Black Latte Shqiperi, çmimi, opinionet, përdorimi – si kam kaluar nga 85 kg në 54kg vetëm në 2 muaj

By | April 28, 2021

Ç’kemi djema! Të gjithë e kanë vërejtur atë Kam humbur shumë peshë dhe filluan të më bombardojnë me pyetje. Unë përpiqesha të bëja më të mirën për të shkruar një përgjigje për të gjithë dhe t’ju mbështesja të gjithëve, por dështova – me kaq shumë mesazhe për t’iu përgjigjur, do të më duhej të jetoja në internet. Kështu që, vendosa ta shkruaj këtë postim për t’iu përgjigjur pyetjes: “Si keni arritur të humbni 31 kg?” (Kjo nuk do të thotë që nuk mund të më shkruani ose të pyesni, kjo thjesht e bën jetën time më të lehtë).

Transformimi im më mori vetëm dy muaj! Rezultat i shkëlqyer, e drejtë?

Unë kurrë nuk kam qenë e dobët, por kam vërejtur se kam fituar peshë gjithnjë e më shumë. Tre rrudha të tmerrshme u shfaqën në bark, unë dukesha si një buldog në bikini, dhe vithet, këmbët dhe prapanica po bëheshin gjithnjë e më të mëdha! Vendosa të kem një trup në formë dhe të shëndetshëm me çdo mënyrë, kështu që unë ndalova së ngrëni ushqime të yndyrshme dhe të skuqura dhe hoqa dorë nga vaktet e vjeshtës. Unë shkova për vrap në mëngjes dhe stërvitje në mbrëmje në palestër, por në vend që të humbja peshë, vazhdoja të fitoja gjithnjë e më shumë! Pas një muaji, pesha ime arriti në shenjën e tmerrshme – GATI 100 kg! Unë vazhdoja ta bëja dietën time gjithnjë e më të ashpër, duke përjashtuar mishin, bukën, patatet dhe ëmbëlsirat. Unë përfundova duke ngrënë fruta dhe perime dhe të mos pija asgjë tjetër përveç ujit. Kam provuar disa çajra dhe pilula jashtëzakonisht të shtrenjta për humbje peshe por asgjë nuk dukej të funksiononte për mua. Pas një kohe, pesha e humbur do të kthehej në trupin tim të rraskapitur.

As dieta dhe as pilula nuk ndihmoi, ato janë thjesht një riparim!

Stërvitja është shumë e vështirë dhe kërkon shumë kohë për të parë ndonjë përparim. Atëherë, çfarë duhet të bëj?

Pas dietave, pilulave dhe orëve në palestër dhe mijëra lekë të paguara për instruktorin personal unë hoqa dorë plotësisht. Një ditë u futa në një artikull në lidhje me Black Latte dhe vendosa ta provoj. Edhe pse kam dëgjuar shumë këngëtarë dhe të famshëm që po humbnin peshë me Black Latte, isha skeptike. Por duke qenv se kam provuar gjithçka dhe jam dëshpëruar nuk kisha zgjidhje! përveç kësaj, unë kontrollova përshtypjet dhe ato ishin vërtet mbresëlënëse!

Miliona gra në Evropë dhe SH.B.A. u shpëtuan nga kilogramët e tepërt falë Black Latte. Sipas kërkimit, 96.7% humbën 12-17 kg në tre javë!

Pra, u zgjidh! Shkova në faqen e tyre, kontrollova gjithçka dhe porosita Black Latte. Erdhi brenda dy javësh. Lexova udhëzimet dhe fillova të pija 2 ose 3 gota çdo ditë, në mëngjes dhe drekë.

Rezultatet – Black Latte në Shqipëriment, përbërja

Pas vetëm dy javësh, rezultatet e mia ishin mahnitëse – humba 6 kg! Trashja ishte zhdukur dhe fytyra ime u bë shumë më e mirë! Ijet dhe barku u bënë dukshëm më të vegjël – dhe gjendja shpirtërore u bë më e mirë! Fillova të besoj se mund të bëhesha përsëri e bukur, pa bërë ndonjë dietë ose ushtrime! Kështu që, vazhdova të haja gjithçka që doja! Unë isha shumë e sëmurë dhe e lodhur nga uria dhe ushtrimet…

Deri në fund të javës së tretë, kam humbur edhe 12 kg të tjerë! Unë u bëra më në formë dhe kjo më frymëzoi të ngjitja shkallët në vend që të përdorja ashensorin çdo herë. Ajo që dukej se ishte një stërvitje e vështirë u bë një kënaqësi e lehtë për mua! Nuk mund ta besoja se ndodhi vetëm sepse isha duke ndjekur ato udhëzime të thjeshta në kapsulën e Black Latte! Nëse unë munda ta bëja – çdokush mundet! Kaluan vetëm dy muaj dhe 31 kg e mi u zhdukën!

