Beauty Derm në Shqipëriment, çmimi, komentet, përbërja – tani mund të keni një pamje të rinuar!

By | August 18, 2021
 • Redukton thellësinë e rrudhave ekzistuese
 • Parandalon rrudhat e reja

Nxitoni! Ofertë me kohë të kufizuar!

Bëni porosinë tuaj sot dhe merrni një ofertë ekspluzive!

Veprimi i Beauty Derm

Grafiku në të djathtë tregon se çfarë ndodh me lëkurën kur prodhimi i kolagjenit është më i lartë. Kolagjeni siguron qëndrueshmëri në lëkurë. Ai është një proteinë natyrale që siguron mbështetje strukturore për trupin. Me plakjen, trupi prodhon më pak kolagjen. Ne vërejmë që lëkura humbet rininë e saj të fuqishme kur fillojnë të shfaqen rrudhat e para. Duke rikthyer nivelet e kolagjenit në lëkurë, ne ndihmojmë në zvogëlimin e shenjave të plakjes dhe eliminojmë rrudhat ekzistuese.

Beauty Derm dallon nga kremrat e tjerë sepse përfshin në përbërje të tij lëndë ushqyese që janë thelbësore për një lëkurë të bukur dhe të shëndetshme: është i pasur me acide yndyrore poli të pangopura, veçanërisht vaji i farës së kastorit, vaji salvia sclarea, vaji rosa damascena, të cilët janë ushqyesit kryesorë për përbërjen dhe mirëmbajtjen e lëkurës. I testuar dermatologjikisht.

Beauty Derm përdorimi – rrit prodhimin e kolagjenit

Para përdorimit të Beauty Derm Lëkurë e thatë dhe e çrregullt

Pas përdorimit të Beauty Derm Lëkurë e fortë dhe e butë

Njerëz real. Rezultate reale.

“Është e vështirë të besosh në rezultatet mahnitëse të Beauty Derm. Vura re që rrudhat dhe vijat e shprehjes u zhdukën. Është fantastike! Gjëja më interesante është që ato nuk kthehen më. Unë e përdor produktin dhe ai ma mban lëkurën të freskët! Është shumë i mirë!”

– Alisja, Tiranë

Pse ekspertët rekomandojnë Beauty Derm

 • 98% Lëkura është dukshëm më e butë në më pak se 3 javë!
 • 98% Ndihmon me veprim parandalues ​​dhe korrigjues falë përbërësve të tij me efekte të provuara për hidratimin e thellë.
 • 75% Përmirësim i dukshëm i qëndrueshmërisë së lëkurës!

Nxitoni! Ofertë me kohë të kufizuar! Bëni porosinë tuaj sot!

Zbuloni burimin e rinisë brenda një tubeti!

Ruani bukurinë dhe rininë pa injeksione

Nëse Beauty Derm përdoret rregullisht, qelizat e lëkurës ripërtërihen më shpejt dhe rritet prodhimi i kolagjenit natyror dhe elastinës. Kjo zgjidh probleme të shumta të lëkurës së plakur dhe të venitur brenda një periudhe të shkurtër kohe: dehidrimi dhe thatësia, pigmentimi, toni i pabarabartë i lëkurës dhe rrudhat.

 • Pa injeksione të dhimbshme
 • Pa lazera të shtrenjtë
 • Pa kirurgji invazive pa efekte anësore
 • I testuar dermatologjikisht

Kjo formulë revolucionare rrit prodhimin e kolagjenit në lëkurë dhe është një zgjidhje efikase për rinimin e lëkurës së fytyrës pa përdorur metoda agresive dhe/ose invazive. Rrudhat e thella përgjysmohen. Rrudhat e lehta dhe vijat e imta janë rikthyer në formën e tyre natyrale. Dhe ç’është më e mira: të gjithë pjesëmarrësit në studim treguan përmirësime të dukshme. Rezultatet treguan më pak rrudha dhe një pamje më të re të lëkurës.

Beauty Derm blihet, blej

9600ALL

4800ALL

Beauty Derm Shqiperi, Albania – si të hiqni qafe rrudhat dhe të dukeni sikur jeni 35 kur jeni 51 vjeç

Miqtë e mi të dashur, unë e di që kjo temë është shumë e rëndësishme për shumë njerëz – a dini si të hiqni qafe rrudhat brenda vetëm dy muajsh? Ky produkt eliminon rrudhat nga fytyra dhe e bën atë të duket të paktën 17 vjet më të re.

Përshëndetje lexues!

Le të vazhdojmë me kolonën tonë javore “Mosha nuk është pengesë për bukurinë”, ku ndani metoda sekrete për rinimin e lëkurës. Sot do të zbulojmë sekretin e Luljetës, e cila shkaktoi një stuhi në internet dhe që është kthyer në një nga temat më të diskutuara në forumet e bukurisë. Kjo histori ka një fillim të trishtuar: pas 25 vitesh martesë, burri i Luljetës e la atë sepse ishte plakur.

