Magicoa Česká republika, návod, diskuze, cena – získejte kontrolu nad svojí váhou

By | April 3, 2023

Čokoláda, po které zhubnete – instantní kakaový nápoj s extraktem z reishi na hubnutí

Během jednoho týdne užívání tohoto produktu:

 • snížení chuti k jídlu
 • zlepšení spánku
 • více energie pro tělo

Po měsíci užívání tohoto produktu:

 • zlepšení trávení
 • zrychlení metabolismu sacharidů
 • obnova nervové soustavy

Magicoa co je – přebytečné kilogramy a toxiny jsou příčinou nemocí

Jeden šálek Magicoa denně:

 • Zlepšuje náladu a produktivitu. Magicoa obsahuje přírodní adaptogeny, které stimulují imunitní systém, zklidňují centrální nervovou soustavu a chrání vás před přejídáním a jezením ze stresu
 • Zlepšuje trávení a spánek. Jedinečné složení Magicoa pomáhá odstraňovat tukové zásoby a toxiny, čímž zlepšuje trávení a příznivě ovlivňuje spánek.
 • Udržuje pevnou pleť a čistí tělo. Antioxidanty vyživují pleť zevnitř a tím zmírňují riziko tvorby strií. Také pomáhají odstraňovat z těla toxiny.

Při užívání Magicoa můžete zhubnout i bez pravidelného vyčerpávajícího cvičení

Jeden šálek horkého Magicoa, nebo dvě hodiny v posilovně?

2 šálky Magicoa denně:

 • Průměrné hubnutí: 11 kg
 • Vaše váha bude na konci této kúry o 3-5 kg nižší

24 hodin cvičení během měsíce:

 • 24 hodin cvičení během měsíce
 • Když přestanete chodit do posilovny, přiberete opět 4-8 kg

Výzkum provedený zaměstnanci mezinárodního výzkumného centra prokázal:

Jedna kúry s Magicoa je jako 2 hodiny cvičení

97 lidí růzmého věku a pohlaví se zúčastnilo této studie. Lidé, kteří pili Magicoa, dosáhli lepších výsledků, než lidé, kteří sportovali.

Zbavte se přebytečné váhy s Magicoa

Jedinečná kombinace složení Magicoa pomáhá:

 • vyplavit z těla toxiny
 • podpořit metabolismus

Po 4 týdnech pití Magicoa bude vaše tělo schopné udržet si stabilní váhu a nepřibrat znovu tuk

1. týden:

 • Zlepšení funkce nervové soustavy
 • Přestanete se přejídat ze stresu.

2. týden:

 • Vyplavení toxinů z těla
 • Škodlivé látky narušují vnitřní orgány a přispívají k přibírání.

3. týden:

 • Zlepšení metabolismu sacharidů
 • Neboojte se jíst více, než jste zvyklí. Vaše tělo přemění přebytečné kalorie na energii, ne na tukové zásoby.

4. týden:

 • Upevnění výsledků
 • Je čas pořídit si nové oblečení – budete mít až o 2 velikosti méně.

Proč je Magicoa lepší než ostatní suplementy na hubnutí?

Magicoa obsahuje extrakt z houby reishi – přírodní zdroj chitinu, který jemně potlačuje pocity hladu a zabraňuje ukládání tuku v těle, zejména v oblasti stehen a pasu. Čím méně tuku v těchto problémových partiích máte, tím zdravější budete, a navíc budete přitažlivější a sebejistější.

Není důvod se obávat! Magicoa nijak neškodí zdraví. Komplex přírodních antioxidantů v produktu Magicoa čistí tělo od toxinů, zlepšuje stav pleti, normalizuje funkce trávicího ústrojí, podporuje metabolismus a pomůže vám zhubnout zdravě.

Magicoa ingredience, vedlejší účinky – nic neskrýváme!

 Tento produkt obsahuje pouze prospěšné látky.

