CytoForte Česká republika co je, cena, koupit: drtivý úder na cystitidu a její projevy

By | June 26, 2019

Tabl of Content

Co je kapsle CytoForte proti cystitidě

Cystitida je aktuální a běžný problém u žen. Jen v ČR je každoročně registrováno 26-36 tisíc případů tohoto onemocnění. Vzhledem k fyziologické struktuře těla (krátká a široká močová trubice předurčuje k pronikání mikroorganismů), ženy trpí cystitidou až 30krát častěji než muži. Podle statistik trpí každá čtvrtá žena tímto onemocněním během svého života nejméně 6krát a 32% trpí chronickou cystitidou.

Hlavní příznaky akutní cystitidy

 • časté nutkání na močení
 • pocit neúplného vyprázdnění
 • řezání a pálení při močení
 • močení v malých dávkách
 • bolest při močení
 • tmavá moč, změna barvy moči
 • zvýšená tělesná teplota
kapsle cytoforte

Cystitida je zánětlivý proces v sliznici močového měchýře.

Ve většině případů má cystitida infekční povahu. Hlavní příčinou cystitidy (až 80%) jsou bakterie E. coli. Maligní bakterie vstupují do močového měchýře přes močovou trubici z rezervoárů infekce pod vaginou (vulvitida a vaginitida různého původu) a střev (v důsledku nedodržování osobní hygieny, nesprávného mytí).

Vysoká prevalence cystitidy u žen je podporována zvláštnostmi anatomické struktury urogenitálního systému. Uretra (močová trubice) žen je kratší a širší, což je důvod, proč se bakterie mnohem snáze pohybují směrem nahoru.

Klinické příznaky cystitidy u žen jsou jasné, pokud jde o akutní proces.

Příznaky chronické cystitidy jsou obvykle méně zřejmé – jejich intenzita je méně výrazná, objevují se a pak zmizí.

V CytoForte není nic nadbytečného. Bez antibiotik. Bez umělých složek

cytoforte proti cystitidě
 • Brusinkový extrakt: má baktericidní účinek a ničí buněčné patogeny E.coli
 • Extrakt z heřmánku: podporuje svalovou relaxaci v urogenitálním kanálu, který rychle zmírňuje bolest
 • Zinek: regeneruje tkáň sliznice poškozenou infekcí
 • Vitamin E: zabraňuje zánětu v těle a obnovuje urogenitální systém
 • Vitamíny skupiny B: produkuje protilátky, které inhibují patogeny v těle

Cyto Forte optimální složení s důkladně vybranými ingrediencemi

cytoforte diskuze

Opatření komponentů jsou předmětně vyráběna k vylepšení nemocných příčin nemocných nárazů infekce, rychlého odstranění udržitelných příznaků a prevence předchozích chorob v dalších

Bioaktivní přípravek CytoForte pomáhá od cystitidy v 8 etapách

cytoforte koupit
cytoforte prodej

Oleg Vysoký

Lékař – urolog, kandidát lékařských věd

Moje doporučení pro pacienty s cystitidou – nenosir těsné a syntetické prádlo, které je nepříjemné. Druhou možností je, pokud je to možné, lůžkový režim. Za třetí, ale co je nejdůležitější – užívání doplňku CytoForte.

V současnosti je tento přípravek na rozdíl od antibiotik jedinou rychle působící látkou, která nemá žádné vedlejší účinky. Po zahájení užívání přípravku CytoForte trvá pouze 17 minut, než zaznamenáte první výsledky. Vysoká účinnost přípravku CytoForte je způsobena komplexem účinných látek, na které si bakterie, původci cystitidy, nedokáží vyvinout rezistenci. Nástroj účinně ničí patogeny v genitourinárním systému a eliminuje nepříjemné symptomy nemoci. V průběhu klinických studií bylo zaznamenáno: měsíční podávání doplňku zajišťuje absenci bakterie E..Coli v 98% případů a zabraňuje opakování onemocnění v budoucnosti..

