Alfa Power Česká republika, cena, recenze, navod – od tuku ke svalům za 2 měsíce: bez diet, sportování i nebezpečných pilulek

By | December 30, 2022

Našli jsme způsob, jak přeměnit tuk na svaly: vhodný pouze pro muže

Nestyďte se za to, že jste tlustí: styďte se za to, že jste ještě nezkusili toto

Jmenuji se Pavel Horáček a jednu dobu jsem vážil 137 kg. Doktoři mi řekli, že musím okamžitě zhubnout, jinak můžu umřít. Představte si slyšet toto ve 32 letech… Po mnoha měsících studia dietologie a sportovní medicíny jsem našel způsob, jak přeměnit tuk na svaly. A už za 2 měsíce jsem se změnil z tlustého nemotory na sportovce, přičemž jsem necvičil ani jednou.

Rovnou vám řeknu, že produkt, který mi pomohl, se jmenuje Alfa Power. Pokud najdete podobný produkt se stejným složením, může vám také pomoci, ale já jsem tedy na trhu nic podobného nenašel. Jde o komplex vitamínů, který syntetizuje proteiny z tukové tkáně. Jak víte, svaly jsou tvořeny proteiny.

Řeknu vám svůj příběh, abyste neudělali stenou chybu, jako já. Mohu vám ale slíbit, že když dočtete až do konce, změní vám to život jednou provždy. Tuk už se nikdy nevrátí – jen si představte, jak vás budou ostatní lidé obdivovat.

Můj příběh: snadná cesta od tlustého muže k postavě bohů

Nebýval jsem vždy tak tlustý, ale když jsem začal žít sám, přestal jsem se starat o to, co jím. Přidejte k tomu sedavý životní styl a během pouhých tří let jsem ztloustnul tak, že jsem se zadýchal i při vstávání z křesla.

Kvůli svoji nadváze jsem se neustále potil, měl jsem oteklý obličej a prsa jako žena. Není to žádný vtip – moje prsa byly větší, než měla moje přítelkyně. Tenkrát jsem přítelkyni měl…

Temné období mého života začalo, když se ode mě začali odvracet přátelé. Styděl jsem se chodit s nimi ven, protože když jsme šli do kavárny, lidé se mi smáli kvůli mojí tloušťce. Moje tehdejší přítelkyně mě nechala a najednou jsem byl sám. Jen já a moje kila navíc.

Vždycky jsem měl za to, že hubnout je těžké. Věřte mi, zkoušel jsem různé věci: diety (které mi způsobily gastritidu), hodně jsem chodil, plaval jsem, zkoušel jsem spoustu různých chemických produktů.

To vše ale byla chyba – stačilo porozumět tomu, co jsou tukové buňky a jak fungují. Nakonec mi pomohla literatura o sportovní výživě. Autor David Glanzmann za svůj objev získal mezinárodní Gardnerovu lékařskou cenu.

Jeho objevem bylo, že svaly rostou na úkor podkožního tuku. Pokud chcete tělo naučit takto fungovat, stačí brát doplněk stravy Alfa Power. Než si ho ale objednáte, řeknu vám, jak funguje. Měli byste vědět, jak efektivní je a že na něm není nic zdraví škodlivého.

Alfa Power co jen – fyziologie podkožního tuku a jak se ho zbavit

Dlouho jsem hledal odpověď na tuto otázku, dokud jsem si nepřečetl tajemství slavného výživového poradce: počet tukových buněk v těle se nemění. Tyto buňky se jen nafukují. To samé platí i pro svaly – sportovci jich mají stejně, jako kdokoli jiný, jen jsou jejich svalové buňky větší. Ukázalo se, že existuje způsob, jak změnit tuk na svaly, a nepotřebujete k tomu dokonce ani chodit do posilovny. Vše je o procesu zvaném ketóza.

Ketóza je stav, ve kterém tělo využívá své vlastní tukové zásoby pro tvorbu energie. Dříve bylo pro spuštění procesu ketózy nutné držet dlouhý půst, nebo cvičit v posilovně – dnes stačí užívat doplněk stravy Alpha Power, který oklame vaše tělo a přinutí ho získávat energi z vlastních tukových zásob.

