Calminax Česká republika, návod, recenze, cena: utišíte šelest v uších a zlepšíte sluch již za 2 týdny – účinek potvrzený vědeckými výzkumy

By | April 22, 2022

Tabl of Content

Calminax co je – konečně se podařilo ten tinnitus porazit!

Abych nelhala, na šelest v uších jsem již používala 2 druhy tablet a speciální naslouchátko z Německa. Nic z toho nepomohlo – šustění mě provázelo ve dne i v noci. Neslyšela jsem dobře, nemohla jsem spát, soustředit se ani pracovat. Myslela jsem si, že se zblázním. Když jsem začala brát Calminax, všimla jsem si zlepšení již za několik dní. Obtěžující zvuky začaly pomalu mizet a po 2 týdnech zmizely zcela. Lékař mi řekl, že se můj sluch zlepšil o 60 %. Konečně mohu normálně žít.”

Anna z Liberce, 39 let, Po dvou týdnech užívání formule Calminaxu zcela odstranila šelest v uších

Zdravím,

Vůbec si na tyto obtěžující zvuky nemusíte zvykat. Vypracoval jsem totiž metodu, která eliminuje veškerou šelest, šustění, třeskot, zvonění, dunění a pískání v uších již během dvou týdnů. Hlavní přitom je, že se jedná o metodu na přírodní bázi, která nevy

Mnoho lidí ke mně přichází s informací od jiných expertů, že se s tím už nejspíš budou muset jednou provždy smířit. Pro takové lidi mám velmi dobrou zprávu:

Vůbec si na tyto obtěžující zvuky nemusíte zvykat. Vypracoval jsem totiž metodu, která eliminuje veškerou šelest, šustění, třeskot, zvonění, dunění a pískání v uších již během dvou týdnů. Hlavní přitom je, že se jedná o metodu na přírodní bázi, která nevyžaduje podstupování komplikovaných bolestivých zákroků, které jsou spojeny s rizikem nebezpečných komplikací.

Hodně štěstí!

Používáním této metody můžete i při hlasité šelesti a značném zhoršení sluchu:

 • „vypnout” překážející zvuky – značné pokroky již během prvních 2-3 dni
 • Začít slyšet výrazně a bez potíží během 2 týdnů
 • Regenerovat a posílit buňky sluchových nervú až trojnásobně
 • Ochránit uši před nadměrným hlukem a jinými externími faktory, které negativně působí na sluchové orgány

Tato formule je tolik účinná, protože působí zároveň ve 3 rovinách: ingredience, vedlejší účinky

 • Potlačuje zvýšenou citlivost na zvuky. Působení této inovativní metody se v první řadě zaměřuje na diferenciaci standardních, vědomě slyšitelných zvuků od těch, které slyší výhradně osoba, již trápí šelest v uších. Další etapou je postupná neutralizace veškeré šelesti zhoršující sluch až po její kompletní zánik.
 • Zlepšuje kvalitu sluchu. Účinné látky obsažené ve složení rychle redukují poruchy vyskytující se ve sluchovém ústrojí a zlepšují průtok krve v cévách nacházejících se v části vnitřního ucha. To vše má za následek 3x lepší kvalitu sluchu.
 • Chrání sluchové ústrojí .tato formule intenzivně posiluje kanál přivádějící zvukové vlny do ušního bubínku, čímž zabraňuje poškozování buněk vnějšího ucha v důsledku vlivu externích faktorů (např. Hlasité zvuky). Díky tomu je sluchové ústrojí pod neustálou ochranou a je odolné vůči hluku.

“100% změna

Nejhorší ze všeho byly noci. Kvůli té nepřetržité šelesti nešlo usnout. Občas jsem měl chvíle, kdy jsem přemýšlel, zda je se mnou všechno v pořádku. Normální lidé neslyší bez přestávky nějaké divné zvuky… Pomohla mi vnučka, která někde četla o účincích Calminaxu. Bylo to jako mana z nebe – již po 3 dnech šelest přestala. Právě teď to bude měsíc a vyšetření ukázalo zlepšení sluchu o 60 %. Neuvěřitelné!”

