Bentolit Česká republika co je, cena, koupit: instantní nápoj na hubnutí s obsahem vulkanického jílu

By | October 8, 2019

Co je Bentolit při hubnutí – ingredience, vedlejší účinky, recenze, kde koupit, cena

 • Zbavte se 10 kg za 30 dní
 • Detoxikace a odstranění přebytečných tekutin
 • Podpora metabolismu

Proč přibíráme na váze?

Bentolit recenze

Je dobře známé, že hlavními důvody přibírání jsou hormonální nerovnováha, sedavý životní styl a environmentální problémy. To jsou ale všechno nepřímé faktory.

V 90% případů je nadbytečná hmotnost způsobena přímými důsledky chemické otravy těla.

Městské prostředí je pro lidi velmi nevhodné. Jídlo z obchodů obsahuje umělé konzervanty, ochucovadla a barviva. Život ve velkém městě jde ruku v ruce se znečištěním ovzduší. Zlozvyky (jako je kouření a pití alkoholu) také kontaminují tělo. Všechny tyto faktory způsobují potíže s trávením, zpomalují metabolismus a tím přispívají k ukládání tuku.

Chcete zhubnout? Začněte očistou! Bentolit diskuze, vedlejší účinky

BENTOLIT je produkt na bázi vulkanického jílu bentonitu. Tento jíl přirozeně absorbuje škodliviny. Každý den odstraňuje z těla přebytečnou vodu a škodlivé chemikálie, které se nahromadily ve tkáních a orgánech a pomáhá rozpouštět tuky. Jíl se v žaludku nafoukne a tím zmírní také vaši chuť k jídlu.

7 dní po tom, co začnete brát BENTOLIT, již začnete hubnout. Mezitím se zbavíte zažívacích potíží, jako je pálení žáhy, těžkost v žaludku a tak dále. Průměrně lidé za 30 dní kůry s tímto produkte zhubnou 10-12 kg. Na rozdíl od syntetických spalovačů tuku a detoxikačních koktejlů je BENTOLIT neškodný pro zdraví. Díky přírodnímu složení nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje komplikace.

Nina Leonová, výživová poradkyně

Jedinečné složení přímo ze srdce přírody. Bentolit ingredience

100% přírodní a ekologický produkt

 • Jíl bentonit (váže na sebe chemické látky a odstraňuje je z těla)
 • Kávový prášek (snižuje chuť k jídlu, odstraňuje z těla přebytečnou vodu)
 • Ovesná vláknina (čistí střeva a odstraňuje přebytečný cholesterol)
 • Extrakt z fenyklového semene (normalizuje trávení)
 • Sójový protein (aktivně spaluje podkožní tuk)
 • Extrakt z kořene zázvoru (podporuje metabolismus, předchází ukládání tuku)
 • Extrakt z kořene pampelišky (má mírný projímavý účinek, obnovuje střevní flóru)
Bentolit diskuze

Jak se užívá, Bentolit dávkování

 • Nasypejte si 2 vrchovaté lžičky prášku do šálku
 • Zalejte 200 ml čištěné vody nebo odtučněného mléka
 • Promíchejte a nechejte 10 minut stát, potom promíchejte ještě jednou*
 • Pijte tento nápoj jednou denně bez ohledu na to, co jíte. Ideálně byste ho měli pít ráno

*Doporučujeme použít šejkr a nápoj protřepat, aby se z jílu stala hladká pasta

Tito lidé zhubli díky BENTOLIT. I vy to dokážete! Bentolit zkušenosti,recenze

Marie

Bentolit zkušenosti

Postupem času jsem přibrala. Dlouho jsem s tím měla problémy a pak najednou BUM – za měsíc jsem všechno shodila! Děkuji těm, kteří vymysleli BENTOLIT. Má zvláštní chuť, ale zmírní chuť k jídlu a nebudete po něm mít těžký žaludek. Je to první produkt, díky kterému jsem zhubla skoro 13 kg! Ze začátku jsem hubla pomalu, ale později to šlo skoro 1 kg za den.

