Foot Trooper Česká republika, komentáře, návod, cena – zacíleno na plíseň!

By | August 17, 2022

Tabl of Content

Armádní záchranář odhalil recept, který zachránil nohy tisícům vojáků

Záchranář v důchodu vyrobil z prastarého receptu účinnou zbraň proti plísním chodidel a zápachu potu. Jde pravděpodobně o nejúčinnější metodu na světě!

Zapomenutý leták s prastarým receptem šokoval světové vědu. Bývalý vojenský záchranář Evan Durham třídil svůj archiv a našel starý sešit z doby mírové mise v asijské džungli. Tehdy se vojáci jeho roty málem vrátili domů invalidní kvůli epidemii plísně nohou. Místní léčitel mu však dal recept na lék, který bojovníky postavil na nohy za pár týdnů. Po letech na jeho základě pan Durham vytvořil expresní protiplísňový prostředek, jehož síla je již legendární a farmaceutické firmy se téměř perou o právo prodávat ho pod vlastní značkou.

Je pravda, že tento lék pomáhá léčit i dlouhodobou plíseň téměř za 1-2 týdny a odstraňuje nepříjemný zápach na mnohem déle?

 Pojďme to zjistit!

Hyperhidróza a mykóza jsou velkým problémem vojáků a důstojníků. Armádní obuv není zrovna prodyšná. A při každodenním výcviku a nucených pochodech se vojákům hodně potí nohy. Časem se vytvoří těžko odstranitelná plíseň, nohy se odřou do krvavých mozolů, otékají, svědí a nepříjemně zapáchají. Zvláště v horkém a vlhkém počasí. V jedné z mírových misí v Asii tak plíseň málem zkosila celou rotu vojáků. Lékaři si nevěděli rady s plačícími vředy a krvavými mozoly na chodidlech bojovníků.

Lidový recept z divoké džungle dokáže postavit vojáky rychle na nohy

Naštěstí místní přišli s receptem, který léčí choroby chodidel. Vojáci si natírali chodidla a epidemie plísně brzy zmizela.

Foot Trooper co je, dávkování – tento recept obsahuje citrusový olej, kokony hedvábí, mátové listy a med

Ve správném poměru tyto složky:

 • Zmírňují pocení nohou
 • Odstraňují plíseň
 • Pečují o pokožku
 • Fungují jako deodorant
 • Vysouší nohy
 • Chrání obuv

Doktor Durham ve své soukromé laboratoři vylepšil tuto recepturu o moderní technologie. Nahradil hedvábné kokony čistým hedvábným extraktem a přidal clotrimazol, který účinně hubí plísně. Tak se zrodil tento sprej. Foot Trooper- expresní metoda odstranění pocení a plísní chodidel.

Oficiální komentář vývojáře Foot Trooper, Evan Durham

Evan Durham, tvůrce spreje Foot Trooper

V armádě jsem osobně viděl, co dokáže plíseň udělat s nohama vojáků: uhnívaly, byly plné vředů a krvácely. Tento recept naše bojovníky zachránil. Nyní jsem ho vylepšil. Efektivita tohoto spreje překonala všechna očekávání. Foot Trooper nejen vysouší pokožku a léčí praskliny a mozoly. Také rozkládá proteinovou strukturu plísně a dokonce desinfikuje pokožku a nehty od jejich spórů. Jsem hrdý na to, že je Foot Trooperprvním přírodním produktem, který vám pomůže zapomenout na plísňovou infekci a hyperhidrózu už za 1-2 týdny.

Evan Durham

Testování Foot Trooper probíhalo na nezávislých laboratořích, jinak by produkt nebylo možné uvést do prodeje. Po dokončení testů jsme odeslali zprávu s komparativní tabulkou, která ukazovala, že Foot Trooperje mnohem efektivnější, než podobné produkty.

Sami se můžete podívat na tabulku známých produktů, které si můžete zakoupit v lékárně nebo drogerii:

Foot Trooper

 • Efektivita: 100% už po první aplikaci
 • Bezpečnost: Bezpečný, hypoalergenní
 • Stabilita účinku: Dlouhotrvající účinek
 • Složení: Přírodní, žádné syntetické látky, těžké kovy ani hormony
 • Kontraindikace: Žádné. Tento produkt mohou používat muži i ženy každého věku

Antiperspiranty / Deodoranty

 • Efektivita: Neefektivní. Pouze maskují zápach kosmetickými parfémy a nebojují s plísňovou infekcí
 • Bezpečnost: Alergické reakce mohou nastat, svědění, pálení, ucpání potních žláz
 • Stabilita účinku: Dočasný účinek (1-2 hodiny)
 • Složení: Obsahuje vysoké množství hliníku, které ucpávají potní žlázy, mohou způsobit otoky a boule
 • Kontraindikace: Lidé, kteří trpí citlivostí na složky produktu

Známé účinné produkty proti plísním a pocení

 • Efektivita: Nemají žádný vliv na příčinu plísně a nadměrné pocení
 • Bezpečnost: Alergické reakce mohou nastat, svědění, pálení, ucpání potních žláz
 • Stabilita účinku: Dočasný účinek (několik hodin / dnů)
 • Složení: Obsahuje vysoké množství hliníku, které ucpávají potní žlázy, mohou způsobit otoky a boule. Kromě toho obsahují i další nebezpečné látky, které způsobují alergické reakce a kožní onemocnění.
 • Kontraindikace: Užívání je kontraindikováno těhotným a kojícím ženám, lidem mladším 16 let a lidem, kteří trpí citlivostí na složky produktu.

Proč je Foot Trooper tak efektivní – ingredience, vedlejší účinky

Aktivní složky tohoto spreje vytvářejí ochrannou vrstvu na pokožce, takže se plíseň jednoduše nemůže množit, a to ani v těch nejtěsnějších a nejvíce nepohodlných botách.