Arita peshën e synuar brenda 60 ditësh. Barku im ishte zhdukur, kam humbur 31 kg dhe kam marrë trupin për të cilin nuk kisha guxuar kurrë të ëndërroja!

Meqë ra fjala, Black Latte u testua nga Akademia e Shkencave në vitin 2014. Rezultatet do të ishin një bombë, por ato kurrë nuk e bënë publike. Unë mendoj se vjen nga fakti se ata do të bënin që kompanitë farmaceutike, klubet e fitnesit, ushqyesit dhe klinikat e shtrenjta të falimentonin! Nuk është çudi: Black Latte është tepër e lirë!

Tani vazhdoj t’ia rekomandoj Black Latte miqve dhe kolegëve të mi. E rëndësishme: porositni nga faqja zyrtare e produktit përndryshe ju mund të merrni një fallso. Unë jam e kënaqur me rezultatet e mia dhe besoj se edhe ju do të jeni të lumtur! Harroni stereotipet: nuk ju duhen dieta dhe stërvitje për të pasur një figurë të këndshme!

Produkti më i mirë për humbjen e peshës – Black Latte blej, komentet

P.S. Të gjithë ata që humbën peshë vetëm duke pirë Black Latte, ju lutem, ndani rezultatet tuaja këtu! Ju do të ndihmoni për të bindur njerëzit e tjerë që me të vërtetë ndihmon! Gëzuar!

Çkemi! Kam lajme të shkëlqyeshme! Black Latte përfaqësuesit e kompanisë më kontaktuan për të ofruar një zbritje 50% për 100 vizitorët e parë të blogut tim që bëjnë një porosi këtu!

Komente – Black Latte opinionet, blihet, Albania

Katerina

E dashur Xhizabela, faleminderit që më frymëzove që më në fund të shpëtoj prej kg të frikshme! Kanë kaluar tre javë dhe kam humbur 28 kg. Pesha ime tani është 57 kg, dhe siç premtuat, nuk do të ndryshojë më. Gjithë të mirat, Soni.

Vanesa

Kam ëndërruar për një trup të hollë për një kohë të gjatë, lexova rreth Black Latte në këtë faqe tre muaj më parë. Unë kisha hezituar të porosisja por u binda nga nëna ime. Nuk është një çmim i madh për të paguar për një ëndërr të realizuar! Tani po humbasim peshë së bashku. Ajo ka pasur më shumë sukses se unë = (

Mishel

Sa e lumtur që gjeta këtë blog. Sigurisht që do të provoj Black Latte! Faleminderit

Bianka

Hej Roza! Unë ndoqa këshillat e tua dhe provova Black Latte dhe… ju më keni shpëtuar familjen dhe martesën time =) Roza, ju jeni vajzë e mahnitshme! Burri im ka ndryshuar shumë ndaj meje kohët e fundit, kam fituar vetëbesim … Tani ndjehem SUPER! =)

Nikola

Hej zonja, unë do t’i bashkohem së shpejti ekipit të të dobëtave!! Sapo mora Black Latte time! Faleminderit për ndarjen e rezultateve tuaja se ata më motivuan të filloj kurën. Shpresoj se më në fund do të shpëtoj nga dhjami. Do të shkruaj këtu për përparimin tim xoxo

Xhixabel Merkado

Përshëndetje, Nikolë! Jam shumë e lumtur për ty! Më e rëndësishmja është harmonia brenda por është e pamundur pa harmoninë me trupin tuaj. Mezi pres të shoh përparimin tuaj. Dhe mbani mend: më mirë pak progres sesa fare! Paç fat!

Karolina

E dashur Xhizabelë! Jam shumë e lumtur që gjeta faqen tënde të internetit dhe kërkoj të kem ndonjë mbështetje këtu. Kam provuar shumë metoda për të humbur peshë, por për fat të keq rezultatet e mia nuk kanë arritur pritshmëritë e mia. Jam 132 cm e gjatë dhe pesha ime është 97 kg – ky është turp !!! Unë kam nevojë të humb të paktën 36 kg dhe Black Latte duket se është zgjidhja ime e fundit shpresëdhënëse….

Xhizabel Merkado

Përshëndetje, Karolinë! Unë nuk jam e vetmja që u dobësova duke pirë Black Latte! Shoqet e mi gjithashtu e provuan atë dhe PUNON, kështu që unë ju jap një garanci 100% që nuk do të zhgënjeheni përsëri. Ne të gjithë jemi të kënaqur me rezultatet tona dhe ju dëshirojmë të njëjtën gjë!

Zonja, dua t’ju pyes edhe një herë, ju lutem, kaloni nja dy minuta për të ndarë rezultatet tuaja sepse tregon kujdes ndaj të tjerëve! Mund të jetë porosia juaj ajo që bind dikë tjetër që më në fund të dobësohet dhe të jetë e lumtur!

