inno Gialuron Shqiperi, çmimi, përbërja, opinionet – serum kundër rrudhave

By | August 25, 2020

inno Gialuron Shqiperi, blej, komentet, blihet, çmimi, Albania, opinionet

inno Gialuron Albania, përbërja, çmimi, blej, përdorimi, blihet, Shqiperi

inno Gialuron përdorimi, opinionet, Shqiperi, komentet, Albania, përbërja

inno Gialuron blihet, çmimi, Shqiperi, përdorimi, komentet, opinionet

Rrudhat shkaktohen jo aq shumë nga mosha, sa nga dehidratimi. Një serum i disponueshëm kohët e fundit inno Gialuron do të ndihmojë në ruajtjen e lagështisë dhe kujdesin për lëkurën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme. Dëshiron të jesh gjithmonë i freskët dhe rrezatues? Me një mjet të dobishëm, nuk do të keni nevojë të shpenzoni para për kozmetologët dhe vazhdimisht të shkoni në procedurat e salloneve. Kujdesi në shtëpi mund të jetë po aq efektiv – një shtesë e acidit hialuronik e ka provuar këtë. Që në ditët e para, do të shihni rezultate që do të bëhen edhe më të ndritshme në të ardhmen.

Në këtë artikull, ne do të kuptojmë se çfarë është inno Gialuron, si të përdorni, cilat janë avantazhet, ku të blini inno Gialuron me një çmimi të ulët në Albania. Në forume mund të lexoni komentet, vlerësime dhe opinionet në lidhje me mjetin për të krijuar një pamje të plotë të inno Gialuron.

4 shkaqet e plakjes së lëkurës

Shenjat e moshës shfaqen në periudha të ndryshme. Në disa gra, rrudhat përshkruhen në moshën 25 vjeç, të tjera tregojnë një humbje të elasticitetit të lëkurës në moshën 35-37 vjeç, dhe akoma të tjera arrijnë të mbajnë më gjatë. Këto procese do të pushojnë së frikësuari kur të zbuloni inno Gialuron. Me këtë serum unik, ju do të qëndroni të rinj për vitet në vazhdim. Edhe miqtë që vendosin për injeksione dhe operacione plastike nuk ka gjasa të jenë në gjendje të duken më mirë. Produkti nuk përmban kimikate të dëmshme, të cilat japin vetëm një efekt të përkohshëm, në mënyrë që rezultatet e arritura të jenë të qëndrueshme dhe nuk do të zhduken pas përfundimit të kursit kundër plakjes.

 • Hidratim i pamjaftueshëm i lëkurës. Me moshën, lëkura bëhet e paaftë të merret në mënyrë të pavarur me efektet negative të mjedisit. Qelizat e vjetra grumbullohen në shtresën e lëkurës, duke bërë që të shfaqen rrudhat. Mbajtja e lagështirës po bëhet një faktor vendimtar në luftën për rininë
 • Mungesa e kolagjenit. Fijet e kolagjenit fryhen dhe thithin lagështinë, kjo është arsyeja pse lëkura e re është aq e fortë. Pas njëzet e pesë vjetësh, prodhimi i kolagjenit zvogëlohet dhjetëfish, dhe vetëm kujdesi i zgjedhur siç duhet mund ta zgjidhë këtë problem
 • Ekspozimi ndaj rrezeve UV. Rrezet e diellit depërtojnë në të gjitha shtresat e lëkurës, duke dëmtuar shtresën lipide dhe duke shkatërruar pengesat mbrojtëse. Si rezultat, lëkura humbet elasticitetin dhe moshën. Shfaqja e njollave të moshës është shenja e parë që lëkura ka nevojë për ndihmë urgjente
 • Toksinat në trup. Rrezet e diellit depërtojnë në të gjitha shtresat e lëkurës, duke dëmtuar shtresën lipide dhe duke shkatërruar pengesat mbrojtëse. Si rezultat, lëkura humbet elasticitetin dhe moshën. Shfaqja e njollave të moshës është shenja e parë që lëkura ka nevojë për ndihmë urgjente

Isfarë është inno Gialuron?