Balení CytoForte obsahuje 20 kapslí

cytoforte lékárna

Vzhledem k tomu, že složky rostlin v kompozici CytoForte nevytvářejí rezistenci bakterií a nepřispívají k jejich rezistenci, lze přípravek užívat po dlouhou dobu (až 1 měsíc) a v případě potřeby opakovat po celý rok.

Jak pouzivat CytoForte:

 • 2 kapsle / den alespoň 1 měsíc po terapii uti * antibiotika
 • 2 čepice / den nejméně než 1 měsíc s častým recurrentem uti * (> 3 smlouvy během roku)
 • 1 čepice / den nejméně než 1 měsíc zvýšené riziko rozvoj IMC *

Složky přípravku podporují posílení proti bakteriím a zajistí , že se akutní IMC* nebudou opakovat

* IMC – infekce močových cest

cytoforte forum

Situace možného použití CytoForte jsou: období po antibakteriální terapii infekcí močových cest, v případě častých opakovaných epizod infekcí močových cest, stejně jako v období zvýšeného rizika jejich vývoje na pozadí nepříznivých faktorů (sezónní změny, horké / vlhké klima, hypotermie, stresové situace) , cestování, nepříznivé hygienické podmínky).

Už vědí, jak CytoForte funguje – forum, komentáře, recenze

98% kupujících doporučuje přípravek ke koupi

cytoforte lékárna
cytoforte vedlejší účinky
cytoforte zkušenosti
cytoforte recenze

Kde koupit CytoForte – cena, prodej, lékárna

Stará cena: 2600 Kč

Nová cena: 1300 Kč

Jak se zbavit cystitidy v týdnu bez antibiotik. CytoForte diskuze, vedlejší účinky

V únoru letošního roku vědci Světové zdravotnické organizace odhalili, že cystitida je stále jedním z nejčastějších urologických onemocnění.

Vzhledem k fyziologické struktuře těla (krátká a široká močová trubice předurčuje pronikání mikroorganismů) trpí ženy cystitidou až třicetkrát častěji. Podle statistik jí trpí v průběhu svého života asi 20-25% žen, tj. jedna ze čtyř, a 15% trpí chronickou cystitidou.

V 80–90% případů je původcem zánětu sliznice močového měchýře E. coli, nebo vědecky Escherichia Coli. V jiných případech je cystitida způsobena stafylokoky, streptokoky, pohlavně přenosnými mykózami a hypotermií.

Jak nebezpečná je běžná cystitida?

Je velmi důležité neváhat s léčbou, protože cystitida může způsobit velmi závažné komplikace: infekce v močových cestách se může dostat do ledvin. Při dlouhém průběhu onemocnění může infekce vést k rozvoji pyelonefritidy – zánětu ledvinové tkáně, která se projevuje vysokou horečkou a bolestí dolní části zad.

Pokud se onemocnění nepodchytí včas, onemocnění se stane chronickým, může vzniknout například cystalgie (konstantní akutní bolest během močení). Dalším stupněm je stahování močového měchýře, která vede k invaliditě.

Jak se zbavit cystitidy: názor odborníků

kde koupit cytoforte

Jiří Kovalčík Urolog na městské klinice

Lidé často zmírňují bolest a nepříjemné pocity cystitidy lahví s horkou vodou. To je velmi nebezpečné – nemoc se může stát chronickou s infekčními komplikacemi. Budete se muset uchýlit k antibiotikům, což zase způsobuje řadu dalších vedlejších účinků.

cytoforte objednat

Irena Perlická Specialista na léčbu nemocí zdravotního střediska Zdravé ženy

Často se při silné cystitidě lidé obracejí na homeopatii. Nicméně tento typ léčby je stále předmětem diskuse mezi lékaři kvůli neúčinnosti. Podle statistik je metoda účinná pouze v 17% případů.

co je cytoforte

Petr Dunajský. Lékař urolog, kandidát lékařských věd

Moje doporučení pro pacienty s cystitidou je odmítnutí těsného syntetického prádla. Druhou možností je, pokud je to možné, odpočinek na lůžku. Třetí, ale nejdůležitější věcí je užívání doplňku stravy CytoForte V tuto chvíli je tento přípravek jediný, která nemá žádné vedlejší účinky. Pouhých 17 minut po užití CytoForte se zbavíte nepříjemných příznaků nemoci. A měsíční kurz užívání doplňku stravy zabraňuje opakování onemocnění.