Mena

Mora dje dhe po filloj një jetë të re sot! Mezi pres për të parë përparimin e parë)

Lisa

E dashur Xhizabelë! Shumë faleminderit! Kam humbur peshë shumë shpejt, por më e rëndësishmja, nuk po kthehet si dikur! Kjo është një mrekulli! Ia rekomandova Black Latte vajzave të mia sepse unë nuk mund t’i shoh ata tek vdesin urie.

Maria T.

Kam një takim nesër dhe ne do të dalim për të darkuar në ndonjë vend të zbukuruar. Disa javë më parë, vetëm mendimi i të shkuarit atje dhe të ngrënit e ushqimit pa e ditur se sa kalori ka, do të ishte një makth. Tani nuk më intereson! Unë e di se mund të ha gjithçka që dua dhe nuk do të fitoj më. Kam humbur 27.5 kg me ndihmën e Black Latte vetëm në një muaj! Faleminderit, Xhizabel M.!

Jasemina

Uau Xhizabel, e ke arritur atë seriozisht në një muaj? Ndoshta duhet të marr Black Latte edhe unë… Kam fituar tre kg të tjerë, është e tmerrshme …

Alisia

Kam humbur 18 kg në 6 javë !!! Vetëm e pabesueshme! Faleminderit Xhizabel!!!!

Jasemina

Urime, Kamelia! Rezultati juaj është i jashtëzakonshëm! Tani nuk kam dyshime për këtë Black Latte!!!

Kamila

Unë po ndaj rezultatet e mia ashtu siç i premtova. Është e shkëlqyeshme. Kam arritur të humbas gati 15 kg pas 6 javësh. UAU!

Sara

Harrojini të gjitha dyshimet, kjo gjë me të vërtetë funksionon! Shoqja ime humbi peshë me Black Latte – rreth 18 kg në 2 muaj nëse nuk gaboj. Mbresëlënëse, apo jo?

Alison

Faleminderit për vlerësimet tuaja, zonja! Më motivuat ta porosis Black Latte dhe të punoj për të përmirësuar veten time! Unë tashmë humba 5 kg, vetëm 6 të mbetura nga pesha ime e synuar!

Lola

Tre kushërirat e mia ndryshuan plotësisht pasi pinë Black Latte për nja dy muaj. I kthyer nga vajzat tipike të masës plus në zonja mahnitëse të bukura!

Greta

Pra, ja rezultatet e mia: Kam humbur 12.5 kg pa asnjë seancë të vetme në palestër! Të gjithë janë aq të mahnitur me këtë =))

Xhizabel M.

Përshëndetje, Greta! Jam shumë e lumtur për ty! Por me sa mbaj mend, ti doje të humbje pak më shumë. Ky ishte një fillim i shkëlqyeshëm! Vazhdo kështu! Paç fat!

Hana

Përshëndetje Xhizabel! Kam lexuar postimin tend dhe vendosa ta porosis Black Latte. Unë do të takoj shoqet e mia të shkollës së mesme së shpejti, ka kohë pa u parë dhe do të ishte turp të shfaqesh me një peshë prej 115 (!!!!) kg dhe të veshur me masa XXL !!! Kam qenë kaq e dobët në moshën 17 vjeç…. Tani peshoj 68 kg dhe bleva një fustan në madhësi M për mbrëmjen. Unë kam akoma shumë për tu përmirësuar por të jam vërtet mirënjohëse që më dhe një motiv për të filluar! Gëzuar!

Anda

Arritjet e tua janë thjesht mahnitëse … por a e kuptova mirë që nuk kam nevojë të ndjek ndonjë dietë? Unë jam neveritur nga vetë mendimi për të ndjekur një dietë me pak karbohidrate ose të tillë … jo më ngordhje urie të lutem!

Xhizabel M.

Anda, e ke kuptuar mirë. Black Latte nuk kërkon që ju të ndiqni ndonjë dietë fare. Të gjithë e dimë se posa të ndaloni dietën, pesha juaj kthehet – gjë që nuk ndodh kurrë nëse merrni Black Latte. Pra, mos u shqetësoni, thjesht provojeni dhe do të shihni!

Maria

Unë nuk mund të rri pa e ndarë këtë !!! Kam humbur 20 kg pas dy muajsh !!!!! Black Latte është një thesar i vërtetë! Burri im dhe unë po kalojmë muajin e dytë të mjaltit)))

Viktoria

Unë fillova të marr Black Latte 2 muaj më parë dhe unë kam humbur tashmë 23 kg! Është turp të thuash se isha 90 kg dhe kisha turp të shkoja në plazh gjatë pushimeve…

Amina

Unë duhet të humbas 14 kg sa më shpejt… gjeta këtë faqe interneti dhe u magjepsa nga të gjitha komentet e vajzave dhe rezultatet … Unë patjetër që do ta provoj Black Latte dhe të shoh se çfarë ndodh) më uroni fat!

