Flekosteel Česká republika diskuze, cena, koupit: obnovte aktivní životní styl!

By | September 20, 2019

Trpíte target bolestí kloubů? Flekosteel řešení osteochondrózy

 • Zmírňuje syndrom bolesti
 • Účinný produkt na osteochondrózu, artrózu a poranění kloubů
 • Obnovuje zdraví kloubů

Flekosteel potřebujete, pokud:

 • máte sedavý životní styl
 • máte natažený nebo zraněný sval
 • máte bolesti kostí nebo praskliny kloubů
 • nemůžete narovnat záda a dělat určité pohyby kvůli nepohodlí

Alkalická rovnováha je důležitá pro vaše zdraví

Kyseliny jsou chemické sloučeniny, které neutralizují báze. V našem těle se vyskytují hlavně v důsledku konzumace určitých potravin a nápojů, vdechování znečištěného vzduchu, zažívání úzkosti a stresu a vynakládání fyzické námahy.

Alkalická voda obohacená o vodíkové nano bubliny chrání vaše zdraví.

Alkalické roztoky neutralizují a odstraňují kyseliny z těla:

Flekosteel řešení osteochondrózy

FLEKOSTEEL je bohatý na účinné aktivní látky!

 • Extrakt z houby rybniční
 • Výtažek z kalísie
 • Jedlový olej
 • Olej z kajenského pepře
 • Eukalyptový olej
 • Esenciální oleje z rozmarýnu a zázvoru
 • Ethyl vanilin
 • Skořicový éterický olej
 • Kafr
 • Kukuřičný olej
 • Močovina
 • Betain

FLEKOSTEEL je produkt pro péči o tělo, který ulevuje od nepříjemných pocitů a zlepšuje pohyblivost, když jsou vaše svaly a klouby napjaté. Jeho uklidňující receptura obsahuje rostlinné výtažky (houba rybniční a kalísie) a éterické oleje (jedle, kajenský pepř, eukalyptus, rozmarýn, zázvor a skořicové esenciální oleje), které mají synergický účinek, pokud jsou zkombinovány. Produkt pomáhá zmírňovat oxidační stres:

Flekosteel použití
 • Normální buňka  
 • Buňka „napadená“ volnými radikály
 • Buňka pod oxidačním stresem

Flekosteel: přirozené, bezpečné a rychlé řešení problémů s klouby. Jak pouzivat Flekosteel

Pokyny: Aplikujte 1-3krát denně na postižené části těla. Masírujte lehkými pohyby, dokud se úplně nevstřebá.

Chrání vás před osteochondrózou anestetické účinky

OrthoMedikal

Ortopedické

lékařské centrum, Ostrava

V současné době naní na osteochondrózu nic účinnějšího než Flekosteel.

Je to skvělý produkt pro použití při artróze a osteochondróze. Doporučujeme to našim pacientům, kteří trpí bolestmi páteře a kloubů. Flekosteel zmírňuje bolest a snižuje otoky během okamžiku. Obnovuje také klouby a vazy, což vám umožňuje obnovit aktivní životní styl. Balzám je účinný také proti změnám souvisejícím s věkem. Pokud budete používat pravidelně, pomůže vám to jednou provždy zapomenout na vaše zdravotní problémy!

Všechny složky jsou čistě přírodního původu.

Porovnání s oblíbenými metodami řešení osteochondrózy

Flekosteel recenze, zkušenosti, diskuze

Flekosteel recenze

Marie Malášová 58, prodavačka

Musím se starat o své vnoučata, ale mám degenerativní chorobu plotének. Trpěla jsem strašnou bolestí v nohou, neustále mi křupalo v kolenou. Vyzkoušela jsem ultrazvukové ošetření, všechny druhy tepelných náplastí atd. Ale pomohl mi až Flekosteel. Přestaňte ztrácet čas a začněte používat účinné metody.

Jan Balušťák 55, účetní

Mnoho let jsem trpěl silnými bolestmi. Moje žena mi koupila léky proti bolesti, ale vůbec mi nepomohly. Poskytovaly pouze dočasnou úlevu od bolesti. Pak jsem narazil na tento web a koupil FLEKOSTEEL. Nevšiml jsem si žádného okamžitého účinku, ale po pár dnech používání se můj stav dramaticky zlepšil.