#BENTOLIT#sport

Irena

Bentolit dávkování

Upřímně jsem hubla kvůli muži, kterého miluju. Je mladý a štíhlý a já jsem vždycky byla trochu tlustá. Zhubla jsem s BENTOLIT více než 10 kg a začala jsem chodit do posilovny. BENTOLIT je skvělý produkt. Pořád ho někdy piju, když nestihnu cvičit, nebo když toho hodně sním na dovolené.

#BENTOLIT#diet

Věra

Bentolit prodej

Po porodu jsem hodně nabrala. Když jsem přestala kojit, na radu kamarádky jsem začala užívat Bentolit. Ten mi vyřešil hned několik problémů najednou – očistila jsem si tělo, zhubla jsem, snížila se mi chuť k jídlu, mé akné zmizelo a moje pleť byla hladká. Tento sopečný jíl je pro mě skutečnou spásou. Neznám lepší detoxikační přípravek.

#BENTOLIT#loveBENTOLIT

Kde koupit Bentolit, cena, prodej

Bentolit koupit

2600 Kč 1300 Kč

Kam zmizely boky a buclaté tváře Shaileen Woodly? Filmová hvězda vypráví, jak se sopečným jílem zhubla 24 kg za měsíc. Bentolit při hubnutí – komentáře, recenze, prodej

Bentolit cena

Dr. OZ: 

Ženy a dívky na celém světě sní o hubnutí. Bez ohledu na to, jakou postavu mají, bez ohledu na to, kolik váží. A čím rychleji nenáviděné kilogramy zmizí, tím lépe. Příkladem rychlého hubnutí jsou často zástupci šoubyznysu. Dnes budeme mluvit o extrémní proměně herečky Shaileen Woodly, hvězdy filmů „Podivín, „Síla živlů“ nebo „Velká malá lež“.

Ahoj drahá, vypadáš nádherně! Posaď se. A hned začneme. Navrhuji neztrácet čas a přejít k otázce, která zajímá všechny – jak se ti podařilo zhubnout tak rychle?

kde koupit Bentolit

SW:       

Ahoj Ozy, odpovím na tvou otázku – pomocí jílu (směje se)

Dr. OZ: 

Publiku se nelže, víš to? Zní to dost podivně (diváci: „ANO-ANO“ „JAKÝ JÍL“ „JAK JE TO MOŽNÉ“) Řekneš mi víc?

Bentolit recenze

SW:       

Nemám co skrývat, Ozy. Kromě toho už mě unavovaly drby o bezpočtu liposukcí, které jsou mi připisovány. Před filmem „Síla živlů“ jsem musela zhubnout. Protože hrdinka uvízla na ostrově a podle logiky věcí tam neměla co jíst, bylo potřeba štíhlé tělo. Nemusela jsem shazovat 3-5 kg, ale alespoň 15-17! Známý odborník na výživu mezi herci mi okamžitě předepsal dietu 350 kcal / den. Dva týdny jsem musela jíst jen malý kousek lososa, dušenou brokolici a dva žloutky denně. Tak vypadá 350 kalorií.

Dr. OZ: 

Oravdu? Myslím, že pro dospělého to nemůže stačit..

SW:       

Ozy, to bylo hrozné! Nemohla jsem normálně pracovat, neměla jsem sílu. Ani fyzickou, ani emoční. Nemohla jsem ani v noci usnout, paradox, že? Bolest hlavy nepřestávala ani po hrstech prášků. Na hodně zkouškách mě museli alternovat. No, a pátý den téhle diety (paralelně se zkoušením) jsem se rozhodla hledat alternativu. A našla jsem ji – potravinový doplněk na bázi jílu.

Dr. OZ: 

Takže odborník na výživu doporučil, aby špičková herečka jedla jíl? To jsou metody. Radikální, řekl bych.

SW:       

Ne všechno je tak děsivé, jak se zdá, Ozy! Zejména po těch pěti strašných dnech diety jsem byla připravena na cokoli, jen abych neseděla na 350 kaloriích. Neměla jsem čas, natáčení začalo docela narychlo. Možnost zhubnout pomocí funkčního tréninku a kardio nepřipadala v úvahu. Výsledek byl potřebný tady a teď, a ne po třech měsících. Proto ano. Musela jsem jíst jíl.