Krem inno Gialuron siguron një qasje gjithëpërfshirëse – hidraton, ushqen dhe rigjeneron. Për shkak të formulës së teknologjisë së lartë, arrihet hidratim i thellë i dy shtresave të lëkurës: dermis dhe epidermë, për shkak të së cilës rrudhat zbuten dhe nga brenda, në nivelin qelizor, arrihet një shkëlqim i shëndetshëm dhe hije e lëkurës.

Falë formulës së tij të pasuruar, produkti plotëson nivelin e hialuronatit në shtresat e lëkurës me 100%, i cili siguron një efekt të tillë të theksuar anti-plakje.

Serumi i fytyrës inno Gialuron është një produkt kozmetik “përgjigje e shpejtë”, prandaj është në gjendje të rivendos rininë dhe bukurinë në lëkurën tuaj brenda një kohe të shkurtër.

Risia ka një efekt kompleks në lëkurë, duke zgjidhur disa probleme të kujdesit kundër plakjes menjëherë:

 • I bën rrudhat më pak të dukshme
 • Ekuilibron tonin dhe strukturën e lëkurës
 • Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë
 • Zgjidh puffiness dhe qarqet e errëta në zonën e syve
 • Ngushton poret

Ky proces plotësohet nga një funksion ushqyes, duke rimbushur mungesën e elementëve gjurmë dhe vitaminave në lëkurë. Ai stimulon dhe aktivizon proceset e prodhimit të kolagjenit dhe elastinës, të cilat nga ana e tyre marrin një pjesë parësore në proceset e rimëkëmbjes, duke eleminuar rrudhat dhe papërsosmëritë e tjera dhe papërsosmëritë e lëkurës, duke siguruar mbrojtje të mëtejshme nga efektet e dëmshme (rrezet UV dhe ndikimet e tjera mjedisore).

Të gjithë përbërësit e përfshirë në përbërjen inno Gialuron formojnë një mekanizëm të vetëm sinergjik të veprimit, por secili prej tyre ka pikat e tij të forta specifike. Për shembull, acidi hialuronik, i cili është pjesë e substancës ndërqelizore të indit lidhës, është përgjegjës për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës dhe për mbajtjen e lagështirës në të. Acidi folik, duke vepruar në një aleancë me acidin hialuronik, rrit ndjeshëm efektin kundër plakjes.

Potencial i pakufizuar

Në mënyrë tipike, kremrat dhe xhelet kundër plakjes nuk mund të plotësojnë plotësisht nevojat e lëkurës së vjetër. Sidoqoftë, ekzistojnë përjashtime. Përfitimet e serumit inno Gialuron janë shumë të gjëra – me të vërtetë mund t’ju shndërrojnë. Veprimi i ilaçit është si më poshtë:

 • Zbutja dhe shtrëngimi i lëkurës
 • Eleminimi gradual i rrudhave dhe palosjeve
 • Ruajtja e një niveli adekuat të lagështisë
 • Furnizimi ushqyes
 • Stimulon prodhimin e kolagjenit
 • Përmirësimi i konturit të fytyrës
 • Rigjenerimi i lëkurës në nivelin qelizor
 • Ngushtimi i poreve
 • Rritja e elasticitetit

Puna komplekse e serumit me acid hialuronik inno Gialuron ju lejon të zgjidhni të gjitha problemet që gratë kanë në një moshë të caktuar. Nëse keni frikë nga pasojat negative, atëherë në këtë rast nuk do të ketë asnjë. Ilaçi nuk është i varur, nuk jep efekte anësore dhe butësisht rikthen ekuilibrin natyror të lëkurës. Përveç kësaj, lëkura merr mbrojtje nga dielli dhe faktorët e tjerë negativë.

Si funksionon një serum anti-plakje inno Gialuron?

Serumi përmban një përqendrim të lartë të dy llojeve të acidit hialuronik – n izomolekular, i cili vepron në nivelin qelizor, siguron pastrim dhe hidratues të lëkurës, dhe molekulare të lartë – krijon një pengesë të jashtme mbrojtëse në lëkurë, ndalon humbjen e molekulave të lagështirës.