“Unë kalova në depresion për tetë muaj, qaja vazhdimisht dhe nuk po kujdesesha më për veten time. Fillova të kem rrathë dhe qese në sy dhe fytyra ime u mbush me rrudha dhe palosje të thella. Unë isha 49 vjeçe, dhe kur shihja pasqyrën, vëreja vetëm vetmi dhe pleqëri”, kujton Luljeta.

Ne gjithmonë e admirojmë qëndrueshmërinë e heroinave tona. A mendoni se Luljeta hoqi dorë? Sigurisht që jo! Ajo do të rifitonte bukurinë e saj përsëri!

Ne gjithmonë e admirojmë qëndrueshmërinë e heroinave tona. A mendoni se Luljeta hoqi dorë? Sigurisht që jo! Ajo do të rifitonte bukurinë e saj përsëri!

“Unë u rrita kur nuk kishte trajtime me botoks, operacione plastike ose procedura të tjera. Isha e sigurt se mund të rifitoja rininë time pa ato procedura të shtrenjta dhe të rrezikshme”, thotë Luljeta.

Në 5 muaj ajo i provoi të gjitha: maska, locione, serume, ushtrime dhe masazhe, por asnjë nuk funksionoi ose dha rezultate të dukshme. Luljeta u vizitua tek një dermatolog, por ajo nuk mund ta përballonte trajtimin që ai propozoi.

“Isha e dëshpëruar sepse asgjë nuk po funksiononte. Një ditë një asistente dyqani më tha se ishte 45 vjeçe, por në fakt dukej si 30! Por si?! Ajo përdorte një maskë të bërë nga vaj farë kastori, vaj salvia sclarea dhe vaj rosa damascena. Pas 14 ditësh, rezultatet më befasuan: rrudhat ishin zhdukur.

2 muaj më vonë unë dukesha 10 vjet më e re! Pas muajit të tretë, rrudhat rreth syve dhe rrudhat nasolabiale u bënë pothuajse të padukshme. Pas shumë vitesh, u ndjeva përsëri e bukur dhe fillova të marr komplimente. Unë isha e lumtur!

Sidoqoftë, maska ​​ka edhe disavantazhet e saj: duhej ta lije në fytyrë për shumë kohë dhe ishte e vështirë të hiqej. Çdo ditë, Luljeta shpenzonte 30 minuta duke përgatitur përzierjen, 5 orë me të në fytyrë dhe një orë tjetër për ta hequr, por bukuria, siç thonë ata, ka sakrifica.

Edhe vajza ime e provoi maskën, por asaj i mungonte durimi për ta përdorur atë çdo ditë për kaq shumë kohë. Një ditë ajo udhëtoi jashtë vendit për të marrë disa trajtime kundër plakjes dhe i tha dermatologut të saj për këtë maskë. Ai konfirmoi se ata përbërës kanë vërtetë një efekt anti-plakje, madje edhe në lëkurë të dëmtuar. Ai tha se kremi Beauty Derm kishte të njëjtën përbërje si maska ​​ime, dhe se ishte më e përshtatshme sepse duhet vendosur vetëm para gjumit.

Unë isha skeptike kur ajo solli disa pako Beauty Derm nga jashtë vendit. Mendova se dermatologu donte vetëm ta rripte nga paratë, por shumë shpejt rrudhat në fytyrën e saj u zhdukën, edhe pse ishte 31 vjeçe. Kështu që e provova edhe unë.

Ky krem​​ishte më i mirë se maska ​​ime. 23 ditë më vonë, të gjitha rrudhat e mia ishin zhdukur dhe lëkura ime u ngrit dukshëm. Po!

Tani në vend që të ulem nëpër shtëpi me maskën, unë shkoj nëpër evente dhe vende interesante. Unë kam më shumë admirues tani sesa kur isha e re!

Sa keq që ky nuk ishte fundi i lumtur për të dhe problemet iu shfaqën përsëri. Në blogun e saj që kishte mbi 500,000 abonues, ajo shkroi për rinimin e lëkurës. Kur ajo shkroi një postim për Beauty Derm, ajo mori shumë kërcënime duke i kërkuar asaj ta fshinte informacionin në lidhje me atë produkt. Pronarëve të klinikave të kirurgjisë plastike nuk u pëlqente që gratë tani dinin një metodë më të thjeshtë dhe më të lirë për të rinuar lëkurën e tyre. Luljeta u detyrua ta fshijë postimin për sigurinë e saj.