Dr. OZ: 

Jsem v šoku! Obyčejný jíl? Ten, kterého máme na zahrádkách plno?

SW:       

Ne Ozy, to není obyčejný jíl, ale doplněk stravy s jíílem sopečného původu – bentonit. Jak řekl odborník na výživu, tento doplněk “Bentolit” způsobuje silnou detoxikaci těla od veškerého nadbytku toxinů a také od tuku. Rozhodně ale nemůžu říci nic o principu jeho činnosti, to by měli říct odborníci..

Dr. OZ: 

To máš pravdu. Náš dnešní host Michael Rudinsky je gastroenterolog a odborník na výživu v Centru zdravého života.

Ahoj, Michaeli, řekni nám něco o tomto jílu na hubnutí. O co jde, co se vlastně jí a je to škodlivé?

Bentolit recenze

M.R.:    

Ahoj Ozy, ahoj Jani, dobrý den. Odpověď na vaši otázku, zda je to škodlivé, zní: JE TO BEZPEČNÉ A DOKONCE POTŘEBNÉ PRO KAŽDÉHO MODERNÍHO ČLOVĚKA V průběhu času tělo snižuje obsah prospěšných látek, které přispívají k přirozenému spalování tuků. Uložený tuk se nespaluje, ale hromadí se. Člověk začne přibírat na váze.

Hlavním cílem Bentolitu je očistit tělo od přebytečného tuku.

Pokud mluvíme o principu působení Bentolitu v těle, pak to není nic složitého. Bentonitový jíl jako magnet přitahuje a narušuje vazby tukových buněk. Absorbujte je a vypuzuje z těla.

Kromě toho další aktivní složky doplňku Bentolit čistí krev od škodlivého cholesterolu a potlačují nekontrolovanou chuť k jídlu. Z tohoto důvodu se hmotnost začíná snižovat od prvních dnů užívání doplňku.

Dr. OZ: 

To znamená, že očištění těla vede k tak prudkému úbytku hmotnosti?

M.R.:    

Samozřejmě Ozy! Tělo je očištěné a jako by se restartovalo. Trávení se zlepšuje, celkový metabolismus a metabolismus uhlohydrátů se zrychlují. Tělo začíná spotřebovávat více kalorií, což znamená, že se tukové zásoby přeměňují na energii, což v kombinaci vede k významnému snížení hmotnosti.

Dr. OZ: 

A kolik můžete zhubnout díky Bentolitu?

M.R.:    

Vše záleží na počáteční hmotnosti. V průměru dochází ke snížení hmotnosti o 10 až 30 kilogramů. V rámci přípravy na show jsme provedli vlastní výzkum tohoto produktu. Abychom pozorně sledovali neSWenší změny v cílové skupině, vybrali jsme pouze jednoho dobrovolníka – ženu ve věku 42 let, vážící 97 kg.

Po všech relevantních analýzách jsme začali testovat. Žena pod dohledem týmu lékařů měsíc pravidelně používala Bentolit. Na konci každého týdne byly zaznamenány následující výsledky:

1 týden

Účastnice výzkumu zaznamenala zlepšení kvality spánku a to, že ji přestaly obtěžovat časté bolesti hlavy.

Objemy:

hrudník: -3 cm

břicho: -4 cm

boky: -3 cm

Hmotnost: -3 kg

co je Bentolit

M.R.:    

2 týdny

Žena zaznamenala, že pocit plnosti má už z poloviny obvyklé porce jídla. Nekontrolovaná chuť k jídlu zmizela. Snížením cholesterolu se krevní tlak vrátil k normálu.

Objemy:

hrudník: -6 cm

břicho: -8 cm

boky: -8 cm

Hmotnost: -6 kg

Bentolit při hubnutí

M.R.:    

3 týdny

Žena poznamenala, že se cítí dobře i po jídle, které jí obvykle způsobovalo žaludeční potíže: mléčné výrobky a brambory. To znamená, že proces trávení se zrychlil a nedovoluje, aby se potraviny usadily na střevních stěnách a vyvolaly fermentační procesy.