Dakila

Motra ime më bleu nja dy kapsula Black Latte në Shqipëri vitin e kaluar. Së pari mendova se ishte qesharake – si si mund të humbasësh peshë pa dieta dhe stërvitje – por ajo më bindi mua thjesht ta provoja… Asnjëherë nuk kam menduar që është e mundur… Unë fillova të merrja Black Latte në shkurt dhe në maj MU DESH TË NDËRROJA GARDËROBËN TËRËSISHT! Gjithçka ishte shumë e madhe për mua!!!! Kam shkuar nga 92 në 58 kg në më pak se dy muaj!!!!!! Kaluan 2 vjet dhe pesha nuk ka ndryshuar! Unë jam e lumtur tani. Për të nxjerrë një përfundim, thjesht provo Black Latte për dy javë … dhe do ta shihni …

Xhizabel M.

Wow, Dakila, rezultatet janë mbresëlënëse! Të nderuar zonja, dua të kërkoj falje që nuk kam mundësi të shkruaj një përgjigje për të gjithë ju, por i lexoj mesazhet dhe dua të them që jam e lumtur dhe krenare për ju dhe arritjet tuaja!

Melinda

ka kaq shumë kohë, sa dukej qesharake që kam peshuar 79 kg… Tani pesha ime është 54 kg dhe çfarëdo që bëj ose ha, nuk ndryshon! Jam krenare të ndaj fotot e progresit tim me ju:

Dolores

E dashur Xhizabel dhe të gjithë ata që shkruan një përshtypje këtu! Nuk kam fjalë të shpreh mirënjohjen dhe lumturinë time … Unë jam 33 vjeçe dhe vitet e fundit kam përjetuar një ferr për shkak të peshës time. Edhe stërvitja më e lehtë ishte një sfidë e vërtetë për mua, pata dhimbje shpine të tmerrshme, u dobësova shpejt dhe u lodha … lexova postimet tuaja dhe vendosa të provoj Black Latte – dhe rezultatet tejkaluan pritshmëritë e mia! Tani pesha ime është 63 kg – por dikur ishte 91 kg! Kam humbur 28 kg në tre muaj! Ndihem mirë dhe dukem 10 vjet më e re! Nuk kam dispne dhe shpina nuk më dhemb më!

Ana

Kam pirë çaj kinez për humbje peshe dhe me të vërtetë më ndihmoi të humbja 2 kg, por i fitova përsëri në 2 javë ((Ju lutem, më thoni, a mund të jetë e njëjta histori me Black Latte?

Xhizabel M.

Çkemi, Anna. Mos u shqetëso, kjo nuk do të ndodhë. Thjesht shikoni fotografitë e mia dhe të gjitha këtyre grave të bukura – kemi humbur peshë dhe nuk kemi fituar asnjë kg që nga ajo kohë! Acidi klorogjenik vërtet funksionon dhe ndihmon trupin të kontrollojë yndyrën që fiton. ju duhet të provoni të marrin Black Latte edhe për një javë dhe do ta shihni efektin menjëherë!

Black Latte Shqiperi, përbërja, komentet, çmimi – humbje peshe për burrat

Qasje gjithëpërfshirëse për djegie drastike të dhjamit:

 • Efekt i fuqishëm i djegies së dhjamit
 • Kombinimi i pashoq dhe unik i përbërësve
 • Metabolizëm 4 herë më shpejtë!

Black Latte Albania, në Shqipëriment – pse kanë burrat më shumë vështirësi për të humbur peshë sesa femrat?

Yndyra viscerale ose “mashkullore” është një depozitim rreth organeve jetësore të vendosura në toraks, bark dhe legen. Vetëm burrat e grumbullojnë këtë sasi dhjami e cila paraqet rrezik të madh për shëndetin. Paralajmërim: pesha normale nuk garanton mungesën e dhjamit organik.

Është fakt i provuar që 98% e meshkujve kanë dhjam në organet e brendshme!

Kjo yndyrë nuk mund të eliminohet me metoda të zakonshme!

 • Dieta
 • Kontrolli i vlerës energjike
 • Ushtrime
 • Tableta

Parimi themelor mbi metodat e zakonshme të humbjes së peshës është aftësia e tyre për të djegur vetëm dhjamin nënlëkuror dhe celulitin.

Si pasojë, ato kanë efekt vetëm në trupin e femrës.

Për burrat, metoda të tilla janë të papërdorura.

Çfarë pasojash rrezikoni nëse nuk luftoni me dhjamin mashkullor?

 • çrregullime të sistemit kardiovaskular,
 • tumore dhe rritje anormale,
 • ndërprerjet hormonale dhe rënie të funksionit seksual,
 • diabet i tipit II,
 • çrregullime psikologjike: depresion, vetëvlerësim i ulët, pakënaqësi me veten dhe jetën tuaj,
 • sëmundjet e frymëmarrjes;

Digjni yndyrën mashkullore në mënyrë e duhur!

Pse Black Latte?