Extrakt z houby reishi:

Snižuje hladinu krevní glukózy a potlačuje chuť na sladké, zrychluje metabolismus tuků, zlepšuje funkci jater, ulevuje od nespavosti, má anti-aging efekt, a zpevňuje pleť.

Kakaový prášek:

Zrychluje metabolismus a pomáhá spalovat kalorie, zlepšuje citlivost buněk na inzulin díky fenolovým sloučeninám, které potlačují chuť k jídlu a zmírňují chutě na nezdravé potraviny. Stimuluje produkci endorfinů, “hormonů štěstí”, které zlepšují náladu a zmírňují stres, a díky tomu odstraňuje jezení ze stresu.

Extrakt z černého pepře:

 • Aktivuje sekreci enzymů, urychluje a normalizuje metabolismus, a zlepšuje funkci trávicí soustavy.
 • Kapsaicin obsažený v černém pepři zlepšuje krevní oběh v pleti a ulevuje od celulitidy a otoků.

Maltodextrin:

Posiluje svaly, zvyšuje množství zdravých bakterií, pomáhá odstraňovat těžké kovy a radionuklidy z těla, snižuje hladinu špatného cholesterolu, a předchází dalšímu přibírání.

Čekankový inulin:

Jde o přírodní prebiotikům, které stimulují růst zdravých bakterií, zlepšuje trávení, zpomalují absorpci sacharidů, reguluje funkci štítné žlázy, a zlepšuje náladu.

Pikolinát chrome:

 • Zlepšuje metabolismus sacharidů a tuků, tím zmírňuje tukové zásoby.
 • Snižuje hladinu krevního cukru, zlepšuje buněčný metabolismus, podporuje hubnutí, a zlepšuje proces spalování tuků.
 • Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, což vede k hubnutí a zpevnění pokožky. Vyhlazuje pleť a zpevňuje ji po dietě.

Extrakt z papriky:

 • Má antioxidační účinky, stimuluje metabolické procesy a posiluje imunitní systém.
 • Tento extrakt stimuluje krevní oběh a metabolismus a podporuje rozkládání tuků. Červená paprika se používá k léčbě aterosklerózy a obezity.

Magicoa dávkování – udělejte první krok ke zdravému tělu

Dokonalé dávkování pro správný a silný účinek Magicoa – jeden šálek dvakrát denně před jídlem.

Tento nápoj se velmi snadno připravuje:

 • Rozmíchejte jednu lžičku prášku Magicoa ve 150 ml vařící vody.
 • Nechejte 5-7 minut odstát, potom vypijte.

Zdravé hubnutí bez opětovného přibírání

Kristýna, 30 let, manažerka

Vždycky jsem měla problém s nadváhou. Snažila jsem se s ní bojovat mnoha způsoby, vyzkoušela jsem diety, navštěvovala dietologa, cvičila jógu a dokonce běhala, ale nedařilo se mi dosáhnout výsledků. Diety jsou vyčerpávající, někdy jsem dokonce omdlévala. Kvůli zaměstnání nemám čas pravidelně sportovat. Moje kolegyně pije Magicoa a já celý měsíc koukám, jak se mi mění před očima. Zhubla a začala vypadat mladší. Proto jsem se rozhodla, že to zkusím. Za měsíc pití přípravku jsem zhubla 10 kg. Podle mě je to skvělý výsledek.

Viktorie, 27 let, žena v domácnosti

Jsem máma dvojčat a na péči o sebe mi moc času nezbývá. Někdy nemám čas ani vyčistit si zuby, takže o posilovně a dietě nemůže být řeč. Jsem ale pořád mladá a chci být krásná. Děkuji svému manželovi, že si všiml mého problému a koupil mi Magicoa. Už po týdnu užívání tohoto nápoje jsem se cítila jako nový člověk. Zlepšilo se mi celkové zdraví, začala jsem lépe spát a navíc jsem zhubla 6 kg. S výsledky jsem velmi spokojená.