Objemy:

hrudník: -7 cm

břicho: -11 cm

boky: -10 cm

Hmotnost: -12 kg

Bentolit ingredience

M.R.:    

4 týdny

Žena zaznamenala větší energii v průběhu celého dne. Testy také zaznamenaly pokles hladiny glukózy v krvi. Na konci experimentu se množství tuku v těle testovaného subjektu snížilo o 9% a kolísalo v rámci obecných norem o 27%.

Objemy:

hrudník: -8 cm

břicho: -14 cm

boky: -12 cm

Hmotnost: -18 kg

Bentolit vedlejší účinky

Fotografie zveřejněny se svolením

Dr. OZ: 

Michaeli, to, co jsi řekl a co jsme viděli na obrazovce, si zaslouží pozornost. Jani, kolik jsi zhubla?

SW:       

Zhubla jsem celkem 24 kilogramů.

Dr. OZ: 

Zní to úžasně a neuvěřitelně zároveň! Ale kde se ten jíl dá sehnat? Musím do temného lesa k čarodějnici? (publikum se směje)

M.R.:    

Ale kdepak. K přípravě detoxikačního nápoje je třeba rozpustit 2 lžičky Bentolitu ve sklenici vody nebo odstředěného mléka a důkladně rozmíchat. Užívejte tento nápoj jednou denně, bez ohledu na jídlo. Při kontaktu s vodou vytváří tento sopečný jíl elektrický náboj, který dále potlačuje záporné ionty. To nejen pomáhá zhubnout, ale také předchází dalším trávicím problémům.

SW:       

Ano, to je všechno pravda. Kdyby se mi to všechno osobně nestalo, těžko bych tomu uvěřila. Faktem však zůstává, že jsem zhubla, ale nabylo to vůbec jako když jsem držela tu dietu: Byla jsem plná síly a energie, neztratila jsem koncentraci, nezažila žádný hrozný hlad. Mimochodem, jako obvykle jsem jedla maso, ryby, zeleninu, brambory, bez kterých nemohu žít. Někdy jsem si během natáčení mohla dokonce dovolit koblihu. Obecně nebylo počítání kalorií nutné a boky, žaludek a stehna se každý den zmenšovaly.

Dr. OZ: 

Jani, jak dlouho ti trvalo zhubnout do téhle podoby?

SW:       

Asi měsíc. Detoxikační kúra Bentolit je určena na 30 dní. A během této doby zmizelo mých 20 kg. Prostě najednou nebyly. Po týdnu, kdy jsem užívala Bentolit, jsem si všimla, že mi oblečení není tak těsné. Tvář zhubla a vypadala jsem na kameru mnohem lépe.

O týden později jsme začali natáčet scény na ostrově, kde jsem byla většinou bez oblečení a spodního prádla. A o týden později jsem už byla tak hubená, že jsem se mohla bezpečně schovat za palmu! Podle měření jsem zhubla více než 25 cm v bocích a asi 20 v pase A to vše bez diety, hladovky a cvičení. Tělo jsem měla vysoustružené a maskérům dalo dost práce ze mě udělat vysílenou dívku ztroskotanou na ostrově.

Bentolit komentáře

Dr. OZ: 

Co by člověk pro roli neudělal, co, Jani?

SW:       

Nikdy jsem nebyla úplně tlustá, dobře, možná jen trochu (smích), takže jsem byla dokonce ráda, že se to všechno stalo. Mimochodem, pokud bych si kvůli roli mělla vybrat, jestli radši zhubnout nebo přibrat, rozhodně bych radši přibírala (smích). Tohle je sen každé dívky – každá máme své oblíbené pochoutky a s tímhle se nemusíte bát, že se nenarvete do džín. Zvláště, když existuje tak skvělý pomocník Bentolit, pak si nemůžete dělat starosti s tím, jak se rychle vrátit do formy. Teď říkám všem o tomto doplňku a koupila jsem ho i pro mámu a tetu.

