto přirozená a bezpečná. Samozřejmě jsem si vybral druhou možnost!

Byl to přípravek Men`s Defence vyrobený podle starověkého aztéckého receptu. Jeho složení je výhradně z přírodních surovin – extraktů zázvoru, aloe vera, indických opuncií, chřestových stonků a zinku. Jak mi lékař vysvětlil, tento recept je znám už stovky let – Aztékové s jeho pomocí už dávno léčili prostatitidu a nedávné klinické studie potvrdily vysokou účinnost přípravku v boji proti nemoci.

Men's Defence cena

„Ale co!“ – pomyslel jsem si a začal jsem s Men`s Defence. O týden později jsem už pocítil výrazné zlepšení svého stavu. O dva týdny později se mi vrátila ranní erekce! A pak jsem se rozhodl, že musíme jednat – zavolal jsem Aleně a pozval jsem ji na rande. Souhlasila, ale bylo zřejmé, že není moc spokojená s tím, co se děje. Dali jsme si večeři, pár skleniček a rozhodli jsme se to zkusit znovu.

Všechno šlo lépe, než jsem čekal!

Podařilo se mi vydržet 2 hodiny. Alena byla otřesena vlnami rozkoše a poprvé za mnoho let jsem se cítil jako opravdový muž. Co to říkám, nebyl jsem tak dobrý v posteli ani ve 20! Alena přiznala, že nikdy předtím nic takového nezažila.

kde koupit Men's Defence

Pak jsme se sešli ještě několikrát a pokaždé jsme měli bouřlivý a úžasný sex. Stále jsem si pamatoval, jak mi řekla, že nechce být se starým mužem… Stále jsem si pamatoval tu urážku a bolest, kterou mi způsobila. Druhý den jsem jí řekl, že můžeme zůstat přáteli. Po rozloučení jsem se nechtěl vzdát sexuálního života, takže jsem se přihlásil na seznamku. Teď se občas setkávám s dívkami, můj sexuální život se nekutečně zlepšil – v posteli už nemám žádné problémy!

Uvědomil jsem si, že mé zanedbávání zdraví mě téměř zbavilo důležité části mého života – sexu! Po absolvování léčby jsem tedy šel za lékařem a opět jsem absolvoval testy, i když jsem už žádné příznay nemoci neměl. Výsledky potvrdily, že jsem stejně zdravý jako dřív, plný síly a energie a nic mi nezasahuje do mého sexuálního života! Lékař mi poradil, abych opakoval kúru za šest měsíců, abych upevnil výsledek, a tak jsem si okamžitě objednal další kúru přípravku Men`s Defence na oficiálních stránkách výrobce.

To je konec příběhu o tom, jak Men`s Defence změnil můj život. Nakonec bych rád řekl jednu důležitou věc. V 50 život teprve začíná!!!

Jak se zbavit chronické prostatitidy? Vyzkoušeli jme všechno, nic nepomohlo! Men’s Defence diskuze, komentáře

Adam Kovalčík

Specialista, urolog

Zkušenosti: 8 let

Kolegové, zachraň! Poprvé za 8 let praxe jsem narazil na podobný problém. Pacient – muž, 43 let, trpí chronickou prostatitidou posledních 6 let. Už jsme vyzkoušeli snad všechno – antibiotika, homeopatii, terapie a masáže. Pomůže to vždycky na měsíc a konec, symptomy se znovu vracejí. Jak dosáhnout dlouhodobějšího výsledku? Co používáte k řešení obtíží u takových pacientů? Podělte se o svá profesnální tajemství a osvědčené postupy.

Odpovědi

Ivan Ticháček

Řekni mi, má tvůj pacient dietu? Možná proto je léčba neúčinná? Nesmí tučná, kořeněná a smažená jídla.

Adam Kovalčík

Samozřejmě, o dietě jsme hovořili především. Pacient pravidelně dodržuje všechna doporučení. Ale z nějakého důvodu nefunguují, není mu lépe, ten člověk opravdu trpí, je téměř na pokraji rozvodu…

Emil Jiránek

V těchto případech dobře pomáhají profesionální masáže a dobře vypočítaná terapie s využitím nejmodernějších antibiotik. Je docela možné, že dochází podchlazení pánevních orgánů (stačí v létě posedět ve stínu stromu na holé zemi a to je to!), a vrací se mu to.