Anna, 45 let, manažerka

Téměř celý život jsem měla krásnou postavu. V poslední době jsem však začala přibírat kvůli změnám souvisejícím se stárnutím. Nemohla jsem zhubnout ani s pomocí zdravé výživy a cvičení v posilovně. Respektive něco jsem zhubla, ale velmi pomalu, a pak jsem váhu opět nabrala a často dokonce jěště víc. Začala jsem hledat informace – chtěla jsem se dostat do takové tělesné kondice, jakou jsem měla před čtyřicítkou. Náhodou jsem narazila na Magicoa. Hodně jsem si o tomto nápoji přečetla a rozhodla se ho vyzkoušet. Výsledky předčily moje očekávání. Jsem nyní štíhlejší, než když mi bylo 20 let.

Magicoa prodej, kde koupit – jak zhubnout a získat krásné tělo hned teď?

-50%

Kakao a reishi: tento nápoj vyřeší problém s obezitou jednou provždy

Evropští vědci dosáhli úžasného objevu. Zjistili, jak zhubnout bez diet a vyčerpávajícího cvičení. Tento objev může pomoci snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění, zlepšit zdraví střev a snížit hladinu krevního cukru.

Lékaři jsou nadšení! Kakao a houby reishi pomohou lidstvu zbavit se pohromy – metabolického syndromu, který se šíří stále rychleji. Postihuje téměř čtvrtinu populace.

Nadváha a zdravotní potíže, které způsobuje, jsou většinou spojovány s nedostatkem fyzické aktivity a špatným stravováním, ale to není vždy správné. V mnoha případech je na vině metabolický syndrom. Ten se nejčastěji vyskytuje u žen ve středním věku.

Příznaky metabolického syndromu:

 • zvýšená chuť k jídlu, nadváha,
 • apatie, únava, snížená aktivita,
 • bolesti hlavy a vysoký krevní tlak.

Tento syndrom je nebezpečný, protože se dokáže snadno změnit ve vážné chronické, či akutní onemocnění, například ischemickou chorobu srdeční, mrtvici, infarkt a cukrovku.

“Kakaové boby a extrakt z hub reishi mohou pomoci zbavit se metabolického syndromu. Nápoj s obsahem těchto látek snižuje hladinu cholesterolu a krevního cukru a pomáhá s hubnutím.”

Podle Richarda Svobody, ředitele výzkumu a profesora na Lékařské fakultě, existuje spousta důkazů, že kakaový prášek a houby reishi snižují hladinu cholesterolu a krevního cukru a pomáhají s hubnutím.

Kakaové boby obsahují polyfenoly – silné přírodní antioxidanty. Polyfenolové sloučeniny – katechiny – ovlivňují syntézu mastných kyselin, snižují absorpci cholesterolu a předcházejí zánětům.

Houby reishi jsou bohaté na polysacharidy a triterpeny – látky, které pomáhají podporovat metabolismus. Je vědecky prokázáno, že kakao a houby reishi ve správném poměru usnadňují produkci krátkých mastných kyselin, které dávají tělu pocit sytosti i po malých porcích jídla, a urychlují spalování přebytečného tuku.

Magazín Terapeutická výživa vydal výsledky experimentu s 240 lidmi s nadváhou. Byli rozděleni do dvou skupin. Účastníci první skupiny pili nápoj na bázi kakaa a hub reishi. Účastníci druhé skupiny pili horké kakao.

1. skupina:

 • Hladina cholesterolu se u lidí z první skupiny snížila o více než 7 mg%. Hladina špatného cholesterolu se snížila o více než 2 mg%.
 • Účastníci první skupiny také uváděli obecné zlepšení zdravotního stavu. Také se jim podařilo zhubnout více než 18 % své váhy.

2. skupina:

 • Hladina cholesterolu se u lidí z druhé skupiny snížila o 1,2 mg%. Hladina špatného cholesterolu se snížila o více než 1,0 mg%.
 • Účastníci druhé skupiny dokázali zhubnout pouze 2 % své váhy.

“Kombinace kakaa a hub reishi odstraňuje záněty ve střevech a pomáhá hubnout rychleji.”