V tom je celá krása tohoto produktu. Koneckonců nejen rozkládá tuk, ale také s pomocí energie získané ketózou tvoří nové proteinové struktury – svaly.

Alfa Power ingredience, vedlejší účinky – jak svaly skutečně rostou

A teď to nejzajímavější: vědci zjistili, že nemusíte chodit do posilovny a dlouze cvičit, abyste získali větší svaly. Faktem je, že při tréninku tělo vylučuje speciální směs hormponů: růstový hormon a testosteron. Díky těmto hormonům se zvyšuje množství svalové hmoty.

Není žádným tajemstvím, že někteří sportovci užívají chemické drogy: berou hormony, díky kterým jejich svaly rostou desetkrát rychleji, než běžným lidem. Tyto syntetické (umělé) látky jsou ale velmi škodlivé zdraví a vědci už dlouho hledali bezpečnou alternativu. Před třemi lety ji konečně našli: když zkombinujete mikrokrystalickou celulózu, kreatin a hořčíkové soli mastných kyselin v konkrétním poměru, tělo začne rozkládat tukové zásoby pro výrobu testosteronu a růstového hormonu. Na základě tohoto vzorce byl vytvořen produkt Alfa Power.

Víte, co to znamená? Na jednu stranu Alpha Power rozkládá tuk a mění ho na energii. Na druhé straně tu samou energii využívá k tvorbě svalové hmoty.

Moje tělo se změnilo díky Alfa Power

Už v prvních dnech užívání jsem cítil obrovský příval síly a energie. Dříve jsem míval ráno problémy se vstáváním a celé dny jsem byl unavený, při užívání Alpha Power jsem začal být mnohem energičtější. Najednou jsem měl chuť se procházet, pocit hladu mě téměř přešel, měl jsem vynikající náladu. Ani jsem nemusel pít kávu, abych se cítil lépe. Opět jsem si užíval života naplno.

Nejzajímavější ale bylo zvážit se: místo 137 kg jsem měl 129. A to vše jen po čtyřech dnech s tímto produktem! Dalo mi to motivaci užívat Alfa Power.

Zhubl jsem 20 kg za 2 týdny! A podívejte – na těle mám vyrýsované svaly, o kterých jsem ani nevěděl. Nejsem sice ještě žádný kulturista, ale zatím jsem ještě nedobral ani jednu kúru.

Skončil jsem svůj experiment po dvou měsících. Připomínám, že jsem svých výsledků dosáhl bez posilování, diet i dalších nepříjemností. Proměna mého těla byla nakonec tak snadná, že tomu sám nemohu uvěřit.

Jste připravení vidět, čeho jsem dosáhl absolutně bez námahy? Už po 2 měsících s Alpha Power jsem se z tlustého chlapa stal sexy mužem, za kterým se všechny dívky otáčí.

Tuto fotku jsem udělal téměř před rokem. Od té doby jsem už tento produkt znovu neužíval, protože jsem svých cílů dosáhl. A od té doby se moje postava nijak nezměnila – stal jsem se štíhlým a můj metabolismus se zrychlil. I když jím hodně – každá kalorie navíc se změní v energii. Teď sportuji, ale jen pro radost.

Výsledky ostatních lidí, kteří užívali Alfa Power – dávkování

Víc vám říkat nemusím. Ukážu vám jen fotky dalších mužů, kteří začali užívat Alpha Power a změnili svoje tělo:

Chcete stejné výsledky? Řeknu vám, kde koupit Alfa Power, přátelé.

Často kladené dotazy

Je tento produkt bezpečný?

Alpha Power, i podle teorie, nemůže být škodlivý, protože obsahuje pouze přírodní ingredience. Má certifikát bezpečnosti pro vitamínové komplexy (je tedy vhodný pro každého).

Jak užívat tento produkt pro přeměnu tuku na svaly

Tento produkt užívejte podle pokynů: jednu tabletu dvakrát denně. Balení obsahuje 30 tablet, takže je lepší objednat si jich několik najednou. Já jsem potřeboval čtyři balení.