 • Veprim i fuqishëm në qelizat dhjamore. Depërtimi në qelizat dhjamore, shkatërrimi nga brenda.
 • Trup i mirë-formuar. Muskuj të formuar. Pa “bark birre”, muskuj barku “6-packs”.
 • Ton i përmirësuar i muskujve. Thithje më e mirë e proteinave me efekt pozitiv në muskujt dhe parandalimin e varjes së lëkurës.
 • Forcim të muskujve të thellë. Fitim të përshpejtuar të muskujve. Stërvitje 84% më efikase!

Black Latte përdorimi: qasje gjithëpërfshirëse

Për një djegie dhjamore drastike:

4 arsye për të blerë Black Latte:

 1. I sigurt nuk ka efekte anësore
 2. nuk shitet në dyqane
 3. efektiviteti i provuar nga miliona klientë të kënaqur në të gjithë botën
 4. rekomandohet nga nutricionistë kryesorë evropianë

Ekspertët rreth Black Latte

Burrat nuk janë në dijeni të rreziqeve të fshehura të dhjamit në organet e brendshme. Sidoqoftë, dhjami që “vendoset” në muret e enëve të gjakut dhe organet e brendshme shkakton sëmundje të tmerrshme, e cila është shumë më e lehtë për t’u parandaluar sesa për t’u kuruar.

Në mënyrë që të eliminoni yndyrën e tepërt nga trupi unë rekomandoj përdorimin e Black Latte, e zhvilluar posaçërisht për burrat.

Ekspert shëndetësor Marco C. është drejtuesi i qendrës mjekësore për humbje peshe

Rezultatet reale të arritura me Black Latte

Gjithmonë kam dashur të kem një trup sportiv. Prandaj, isha e lidhur pas palestrës për orë të tëra, shpenzoja para të mëdha për ushqime të ruaja trupin sportiv. Si rezultat, u bëra i madh dhe i fortë, megjithatë nuk isha në gjendje të arrija formën e muskujve që synoja. Një trajner i mirë nga palestra më tregoi për Black Latte. Efekti nuk mund të krahasohet me ndonjë nga djegësit e njohur të dhjamit. Brenda një muaji kam “shkrirë” 6 kile yndyrë dhe ruajta të gjithë masën muskulore. Në 2 ditë, fotot e barkut tim në Instagram morën 1500 pëlqime! Çfarë suksesi!

Xhoni, 25 vjeç

Kurrë nuk kam qenë i shqetësuar për peshën time, dhe mendoja se të gjitha këto tema me centimetra shtesë ishin një temë e “pjeshkave”. Unë nuk jam një atlet që t’i kem muskujt e barkut “6-packs”! Barku nuk ishte problem për mua, haja atë që doja dhe sa të doja. Bëra një ekzaminim mjekësor rutinë dje u diagnostikova me gjendje para-diabetike të shkaktuar nga mbipesha. Më duhej të tretja shpejt kilogramë me Black Latte. Pasi hoqa 20 kg, kuptova se sa bukur është të kesh një trup të shëndetshëm dhe të tonifikuar! Më besoni, gratë e vlerësojnë atë më shumë sesa mendoni!

Denis, 34 vjeç

Gruaja ime është adhuruese e ushqyerjes së shëndetshme dhe sporteve, ndërsa unë jam shumë larg këtyre. Unë çmendesha sa herë që ajo më detyronte të ndiqja dietë ose të shkoja në një klub sportiv. Gjithmonë kam dashur të jem në formë, por duke mos paguar një çmim të tillë! Kur zbulova Black Latte, e porosita pa u menduar dy herë. Kam humbur 12 kg në 2 muaj. Gruaja ime nuk u besonte syve. Jam i lumtur që ky është vetëm për burrat! Lëreni atë të vazhdojë me planet e saj të çmendura me dietë. Nuk më duhen më.

Tani, 46 vjeç

Shkrini tepricën!

-50%

Lajmet e fundit: Ekspertët Ballkanas zbuluan një metodë të sigurt dhe natyrale të “humbjes së menjëhershme të peshës” që një burrë e përdori për të humbur 15 kg në 30 ditë

 Këtu mund të lexoni për metodën revolucionare të humbjes së peshës që po bëhet gjithnjë e më e njohur në vendet e Ballkanit.

Ne kemi përgatitur këtë raport për të shpjeguar në detaje këtë dietë të re, e cila është revolucionare në Ballkan.

Si mundet një person të humbasë 30 kg në 15 ditë, pa ndonjë dietë ose ndonjë ndryshim të madh në rutinën ditore? Si është e mundur? Vetëm duke pirë një pije plotësisht natyrale?

Lexuesit tanë kanë qenë shumë të entuziazmuar për një produkt të tillë në tre muajt e fundit, i cili ul peshën te burrat dhe gratë, në një mënyrë të shpejtë dhe pa nevojën e ndonjë diete ose ushtrimi. Një metodë e tillë revolucionare është shfaqur në shumë shfaqje televizive dhe kjo është plotësisht e sigurt për t’u përdorur.