Profesor z lékařské fakulty, Richard Svoboda

Klinické testy provedené na univerzitě potvrdily výsledky prvních experimentů a vedly k nečekaným odhalením. Nápoj z kakaa a hub reishi nejen snižuje hladinu krevního cukru a má příznivý vliv na střeva, ale také pomáhá tělu hubnout bez jakékoli další stimulace.

“Výsledky ukazují, že snížit hladinu krevního cukru a cholesterolu trvá měsíc u zdravých lidí, ale stejně tak i u lidi s metabolickým syndromem. Většina lékařů doporučuje zkusit nejprve dietu a sport, než začnou předepisovat léky na hubnutí. Bohužel si ale mnoho lidí nemůže dovolit změnit svůj životní styl. Pracujeme s lidmi tak, abychom jim poskytli nový nástroj v boji s metabolickým syndromem. Tímto nástrojem je Magicoa.”

Magicoa Jde o nápoj na bázi kakaových bobů a hub reishi. Obsahuje také další složky, které zrychlují spalování tuků až 10x, takže podporují metabolismus tuků a sacharidů a pomáhají čistit játra a ledviny.

Maltodextrin posiluje svaly, zvyšuje množství zdravých bakterií, pomáhá z těla vyplavovat těžké kovy a radionuklidy, pomáhá snižovat hladinu špatného cholesterolu a předchází opětnovnému přibírání.

 • Čekankový inulin zvyšuje množství prospěšných bakterií, podporuje metabolismus, pomáhá zmírňovat chuť k jídlu a urychluje hubnutí, předchází metabolickému syndromu.
 • Extrakt z černého pepře stimuluje metabolické procesy, pomáhá spalovat kalorie, usnadňuje rozkládání tuku, zlepšuje funkce trávicích enzymů, pomáhá zintenzivnit chuť, dodává tělu energii a umožní vám být více aktivní.
 • Chili paprička podporuje metabolismus, zlepšuje krevní oběh, stabilizuje arteriální krevní tlak, zlepšuje funkce mikroflóry, podporuje střevní pohyby, zmírňuje riziko poruch příjmnu potravy, zlepšuje funkci chuťových receptorů a snižuje chuť k jídlu.
 • Pikolinát chromu potlačuje chuť k jídlu, zmírňuje chuť na sladké a nezdravé potraviny, pomůže vám vyhnout se polotovarům, zlepšuje metabolismus lipidů a sacharidů, vyrovnává hladinu krevní cukru, pomáhá předcházet dalšímu přibírání.
 • Celkově všechny tyto složky pomáhají s hubnutím ve dvou fázích, bez diet a fyzické aktivity. Mnoho výzkumů prokázalo, že užívání Magicoa vám může pomoci zhubnout až 8 kg za měsíc. Tyto výsledky vám navíc zůstanou na dlouho, i po tom, co nápoj přestanete pít.

Přestože je Magicoa navržen tak, aby pomáhal bojovat s nadváhou, má prospěšné účinky na celé tělo. Tento nápoj snižuje chuť k jídlu už během prvních 7 dní. Zlepšuje trávení, podporuje metabolismus sacharidů a dodá vám více energie během 14-18 dní. Díky tomu se vám zlepší celková kvalita života a zbavíte se mnoha zdravotních problémů.

Všichni, kdo si přečetli tento článek, mají jedinečnou šanci koupit si Magicoa přímo od výrobce s 50% slevou po celý měsíc. Nabídka je omezená a platí pouze pro aktuální várku. Až zásoby dojdou, sleva přestane platit.

Pokud vám záleží na vašem zdraví a kráse, na nic nečekejte a objednejte hned teď. 1-2 šálky tohoto nápoje vám pomohou zhubnout ve dvou fázích a zdravě, bez přísných diet a vyčerpávajícího cvičení. Tento nápoj zlepší funkce vaší nervové soustavy, metabolismus, trávení, pleť a sníží hladinu cholesterolu a krevního cukru.