Dr. OZ: 

Mimochodem, na kterou kliniku musíte jít nebo ke kterému lékaři, výživovému odborníkovi? Kde získat tento kouzelný jíl na hubnutí?

M.R.:    

Nemusíš nikam chodit, Ozy. Bentolit lze objednat přímo z webových stránek výrobce. Můžete se tedy tímto zpsobem chránit před padělky, které se také bohužel prodávají, a získat kvalitní produkt.

SW:       

Ano, ano. První baleními dal odborník na výživu a další jsem si sama objednala na stránkách výrobce. Měli jste vidět oči kurýra, který mi předával balíček přímo na scéně.

Dr. OZ: 

Zveřejníme odkaz na stránky, aby každý, kdo má problém s nadváhou, mohl využít příklad Shaileen a radu Michaela. No, nebudu své vzácné hosty déle zdržovat a děkuji vám za váš čas.

Bentolit česká republika

Zhubla jsem 62 kg kvůli svému klukovi a pak jsem se s ním rozešla! Bentolit zkušenosti, ingredience, dávkování

Ahoj holky! Chcete zhubnout, ale nemáte pevnou vůli jako já? Myslela jsem si, že je to nemožné, ale dokázala jsem to. Ukázalo se, že je to snadné. Potřebujete jen:

 • zamilovat se
 • použít ty správné metody.
Bentolit recenze

Vždycky jsem byla trochu tlustá. Do nějaké doby mi to nevadilo, měla jsem ráda dobré jídlo, tak co. Pizza a dobrý seriál? To jsem byla já! Když mi ale bylo 27 let, postavila jsem se v koupelně na váhu a viděla jsem hrozné číslo: 122 kg. Chvíli jsem byla smutná, ale potom jsem na to zapomněla: po práci jsem jedla dobré jídlo, pletla jsem a starala jsem se o svoje dvě kočky…

Byla jsem spokojená, dokud jsem na internetu nepotkala muže. Během několika týdnů jsem se do něho zamilovala! Byla to velká láska.

Potom přišel ten den a my jsme se měli poprvé potkat. Šli jsme do kavárny a potom na procházku do parku. Něco ale nebylo v pořádku, ta vášeň byla pryč. Než jsme se potkali ve skutečném světě, měli jsme virtuální sex. Potom o mě ale najednou ztratil zájem. Povídali jsme si jako kamarádi, nic víc.

Věděla jsem, že problém je ve mně a v mojí váze. Před tím mě nikdy nenapadlo, jak důležité to pro muže je! Můj milovaný muž mi ukázal, že ho nikdy nebude vzrušovat tlustá dívka, ani na internetu…

Bentolit diskuze

Tak jsem se rozhodla, že zhubnu. Koupila jsem si permanentku do fitka, ale vydržela jsem to jen 3 týdny. Trávila jsem tam každý den 2-3 hodiny a nedosáhla jsem žádných výsledků. Zhubla jsem jen 500 g bez ohledu na to, že jsem držela přísnou dietu: 2 jablka denně, banán a kuřecí prso.

Potom jsem šla do obchodu a koupila jsem si pilulky na hubnutí. Nevím, co v nich bylo, ale trpěla jsem pálením žáhy, ráno jsem měla nevolnosti a večer mě příšerně bolely játra. Trvalo to asi týden, nezhubla jsem ani gram, tak jsem se na ty pilulky vykašlala.

Další pokus byl s jílem (ten byl úspěšný). Nebojte se! Nemusela jsem jíst hlínu nebo jíl. Objednala jsem si Bentolit – je to doplněk stravy s obsahem vulkanického jílu. Jeho hlavními účinky je očistit tělo od toxinů a tukových zásob. Myslím, že není žádné tajemství, že toxiny zpomalují normální funkci těla a způsobují přibírání. Bentolit mi pomohl dosáhnout 100% úspěchu.

Na těchto fotkách jsem já. Rozdíl mezi nimi je jen měsíc.