Një serum unik inno Gialuron në mënyrë efektive dhe shpejt e kthen lëkurën tuaj para disa vitesh:

 • Përmirëson turbullën e lëkurës, strukturën
 • Ju lehtëson nga flakërimi dhe acarimi, puçrrat, skuqja
 • Madje shkëlqen hija e fytyrës
 • Rikthen plotësisht sintezën e lipideve, lëshimin e phyllagrin 
 • Ekuilibra të shprehur dhe rrudha të moshës
 • Rrit funksionet pengesë të epidermës
 • Trash dhe shtrëngon lëkurën, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës së vet
 • Rigjallëron lëkurën, e ushqen atë nga brenda, i jep freski

Ky produkt unik aktivizon proceset natyrore kundër plakjes, duke furnizuar lëkurën me një sasi të madhe të acidit hialuronik, elementë gjurmë, ekstrakte natyrale, falë të cilave ju garantohet një kontur elastik i qartë i fytyrës, elastik dhe madje edhe lëkurë, pa rrudha, shkëlqim dhe përmirësimin e tonit të lëkurës.

Përbërësit aktivë të këtij serumi kundër plakjes inno Gialuron hidratojnë dy shtresat kryesore të lëkurës: epidermën dhe dermën. Hidratimi i thellë zbut rrudhat dhe rikthen rrezatimin natyral dhe një çehre të shëndetshme.

Molekulat e formulës së acidit hialuronik të përmirësuar hidratojnë, pasurojnë dhe shërojnë çdo qelizë të lëkurës në nivelin molekular. Hidratues aktiv siguron zëvendësimin e përshpejtuar të qelizave të vdekura të lëkurës nga qelizat e reja – procesi i rigjenerimit të shtresave të sipërme të dermisit është rivendosur.

Serumi plotëson mungesën e vitaminave dhe elementëve gjurmë në lëkurë, duke stimuluar prodhimin e elastinës dhe kolagjenit. Antioksidantët prishen dhe eliminojnë toksinat. Poret janë ngushtuar, lëkura bëhet e tendosur, ovali i fytyrës është forcuar. 

Rrudhat e lëmuara të kolagjenit dhe elastinës dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës ditë pas dite. Serumi formon një shtresë mbrojtëse në sipërfaqen e lëkurës, duke e mbrojtur atë nga ndikimet negative mjedisore.

Si funksionon ilaçi?

Hedhja në qumësht dhe dalja prej saj e re është e mundur vetëm në një përrallë. Dhe në jetën reale ju duhet të punoni shumë për të përmirësuar pamjen tuaj. Kështu që përpjekjet dhe investimet të mos kalojnë në humbje, duhet të zgjidhni me kujdes një produkt për kujdesin e lëkurës së plakjes. Zgjedhja e një serumi me acid hialuronik inno Gialuron nuk do të shkojë keq. Ka një efekt kompleks:

 • Ngop lëkurën me lagështi
 • Zbut rrudhat dhe palosjet
 • Përmirëson çehre
 • Siguron minerale, vitamina dhe aminoacide
 • Rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
 • Rinovon qelizat e lëkurës
 • Parandalon plakjen e shkaktuar nga dielli dhe faktorë të tjerë të dëmshëm
 • Mbron kundër radikalëve të lirë

Anti-plakje serum inno Gialuron siguron lëkurës me të gjitha substancat që i duhen për të ruajtur rininë e saj. Me mangësi mikronutriente, plakja përshpejtohet, kështu që shenjat e hershme të dëmtimit nuk duhet të injorohen. Sa më shpejt që të filloni të veproni, duke luftuar për bukurinë, aq më shpejt do të shihni rezultatet (ndryshimi do të jetë shumë domethënës).