Shumica e dietave janë shumë të vështira për tu ndjekur. Ju kërkohet të bëni ndryshime të mëdha në zakonet dhe orarin tuaj të ngrënies dhe kjo është arsyeja pse humbja e peshës ndihet si një detyrë herkuliane. Llixhat dhe palestrat, të cilat punojnë me programe për humbje peshe, kërkojnë jo më pak se 40,000-50,000 ALL, dhe madje edhe pas shpenzimeve të tilla të majme, rezultatet janë zero. Ata heqin vetëm peshën e ujit nga trupi juaj dhe brenda muajit, ju e rifitoni atë peshë.

Disa njerëz kanë përdorur mënyrën e fshehtë, por ka shumë të tjerë që duan ta mbajnë sekret atë. Kjo është arsyeja pse, pavarësisht nga përpjekjet tuaja për të përdorur metodën e duhur për humbjen e peshës, nuk jeni në gjendje ta arrini atë. Ne do t’ju tregojmë pse ndodh kjo dhe pse mjekët nuk duan që ju ta dini këtë metodë. Nëse e përdorni këtë sistem siç duhet, do të arrini rezultate që të lënë pa frymë. Askush nga farefisi juaj nuk do të jetë i gatshëm të pranojë faktin se ishte kaq e lehtë.

Ka shumë keqkuptime në lidhje me njerëzit e shëndoshë në shoqërinë tonë. Askush nuk dëshiron të martohet me një trashaluq/e dhe njerëzit e shëndoshë kryesisht e kanë të vështirë të gjejnë një partner në jetë. Shumica e kompanive besojnë se punonjësit e shëndoshë janë dembelë dhe nuk janë aq të vëmendshëm, krahasuar me punonjësit e dobët. Njerëzit e shëndoshë shpesh vuajnë nga probleme të tilla si mungesa e besimit dhe shëndeti i keq. Shkencërisht, kilogramët shtesë konsiderohen të jenë një shkaku i drejtpërdrejtë i shumë sëmundjeve dhe rënie të jetëgjatësisë. Obeziteti është rritur në një masë të tillë, saqë është shpallur si emergjencë kombëtare. Qeveria kreu një studim të plotë 8-vjeçar dhe shpenzoi miliona lekë për të gjetur një zgjidhje për këtë problem – dhe a e dini se çfarë arritën të kuptonin? Lexoni më shumë për të njohur funksionalitetin e tij.

Pse nuk po dobësoheni:

Është detyra më e vështirë të heqësh kilogramë nga stomaku, ijet dhe beli. Sado që të përpiqeni, nuk mund të shpëtoni nga mbipesha pa anti-oksidantë. Fatkeqësisht, nëse jeni një njeri i zakonshëm, atëherë shanset janë të pakta që të ketë ndonjë anti-oksidues në dietën tuaj. Vetëm përfshirja e anti-oksidantëve në dietën tuaj do t’ju ndihmojë të humbni peshë dhe ky është produkti për të cilin po flisnim.

Yjet e famshëm humbasin pjesën më të madhe të peshës së tyre duke përdorur këtë produkt mahnitës. Kjo jo vetëm që është ekonomike, por është edhe 100% organike. Ky është produkti i vetëm për humbjen e peshës që jep rezultate të menjëhershme.

Kjo metodë e sapo zhvilluar dhe e fuqishme për humbjen e peshës e ka futur tregun në kaos. Me anë të kësaj, ju as nuk do të keni nevojë të shkoni në palestër dhe as të bëni ndonjë ndryshim në dietën tuaj. Dhe gjëja më e rëndësishme është se do të jetë ekonomike për xhepin tuaj.

Mbi të gjitha, për çfarë është kaq i veçantë Black Latte?

Sipas studimeve të famshme të bëra në Institutin Kërkimor të Prodhuesit – Kur Black Latte merret rregullisht, metabolizmi rritet aq shumë sa fuqia e trupit për të djegur dhjamin rritet deri me 318%. Me Black Latte, në trupin tuaj futet 95% përbërje e pastër. Një përzierje krejtësisht natyrale e vitaminave organike do të heqë yndyrën shtesë nga trupi juaj dhe do t’ju bëjë plotësisht në formë.

E pabesueshme, apo jo? Ju nuk jeni i vetmi që e bëni këtë. Kur mësuam për këtë produkt të humbjes së peshës, edhe ne menduam se do të ketë ndonjë problem tjetër me dietat. Por kur dëgjuam historitë e suksesit të qindra njerëzve që përdorën Black Latte, na duhej të ndyshonim mendim. Kjo edhe për shkak se Black Latte nuk është aspak dietë. Askush nga këta njerëz nuk iu desh të ndryshonte stilin e jetës. Shumica ende vijuan të hanin gjërat e tyre të preferuara … dhe po humbnin yndyrën e tyre shtesë njëkohësisht!

Lexuesja jonë Anjeza, na informoi për humbjen e 20 kg në 6 javë dhe se ajo po merrte vetëm Black Latte.