Karel Rovenský, 65 let

Za svou vysokou účinnost vděčí Calminax nejsilněji koncentrovaným výtažkům rostlinného původu, vitamínům a těm nejcennějším minerálům uzavřeným v malé kapsli:

Tyto složky se nacházejí v každé kapsli:

 • Miłorząb japoński. Stimuluje nervová vlákna a zvyšuje přítomnost oxidu dusnatého v cévách, což umožňuje jejich postupné rozšiřování a zároveň „vypíná” uším nepříjemné nepřirozené zvuky.
 • Zinek. Pomáhá udržovát správnou činnost nervů a má také antioxidační a protizánětlivé vlastnosti – pomáhá redukovat oxidační stres v oblasti hlemýždě (struktura, která hraje významnou roli při přeměně vibrací na zvuky)
 • Vitamíny b6 a b12. Taková kombinace vitamínů s antioxidačními vlastnostmi představuje účinnou ochranu před důsledky zesíleného hluku – blokuje produkci volných radikálů v buňkách vnitřního ucha.
 • Hořčík. Pomáhá zajišťovat správné fungování sluchového ústrojí. Chrání před oxidačním stresem, zabraňuje poruchám sluchu v důsledku působení volných radikálů.

Díky složení Calminaxu je likvidace šelesti v uších konečně: dávkování

 • Úspěšná. Díky pečlivě vybraným složkám o výjimečně silné koncentraci jsou zvuky zhoršující slyšení redukovány již do 2-3 dní. Za 14 dní můžete slyšet až 3x lépe.
 • Zdravá a bezpečná. Calminax je tvořen složkami výhradně přírodního původu, což zahrnuje nejvyšší koncentraci blahodárných výtažků z jinanu dvoulaločného. Zlepšuje také sluch bez zdlouhavých audiologických vyšetření a komplikovaných zákroků. Stačí jedna tableta denně!

Nezpomeňte. že tato metoda, podobně jako jiné metody, nepůsobí na každého stejně. Navzdory tomu však je výrobce natolik spokojen s účinky přípravku Calminax, že uděluje následující záruku:

Jediná záruka tohoto typu!

Pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni s užíváním Calminaxu, pošlete nám zpět obal a my vám vrátíme peníze.

Jak úsporně objednat Calminax – kde koupit, prodej

Nejkvalitnější složky přípravku nelze získat snadno, zejména pak čistý a vysoce koncentrovaný výtažek z jinanu dvoulaločného, který byl po mnoho staletí používán v tradiční medicíně k léčbě sluchu. Z tohoto důvodu tento produkt nemůže být levný.

Calminax s jednorázovou slevou stojí 1970 CZK 970 CZK

Později bude tato cena zvýšena.

Důležitá poznámka

Pro objednání přípravku Calminax následujte níže uvedené pokyny. Nezapomeňte, že počet balení je omezen. Z tohoto důvodu pro získání jistoty úspěšného nákupu můžete provést úhradu předem.

Vyplňte objednací formulář umístěný v dolní části stránky.

Calminax se k vám dostane po 2-3 dnech. Poté ho již ohodnotíte vy. Pokud produkt nepřinese očekávané výsledky, jednoduše pošlete obal produktu na adresu odesílatele a obratem vám budou vráceny peníze – bez dalších otázek.

Ačkoliv jsem osobně přesvědčen, že spokojeni budete. Abych pravdu řekl, očekávám, že budete přímo nadšeni. Domnívám se, že odstraníte šelest v uších během několika dní a na to, aby se vám zlepšil sluch, bude stačit půl měsíce.

1970 CZK

970 CZK

Naléhavé: trpěla na šelest v uších 10 let

Slyšela neexistující zvuky. Neuvěříte, co jí pomohlo.