Alena Kozáková 52, šéfkuchařka

Ve věku 50 let jsem trpěla neustálými bolestmi. Během posledních dvou let se bolest ještě zhoršila. Myslela jsem, že skončím na vozíku. Můj vnuk mi řekl, že slyšel o skutečně účinném přípravku. Bylo na něj mnoho pozitivních recenzí a on mi ho koupil online. Dokončila jsem kompletní kúru. Bolest už zmizela. Jsem bez bolesti 2 měsíce a opravdu se chci podělit o své zkušenosti.

Flekosteel objednat, cena, kde koupit

2600 Kč

1300 Kč

Flekosteel řešení osteochondrózy

Pokud vám bylo řečeno, že není možné vyléčit záda a klouby po 50, měli byste vědět, že to není pravda! Flekosteel použití, vedlejsi ucinky

Flekosteel vedlejsi ucinky

Martin Gorelík

odborník, Česká republika. Zakladatel moderní kinezioterapie (neurologie a ortopedie) – alternativní metody řešení chronických onemocnění a poranění pohybového aparátu. Hlavním principem této nové metody není užívání léčivých přípravků nebo nošení korzetů, jde spíše o lepší pochopení vlastního těla a jeho potenciálu.

Praxe: více než 30 let

Mějte na paměti jednoduchou pravdu a nikoho neposlouchejte: nemoci kloubů lze léčit i ve stáří

Tento odborník tvrdí, že dokáže vyléčit osteochondrózu, která se vyvinula během 18 let za pár měsíců. Že dokáže vyléčit starší ženu trpící nejzávažnějším případem artritidy za 78 dní. Pokud jde o bolesti kloubů, pokud budou léčeny správně, budou pryč do 4 dnů! Během 48 let své praxe neustále potvrzuje každé své prohlášení tím, že ukazuje, jak to funguje v praxi. Ihned po přímém přenosu na kanále „Česko-1“ (program na téma „jak udržet vaše klouby zdravé v jakémkoli věku“) známý odborník Martin Gorelík souhlasil s rozhovorem.

Dobrý den, pane Gorelík. Řekněte mi, je pravdivé tvrzení, že nemoci kloubů a osteochondróza jsou nevyhnutelné pro starší lidi?

Dobrý den. To samozřejmě není pravda. Nadměrná důvěra v lékaře, kteří se vás snaží vyléčit 10 let, ale nikdy se jim to nepodaří, to je bohužel nyní nevyhnutelné. Ve skutečnosti lze klouby, osteochondrózu a celý kosterní systém velmi dobře léčit v každém věku. A to není zázrak, ale pouze čistá věda.

Pokud znáte tajemství a vynakládáte trochu úsilí, pokud jde o sebekázeň, můžete tuto nemoc zničit velmi rychle, tisíce mých pacientů to dělají.

A jaké je tajemství?

Tajemství spočívá v pochopení toho, proč máte bolesti. Celkově existuje až 147 různých možných důvodů pro rozvoj osteochondrózy a artrózy uvedených v lékařských encyklopediích, ale následek je stejný – klouby, obratle a chrupavky ztrácejí pružnost, a tím bolest. Jsou opotřebované kvůli špatnému krevnímu oběhu.

To je celé tajemství, léčíme kloub obnovením jeho zásobení krví.

Je ale přece prokázáno, že je téměř nemožné obnovit krevní oběh po 45 letech věku?

To je úplný nesmysl. Po zranění jsem se dostal z invalidního vozíku, a to bylo vážnější, než když mi bylo 45.

Zachránili jste před invaliditou i ostatní?

Ano a vícekrát. Ale většina mých pacientů jsou obyčejní lidé starší 40 let, kteří tuto chorobu získali s věkem. Přicházejí ke mně s podobnými problémy: osteochondróza, artróza, revma, skřípnutý nerv. Tyto nemoci vás vyčerpají a nenechají vás normálně žít.