Vysoká účinnost Cytoforte způsobený obrovským komplexem aktivních a přírodních látek, u kterých se bakterie – patogeny cystitidy nejsou rezistentní. Konkrétně:

 • Brusinkový extrakt: baktericidní a zklidňuje zánět
 • Zinek: regeneruje buňky sliznice poškozené infekcí
 • Vitamin E: zabraňuje zánětu v těle a obnovuje urogenitální systém
 • Vitamin B6: produkuje protilátky, které inhibují patogeny v těle

Doporučené dávkování: 1 tobolka ráno a večer, bez ohledu na jídlo. Pro upevnění výsledku je možné opakovat podávání po 5-10 dnech.

cytoforte česká republika

Dobré zprávy: koupit Cytoforte je nyní možné z pohodlí domova. Objednat CytoForte Česká republika

Není žádným tajemstvím, že farmaceutické společnosti ve snaze o finanční zisk prodávají zboží s minimálně 200% marží. Proto výrobce prodává zboží pouze na oficiálních stránkách. Dávejte pozor, abyste si lék na stránkách třetích stran nekupovali.

Jak se zbavit cystitidy bez antibiotik? CytoForte zkušenosti, účinky

 Angelina_mur

Holky, SOS! Minulý týden jsem byla se synem dlouho venku, usne mi jenom venku v kočátku a zjevně jsem prostydla, zmokla jsem a nohou jsem měla tenké tenisky. V důsledku toho mám cystitidu. Běhám na záchod každých 5 minut, jsem už úplně vyčerpanác, kdo s tím máte zkušenosti, poraďte mi, co vám pomohlo?

Komentáře uživatelů:

 MamaFilippa077

Naprosto vás chápu! Kvůli slabé imunitě se u mě cystitida objevila po těhotenství. Jakmile je chladno, už je tu! Vyzkoušela jsem snad všechno, prášky mají dočasný účinek a hlavně jsem jich užívala tolik, že z ich mám žaludeční problémy. Proto jsem přešla na přírodní prostředky. Ze všech věcí, které jsem vyzkoušela, je nejlepší CytoForte.

Co je skvělé, že to nejsou páchnoucí byliny, které se nedají pít, ale kapsle. Obsahují všechny vitamíny, zinek, heřmánek a brusinkový extrakt. Četla jsem, že tyto složky velmi dobře zmírňují zánět a bolest.

Brala jsem Cytoforte 10 dní 2 krát denně. Příznaky zmizely už druhý den, a pak se postupně bojuje se zánětem. Už za týden jsem ani nevěděla, co je to cystitida.

 Ola-La

Mně máma svařila nějaké bylinky, ale s těmi se musí opatrně, když jsem jich vypila hodně, měla jsem vyrážku.

Simona

Taky mám cystitidu. Po nemoci. Chvíli mi dá pokoj, a pak jen cose trošku ochladí, tak šup a mám jí zpátky! Počkám, kdo tu co poradí.

Sylvinka

Také jsem se zbavila cystitidy pomocí Cytoforte Doporučil mi to obvoďák. Jako ťukám na dřevo, ale půl roku už mám pokoj.

cytoforte funguje

 Naďa

Chránit nohy před nastydnutím, to každopádně. A dojít si na rozbor krve. Já jsem taky pro přírodní prostředky chemie jen tráví tělo.

Fialka

Hodně lidí nechápe, co je to cystitida a jen tlumí bolest a nepohodlí pomocí prášků. Ale cystitida je zánětlivý proces, který se může stát chronickým (stejně jako se to stalo mojí kamarádce). Takže to v žádném případě neberte na lehkou váhu.

Beruška

Mám chronickou cystitidu, zdá se mi, že se to nedá vyléčit, nechala jsem to tehdy plavat… teď se snažím se o sebe starat, nenastydnout a tak.

Evženie P.