Përbërja e serumit inno Gialuron

Në përbërjen e tij inno Gialuron përmban përbërësit e mëposhtëm aktivë për rinovimin e lëkurës së fytyrës:

 • Hialuronik acid Përqendrimi i lartë i kësaj lënde bën të mundur që t’i jepet lëkurës qëndrueshmëri, lagështi dhe elasticitet, të krijojë një pengesë mbrojtëse të jashtme dhe të strukturojë substancën ndërqelizore në indin lidhës të epidermës
 • Ekstrakt kinez i Camellia. Mbron lëkurën nga rrezet agresive të diellit gjatë gjithë ditës dhe ka një faktor të lartë mbrojtjeje nga dielli
 • Acidi folik rrit veprimin e të gjithë përbërësve të ilaçit, neutralizon toksinat
 • Ekstrakti i Kelp mbron dhe lehtëson inflamacionin dhe flakjen nga lëkura e ndjeshme e fytyrës, ngop të gjitha qelizat me minerale thelbësore
 • Ekstrakti i fukusit rrit sintezën e kolagjenit, siguron rigjenerimin e qelizave të lëkurës

Kombinimi unik i përbërësve e bën serumin inno Gialuron të domosdoshëm për çdo lloj lëkure me shenja plakjeje – heqin radikalët e lirë, toksinat neutralizohen, krijohet një shtresë mbrojtëse që ruan molekulat e ujit dhe parandalon plakjen e lëkurës.

Udhëzime për përdorim inno Gialuron

Periudha minimale e përdorimit të serumit për të arritur një efekt të theksuar kundër plakjes është 30 ditë.

Udhëzime për përdorim serumi inno Gialuron:

 • Hiqni përbërjen dhe pastroni fytyrën tuaj me një pastrues të përditshëm
 • lani duart dhe aplikoni një sasi të vogël serumi në gishtat
 • me majë të gishtave, mundi produktin përgjatë vijave të masazhit të fytyrës
 • përdorni dy herë në ditë, mos e shpëlani pas aplikimit

Përdorimi i rregullt i këtij agjenti ripërtërin kozmetik ju garanton eliminimin e çdo papërsosmëritë e lëkurës – puçrrat, pezmatimet, rrudhat, thatësia, ngushtësia. Një përmirësim i dukshëm ndodh pas pesë aplikimeve të serumit në fytyrë, pa qenë e nevojshme të përdorni fonde shtesë dhe para-avulloni lëkurën.

Serumi novator përmban acidin hialuronik, i cili ka një efekt hidratues të gjatë. Ekstraktet natyrore hidratojnë dhe rinovojnë lëkurën, duke e bërë pamjen tuaj të parezistueshme.

Zgjatja dhe qëndrueshmëria e lëkurës rritet. Koncentrati hidratues intensiv përmban një kompleks hidrotrotektiv mjaft të efektshëm. Një kompleks që ndihmon në uljen e humbjes së lëngjeve në inde.

Rezultatet e përdorimit inno Gialuron

Serumi rinovues inno Gialuron është eliksiri juaj personal i rinisë, i cili do të “rivendosë” kohën 10-15 vjet më parë, duke i rikthyer lëkurën rinisë dhe bukurisë. Ju përsëri tërhiqni vëmendjen e burrave, dhe në punë ata ju thonë: « Wow! Ju duket se jeni rritur më i ri! ” Në një kohë kur shokët, shokët e klasës dhe moshatarët tuaj duken të lodhur dhe të moshuar, ju jeni të mbushur me forcë dhe energji!

Serumi inno Gialuron ka një efekt të menjëhershëm në 3 fusha: ushqimin, hidratimin dhe rikuperimin. Vetëm ajo që i mungonte kaq shumë lëkura e fytyrës, qafës, dekoletit dhe zonave të tjera! inno Gialuron fillon proceset natyrore të rinovimit dhe rigjenerimit të dermisit, ka një efekt në nivelin molekular dhe ndryshon plakjen. Ndiheni të rinj dhe të bukur, të frymëzuar dhe frymëzues.

Sa më shpejt si ju filloni kursin e procedurave me inno Gialuron, ju do të fillojnë të Metamorphoses njoftim pamjen tuaj. Do të jetë shumë e këndshme të shikoni pasqyrimin tuaj në pasqyrë. Kontura e fytyrës do të bëhet më e qartë, lëkura do të forcohet dhe rrudhat do të zhduken. Përveç kësaj, ngjyra e epidermës madje do të dalë, do të bëhet uniforme dhe rrezatuese.