Lidé si stěžují na bolest, a že je pro ně těžké chodit. Jsou to jen obyčejní lidé, nejsou to sportovci a nejsou zdravotně postižení. Chtějí vědět „Proč já? Co jsem udělal?’ Jasně odpovídám „Nefňukjme a začneme obnovovat krevní oběh“.

Jak obnovíte krevní oběh v tomto věku?

Donedávna jsem pomáhal svým pacientům pomocí komplexního pohybového programu sestávajícího z 96 cviků, do nichž byli zapojeni školitelé. Jedná se o velmi účinnou metodu, ale velmi dlouhou a náročnou.

Bolí to, je to obtížné, lidé nemají čas na cvičení. Věřil jsem, že existuje jednodušší a modernější metoda a našel jsem ji.

Jak velmi zajímavé! Řeknete o tom našim čtenářům?

Jistě. Naše centrum bylo první v Česku, které získalo certifikovaný přístup ke zbrusu novému přípravku na osteochondrózu a bolest kloubů. Musím přiznat, že když jsem se o tom poprvé dozvěděl, jen jsem se zasmál, protože jsem nevěřil v jeho účinnost. Výsledky našich testů mě ale ohromily – 4 567 pacientů se úplně zbavilo svého stavu, což je více než 94% všech testovaných subjektů. 5,6 pocítilo výrazné zlepšení a pouze 0,4 % nezaznamenalo žádné změny.

Jaký je to přípravek?

Mluvím o jedinečném přípravku Flekosteel Tento balzám umožňuje zapomenout na bolesti zad a kloubů prakticky okamžitě, ne déle než za 4 dny a pomáhá i u těch nejzanedbanějších případů za pár měsíců.

Na vývoj této receptury bylo vynaloženo více než 1,3 milionu korun a za právo distribuovat tento produkt po celé zemi bylo vyplaceno téměř 13 milionů.

Znamená to, že Flekosteel lze zakoupit pouze v Čechách?

V tuto chvíli ano. Ale počínaje 1. lednem bude k dispozici všem občanům Evropy.

Jak tento zázračný balzám funguje?

Není žádný zázrak, pouze čistá věda. Balzám Flekosteel se skládá z 32 silných komponentů, díky nimž oslabené staré buňky fungují 7krát rychleji, když se s nimi dostanou do styku, takže se buňky postupně omlazují.

Jedinou aplikací balzámu na postiženou oblast aktivujete více než 930 000 buněk, které slouží lepšímu průtoku krve. Takto probíhá toto ošetření. Hlavní věc je zde stabilita.

Zní to působivě. Potřebujeme však další vysvětlení, co by to znamenalo pro lidi s běžnými nemocemi?

To znamená, že středověká česká medicína se konečně stává minulostí a vy můžete své nemoci vyléčit doma během 1-2 měsíců. Balzám Flekosteel nemá žádné anestetické účinky, „obnovuje“ tělo na buněčné úrovni. Odstraňuje základní příčinu bolesti a dostane klouby a páteř zpět do původního, normálního stavu. Pacient se nejen zbaví příznaků, ale také eliminuje jádro nemoci – oslabený průtok krve způsobený pomalými umírajícími buňkami.

Úplně první den balzám spustí funkci regeneračních systémů těla. Ulevuje také od syndromu bolesti, což pocítíte téměř okamžitě. Za 2-3 týdny bude kúra ukončena, ale mějte na paměti, že byste ji měli časem zopakovat, abyste předešli recidivě.

Pomáhá balzám Flekosteel jen při artróze a osteochondróze?

Ne, to je to, co se snažím lidem vysvětlit: působí na buněčné úrovni a obnovuje váš krevní průtok. Pomáhá od všech nemocí souvisejících s klouby a páteří, jako jsou artróza a artritida, ischias, revmatismus, radiculitida, uskřípnuté obratle. Zranění, traumata, modřiny, zlomeniny, dokonce i mozoly – balzám je ve všech těchto případech vysoce účinný.

Vypadá to jako velmi všestranný přípravek. Opravdu eliminuje všechny tyto nemoci, nejen zmírňuje bolest?