Příběh paní Marie (68) by zároveň mohl být příběhem mnoha jiných Čechů. Potíže se šelestí v uších má každoročně stále více lidí, včetně mladších osob. Příčiny mohou být rozmanité – hypertyreóza, tachykardie, dlouhodobé užívání antibiotik nebo ateroskleróza. Často se však stává, že původ nemoci není identifikován a diagnóza je stanovena nesprávně. Tak tomu bylo v případě paní Marie, která nám sdělila své zkušenosti s tímto onemocněním.

Pane doktore, šelestí mi v uších

Vzpomínám si na moji první návštěvu u lékaře, jako kdyby to bylo dnes. Odehrálo se to však před 10 lety. Byla jsem vystresovaná a velmi mě ta situace s ušima trápila. Již delší dobu jsem se potýkala s divným hučením a zvoněním. Dělo se tak každý den, ve dne i v noci. Neumožňovalo mi to normálně žít. Zdálo se mi, že z těch zvuků zešílím. Nedokázala jsem si s tím nijak poradit. Aby to bylo ještě horší, mělo to vliv také na vztahy s blízkými osobami – začala jsem se od nich vzdalovat.

Po odeslání na vyšetření a rozboru výsledků mi bylo řečeno: neznáme příčinu, nedá se to vyléčit, budete se s tím muset naučit žít. Poté následovaly návštěvy ještě u jiných odborných lékařů a každý z nich krčil rameny stejným způsobem. Nakonec jsem to vzdala a přestala jsem vyhledávat pomoc.

Bylo to stále horší

Mé problémy s šelestí se zhoršovaly. Zejména pak, když bylo ticho nebo když jsem usínala. Nebo spíše když jsem se snažila usnout – často se totiž stávalo, že mi to ten hluk znemožňoval. Byla jsem neustále unavená a ztrácela jsem kvůli té situaci odhodlání. Nemohla jsem se soustředit, zhoršila se mi paměť. Mí blízcí se mi snažili pomoci, ale měli problém mě pochopit – pouze já jsem slyšela ty zvuky. Občas jsem měla pocit, že mě lidé mají za blázna. Děti sousedů se mi vysmívaly a říkali, že „zase jde ta, která slyší ty hlasy”.

Po mnoha letech života s tímto onemocněním se již stihla smířit s tím, že se toho už nikdy nezbavím. Do neznačné míry, ale přece, jsem se dokonce naučila ovládat mé reakce na tu šelest. Stala se mým neodlučným životním partnerem. Až do toho památného úterý.

Světlo na konci tunelu

Ukázalo se, že mě dcera přihlásila na setkání osob, které trápí můj problém. Šla jsem tam bez sebemenšího očekávání. Navštívila jsem již tolik odborných lékařů a přečetla jsem tolik článků, že už jsem si opravdu nedělala žádné iluze. Během setkání jsem se dozvěděla o novince v ČR, která pomáhá bojovat se šelestí v uších – Calminaxu. Byla jsem předběžně zařazena do skupiny osob určených k jejímu testování. Byla jsem vůči tomu skeptická, ale dcera mě neustále přesvědčovala. Říkala mi: proč to nezkusit. Tak jsem se tedy rozhodla to vyzkoušet. Uklidnilo mě to, že se jedná o metodu založenou na zcela přírodní bázi a bez jakýchkoliv zákroků.

Pamětní fotografie ze setkání, na němž jsem se dozvěděla o Calminaxu a o účasti ve výzkumu

Výsledky překonaly všechna má očekávání

Již týden po zahájení léčby jsem se po psychické stránce začala cítit značně lépe. Osmý den jsem poprvé prospala celou noc bez toho příšerného bzučení. Když jsem se ráno probudila, byla jsem v šoku, že se mi tak dobře spalo a že mi nic nepřekáželo ve spánku. S postupem času se šelest stále více ztišovala. Postupně jsem nabírala sílu. Během dne jsem se mohla podstatně lépe soustředit na mé povinnosti a přestala jsem zapomínat, kam jsem zase dala klíče od domu. Začala jsem se více bavit s blízkými osobami. Slyšela jsem je stále výrazněji a už jsem neustále nepřemýšlela, jestli neřekli něco, co jsem já neslyšela. Začala jsem se stýkat s lidmi a přestala jsem se obávat, že mě považují za blázna.