Para se të aplikoni serumin inno Gialuron, mos harroni të hiqni përbërjen dhe pastroni fytyrën tuaj nga papastërtitë. Ilaçi funksionon në këtë mënyrë:

 • Zbut rrudhat glabellar, nasolabial dhe të tjera
 • Lufton këmbët e gjeli
 • Ushqen dhe moisturizes lëkurën
 • Aktivizon proceset e rigjenerimit, restaurimit
 • Zhduk lagështinë dhe thatësinë
 • Mbron nga ndikimet e jashtme
 • Redukton acarimin dhe reaksionet alergjike
 • Pastron lëkurën nga brenda dhe jashtë
 • Ju rikthehet besimi tek rinia dhe bukuria

Aktivizimi i forcave të veta të trupit kontribuon në faktin se kolagjeni fillon të prodhohet më intensivisht. Së shpejti do të keni mundësi të shihni një makeover me këtë serum anti-plakje inno Gialuron. A mendoni se koha e kthimit mbrapa është e pamundur? Një serum i acidit hialuronik do t’ju ndihmojë të provoni ndryshe.

Efektiviteti i serumit është provuar nga dhjetëra studime, patenta shkencore dhe vite eksperimentimi.

Në kujdesin e lëkurës, serumi është produkti më i fuqishëm dhe efektiv në Shqipëri për shkak të përqendrimit maksimal të përbërësve aktiv.

Përdorimi i rregullt inno Gialuron lë lëkurën të lëmuar dhe rrezatuese!

Ku mund te blej inno Gialuron?

Mijëra gra tashmë kanë vendosur të blihet serum inno Gialuron dhe tani ato duken më mirë se 10-15 vjet më parë. Nëse doni të bëheni një nga këto gra me fat, ndjehuni të lirë të kontaktoni dyqanin tonë online dhe të porositni produktin. Ne do të përpiqemi ta dorëzojmë atë sa më shpejt të jetë e mundur.

Në dyqanet e zinxhirit të zakonshëm, paraqiten produkte nga markat e njohura, por zhvillimet inovative nuk përfshihen gjithmonë në asortiment. Por në faqen tonë të internetit mund të porosisni inno Gialuron në Shqiperi tani. Puna kryhet nga distanca, e cila kursen kohë dhe burime financiare.

Për të marrë mallrat, duhet të plotësoni dhe dërgoni një aplikim online (ai përmban vetëm emrin dhe numrin e telefonit të kontaktit). Një konsulent së shpejti do të telefonojë numrin tuaj dhe do të sigurojë të gjitha informacionet në lidhje me ilaçin. Dhe brenda pak ditësh, serumi kundër plakjes inno Gialuron do të jetë në duart tuaja. Duke e aplikuar atë dy herë në ditë për një muaj, shumë shpejt do të merreni me të gjitha mangësitë.

Inno Gialuron Shqiperi, çmimi, përdorimi, opinionet – dukuni 35 vjeç kur jeni 51 vjeç, pa kirurgji apo botoks!

A e dini se me ekstrakte të gjetheve të çajit mund të dukeni 17 vjet më të rinj në 61 ditë?

Përshëndetje lexues!

Inno Gialuron në Shqipëriment, Albania

Le të vazhdojmë me rubrikën tonë të përjavshme “Mosha nuk është pengesë për bukurinë”, ku ndani metoda sekrete për ripërtëritjen e lëkurës. Sot do të zbulojmë sekretin e Liljanës, e cila shkaktoi një stuhi në internet dhe është një nga më të diskutuarit në forumet e bukurisë. Kjo histori ka një fillim të trishtë: pas 25 vjet martese, burri i Liljanës e la atë dhe i tha se ishte e moshuar.

“Kam kaluar në depresion për tetë muaj, kam qarë vazhdimisht dhe nuk jam kujdesur për veten time. Rrathët dhe qeset në sytë e mi u bënë më të mëdha, dhe fytyra ime mbushej me rrudha dhe palosje më të thella. Unë isha 49 vjeç, dhe kur shikoja veten në pasqyrë, shihja vetëm vetminë dhe pleqërinë,” kujton Liljana.

Ne gjithmonë admirojmë këmbënguljen e heroinave tona. A mendoni se Liljana hoqi dorë? Sigurisht që jo! Ajo do të rifitojë bukurinë e saj!