Karel Udatný

Kolegové, léčíte prostatu starými metodami. Co jsou antibiotika, proč trávit pacienty? Nechte je na pooperační komplikace a obtížné případy. Nedávno jsem se vrátil z mezinárodní konference andrologů, kde byly velmi aktivně diskutovány problémy prostatitidy a metody její léčby. Stephen Wildberg, vývojář jedinečného léku se zcela přírodním složením, tam měl přednášku. Citoval údaje z klinických studií, které prokázaly vysokou účinnost ve srovnání s jinými možnostmi léčby.

kde koupit Men's Defence

Zdeněk Boháček

Karle, vy jste génius – všechno jste tak krásně popsal, povyprávěl, dokoncejste poslal i fotky, ale nezveřejnil jste přesný název přípravku a kde ho sehnat.

Karel Udatný

Promiňte, kolegové, zapomněl jsem. Jmenuje se to Men`s Defence. Na konferenci nám vývojáři řekli, že díky vysoké konkurenci a maržím nástroj nepůjde do maloobchodní sítě lékáren. Men`s Defence pouze odborníci si to budou moci objednat a koupit, takže každý účastník konference obdržel vlastní odkaz na webové stránky výrobce. Při objednávání prostřednictvím tohoto odkazu je prostředek doručen do jakéhokoliv regionu během jednoho týdne. Někteří z mých pacientů si již objednali Men`s Defence a jsou připraveni si to vyzkoušet sami.

co je Men's Defence

Luděk Havránko

A jaké je složení přípravku?

Karel Udatný

Luďku, přípravek je zcela přírodní a nemá žádné vedlejší účinky. Obsahuje přísady, jako jsou výtažky z indických opuncií, stonků chřestu, kořene zázvoru, aloe vera a citrát zinku. Můžete si přečíst více o webové stránky výrobce.

Men's Defence ingredience

Petr Vlaštovka

V těchto případech dobře pomáhají profesionální masáže a dobře vypočítaná terapie s využitím nejmodernějších antibiotik. Je docela možné, že váš pacient dostane podchlazení pánevních orgánů (ano, dokonce i v létě to stačí sedět ve stínu stromu na holé zemi a to je to!), A poté se nemoc vrátí k němu znovu.

Karel Udatný

Men`s Defence je považován za nejmodernější způsob řešení a prevence prostatitidy. Kúra trvá jeden měsíc. Opakovat je nutné každých šest měsíců – to umožní zlepšit stav pacienta, zabránit exacerbaci onemocnění a období akutního zánětu.

Adam Kovalčík

Děkuji, prostudoval jsem si Men`s Defence, a podrobnější statistiky a ohlasy. Všechno je v pořádku, účinnost dobrá, zkusímnto předepsat svému pacientovi

Karel Udatný

Adame, odkaz je uvedený výše, ale pro jistotu ještě jednou – zde jsou webové stránky výrobce. A ano, buďte opatrní, nekupujte to nikde jinde, kromě webových stránek výrobce. Nedávno se objevila spousta padělků se stejným názvem. Pacienti přicházejí a stěžují si, že jsem jim dal nefungující placebo. Ale má to i jiný obal.

Men's Defence komentáře

Adam Kovalčík

Už to vidím, díky, Karle. Pomohl jsem pacientovi s objednávkou Men`s Defence, později popíšu výsledky v praxi.

Adam Kovalčík

No, kolegové, chci se podělit úspěchem. S pomocí Men`s Defence se můj pacient s chronickou prostatitidou zbavil nemoci. Poslední 2 měsíce po skončení léčby se nic nevrátilo, cítí se dobře, všechny jeho testy jsou normální. Po 3 měsících budeme opakovat kúru, abychom tento účinek upevnili.

Men's Defence česká republika

Nyní radím svým pacientům Men`s Defence jako účinnou přírodní alternativu k tradičním metodám.

Karel Udatný

Adame, jsem rád, že jsem ti mohl pomoci s pacientem. I já nyní aktivně využívám Men`s Defence ve své praxi, všichni pacienti jsou spokojeni, přípravek účinkuje ve 100% případů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + 6 =