1,5 měsíce po zahájení léčby jsem si nechala vyšetřit sluch. Během vyšetření mi nasadili speciální náhlavní sluchátka. Paní doktorka mi řekla, že se sluchové buňky v hlemýždi regenerovaly a obnovila se jejich někdejší kondice. Po šelesti nebylo ani stopy.” ”

Calminax zlepšil také můj sluch. Dříve mi byla diagnózou zjištěna značná ztráta sluchu, zejména při vysokých tónech (snímek vlevo). Po léčbě se vše vrátilo do normy.

Přelom v přírodní medicíně

– Šelest v uších způsobuje, že často nedokážeme správně fungovat a plnit naše každodenní povinnosti. Bagatelizace tohoto problému nebo špatná diagnóza mají za následek umocňování tohoto jevu, což vede také ke zhoršení nálady, psychickému i fyzickému vyčerpání a v některých případech dokonce i k depresi a sebevražedným myšlenkám. Až doposud nebylo snadné poukázat na metodu přírodního původu, která by komplexně řešila tuto obtíž. Nyní se to změnilo díky Calminaxu. Tento přípravek umožňuje kompletně utišit obtížné zvuky, zlepšit kvalitu sluchu, chránit sluch před nadměrným hlukem z okolí a také klidný a zdravý spánek. Domnívám se, že se jedná o skutečný přelom z perspektivy neinvazivních způsobů boje s tímto onemocněním.

Calminax je založen na nejvyšší koncentraci přírodních rostlinných výtažků které utišují šelest a umožňují slyšet skutečné zvuky o normální intenzitě. Díky tomuto přípravku je sluchové ústrojí pod neustálou ochranou 24 hoodin denně. Jedná se o 100% bezpečnou metodu pro organismus a její účinnost potrvrdilo již 6000 žen a mužů v ČR – zcela se zbavili potíží se šelestí v uších.

V součané době je možné Calminax objednat výhradně na oficiálním webu výrobce. Pro vaše pohodlí zde umisťujeme odkaz, na kterém můžete najít více informací o produktu.

Calminax diskuze, zkušenosti, komentáře

host

Bral už to někdo?

host

Ano, používám to 2 týdny a intenzita té šelesti je rozhodně menší

host

Já jsem vyzkoušela nejdříve šumový generátor, ale byly to vyhozené peníze. Teď beru Calminax a rozdíl je obrovský

host

Já jsem navštívil 2 laryngology a byl to stejný příběh, jen krčili rameny. O Calminaxu jsem se dozvěděl z novin. Koupil jsem si to a teď už téměř neslyším to dunění

Irena Dubovcová

Hledám něco pro tátu, říkáte, že Calminax je v pohodě?

host

Moje babička bere Calminax a moc jí pomohl se sluchem, dá se s ní teď normálně mluvit

Marie Valášková

Nejhorší je ta myšlenka, že by to mohla být nějaká duševní choroba

Aneta Králová

Já jsem zkoušel akustickou terapii, ale bez výsledků. Calminax beru 2 dni. Uvidíme, jestli bude fungovat

host

Moje máma měla po antibiotikách problém s šelestí v uších a neustále se kvůli tomu trápila, ale po Calminaxu to přešlo

Monika Fričová

účinky je možné pozorovat velmi brzy, dle mého je to nejlepší přírodní metoda

host

kde se to dá objednat?

host

čtěte pořádně! přece máš pod článkem odkaz

host

beru to už třetí týden a jsem v šoku. nikdy předtím jsem tak dobře neslyšel!

Ondřej Mařák

kolik ten zázrak stojí?

host

doporučuji