Ano, o čem to mluvíte, můžete ho vyléčit a bez antibiotik. Moje matka tím trpěla více než 10 let, ani doktoři jí nemohli pomoct. Objednala jsem jí přes internet Cytoforte Nejdřív ho nechtěla s tím, že jí nepomůže. Ale pomohlo! Ak už tři roky je v pohodě. Nedávno šla ke gynekologovi, testy byly mnohem lepší, nejsou tam žádné další škodlivé bakterie. Já bych ho vůbec doporučila všem jako prevenci.

Kateřina

dneska jsem oběhla tři lékárny a nikde to neměli cyto forte Kde to vůbec kupujete?

Princezna Eva

Pokud vím, dá se sehnat jen na internetu na oficiálních stránkách. Objednala jsem si taky, doručují to rychle, trvá to tak 2-3 dny. Ale v lékárnách mohou být padělky, už jsem o tom četla. Takže je lepší objednávat pouze u výrobce.

Hana

Pomohly mi nějaké kapsle, teď si honem nevzpomenu na název. Fungují skvěle, ale pak musíte obnovit střevní mikroflóru, protože jsou silné.

Coco rokoko

Jakmile jsme se s manželem rozvedl, cystitida okamžitě přestala. Věděla jsem, že je to všechno jeho chyba.

Funny girl

Také jsem měla cystitidu. Doktor mi poradil tyhle triky. Chcete-li zmírnit bolest během akutního období, můžete se zahřát vyhřívací podložkou (dát si jí mezi nohy nebo na podbřišek), ale to funguje jen tehdy, pokud je cystitida bez krevního výtoku. Pijte více tekutin (pro častější močení), nejezte pikantní pokrmy ani nepijte kávu.V průběhu akutního záchvatu zachovejte sexuální zdrženlivost (to byla ta nejtěžší věc pro mého manžela i pro mě). Příznaky postupně mizí, ale nevím, na jak dlouho. Zatím měsíc v pohodě.

Soňa

Díky bohu, nikdy jsem to neměla a doufám ani nikdy nebudu. Vždycky se oblékám podle počasí, v zimě klidně i troje ponožky, dvoje kalhoty, atd. Stejně to mají jenom ti, kdo běhají v silnokách a sukýnkách, když je venku mínus dvacet,

Helena

Nevíte přesně, co je to cystitida, proto píšete takové nesmysly. Může vzniknout z nesprávné výživy, z fyziologických důvodů, co s tím mají společného silonky? Nebo si myslíte, že jsme všichni blbí a chodíme v zimně nazí?

mama Bo

Všichni lékaři radí pouze antibiotika, ve svém arzenálu nemají nic jiného. Ale po týdnu nebo dvou všechno začne znovu. Mám kamarádku, která brala troje antibiotika. Dobrala jedny a do týdne potřebovala další. Když šla k jinému doktorovi, znovu jí předepsal antibiotika, další, silnější. A tak pořád dokola. Nakonec mě poslechla, objednala Cytoforte a po třech dnech všechno konečně zmizelo, a ulevilo se jí prakticky okamžitě. A není nutné se trávit antibiotiky. Ale lidé to hned nechápou. Je to škoda.

cytoforte účinky

 KristinKA

Mám stejný problém… a všimla jsem si: zhoršení nastane den po sexu nebo po požití alkoholu, i minimálního množství

Paní popová

Musíte hodně pít. Pijte brusinkovou šťávu, jíst hodně jogurtu.Pomáhají také teplé sodové koupele a heřmánkový čaj aspoň 4krát denně. Aspoň na chvíli to pomáhá.

Xenie

Ale proč na chvíli, když se toho dá zbavit napořád? Víte, proč je brusinková šťáva dobrá? Obsahuje aminokyseliny, které zabíjejí bakterie, které způsobují cystitidu. Proto je brusinkový extrakt hlavní složkou Cytoforte Zinek zvyšuje účinek a posiluje imunitní systém tak, aby se nemoc nevrátila. Proto neřešte nesmysly, ale vezměte si přípravek, který opravdu pomáhá.

cytoforte ingredience

 Angelina_mur

Děkuji všem za radu. Už jsem si objednala Cytoforte Zatím si dávám teplé koupele a hodně piju, jak jste mi doporučili, o výsledcích pak napíšu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − fourteen =