FlyBra Česká republika, cena, recenze, návod – neviditelná push-up podprsenka bez ramínek a švů

By | April 27, 2022

Tabl of Content

FlyBra zkušenosti, vedlejší účinky

FlyBra prodej, co je, Česká republika

FlyBra koupit, recenze, diskuze, návod

FlyBra cena, kde koupit, komentáře

Vypadat dokonale je přirozenou touhou každé dívky, bez ohledu na to, kde se nachází. Na rozdíl od některých názorů, že spodní prádlo nehraje nijak zvlášť důležitou roli, neboť je skryto pod oblečením, je krása siluety do značné míry dána tím, jak dobře byla podprsenka vybrána.

FlyBra – samolepicí neviditelný model podprsenky! Podívejme se, co je FlyBra, jak podprsenka funguje, jaké jsou její výhody, jak používat FlyBra podle návodu, kde koupit FlyBra a jaká je její cena prodej v Česká republika. Přečtěte si také recenze, komentáře a diskuze na FlyBra na fórech.

Co je a jaké má výhody oproti běžným podprsenkám

Poměrně nedávno mohlo něžné pohlaví dostat k dispozici spodní prádlo FlyBra a, které se i přes novinku již etablovalo jako jedno z nejlepších na trhu a mezi dívkami si získalo oblibu.

Série FlyBra zahrnuje podprsenky, které se optimálně přizpůsobí ženské siluetě bez ohledu na velikost vašich prsou.

Na rozdíl od běžných modelů podprsenek se řešení od FlyBra mohou pochlubit řadou výhod.

  • Jsou vybaveny silikonovými košíčky, které jsou bez zapínání a švů. Proto vám podprsenka nezpůsobí nepohodlí, ať děláte, co děláte. Takové spodní prádlo můžete nosit k večerním i otevřeným šatům a můžete si být jisti, že neomezují v pohybu. I přes absenci obvyklých spojovacích prvků se v takovém spodním prádle budete cítit maximálně sebevědomě a pohodlně
  • FlyBra bez ramínek, takže vypadá perfektně s naprosto každým outfitem. Povlečení bude vypadat obzvláště působivě u šatů a halenek, které mají velmi velké výřezy, otevřenou záda nebo oblast ramen
  • Podprsenka opticky nejen mírně nadzvedne poprsí, ale také správně modeluje tvar prsou, takže je univerzálním řešením a je vhodná i pro ženy s nepříliš estetickým tvarem prsou
  • S FlyBra nenarazíte na takový problém, že by prádlo bylo vidět přes oblečení. Materiál podprsenky je tak tenký a jemný, že vůbec nevynikne, i když jsou vaše šaty z průhledné a lehké látky
  • Univerzální velikost vám umožní použít podprsenku FlyBra naprosto každé ženě
  • Produkty FlyBra jsou přiměřeně dostupné a jsou velmi praktické a nezhoršují se po dlouhé době používání

Proč si ženy vybírají FlyBra?

Invisible bra FlyBra je podprsenka bez ramínek a kosticí, která dokáže opticky zvětšit objem vašich prsou o 1-2 velikosti, zvednout je a podepřít. Podprsenka je vybavena speciálním šněrováním, které umožňuje upravit košíčky. Svůdným push-up efektem můžete dodat svým prsům. Přiléhá těsně k tělu, bezpečně drží na hrudi díky silikonové základně a zůstává pod oblečením zcela neviditelný. Ideální k otevřeným, světlým outfitům a večerním šatům.

Většina žen nepřemýšlí o tom, že pokrok se nezastaví, a ze zvyku nadále kupují standardní podprsenky, aniž by tušily, že již dávno byly vynalezeny pokročilejší, praktičtější a pohodlnější modely.

FlyBra – jedna z nejnovějších inovací ve výrobě položek dámského šatníku, která způsobila skutečnou revoluci na trhu s intimním prádlem.

Návrháři s bohatými zkušenostmi ve světě módy už léta pracují na vytvoření dokonalé podprsenky v každém ohledu. Jejich touhy a naděje byly korunovány úspěchem – tak se objevil model FlyBra.

Skutečné recenze FlyBra říkají, že tento kus oblečení plně splňuje požadavky moderních žen a umožňuje vám cítit se sebevědomě, krásně a v pohodě.

  • Prsatější košíčky jsou vyrobeny z lycry, měkké a odolné, bez vnějších a vnitřních švů a ramínek, což umožňuje nosit tento kus oblečení absolutně za jakýchkoli podmínek
  • Lepicí základna je pro ženské tělo naprosto bezpečná, těsně přiléhá k hrudníku a nedovolí sklouznutí z těla po celý den
  • Pomocí speciálního šněrování si může každá žena upravit tento model tak, aby seděl jejím prsům

Každý, kdo si již pořídil podprsenku FlyBra pro tvar prsou, ví, o čem mluvíme.

Způsob aplikace

Důležité: před nasazením podprsenky musíte důkladně očistit pokožku hrudníku mýdlem bez obsahu oleje. Dále povolte šněrování a nalepte silikonové košíčky na hrudník.

Na konci je třeba utáhnout šněrování a stisknout silikonové košíčky rukama po dobu jedné minuty, abyste dosáhli maximální fixace. FlyBra nevolá vedlejší účinky!

Očistěte pokožku hrudníku. Povolte šněrování a nalepte silikonové košíčky na hrudník. Utáhněte tkaničky, abyste vytvořili dokonalý výstřih. Po použití příslušenství naneste na pokožku hrudníku hydratační krém a podprsenku umyjte v teplé vodě s mýdlem a osušte, vyhněte se slunečnímu záření.

FlyBra neviditelná podprsenka je vhodná pro opakované použití. Po nošení je vhodné omýt teplou mýdlovou vodou. Tuto podprsenku nikdy nesušte na radiátoru nebo mimo přímé sluneční světlo. Také se tato podprsenka nedoporučuje těhotným ženám a ženám během kojení.

S neviditelnou podprsenkou FlyBra Snadno dosáhnete chutných tvarů!

2600 Kč

1300 Kč