Bentolit zkušenosti

Nejvíc se mi na tom líbilo, že nemusíte měnit životní styl, když tento přípravek berete. Nemusíte trénovat, ani počítat kalorie. Vaše tělo zvládne všechno samo. Stačí mu jen trochu pomoci – brát Bentolit pravidelně před jídlem. To bylo to jediné, co mi pomohlo. Za měsíc jsem měla o 2 velikosti měnší oblečení! Je to skvělé! A navíc nemám ani povolenou kůži – toho jsem se bála ze všeho nejvíc.

Bentolit dávkování

Ani si neumíte představit, jak nadšená jsem byla hned na začátku! Hlavně když jsem musela kupovat nové oblečení. Ukázalo se, že mi najednou sedí spousta hezkého trendy oblečení, ale dříve jsem se schovávala ve volných beztvarých šatech a vypadala jsem jako tank. Začala jsem taky nosit hezčí líčení, vysoké podpatky a krátké sukně a muži mi začali věnovat mnohem více pozornosti.

Bentolit prodej

“A co tvůj kluk?” – ptáte se. No, už s ním nejsem. Když jsem hubla, byli jsme v kontaktu, ale jenom jako kamarádi. Potom jsme se ještě jednou potkali, když jsem měla 60 kg. Měla jsem vysoké podpatky a šaty s výstřihem a hezky účes. On byl pořád hezký, ale už si prostě nezasloužil mě v nové verzi. Nevím, jak jsem se do něho mohla zamilovat. Možná to bylo tím, že jsem byla tlustá a chyběla mi pozornost mužů.

Teď je ale všechno jinak! Mám teď několik hezkých a úspěšných obdivovatelů, takže si nemusím vybírat jen jednoho. Naopak, holky! Mít pozornost mužů je tak skvělé! Díky tomu chci žít, zamilovávat se a zajistit, aby mě ostatní taky milovali.

Drazí, doufám, že se budete taky cítit žádané a krásné. Zhubnout mi naprosto změnilo život a jsem za to moc ráda. Chci, aby každá z vás byla šťastná jako žena. Stala jsem se oficiální zástupkyní ” Bentolit ” pro náš region a nyní si může tento produkt objednat každý. Pro ženu není nic horšího, než když se sebou není spokojená.

Mně to pomohlo a vám to určitě pomůže taky. Posílám objetí!

Bentolit koupit

Vulkanický jíl, který u mě omylem zapomněla kamarádka, mi pomohl zbavit se přebytečných kil jednou provždy! Bentolit diskuze, komentáře, cena

Nedávno mě přišla navštívit stará kamarádka. Přinesla mi spoustu dárků a když odešla, stalo se něco neuvěřitelného. Zhubla jsem o 3 velikosti!

Bentolit cena

To vše díky vulkanickému jílu, který u mě nechala.

Petra a já jsme se neviděly hodně dlouho, ale byly jsme v kontaktu přes sociální sítě. Jednou se stal zázrak. Řekla mi, že přes prázdniny bude týden u mě. Ani nevíte, kolik krásných dárků mi přivezla! Myslela na všechny. Přivezla čokolády, sušenky, hračky pro moje děti a dokonce i malý dárek pro mého kocoura.

kde koupit Bentolit

Nákupní centra, kina, akce, kavárny, pláže… Opravdu jsme si to užily. Ani jsem si nevšimla, jak rychle čas běží. Petra musela odjet, ale dohodly jsme se, že příště přijedu já za ní a ona mi ukáže nejhezčí místa v Madridu.

Bentolit recenze

Když Petra odjela, začala jsem doma uklízet pokoj pro hosty, který jsem musela připravit pro svoji sestru. Našla jsem tam plnou tubu Bentolit. O tomto produktu jsem už slyšela, používá se jako detox. Po týdnu nezdravého jídla s Petrou jsem detox opravdu chtěla vyzkoušet. Začala jsem si tedy tento nápoj míchat do vody hned další den. Chutnal zvláštně, ale dobře se pil. Tenkrát jsem nevěděla, co se mi stane!