Inno Gialuron përbërja

“Jam rritur në një kohë kur nuk kishte trajtime me Botox, operacione plastike ose procedura të tjera. Unë isha e sigurt se mund ta rifitoja rininë time pa të gjitha ato procedura të shtrenjta dhe të rrezikshme,” thotë Liljana.

Në 5 muaj, ajo i provoi të gjitha: pastrimin, maska, locione, serume, ushtrime dhe masazhe, por asnjë nuk funksionoi ose nuk dha rezultate të dukshme. Liljana vajti për vizitë tek një dermatolog, por ajo nuk mund ta përballonte trajtimin që ai propozoi.

“Unë isha e dëshpëruar sepse asgjë nuk po funksiononte. Një ditë, një asistent shitjesh më tha që ishte 45 vjeç, por ajo dukej sikur të ishte 30 vjeç! Si mundet? Ajo po përdorte një maskë të prodhuar nga ekstraktet e gjethes së çajit, dhe ekstraktet e algave. Pas 14 ditësh, rezultatet ishin befasuese: rrudhat ishin zhdukur.

2 muaj më vonë, dukesha 10 vjet më e re! Pas muajit të tretë, rrudhat përreth syve dhe palosjet hundolabiale u bënë thuajse të padukshme. Pas shumë vitesh u ndjeva përsëri e bukur dhe fillova të merrja komplimente. Unë isha e lumtur!

Sidoqoftë, maska ka edhe disavantazhet e saj: ju është dashur ta lini në fytyrën tuaj për një kohë të gjatë dhe ishte e vështirë ta hiqni. Çdo ditë, Liljana kalonte 30 minuta duke përgatitur përzierjen, 5 orë me të në fytyrën e saj dhe një orë tjetër për ta hequr atë, por bukuria, siç thonë ata, kërkon sakrifica.

Vajza ime gjithashtu e provoi maskën, por asaj i mungonte durimi ta përdorte çdo ditë për aq kohë. Një ditë ajo udhëtoi jashtë vendit për të marrë disa trajtime kundër plakjes dhe i tregoi dermatologut të saj për këtë maskë. Ai konfirmoi që ata përbërës me të vërtetë kanë një efekt anti-plakje, madje edhe në lëkurën e dëmtuar.

Ai tha se serumi Inno Gialuron kishte të njëjtën substancë si maska ime, por ishte më e përshtatshme sepse duhet të aplikohej vetëm para gjumit.

Unë kam qenë skeptike kur ajo solli disa shishe të Inno Gialuron nga jashtë vendit. Mendova se dermatologu thjesht donte paratë e saj, por në pak kohë, nuk kishte më rrudha në fytyrën e saj, edhe pse ishte 31 vjeçe. Kështu që e provova.

Ky serum ​​ishte edhe më i mirë sesa maska ime. 23 ditë më vonë, të gjitha rrudhat e mia u zhdukën dhe lëkura ime është tërhequr dukshëm. Po!

Tani në vend që të rri në shtëpi me maskë, unë dal jashtë në vende interesante. Unë kam më shumë admirues tani sesa kur isha e re!

Mjerisht, ky nuk ishte përfundimi i saj i lumtur dhe problemet u rishfaqën. Në blogun e saj që kishte mbi 500,000 abonues, ajo shkroi për ripërtëritjen e lëkurës. Kur ajo shkroi një postim rreth Inno Gialuron, ajo mori shumë kërcënime duke i kërkuar asaj të hiqte informacionin për atë produkt. Pronarëve të klinikave të kirurgjisë plastike nuk u pëlqente që gratë tani dinin një metodë më të thjeshtë dhe më të lirë për të ripërtërirë lëkurën e tyre. Liljana u detyrua ta fshijë postimin për sigurinë e saj.

“Është e qartë se paraja sundon botën sepse ka shumë njerëz të babëzitur që duan të përfitojnë nga të tjerët. Unë jam një grua e dobët dhe nuk mund ta luftoj sistemin. Është turp që më duhej ta fshija postimin tim në blog, por në të njëjtën kohë, unë e di se nuk kam pasur kohë për t’u marrë me të: në radhë të parë, falë blogut tim, përfaqësuesit zyrtarë të Inno Gialuron me ofruan një punë. Në radhë të dytë, unë u martova, kështu që gjithë kohën time të lirë e kaloj me njeriun më të mirë në botë. Unë jam shumë mirënjohës për të gjitha ato gra që lexojnë blogun tim, më mbështetën dhe ndanë recetat e mia. Falë jush nuk mora rrugën e gabuar dhe tani jam shumë e lumtur”, thotë heroina jonë.