Foot Trooper desinfikuje a ničí strukturu plísňové infekce, odstraňuje svědění, nepohodlí, zrychluje hojení ran a prasklin. Díky své vysoké penetrační schopnosti snižuje také množství potu. Navíc tento sprej posiluje nehtová lůžka, hydratuje a příjemně osvěžuje pokožku díky obsahu přírodních antiseptik a účinných vitamínů.

Foot Trooper funguje čtyřmi způsoby:

 • Zmírňuje nadměrné pocení chodidel;
 • Zmrazí a zničí buňky plísně;
 • Poskytuje kombinovaný efekt na tkáně postižené plísňovými spóry: zastavuje růst kolonií, ničí dospělé buňky, ulevuje od zánětu, desinfikuje, zjemňuje a regeneruje poškozenou pokožku včetně nehtového lůžka;
 • Díky chladivému účinku rychle ulevuje od příznaků plísně – svědění, loupání, pocit suchosti a napjaté pokožky.

Zbývá pouze jediná otázka: proč se tak efektivní a praktický lék neprodává v lékárnách?

Jakmile se vědci dozvěděli o Foot Trooper, zavedené farmaceutické značky začaly nabízet panu Durham své služby. On s nimi ale odmítl spolupracovat. Vyvinul svůj produkt pro běžné lidi. A pod světoznámou značkou by takový sprej stál spoustu peněz. Tým Evan Durham se rozhodl, že nebudou s farmaceutickými společnostmi spolupracovat a začali prodávat Foot Troopersami. Díky tomut rozhodnutí je nyní tento sprej proti plísním dostupný pro všechny.

Výroba Foot Trooper

Výroba Foot Trooper

Ptáte se: kde si mohu Foot Trooper koupit? Nyní pouze na oficiální webové stránce výrobce. Je to z bezpečnostních důvodů, abychom se vyhnuli padělkům.

Doručení trvá většinou 2-3 dny, ale cena je mnohem nižší, než kdyby se produkt prodával v lékárnách, protože neplatíte nic za transport a marže.

Foot Trooper prodej, kde koupit – nezapomeňte: plíseň je nakažlivá!

Pokud se chcete vyhnout komplikacím a nenakazit své blízké, začněte se léčit při prvních příznacích plísně, jako je pocení nohou. Foot Trooper se používá snadno: Nanášejte produkt 1-3x denně v tenké vrstvě na čisté a suché nohy a nechejte ho vstřebat.

Dobrá zpráva: první várka Foot Trooper se prodává s 50% slevou. Je to díky tomu, že se materiály pro výrobu koupily také se slevou. Další várky už budou za plnou cenu.

Foot Trooper zkušenosti, diskuze, recenze

Albert

Nechápu, proč před námi pořád takové věci schovávají! Utratil jsem tolik peněz za léčbu plísně a přitom jsem si mohl koupit tento sprej a zbavit se utrpení!

Ernest

Řeknu vám proč – protože by na nás přestali vydělávat peníze, proto. Proč prodávat efektivní lék, který pomáhá po jediné kúře, abychom si ho už nemuseli kupovat znovu?

Miriam

Když můj manžel přijde večer domů, příšerně mu páchnou nohy. Už mě nebaví každý večer umývat podlahu. Když mu to řeknu, rozčílí se :))) Necítí to. Koupila jsem různé deodoranty, gely, krémy a masti, ale nic nepomáhalo ((( Už nevím, co s tím.

Ráchel

Mému muži se také potí nohy. Když něco řeknu, je z toho skandál :)

Raději mu to kupte a ušetřete si nervy. Foot Trooper opravdu pomáhá. Doporučuji!

Marie

Můj manžel si myje nohy hned jak přijde domů, ale stačí aby prošel od dveří do koupelny a jde to cítit všude! Kupuje si jen značkové kožené boty, nosí ponožky z přírodních materiálů, používá deodoranty a masti, ale je to k ničemu. Zkusíme tento sprej…

Petr

Měl jsem stejný problém. Mohy mi zapáchaly, třepily se mi nehty a chodidla mě svědily. Měl jsem na nich plíseň a zápach cítili všichni, jakmile jsem si sundal boty. Mýt si nohy a měnit boty? To vůbec nepomohlo! Stejně jako produkty z lékáren. Zkusil jsem všechno. Ale Foot Trooper mi pomohl na tento problém zapomenout jednou provždy. Naštěstí vědcům řekli, aby pomohli vojákům a ti to udělali. Na nás chtějí jen vydělávat…

Marek

Holky mají štěstí, že takové problémy nemají…

Lenka

Ale jistě! Nosila jsem drahé i levné boty, kvalitní i nekvalitní, ale stále jsem měla tento problém, nepomáhalo mi vůbec nic!!! Moje nohy byly vysušené, ale já jsem neztrácela naději. Sprej Foot Trooper byl mojí záchranou. Mimochodem mi o něm řekl manžel mojí kamarádky, je to bývalý voják a používal to ve službě. Díky němu se nestydím sundat si boty na večírku. Doporučuji to každému.

Pavel

Mohu potvdit, že je to skutečně nejefektivnější produkt. Používal jsem ho, když jsem byl v armádě. Když jsem se vrátil domů, opět jsem měl plíseň chodidel. Potom jsem našel tento článek a měl jsem velkou radost. Objednal jsem několik balení na oficiální webové stránce s dobrou slevou.

Radek

ku*va, pořád před námi něco schovávají!!!

Daniela

Objednala jsem tento sprej pro svého otce a syna, a i pro svého manžela. Děkuji všem za zpětnou vazbu.