Zmizí mi svaly po dokončení kúry?

Svaly vám mohou začít mizet, ale jen trochu. Jde o to, že když máte hodně svalů, zrychlí se vám metabolismus, takže rozhodně nepřiberete znovu. Doporučuji se ale udržovat ve formě i nadále a chodit do posilovny alespoň jednou týdně, jen pro zábavu. A za celý rok jsem si udržel stejnou postavu.

Svaly vám mohou začít mizet, ale jen trochu. Jde o to, že když máte hodně svalů, zrychlí se vám metabolismus, takže rozhodně nepřiberete znovu. Doporučuji se ale udržovat ve formě i nadále a chodit do posilovny alespoň jednou týdně, jen pro zábavu. Během celého roku jsem si udržel stejnou postavu. A pokud jste tak líní, že do posilovny chodit nechcete, můžete kúru bezpečně zopakovat každých šest měsíců. To by mělo stačit na to si sílu udržet.

Budu mít větší sílu, když mi narostou svaly?

Budete mít tolik síly, že i bez tréninku zvednete klidně 100 kg na ose. Je to jednoduché: s růstem svalů roste i síla.

Jak tento doplněk stravy ovlivňuje mužské zdraví?

Alpha Power pomáhá tělu produkovat více testosteronu, takže vaše sexuální výdrž a mužná síla porostou.

Jak je to s doručením?

Vše je snadné – balíček vám přijde stejně jako každá jiná online objednávka. Maximální doba doručení je 3 dny a objednávka bude doručená bez ohledu na to, kde se v rámci země nacházíte.

Je pravda, že tento produkt zvetšuje pen?

Tady vás musím zklamat – je to mýtus. Koneckonců, pen není tvořen svaly, ale topořivými vlákny. Velikost vašeho penu tedy zůstane stejná.

Jak a kde objednat Alfa Power

A teď to nejzajímavější: vědci zjistili, že nemusíte chodit do posilovny a dlouze cvičit, abyste získali větší svaly. Faktem je, že při tréninku tělo vylučuje speciální směs hormponů: růstový hormon a testosteron. Díky těmto hormonům se zvyšuje množství svalové hmoty.

Není žádným tajemstvím, že někteří sportovci užívají chemické drogy: berou hormony, díky kterým jejich svaly rostou desetkrát rychleji, než běžným lidem. Tyto syntetické (umělé) látky jsou ale velmi škodlivé zdraví a vědci už dlouho hledali bezpečnou alternativu. Před třemi lety ji konečně našli: když zkombinujete mikrokrystalickou celulózu, kreatin a hořčíkové soli mastných kyselin v konkrétním poměru, tělo začne rozkládat tukové zásoby pro výrobu testosteronu a růstového hormonu. Na základě tohoto vzorce byl vytvořen produkt Alfa Power.

Alfa Power prodej, kde koupit – a na konec další dobrá zpráva

Před zvýšením cen nás výrobce oslovil s tzv výprodejem skladu a nabídl nám obrovskou slevu na vaši první objednávku – využijte toho.

-50%

Alfa Power diskuze, zkušenosti, komentáře

Richard Valenta

Tomuto produktu věřím už dlouho, minimálně od roku 2017, účinky nejsou ihned viditelné, ale to je normální. Brzy jsem začal cítit příval síly a vše bylo tak snadné. Balíček vám přijde za několik dní, což je podle mě skvělé. Výrobci lze věřit a osobně mohu říct, že jde o skutečně kvalitní produkt. Doporučuji!

Petr Procházka

Ahoj všichni! Doporučuji Alfa Power každému, kdo chce rychle a kvalitně získat větší svaly. Užíval jsem ho měsíc – tuk zmizel, svaly vyrostly.

Aleš Pavelka

Ahoj, má to nějaké vedlejší účinky?

Šimon Bláha

Ahoj, nemá. Alpha Power je naprosto bezpečný.

Jan Horák

Používám Alpha Power pravidelně a účinky jsou skvělé! Jsem se vším spokojený. Doporučuji to každému!