Pozor prosím! Dávejte si pozor na padělky. Neobjednávejte si tento produkt ze stránek třetích stran! Falešné Magicoa vám nepomohou zhubnout a pomohou vám dokonce poškodit zdraví.

-50%

Magicoa zkušenosti, recenze, komentáře

Sára

Mám vážné problémys metabolismem a je pro mě těžké zhubnout. Zkusím toto řešení, doufám, že mi pomůže.

Helena Millerová

Neváhejte a objednejte si to. Já a moje máma jsme právě dokončily kúru. Máma nemá ráda produkty na hubnutí, tak jsem jí řekla, že to je horká čokoláda. Chutná jí to a zhubla 8 kg. Já jsem zhubla 6 kg. Hlavní je, že se jí upravila hladina cholesterolu a krevního cukru.

Olivie Valentová

Pila jsem Magicoa měsíc a dosáhla jsem skvělých výsledků. Nyní mi stačí malé porce jídla a cítím se sytě. Mimochodem jsem ani nedržela dietu, jedla jsem jen méně sladkostí a pečiva. Díky tomu jsem zhubla 9 kg. Břicho a boky mi zmizely, a to mi stačí.

Marie

Já jím vyváženě a mohu si dát téměř cokoli – hlavní je nejíst moc. Když potřebuji zhubnout, dám si jednu kúru s Magicoa, zhubnu několik kilo za měsíc a potom se vrátím ke svojí dietě. Je to snadné, a na přísné diety jsem už úplně zapomněla.

Diana Peterková

Metabolický syndrom je opravdu nebezpečný. Je dobře, že vyvinuli produkt, který to řeší. Když váš metabolismus nebude fungovat správně, můžete mít spoustu nemocí. Je dobře, že našli řešení tohoto problému.

Kristýna Janečková

Souhlasím. Měla jsem kvůli metabolickému syndromu poruchu příjmu potravy. Jedině Magicoa mi pomohl. Teď moje tělo funguje jak má a já konečně hubnu.

Markéta Novotná

Po operaci jsem přibrala 20 kg! Nemohu chodit do posilovny, protože mám zdravotní problémy. Diety také nezvládnu držet, vždycky to vzdám. Zkusím tento produkt.

Emma Dostálová

Nemám dost energie na to, abych chodila do posilovny, nebo vařila zdravá jídla. Jsem tak unavená, že chci jen jídla, která se připravují rychle, a pak si chci jít lehnout.

Michaela Palečková

Myslím, že máte metabolický syndrom. Měla jsem to stejně, když jsem jím trpěla. Vím, jaké to je, když se vám nechce dělat vůbec nic, a ignorujete sporty celá léta. Pokud navíc máte děti, zbývá vám dost času na sebe? Nezapomínejte na lidi, kteří jedí zdravě a sportují, ale nedaří se jim zhubnout. Mají metabolický syndrom. Věřím, že produkty, jako je Magicoa jsou pro mnoho lidí záchranou. Jejich složení “obnovuje” metabolismus a přemění v těle tuk na energii. Kromě toho se vám sníží chuť k jídlu. Zkusila jsem to a zhubla jsem 18 kg.

Jana

Po porodu jsem přibrala více než 35 kg a nedokázala jsem zhubnout 15 let! Nakonec jsem měla vážné zdravotní problémy. Měla jsem štěstí, že jsem navštívila odborníka, který mi doporučil zkusit Magicoa. Zhubla jsem 30 kg za půl roku!

Izabela Jonáková

Zdá se, že když přestanete Magicoa pít, váha se vám zase vrátí. Je to pravda?

Eliška Robertová

Není to pravda. Já jsem s tímto produktem zhubla před rokem a nepřibrala jsem znovu. Dříve jsem se přejídala, ale ne kvůli hladu – prostě jsem chtěla něco jíst. Magicoa mě tohoto problému zbavil. Zmizely i chutě na sladké. Možná je to tím, že tento nápoj chutná jako horká čokoláda.

-50%