O týden později jsem si všimla, že jsou mi moje oblíbené džíny velké, což je pořád mírně řečeno. Byla jsem překvapená, protože jsem se snažila zhubnout po porodu druhého dítěte, ale nedařilo se mi. Myslela jsem si, že jsem zhubla díky tomu, že jsem se více hýbala. Holka na hlídání měla volno, takže jsem vodila dceru do školy a ze školy.

Bentolit hubnutí

O další týden později jsem měla jít na pohovor. Vzala jsem si svůj nejlepší kostým, který mi před měsícem skvěle padnul. Když jsem si ho ale oblékla, byla jsem v šoku. Vypadalo to jako kdybych na sobě měla pytel od brambor! Byla jsem ztracená ve velkém volném oblečení. Potom jsem si prošla celý svůj šatník a zjistila jsem, že je mi všechno oblečení velké. Bála jsem se, myslela jsem si, že mám rakovinu a umřu.

co je Bentolit

Další den jsem spěchala ke svému praktickému lékaři. Vyšetřil mě, udělal mi všechny testy a zkusil mě uklidnit. Po několika dnech přišly výsledky testů a ukázalo se, že jsem úplně zdravá! Můj lékař jen pokrčil rameny, nechápal, jak jsem mohla tak rychle zhubnout.

Bentolit při hubnutí

Ten samý den jsem psala Petře a stěžovala jsem si:

Bentolit ingredience

Celou tu dobu jsem tedy pila vulkanický jíl na hubnutí! Samozřejmě jsem se hned ptala Petry, kde ho můžu sehnat. Poslala mi odkaz na webovou stránku s obchodem, kde koupila ten produkt, který mi pomohl tolik zhubnout )) A já jsem si samozřejmě objednala Bentolit, abych se udržela ve formě.

Pokud chcete dosáhnout podobných výsledků, tedy zhubnout bez cvičení a diet, nechám vám tady odkaz na obchod, kde si můžete Bentolit koupit. Na internetu je spousta falešných produktů, takže objednávejte raději pouze odsud!

Bentolit komentáře

Bentolit je sopečný jíl s trojím účinkem obohacený přírodními rostlinnými extrakty. Z prášku se připravuje nápoj, který se pije jednou denně:

 • Snadné použití
 • Rychle hotový
 • Příjemná chuť kávy

Bentolit — čistí

Sopečný jíl je nejsilnějším absorbentem. Jeho účinnost je 20krát vyšší než u oblíbených produktů z lékáren

 • Neutralizuje nebezpečné chemikálie
 • Zlepšuje stav pleti, eliminuje různá onemocnění
 • Zlepšuje stav vlasů a nehtů
 • Zmírňuje intoxikaci alkoholem a nikotinem.

Bentolit — na hubnutí

Bentolit obsahuje rafinovaný sopečný jíl a ovesná vlákna, která snižují chuť k jídlu a přispívají k bezpečnému a rychlému hubnutí:

 • Urychluje metabolismus.
 • Rozkládá tělesný tuk.
 • Zabraňuje ukládání tuku v problémových oblastech.
 • Napíná pokožku, odstraňuje strie.
 • Eliminuje celulitidu.

Bentolit — je zdraví

Bentolit obsahuje přírodní výtažky z kořene zázvoru a pampelišky, které přispívají k celkovému zdraví a imunitě:

 • Zlepšuje trávení.
 • Normalizuje mikroflóru.
 • Zmírňuje alergické reakce.
 • Poskytuje ochranu při chronických onemocněních.
 • Zvyšuje imunitu.

Bentolit čištěný sopečný jíl obohacený přírodními extrakty. Bentolit ingredience

Bentolit česká republika
 • Extrakt z plodů a semene fenyklu zlepšuje trávení
 • Sopečný jíl snižuje chuť k jídlu, snižuje tělesný tuk, zabraňuje vstřebávání tuků
 • Extrakt z kořene zázvoru snižuje chuť k jídlu, stimuluje tvorbu žaludečních šťáv, usnadňuje průběh řady onemocnění gastrointestinálního traktu
 • Izolát sójových bílkovin spaluje podkožní tuk, působí jako zdroj energie pro tělo
 • Extrakt z kořenů pampelišky normalizuje trávení a chuť k jídlu, obnovuje rovnováhu elektrolytů, normalizuje mikroflóru ve střevech
 • Ovesná vláknina čistí střeva, zlepšují trávení a odstraňují přebytečný cholesterol
 • Kávový prášek odstraňuje přebytečnou vodu, urychluje metabolismus, urychluje obnovu energie