Balzám Flekosteel zmírňuje bolest (v raných stádiích léčby) a nakonec zcela eliminuje nemoc. Nechápejte mě špatně, mám rád cvičení a sport a nechci s ním přestávat, ale pro většinu mých pacientů je tento balzám nejjednodušší, nejúčinnější a dostupnou metodou.

Myslím, že mnozí by chtěli vědět, kde se tento balzám dá sehnat?

Chtěli jsme ho začít prodávat v lékárnách, ale zdá se, že se s lékárníky nedohodneme, protože balzám může zkazit jejich podnikání. Lidé si kupují léky a je stále více a více těch, kteří léky z lékáren jakoby potřevují – a to je stav, který lékárníkům vyhovuje.

Teď to prodáváme výhradně na internetu oficiální stránka.

Jsou zde však některé výhody – prodáváme přímo, bez prostředníků, což nám dává šanci snížit cenu, která je o 4,7 levnější než maloobchodní cena.

Přeprava se provádí poštou, platba při dodání, jedná se o domácí ošetření, takže nebudete potřebovat pozorování specialisty. Nicméně chápu, že ně každý mi musí věřit, že říkám pravdu. Pokud chcete porovnat, zkuste přípravky od jiných výrobců. Ale jsem si jistý, že nenajdete nic ani vzdáleně podobného balzámu Flekosteel, pokud jde o jeho účinnost.

Děkuji vám, pane Gorelík, za rozhovor! Chcete něco říci našim čtenářům na závěr?

Ano! Ano, samozřejmě. Chtěl bych upozornit naše čtenáře na to, že nemoci zad a kloubů jsou čím dál„mladší“, tj. nyní jimi trpí nejen staří lidé. I mírné pravidelné bolesti jsou znamením, které nesmíte ignorovat. Váš lékař vás nebude přesvědčovat, abyste se léčili.

A pamatujte: nemoci vyvolané bolestmi kloubů a páteře nepřináší jen nepohodlí. Také mohou zkrátit váš život o 10-15 let.

P.S.: odborník Gorelík se rozhodl dát Flekosteel prvním 50 kupujícím za sníženou cenu! Přejděte na oficiální stránky a možná budete mít štěstí!

tazatelka Vanessa Morávková

Fotografie z otevřených zdrojů

Flekosteel cena

Bolí vás klouby nebo páteř?

Balzám Flekosteel je efektivní metodou léčby osteochondrózy, osteoartritidy a zranění!

 • Ulevuje od bolesti
 • Stimuluje regeneraci chrupavky
 • Odstraňuje svalové napětí
 • Bojuje proti otokům
 • Odstraňuje záněty

FLEKOSTEEL je lék, který rychle odstraňuje bolest způsobenou osteoartritidou a osteochondrózou. Může zmírnit svalové křeče a záněty. Flekosteel také efektivně léčí osteochondrózu a osteoartritidu protože zpomaluje rozklad chrupavky a zlepšuje metabolismus, takže podporuje regeneraci chrupavkové tkáně.

Pozitivní účinky zaznamenáte už po prvním použití. Při pravidelném používání se zbavíte onemocnění kloubů a páteře a zastavíte jejich průběh.

Výhody krému Flekostell na záda a klouby

Flekosteel objednat

Široké spektrum účinků

Léčí onemocnění kloubů a potíže spojené se stárnutím a s páteří.

Nemá žádné vedlejší účinky

Je naprosto bezpečný pro pravidelné používání

100% přírodní složení

Pouz aktivní rostlinné složky

Vysoká účinnost

Zlepšuje celkový stav kloubů a zmírňuje bolest už po první aplikaci

Testováno odborníky

Tento produkt je certifikován a splňuje požadované standardy*

Jak používat Flekosteel

 • Nanášejte na suchou pokožku a vtírejte tak, aby se vstřebal
 • Používejte 2-3x denně
 • Neoplachujte vodou alespoň hodinu po aplikaci

Jak si objednat balzám na klouby Flekosteel

 • Vyplňte objednávkový formulář
 • Vyberte si metodu doručení
 • Zaplaťte za produkt až při převzetí

1300 KČ

2600 KČ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 2 =