“Unë mëzor e besoj se sa kollaj ndodhi e gjithë kjo. Unë as që e ndryshova dietën time dhe as rutinën ditore, por dhjami u shkri si gjalpi. Më pëlqeu shumë! Më në fund, ekziston një produkt që funksionon vërtet”

Mbi të gjitha, Si funksionon Black Latte?

Black Latte përbëhet nga bimë speciale natyrore që ju bëjnë të humbni peshë më shpejt.

Sahjan, petale trëndafili, bar limoni, Stevia, Cuddle, Garcia Cambogia.

Në të vërtetë, të tjerët nuk dëshirojnë që ju të mësoni për këto produkte sekrete. Por ne nuk mendojmë se është etike të fshehësh produktin Nr. 1 të humbjes së peshës.

Është vërtetuar klinikisht se Black Latte:

 • Ndihmon në humbjen e peshës 4 herë më shumë në krahasim me dietat dhe ushtrimet fizike
 • Rrit energjinë
 • Ka shumë anti-oksidues. Në këtë mënyrë, as Boronica dhe as Kulumbria nuk i afrohen
 • Ndihmon në përmirësimin e zemrës dhe sistemit të tretjes
 • Nxjerr jashtë toksinat që janë ruajtur në trup pas shumë vitesh
 • Shkatërron parazitët e dëmshëm në sistemin tuaj të tretjes
 • Zhduk papastërtitë e stomakut tuaj (gjë që e bën të vështirë djegien e dhjamit!)
 • Zbut problemin e fryrjes së stomakut dhe gazrave
 • Rregullon metabolizmin
 • Rrit nivelin e energjisë, epshit dhe aktivitetit

Andi humbi 16 kg për 5 muaj

“Ai më detyroi të provoja Black Latte me të kaq shpesh, por do ta falënderoj. Kemi humbur 30 kg së bashku dhe vazhdojmë të dobësohemi!” Andi dhe Alma

Ne gjithashtu donim të dinim nëse produkti funksionon në realitet dhe përmbush atë që premtonte! Shumica e historive të suksesit flasin për njerëz që humbin sasi të madhe peshe në përgjithësi. Black Latte Zvogëlon peshën dhe nxjerr papastërtitë nga trupi, duke rritur nivelin e energjisë. Si rezultat, trupi juaj është në gjendje të djegë më shumë kalori në mënyrë më efikase.

Ky produkt vjen me një garanci 100% të kënaqësisë.

Mësoni ku ta blini produktin në mënyrë që të dobësoheni në mënyrën më të mirë:

 1. Zieni një lugë çaji Black Latte me ujë në mëngjes për 3 deri në 5 minuta. Pastaj, filtrojeni atë dhe pijeni të nxehtë ose të ftohtë, bazuar në shijen tuaj. Së bashku me të, ushtrohuni tre deri në pesë herë në javë. Pini sasi të mjaftueshme të ujit gjatë ditës dhe mbani dietën tuaj të ekuilibruar.
 2. Hani çfarëdo të dëshironi dhe përsëriteni derisa të merrni trupin që keni ëndërruar.
 3. Shumë prej nesh ishin akoma mosbesues… dhe pastaj reporterja ynë e provoi për vete.

Shëndeti juaj Nila ofroi ta provonte vetë këtë dietë sepse do të martohej. Ajo dëshironte të humbte 10 kilogramë para dasmës në çfarëdo mënyre të mundshme. Ajo porositi Black Latte në internet për të provuar dietën. Ajo zgjodhi Black Latte sepse u testua klinikisht në shumë vende të botës, të tilla si Los Angeles, dhe GNP Lab America. Kjo është organizata e cila cakton rregullat strikte për humbjen e peshës.

Shishet Black Latte u dorëzuan disa ditë pas bërjes së porosisë.

Shihni vetë ndryshimet e pabesueshme te Nila…

Rezultatet e mia – 1 humbur 12.2 kg në vetëm 1 muaj dhe rrobat e mia u tkurrën me 2 masa

 Isha gati të qaja.

Javën e parë

u mahnita me këtë produkt pasi pashë rezultatet e tij të jashtëzakonshme. Niveli i energjisë u rrit dhe nuk isha shumë e uritur. Black Latte ka një efekt anësor, fuqia e tij është të kontrollojë urinë.

Sinqerisht, u ndjeva si kurrë më parë!

Dhe gjëja më e rëndësishme është që unë nuk kam ndryshuar asgjë në rutinën time të përditshme. Ditën e shtatë, kur u peshova, nuk mund t’u besoja syve. Kisha humbur 3.3 kilogramë. Por, akoma, nuk isha në gjendje ta besoja plotësisht, pasi njerëzit thonë që fillimisht humbet peshën e ujit. Unë po prisja për të parë rezultatet e javëve të ardhshme dhe rezultatet ishin të gjitha të mrekullueshme. Tani, pas kaq shumë vitesh, unë peshoj më pak se 67 kilogramë.