Bentolit — jak užívat

Bentolit se připravuje rychle a snadno:

 • Nasypte do šálku dvě vrchovaté lžičky prášku
 • Do nádoby nalijte 200 ml vody nebo odstředěného mléka
 • Důkladně promíchejte, nechte 10 minut stát, znovu promíchejte *
 • Pijte jílovou vodu jednou denně, nejlépe ráno

*Pro získání homogenní hmoty doporučujeme použít šejkr

Názor odborníka. Bentolit diskuze

Bentolit recenze

Linda Geralová, odbornice na výživu, autorka vlastní techniky hubnutí, praxe 16 let

Bentolit je jedinečný produkt se třemi účinky. První je čištění neboli dextoxikace. Vulkanický jíl má silné absorpční vlastnosti. Je 20krát účinnější než aktivní uhlí. Druhý účinek je hubnutí. Tento účinek je dosažen díky ovesným vláknům a kávovému prášku ve složení. Je prokázáno, že už týden po začátku užívání přípravku Bentolit se chuť k jídlu snižuje, počet „svačinek“ se sníží 5krát a množství jídla 3krát! To snižuje množství spotřebovaných kalorií a přispívá k hubnutí.Třetí – komplexní regenerace. Při pravidelném užívání sopečného jílu se zvyšuje imunita, snižuje se frekvence návratu chronických onemocnění a alergických reakcí. Mohu bezpečně říci, že Bentolit je jediný přípravek svého druhu s trojitým účinkem. Jedná se o zcela přirozený, neškodný potravinový doplněk, který by měl být ve stravě každého člověka, který se stará o sebe a své zdraví.

Třetí – komplexní regenerace. Při pravidelném užívání sopečného jílu se zvyšuje imunita, snižuje se frekvence návratu chronických onemocnění a alergických reakcí.

Mohu bezpečně říci, že Bentolit je jediný přípravek svého druhu s trojitým účinkem. Jedná se o zcela přirozený, neškodný potravinový doplněk, který by měl být ve stravě každého člověka, který se stará o sebe a své zdraví.

Bentolit komentáře, recenze

Gabriela Banášková

Bentolit diskuze

Dříve jsem si myslela, že se z jílu dělají jen masky a zábaly. Náhodou jsem viděla jíl Bentolit, objednala jsem ho, vyzkoušela a jsem spokojená. Po týdnu jsem se cítila lépe, moje trávení se vrátilo k normálu a těžký pocit v žaludku zmizel. A za týden jsem zhublal asi 3 kg!

Helena Janáková

Bentolit zkušenosti

Piju jíl už asi 5 let. Skvělý detox, moje kůže vypadá skvěle. Nadváha je pryč, i když jsem měla navíc jen 5-7 kg. Piji jíl, abych se očistila a předcházela vzniku nadváhy každých pár měsíců. Bentolit je navíc vynikajícím zdrojem minerálů, vitamínů a stopových prvků. Spíše než polykat chemii, které jsou naše lékárny plné, raději piju jíl.

Marie Králová

Bentolit dávkování

Ráda piji Bentolit – je to přirozený a neškodný přípravek. Předtím jsem pila jiný jíl od oblíbeného výrobc, ale bolel mě po něm žaludek a vyskytly se problémy se zažívacím traktem. Po přechodu na Bentolit to všechno přestalo, cítím se skvěle a vypadám ještě lépe!

Jak objednat, Bentolit cena, kde koupit, prodej

 • Vyplňte objednávkový formulář. Vaše osobní údaje budou bezpečně chráněny.          
 • Zavoláme vám zpět a potvrdíme objednávku  
 • Dostanete zásilku během chvíle

2600 Kč 1300 Kč

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 5 =