Inno Gialuron blihet, blej

Liljana ende punon me Inno Gialuron e cila ka ndihmuar 985.967 gra në të gjithë botën të ripërtërijnë rininë e tyre – dhe ky numër vazhdon të rritet. Ndoshta misioni i të gjithëve është të përmirësojnë veten e tyre dhe t’i ndihmojnë të tjerët gjithashtu ta bëjnë këtë. Pas një kërkimi të gjatë dhe të vështirë, më në fund gjetëm ilaçin më të mirë anti-plakje për lëkurën. Është faqja e internetit e Inno Gialuron. Pra, a ia vlen të harxhoni shuma të mëdha parash për injeksione të dhimbshme Botox, operacione të rrezikshme dhe produkte të kushtueshme? Ka një mënyrë të përballueshme dhe të lehtë për të marrë të njëjtin efekt. Varet nga ju – provoni Inno Gialuron duke klikuar në lidhjen më poshtë.

Deri javën tjetër. Ne dëshirojmë më të mirën tuaj dhe kemi parasysh se bukuria e vërtetë është brenda vetes.

Inno Gialuron komentet

Kristina

Historia juaj më ka frymëzuar shumë! Liljana duket kaq mirë! E porosita serumin. Unë mezi po pres ta marr.

Alba

Më në fund e gjeta Inno Gialuron! E kam marrë për ditëlindjen time. Fillova ta përdorja atë dhe jam e dashuruar me të që pas përdorimit të parë! Rrudhat u zbutën pas një jave, lëkura ime ishte e butë dhe e hidratuar. E kërkova në dyqane por nuk e gjeta. Tani kam porositur 3 shishe. Serumi është vërtet i mirë.

Milena

A e dini se mund ta porosisni Inno Gialuron vetëm në faqen zyrtare? Dikur e mora këtë serum ​​në një dyqan në qytetin tim dhe ishte i rremë.

Juljana

Liljana, unë jam fansja Nr. 1 e saj dhe e admiroj aq shumë. E lexova blogun e saj që nga fillimi. Më vjen shumë keq që ajo duhej ta fshinte postimin e saj.

Sara

Pajtohem 100%. Sallonet e bukurisë na vjedhin paratë tona me produkte shumë të shtrenjta. Ka produkte të tjerë të ngjashëm por më të lirë.

Klara

Shoqet e mia dhe unë e kemi përdorur Inno Gialuron për një kohë të gjatë. Jam e habitur që pak njerëz e dinë për këtë produkt të shkëlqyeshëm.

Stela

Jam shumë me fat që kozmetologu im ishte i sinqertë :))) Më rekomandoi Inno Gialuron.

Liza

U trondita kur, pas një jave, rrathët dhe qeset në sy u zhdukën. Ja një fotografi.

Perla

Vajza, ky produkt është magjik! Kur serumi nuk ishte akoma në dispozicion për shitje, unë isha një nga ata 100 vullnetarë që isha gati ta provoja. Rezultatet janë mbresëlënëse! 15 vjet më e ri në vetëm 21 ditë …

Andrea

Provova maskën e vajit të ullirit, por nuk kisha durimin ta mbaja çdo ditë për 4 orë. Po porosis Inno Gialuron ta provoj.

María

Përshëndetje, vajza! Kam punuar si kozmetologe për 27 vjet dhe më duhet të pranoj që klinikat e bukurisë heshtin kur bëhet fjalë për metoda të reja anti-plakje, për shkak të parave. Inno Gialuron ka të gjithë përbërësit e nevojshëm për lëkurën e vjetër: acidin folik, acidin hialuronik, alantoinën dhe ekstrakte fukusi. Ky kombinim do t’ju ndihmojë të dukeni më të rinj.

Ua rekomandoj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six − one =