Java e dytë:

Niveli i energjisë u rrit shumë pas përdorjes së suplementit për 2 javë dhe rutina ime e gjumit gjithashtu u përmirësua. Tani flej gjumë rehatshëm dhe shëndetshëm gjatë gjithë natës pa ndonjë shqetësim, pasi trupi im ndihet më mirë (mendoj se ishte për shkak të nxjerrës së toksinave nga trupi). Në të njëjtën kohë, humba 2.9 kilogramë më shumë, kështu që kam humbur 6.8 kilogramë dhjam dhe e gjitha kjo ndodhi në vetëm 2 javë.

Tani, fillova të besoj se kjo dietë nuk ishte një lojë, por një produkt serioz.

Java e tretë:

Pas 3 javësh u zhdukën të gjitha dyshimet që kisha. Pasi humba 3.1 kilogramë, unë rashë me dy masa dhe kisha plot energji. Shpeshherë, njerëzit heqin dorë nga dieta javën e tretë sepse janë lodhur prej saj, por pas përdorimit të Black Latte, niveli im i energjisë nuk ra. Në fakt, ai ishte i ekuilibruar gjatë gjithë ditës. Tashmë, nuk kam nevojë të dremis 3 herë në ditë dhe gjithashtu zbulova se sistemi im tretës po funksiononte shumë më mirë. Edhe problemi i stomakut dhe gazrave pas ngrënies u shëruan.

Java e katërt:

Pas javës së 4-të, rezultati ishte tronditës. Pas përdorimit të Black Latte, kam humbur gjithsej 12.2 kilogramë. Në fakt, të gjithë u dëshpëruan që nuk morën pjesë në këtë provë. Në javën e katërt, pas përdorimit të Black Latte, humba tre kilogramë të tjerë dhe rezultatet mbetën. Në të vërtetë, nuk kisha më dhjam shtesë për të hequr. Edhe pas kësaj, unë do të vazhdoj ta marr Black Latte në vijim, pasi vitaminat dhe antioksidantët e saj ndihmojnë shumë lëkurën time.

Jam plotësisht e kënaqur me rezultatet e tij

Kam humbur 15 kilogramë në vetëm 4 javë pa ndonjë dietë të veçantë ose ushtrime të veçanta.

Nëse nuk besoni në efektet e kësaj diete, atëherë duhet ta provoni vetë. Bazuar në testin tonë, efekti i tij është mjaft real.

Në kompaninë tonë, ne kemi provuar më shumë se 200 dieta gjatë gjithë vitit dhe fillimisht, edhe pse nuk ishim të sigurt për këtë, shumë shpejt, u bëmë adhurues të saj. Pasi bëmë hulumtimet tona, ndihemi shumë mirë që njerëzit po përfitojnë vërtet nga kjo dietë.

Ulje speciale 50% për të gjithë lexuesit tanë

Miq, e vërteta është se ka shumë produkte në treg që premtojnë të revolucionarizojnë fushën e humbjes së peshës, por efikasiteti dhe siguria e Black Latte është 100% e vërtetuar shkencërisht.

Dëshironi të ndani ndonjë këshillë për klientët gjatë javës tjetër? Nëse po, ju lutemi na shkruani një mesazh.

Black Latte opinionet

Nila

Ky është një super-çmim. Edhe nëna ime e porositi dhe nuk mori asnjë zbritje por ajo ka humbur 10 kg. Unë jam gjithashtu duke e marrë atë.

Aldi

Motra ime e provoi dhe trupi i saj është bërë perfekt, unë jam xheloze për të. Jam shumë e lumtur për këtë ofertë – po e porosis, kaq.

Sandri

E porosisja dhe e mora brenda 3 ditësh. Unë do të raportoj atë që më ndodh (e bleva atë me këshillën e një prej miqve të mi, i cili bëri trup duke e përdorur atë.)

Sandri

Unë jam përpjekur të dobësohem për kaq shumë kohë por ka qenë thjesht humbje kohe e jam vonuar. Sidoqoftë, duhet ta filloj tani. Kam kaq shumë vite i shëndoshë! :(

Berti

Oh shok! Shkova ta porosisja këtë dhe nuk kishte më në magazinë! A i ka ndodhur dikujt tjetër?

Bleri

Unë isha trashaluqi në klasën time. E kam përdorur këtë për më shumë se 4 muaj dhe kam humbur më shumë se 40 kg. Është perfektë miqtë e mi!!!

Ari

Ky artikull tregon realitetin. Unë e kam provuar vetë dhe kam humbur 15 kg vitin e kaluar, e pesha e humbur nuk u rikthye.

Tani

Unë kurrë nuk e kam parë këtë produkt kaq të lirë. Tani, këta njerëz po ofrojnë edhe transport falas? Sapo e pashë.

Samuel

Unë njoh rreth 100 njerëz që kanë humbur peshë duke përdorur këtë. Shifrat janë të mrekullueshme – Edhe unë po e blej, kaq kisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + 6 =