“Është e qartë se paratë sundojnë botën sepse ka shumë njerëz lakmitarë që duan të përfitojnë nga të tjerët. Unë jam një grua e dobët dhe nuk mund ta luftoj sistemin. Është e turpshme që mu desh ta fshija postimin tim në blog, por në të njëjtën kohë, e di që nuk kisha kohë për t’u marrë me të: në radhë të parë, falë blogut tim, përfaqësuesit zyrtarë të Beauty Derm me ofroi një punë. Në radhë të dytë, unë u martova, kështu që e gjithë kohën time të lirë e kaloj me burrin më të mirë në botë. Unë jam shumë mirënjohëse për të gjitha ato gra që lexojnë blogun tim, që më mbështetën dhe ndanë recetat e mia. Falë jush kam marrë rrugën e duhur dhe tani më në fund jam e lumtur”, thotë heroina jonë.

Luljeta ende punon me Beauty Derm që ka ndihmuar 985,967 gra në të gjithë botën të rifitojnë rininë e tyre – dhe ky numër vazhdon të rritet. Ndoshta misioni i secilit është të përmirësojë vetveten dhe të ndihmojë të tjerët ta bëjnë atë. Pas një kërkimi të gjatë dhe të vështirë, më në fund gjetëm produktin më të mirë kundër plakjes për lëkurën. Bëhet fjalë për faqen e internetit të Beauty Derm. Pra, a ia vlen të harxhoni shuma të mëdha parash për injeksione të dhimbshme botoksi, operacione të rrezikshme dhe produkte të kushtueshme? Ekziston një mënyrë e përballueshme dhe e lehtë për të arritur të njëjtin efekt. Varet nga ju – provoni Beauty Derm duke klikuar në lidhjen më poshtë

Shihemi javën e ardhshme. Ju uroj të gjitha të mirat dhe mos harroni se bukuria e vërtetë është brenda vetes.

Beauty Derm opinionet

Melisa

Historia juaj më ka frymëzuar shumë! Luljeta duket e mrekullueshme! E kam porositur kremin. Mezi pres ta përdor atë.

Liljana

Më në fund e gjeta Beauty Derm! E mora për ditëlindjen time. Fillova ta përdor dhe ndihem e dashuruar pas tij pas përdorimit të parë! Rrudhat u bënë më të buta pas një jave, lëkura u bë më e butë dhe e njomë. E kërkova në dyqane por nuk e gjeta. Tani kam porositur 3 pako. Kremi është vërtet i mirë.

Maria

A e dini se kremin Beauty Derm mund të porosisni vetëm në faqen zyrtare të internetit? Një herë e mora​​në një dyqan në qytet por doli i rremë.

Anila

Luljeta, unë jam adhuruesja juaj Nr. 1 Ju admiroj shumë. Kam lexuar blogun që nga fillimi. Më vjen shumë keq që t’u desh ta fshije postimin.

Sara

Pajtohem 100%; sallonet e bukurisë na vjedhin paratë me produkte shumë të shtrenjta. Ka produkte të tjerë të ngjashëm dhe shumë më të lira.

Suela

Unë dhe miqtë e mi kemi përdorur Beauty Derm për një kohë të gjatë. Unë jam e befasuar që pak njerëz e dinë për këtë produkt të shkëlqyeshëm.

Suzana

Jam kaq me fat që kozmetologu im është i sinqertë :))) Ai më rekomandoi Beauty Derm .

Alma

Unë u trondita kur, pas një jave, rrathët dhe qeset në sy ishin zhdukur. Ja një fotografi.

Blerta

Vajza, ky produkt është magji! Kur kremi nuk ishte akoma i disponueshëm për shitje, unë isha një nga ata 100 vullnetarë që ishin gati ta provoja. Rezultatet janë mbresëlënëse! 15 vjet më e ri në vetëm 21 ditë …

Andrea

Po e porosis Beauty Derm për ta provuar.

Melisa

Përshëndetje, vajza! Kam punuar si kozmetologe për 27 vjet dhe duhet të pranoj që klinikat e bukurisë heshtin kur bëhet fjalë për metoda të reja kundër plakjes, për shkak të parave. Beauty Derm ka të gjithë përbërësit e nevojshëm edhe për lëkurën më të vjetër: ato stimulojnë prodhimin e kolagjenit natyror dhe elastinës. Ju do të shihni rezultatet brenda disa javësh nga përdorimi i produktit – lëkura transformohet dhe përmirësohet, bëhet e lëmuar dhe rrezatuese dhe rrudhat zhduken. Besoj se të gjithë duhet ta kenë Beauty Derm.

Unë e rekomandoj atë!

Tani mund të keni një pamje të rinuar!

 • Redukton thellësinë e rrudhave ekzistuese
 • Parandalon rrudhat e reja

Nxitoni! Ofertë me kohë të kufizuar! Bëni porosinë tuaj sot dhe merrni një ofertë ekspluzive!

9600ALL

4800ALL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + 11 =